Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 17 часа, dioib написа:

Сега, хм, по-запознатите би следвало да знаят какъв процент трябва да достигнат ваксинираните, за да не е пандемия. Въпроса се свежда до това: Колко е населението на Европа и колко са българите които не са ваксинирани, за да се види колко процента ваксинирани им е нужно на Европа, за да се счита, че вече няма пандемия? Толкова ли много сме ние, тези които не желаем да се ваксинираме, че от нас зависи да се преодолее процента за стадиен имунитет и се махне констатацията, че вече вируса не в сила да прави пандемия ?!

Това е от юли месец:

Еврокомисията рапортува за 70% ваксинирани европейци

Цитат

Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен обяви във вторник в Брюксел, че ЕС е постигнал целта си да ваксинира срещу COVID-19 70% от пълнолетното си население.

"ЕС спази думата си и я изпълни. Нашата цел беше да защитим 70% от пълнолетните в ЕС с поне една доза ваксина през юли. Днес постигнахме тази цел", заяви Фон дер Лайен.

57% са напълно ваксинирани срещу инфекцията.

"Делта" вариантът е много опасен. Затова призовавам всички, които имат възможност, да бъдат ваксинирани. За собственото си здраве и за защита на другите", призова председателят на еврокомисията.

Досега говорителите на комисията многократно са подчертавали, че целта на ЕС е до края на юли да бъдат напълно имунизирани две трети от възрастното население. Фон дер Лайен обаче не отговори на въпроси, така че не стана ясно кога целта е била променена.

По данни от Our World in Data Малта има най-добрата ваксинационна защита в ЕС с обхванати над 89.3% от населението. От тях 84% са напълно ваксинирани. 70% имат в Дания, 69% са ваксинираните в Белгия и 68% в Нидерландия.

В Германия са ваксинирани 61%, във Франция - 58%, в Испания - 65%, а в Италия - 62%.

Като цяло напредъкът на ваксинационната кампания е по-бавен в Централна и Източна Европа, където най-близо до целта са Унгария - 57.9%, и Австрия - 57.8%, следвани от Гърция с 53.9%.

България започна през декември и до момента е последна в ЕС. По официални данни на Министерството на здравеопазването с две дози защита са 970 442 българи. Our World in Data изчислява това като 13% от населението, а заедно с тези, които очакват втора доза - 15.4%. Българският резултат е най-близък в Европа до този в Молдова - 13%, от съседите до постижението на Северна Македония - 22.6%, а в ЕС с румънския - 25.63%.

По информация на европейската здравна агенция ваксинираните българи са 16.5%, а тези с първа доза - 18.5%, но България не е предоставила актуални данни към вторник.

Европейската комисия увери, че ще продължи да доставя достатъчни количества ваксина за държавите членки. Неин говорител подчерта, че тя помага с информационни материали изоставащите, а също организира търгове, за да си купуват игли и спринцовки. Той обаче подчерта, че ваксинационните кампании са изцяло национална отговорност.

Сега какво е положението с бройката на инжектираните, не знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 35,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2567

• Реджеп Иведик

2721

• Радул

2926

преди 10 минути, dioib написа:

Само и единствено любовта ще направи така, че човечеството не ще изчезне от този свят.

Ако някой иска да намали броя на хората или човечеството да изчезне, можеше да ползва съвсем други по-ефикасни и бързи методи като например отравяне на водата или на най-консумираната храна, а не да го прави чрез ваксини. 😎

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, _Aumi_ написа:

Ако някой иска да намали броя на хората или човечеството да изчезне, можеше да ползва съвсем други по-ефикасни и бързи методи като например отравяне на водата или на най-консумираната храна, а не да го прави чрез ваксини. 😎

От това няма да се печелят пари. Също така няма как да се замърси водата в целия свят, а отровната храна много бързо ще се хване.

Да напомня, че само Pfizer са спечелили повече от 9 млрд. долара от ваксини за второто тримесечие:

PFIZER REPORTS SECOND-QUARTER 2021 RESULTS

Чакаме отчета за третото тримесечие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, саби написа:

От това няма да се печелят пари. Също така няма как да се замърси водата в целия свят, а отровната храна много бързо ще се хване.

Да напомня, че само Pfizer са спечелили повече от 9 млрд. долара от ваксини за второто тримесечие:

PFIZER REPORTS SECOND-QUARTER 2021 RESULTS

Чакаме отчета за третото тримесечие.

Фармацевтиката никога не е била на загуба. Колкото повече хората се хранят с боклуци, толкова повече печелят фармацевтите!

Боледувайте! Боледувайте, за да печелим!

111_1427106011.jpg

През последните 30 години фармацевтичните компании по печалба са надвишили доходите на всички други индустрии с около 500%. Такива печалби, по един или друг начин, се плащат от милиони хора. Оказва се, че бизнесът с болестите е най-печелившият бизнес в света.

https://faktor.bg/bg/articles/chicho-doktor/boleduvayte-boleduvayte-za-da-pechelim-41539

https://baricada.org/2020/01/24/pandemic-not-profitable/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, саби написа:

Това е от юли месец:

Еврокомисията рапортува за 70% ваксинирани европейци

Сега какво е положението с бройката на инжектираните, не знам.

В онези останали 30%, то какъв е дела на българите които не са ваксинирани?! И до колко се отчитат тези които са придобили естествен имунитет в следствие на разболяване от въпросния вирус?! 

И я да видим от тези които не са ваксинирани са с етнос еднаква на гражданството си?! Защото поради други причини е намалена българската етнос по нашите земи, а не в следствие на корона вируса. Та, реално са загрижени за малцинства, а не гражданите на България. 

И забележи: отговорност по отношение на организацията се възлага на управлението на съответната държава членка на ЕС, та я се сетим как може да принудиш един циганин примерно да се ваксинира?! 

Мда ... нашите управници не могат да се справят с малцинствата ... а, добре знаят сред въпросните каква е мотивацията ... та тъка ми ... бедна държава сме и не може да платим на циганите, за да се ваксинират и не на заразяват ...  и именно сред това малцинство е вродено този навик, да влизат в някакви зони на интимност ... та как да реагираш като ти се завре във вратъ такъв?! Да се обърнеш културно към него и му изискваш сертификата, че е ваксиниран ли?! :) 

Та ЕС явно е спретнала резерват за циганите тук и ни принуждава ние да ги отглеждаме като изчезващ човешки вид. Мда ... :) 

И определено чакам официалните данни от преброяването на населението по нашите земи. Да видя до колко българската етнос е просперирала през времето на демокрацията ... :) 

Който и каквото да ти говори, то знай: Става въпрос за собственост върху земята, а ти да си човек и маймуни да те обслужват ... те ти "Новия свят" произлязъл от оня "нов континент" ... :) 

преди 40 минути, _Aumi_ написа:

На къде заора сега ... :) Целта на власт имащите е друга: Те да са на власт, а само избрани да ги обслужват. :) 

Тук говорим кой на кого да е подчинен. Хм, а този който умира не влиза в техните сметки. Проблема е, че технологиите нещо забуксуваха по отношение на микроорганизмите, т.е. микрокосмоса. 

Ходи реално да мотивираш циганите. Мен завалията българина ме остави. Я съм мъртво роден като в оня виц. 

Хай да си жива и здрава и си гледай щастието, но не ме убеждавай, че като се ваксинирам ша стана по-щастлив. :) И на това малко щастие което е около мен съм доволен. По-големо не щъ! :) 

А, що се касае до мкоите наследници, то те вече са пълнолетни и не аз съм човек който да ги мотивира да се ваксинират или не. Хм, като ги знам, че щъкат из цел свет сигурно са се ваксинирали, щото без сертификат не биха им позволили да дерибействат свободно. :) А, що се касае до най-малкия, то ай ... поне той да отсрами другите като възпроизведе човек, а не да чака някакви си по иначе условия. Мхм, 

Ти представяш ли си каква е мечтата на най-големия?! Да има 100 милиона ... ба ... :) 

Ай не ме разсмивай, че моите кахъри са бели ... :) Ти си тръгнала да ме караш да оспорвам или потвърждавам някаква си конспирация ... :) 

Е, благодаря ти за разсейването ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 15.10.2021 г. в 19:59, baitexpo написа:

Какъв е тоя тролски сайт?!? :laughing5:

че това е списание 8 - продължание на списание космос... До колкото знам не са останали много живи списания по лафките, и това е едно от тях :) В момента приходите му са повече от приходите на 24 часа :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Joss Bomon написа:

За мен, като невеж в областта на вирусологията е предостатъчно, че СПЕЦИАЛИСТ в тази област като ПРОФЕСОР Андрей Чорбанов КАТЕГОРИЧНО отказва да се ваксинира ТОЧНО с тези ваксини!

Андрей Чорбанов – Уикипедия (wikipedia.org)

Ако неговите знания, опит и титли не струват нищо и не са гаранция за КОМПЕТЕНТНОСТ, то на Сульо и Пульо глупостите ли да слушаме ?!!!

И аз съм лаик, но на противоположната страна мога да посоча други хабилитирани лица с титли и специализации. Не е заяждане! Медицината не е точна наука и в момента е силно разкрачена по този въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Д-р Колчаков, Софиямед: Неваксинираните стават съучастници в убийство

kolchakov.png

Неваксинираните стават съучастници едва ли не в убийство, защото поддържат веригата . Това заяви в интервю за БГНЕС д-р Иван Колчаков, анестезиолог в УМБАЛ “Софиямед”. “Резервоарът” на хората, които не са ваксинирани, е мястото, където се раждат новите щамове. Ние живеем в едно общество, не сме на отделен остров. Има правила на обществото и те трябва да бъдат спазвани. Ако не се спазват, трябва да се плаща цената на това. В България това не се прави и се плаща най-високата цена – загуба на човешки живот. Вече имаме над 20 хил. българи починали в пандемията”, припомни медикът, 

https://news24.novinibg.eu/д-р-колчаков-софиямед-неваксиниранит/?fbclid=IwAR0FHB9HiKexdFabBGHOs__uqVRgc6w0MN8DkYztFPOmco7Fih5XD0xr3Nk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На този ли да вярвам, или на професор по ваксините ?!!! 

Този е в графата "Сульо и Пульо" във въпросната област на медицината.

Цитат

Д-р Колчаков завършва медицина в МУ – Пловдив през 1987 година. Има придобити следните дипломи по специалностите:

"Анестезиология и реанимация" в МУ – София.
"Здравен мениджмънт" в МУ – Пловдив от 2009 г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Joss Bomon написа:

На този ли да вярвам, или на професор по ваксините ?!!! 

Този е в графата "Сульо и Пульо" във въпросната област на медицината.

Проф. Карен Джамбазов: Към момента единственото разумно поведение е да се възползваме от това, което медицината и науката са постигнали, и това на практика са ваксините

http://m.focus-news.net/?action=opinion&id=55617

Проф. Чобанов: Ваксинацията е единственият възможен изход

https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/03/21/prof-chobanov-vaksinaciiata-e-edinstveniiat-vyzmojen-izhod.484025

Проф. Гигов: Нека всички се ваксинират, това е единственият изход

https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/12/27/prof-gigov-neka-vsichki-se-vaksinirat-tova-e-edinstveniiat-izhod.474718

Ваксините са единственото ни оръжие срещу Covid-19

- професор Радка Аргирова

https://bnr.bg/play/post/101519638

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, _Aumi_ написа:

Проф. Карен Джамбазов: 

Проф. Чобанов: 
Проф. Гигов: 

професор Радка Аргирова

Първия - Специалист по Ушно-носно-гърлени болести 

Втория - Статистика, Иконометрия 

Третия - Проф. д-р Красимир Гигов оглавява Координациoнния съвет за изпълнение на Националния план за ваксиниране срещу COVID-19

Професор Радка Аргирова е единствената от цитираните, имаща нещо общо с темата вирусология, но пък е шеф на лаборатория и имам "съмнения", че пандемията и се отразява доста добре финансово...

Трябва да се направи разграничението между ваксините които се ползваха до преди "пандемията" /конвенционални/ и тези конкретни иРНК ваксини против ковид. Болшинството са против точно тези ваксини, а не срещу ваксините изобщо!

Проф. Чорбанов: Ваксините, базирани на РНК, са изключително неустойчиви - Bgonair

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като развалена грамофонна плоча повтаряш неща, казани хиляда пъти вече. Ааа... не обърнах внимание, че си отскоро във форума и със сигурност не си чел и 10 страници назад в темата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си! Но това не променя тежестта на питането. Аз съм издънката в семейството, но съм заобиколен от роднини с инициали пред името. И от соц-времена знам, че циганите (колко некоректно от моя страна) не се ваксинират, защото белите искат да ги направят стерилни.

edit

Повтарям, че посочваш избирателно имена. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, parmobil написа:

Повтарям, че посочваш избирателно имена. 

Не. Цитирал съм имена от поста, на който ти се зарадва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зарадвал? Сигурно се изразявам зле.

Просто написах, че на всеки професор, който си посочил, че е против ваксините, аз ще посоча толкова, които са "за".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Призовавам всички да се ваксинират против *овид!

Така ще можете да обикаляте из моловете, да ходите на море в Гърция, да не се страхувате от неваксинираните и други подобни благини.

След 1-2 години заповядайте пак ще си пишем в тая тема. А вярвам че тогава ще има друга тема, но не искам сега да пиша какво ще е евентуално заглавието, защото може да има хора със слаби нерви тук.

П.П. Без да разбера и да ми кажат преди десетина дена едната ми леля и вуйна ми се ваксинирали. Вуйна сега лежала в къщи схваната от кръста надолу. Много я боляли краката. Каза ми че предната вечер мислела че ще умре. Днес братовчедите се обадиха, че леля я приели в болница уж излязла извън ритъм. Не казват повече, за да не ме притесняват може би, а и защото знаят че ще им се карам задето я накарали да се ваксинира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Австралия медицинските фашисти стигнаха дъното. Няма демокрация, всичките протестанти са ОПГ и концлагерите са пълни. 12000$ глоба за протест.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, _Aumi_ написа:

Д-р Колчаков, Софиямед: Неваксинираните стават съучастници в убийство

kolchakov.png

Неваксинираните стават съучастници едва ли не в убийство, защото поддържат веригата . Това заяви в интервю за БГНЕС д-р Иван Колчаков, анестезиолог в УМБАЛ “Софиямед”. “Резервоарът” на хората, които не са ваксинирани, е мястото, където се раждат новите щамове. Ние живеем в едно общество, не сме на отделен остров. Има правила на обществото и те трябва да бъдат спазвани. Ако не се спазват, трябва да се плаща цената на това. В България това не се прави и се плаща най-високата цена – загуба на човешки живот. Вече имаме над 20 хил. българи починали в пандемията”, припомни медикът, 

https://news24.novinibg.eu/д-р-колчаков-софиямед-неваксиниранит/?fbclid=IwAR0FHB9HiKexdFabBGHOs__uqVRgc6w0MN8DkYztFPOmco7Fih5XD0xr3Nk

Как точно ставам съучастник? Много ми е любопитно. 
Искам да разбера. Как аз като неваксиниран ставам участник?

И престане да викате на този бълвоч ваксина.

Това не е ваксина, че да бъда неваксиниран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори и до 5 години затвор само за общуване с такива.

Това беше допълнение към предишния ми пост за Австралия, който не беше автоматично присъединен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

'Прeбoлeдувaнeтo oт дaдeнa инфeкция, в cлучaя кoрoнaвируcнaтa e cвoeгo рoдa вaкcинa, пoлучeнa пo ecтecтвeн път – oтбeлязвa дoц. Пeтър Aтaнacoв, нaчaлник нa клиникaтa пo Вътрeшни бoлecти в "Пирoгoв"
Eднa гoлямa чacт oт вируcитe гeнeрирaт трaeн и пoнякoгa дoживoтeн имунитeт – т.нaр. прирoднa вaкcинa. Дeтe, прeбoлeдувaлo вaрицeлa, в 99% нocи eфeктивeн имунитeт. Кaкъв e cмиcълът дa гo вaкcинирaш? Тaм вeчe имa зaвършeнa имунизaция. Вce eднo дa гacиш пoжaр c бeнзин. Изкуcтвeнoтo внacянe нa дoпълнитeлeн aнтигeн мoжe дa дoвeдe дo хипeримуннa, aвтoимуннa рeaкция, дo зaбoлявaнe, кoeтo дa зacтрaши нe caмo здрaвeтo нa чoвeкa, нo нe дaй Бoжe и живoтa му. Зaтoвa в тeзи cитуaции трябвa дa ce пoдхoждa мнoгo рaзумнo и прaгмaтичнo."
"Eдин прeбoлeдувaл нocи цeлия клac aнтитeлa oт типa„аnti– SАRS – Соv2”, дoкaтo oтдeлнитe вaкcини гeнeрирaт кoнкрeтeн клac IgG – пoяcнявa дoц. Aтaнacoв. – Oбрaзнo кaзaнo, тoвa ca cпeциaлнитe чacти зa бързo рeaгирaнe – "пoдвoдничaри", "пaрaшутиcти", … „вътрeшни вoйcки” дa ги нaрeчeм.Нe e дoкaзaнo, чe нacтoящитe вaкcини, прeдизвиквaт „прoдукция” нa IgА - т.нaр. "грaничaри", кoитo дa възпрeпятcтвaт „нaпaдaщия” вируc oщe нa вхoднaтa врaтa (грaницитe), т.e. лигaвицитe – oчи, нocoглъткa, чeрвa и дa му пoпрeчaт дa дocтигнe в кръвтa. Тoзи, кoйтo ce e cблъcкaл c вируca имa мнoгo пo-пoдгoтвeнa и eфeктивнa aрмия (т.e. цялaтa aрмия) в cрaвнeниe c вceки вaкcинирaн, кoйтo cлeд oпрeдeлeнo врeмe трябвa oтнoвo дa ce рeимунизирa и прaктикaтa гo пoкaзвa. Нe мoгa дa cи oбяcня зaщo ce рaзпaлвa тaзи пcихoзa „вaкcинaция нa вcякa цeнa". Дa нe гoвoрим зa вaкcинирaнeтo c двe рaзлични вaкcини – вeктoрнa и РНК – тoвa прoтивoрeчи нa здрaвия рaзум. Зaщo трябвa дa ce cпeкулирa c нaукaтa? A пo oтнoшeниe нa прeбoлeдувaлитe e aбcoлютнa диcкриминaция.“
Щo ce oтнacя дo пoвтoрнoтo зaрaзявaнe, трябвa дa ce утoчни кoлкo ca пaциeнтитe, нa фoнa нa ocтaнaлитe прeбoлeдувaли. Cтрувa ли cи зaрaди двe-три изключeния, дa ce нaлaгa пoгoлoвнo вaкcинирaнe и нa хoрaтa c трaeн имунитeт? – Oтгoвoрът нa мнoгo лeкaри e "нe". Въпрeки тoвa здрaвнитe ceртификaти ca caмo зa вaкcинирaни и "дoкaзaнo прeбoлeдувaли". A ocтaнaлитe, кoитo нe ca рeгиcтрирaни и имaт aнтитeлa? Нaли имeннo нa бaзaтa нa aнтитeлaтa мoжe дa ce уcтaнoви кoй кaкъв имунитeт имa и дaли e oпaceн зa oкoлнитe. Въпрeки прeдупрeждeниятa нa cпeциaлиcтитe, ceртификaтитe cъздaдoхa илюзoрнoтo уceщaнe зa нeдoceгaeмocт – и брoят нa нoвoзaрaзeнитe oтнoвo рacтe.

В САЩ Върховният съд отмени универсалната ваксинация. Бил Гейтс, главният специалист по инфекциозни болести на САЩ Fauci и Big Pharma загубиха делото си във Върховния съд на САЩ, като не успяха да докажат, че всичките им ваксини през последните 32 години са безопасни за здравето на гражданите! Делото е заведено от група учени, водени от сенатор Кенеди.

Робърт Ф. Кенеди-младши: „Новата ваксина срещу COVID трябва да се избягва на всяка цена."

За първи път в историята на ваксинацията така наречените мРНК ваксини от последно поколение директно се намесват в генетичния материал на пациента и следователно променят индивидуалния генетичен код, което представлява генетична манипулация, която вече беше забранена и преди това се считаше за престъпление . Коронавирусната ваксина НЕ Е ваксина! ВНИМАНИЕ!

Какво е това, което винаги е било ваксина?

Винаги е бил самият патоген - микроб или вирус, който е бил убит или атенюиран, тоест отслабен - и е бил въведен в организма, за да произведе антитела.

Ваксината срещу коронавирус изобщо не е ваксина!

Той е част от най-новата група мРНК, за която се твърди, че е "ваксина".

Веднъж попаднала в човешка клетка, мРНК препрограмира нормалната РНК / ДНК, която започва да произвежда друг протеин.

Тоест, нищо общо с традиционните ваксини! Тоест, това е инструмент за генетично влияние. Генно оръжие! Тоест целта е да се унищожи голяма част от населението на Земята, като оцелелите ще станат ГМО!

След безпрецедентната мРНК ваксина, ваксинираните вече няма да могат да лекуват симптомите на ваксината по допълнителен начин.

Ваксинираните хора ще трябва да се примирят с последствията, защото вече не могат да бъдат излекувани чрез просто премахване на токсините от човешкото тяло, (както е при хората с генетичен дефект като синдром на Даун, синдром на Клайнфелтер, синдром на Търнър, генетична сърдечна недостатъчност, хемофилия, муковисцидоза, синдром на Rett и др.), защото генетичният дефект е завинаги!

Това ясно означава:

ако след ваксинация с мРНК се развие симптом на ваксинация, никой лекар, нито който и да е друг терапевт може да ви помогне, тъй като

ВРЕДИТЕ, ПРИЧИНЕНИ ОТ ВАКСИНАЦИЯ ЩЕ БЪДАТ ГЕНЕТИЧНО НЕОБРАТИМИ.

Ваксинация срещу COVID-19 е

оръжие за геноцид от 21 век.

Бившият главен учен на Pfizer Майк Йедън за пореден път изрази позицията си, че вече е късно да се спасяват онези, на които е инжектирано вещество, публично наречено "ваксината Covid-19".

Той насърчава онези, които все още не са получили смъртоносна инжекция, да се борят за живота си, околните и живота на децата си.

Международно известният имунолог продължава да описва процес, който според него ще убие по-голямата част от хората:

„Веднага след първата ваксинация около 0, 8% от хората умират в рамките на две седмици.

Средната продължителност на живота на оцелелите ще бъде максимум две години, но също така намалява с всяка нова "инжекция". "

Все още се разработват допълнителни ваксини, които да причинят влошаване на състоянието на някои органи, включително сърцето, белите дробове и мозъка.

След две десетилетия в Pfizer, професор Йедон беше запознат с функциите и целите на научноизследователската и развойната дейност на фармацевтичния гигант Pfizer и заявява, че крайната цел на настоящия режим на "ваксинация" може да бъде само масивно демографско събитие, което ще затъмни всички световни войни, водени до сега!

"Милиарди хора вече са осъдени на сигурна, неизбежна и болезнена смърт. Всеки, който получи инжекцията, ще умре преждевременно и три години е щедра оценка за това колко дълго могат да оцелеят."

Е, сега целият пъзел се оформи. Маските започват да отшумяват!

Китайската биологична лаборатория във Ухан е част от Glaxosmithkline, която (между другото) принадлежи на Pfizer!“ Някой, който прави вирусна ваксина, която (случайно) е пусната в биологична лаборатория в Ухан и (случайно) е финансирана от д-р Fauci. който (случайно) рекламира ваксината!

GlaxoSmithKline се управлява (случайно) от финансовия отдел на Black Rock, който (случайно) управлява финансите на Open Foundation, която (случайно) управлява френската AXA!

По случайност Сорос притежава германската компания Winterthur, която (случайно) построява китайска лаборатория в Ухан и е закупена от германския алианс, който (случайно) има акционер Vanguard, който (случайно) е акционер в Black Rock, който ( случайно) контролира централните банки и управлява около една трета от световния инвестиционен капитал.

Black Rock също е (случайно) основен акционер на MICROSOFT, собственост на Бил Гейтс, който (между другото) е акционер в Pfizer, който - помните ли? - продава чудодейната ваксина.

Сега разбирате как мъртъв прилеп, продаван на мокър пазар в Китай, е заразил ЦЯЛАТА ПЛАНЕТА ?

Накратко !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наночипове, глупости…

Ето това спонсорира Бил Гейтс.

5 млн долара е дал. Запознайте се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Inana.. написа:

'Прeбoлeдувaнeтo oт дaдeнa инфeкция, в cлучaя кoрoнaвируcнaтa e cвoeгo рoдa вaкcинa, пoлучeнa пo ecтecтвeн път – oтбeлязвa дoц. Пeтър Aтaнacoв, нaчaлник нa клиникaтa пo Вътрeшни бoлecти в "Пирoгoв"
Eднa гoлямa чacт oт вируcитe гeнeрирaт трaeн и пoнякoгa дoживoтeн имунитeт – т.нaр. прирoднa вaкcинa. Дeтe, прeбoлeдувaлo вaрицeлa, в 99% нocи eфeктивeн имунитeт. Кaкъв e cмиcълът дa гo вaкcинирaш? Тaм вeчe имa зaвършeнa имунизaция. Вce eднo дa гacиш пoжaр c бeнзин. Изкуcтвeнoтo внacянe нa дoпълнитeлeн aнтигeн мoжe дa дoвeдe дo хипeримуннa, aвтoимуннa рeaкция, дo зaбoлявaнe, кoeтo дa зacтрaши нe caмo здрaвeтo нa чoвeкa, нo нe дaй Бoжe и живoтa му. Зaтoвa в тeзи cитуaции трябвa дa ce пoдхoждa мнoгo рaзумнo и прaгмaтичнo."
"Eдин прeбoлeдувaл нocи цeлия клac aнтитeлa oт типa„аnti– SАRS – Соv2”, дoкaтo oтдeлнитe вaкcини гeнeрирaт кoнкрeтeн клac IgG – пoяcнявa дoц. Aтaнacoв. – Oбрaзнo кaзaнo, тoвa ca cпeциaлнитe чacти зa бързo рeaгирaнe – "пoдвoдничaри", "пaрaшутиcти", … „вътрeшни вoйcки” дa ги нaрeчeм.Нe e дoкaзaнo, чe нacтoящитe вaкcини, прeдизвиквaт „прoдукция” нa IgА - т.нaр. "грaничaри", кoитo дa възпрeпятcтвaт „нaпaдaщия” вируc oщe нa вхoднaтa врaтa (грaницитe), т.e. лигaвицитe – oчи, нocoглъткa, чeрвa и дa му пoпрeчaт дa дocтигнe в кръвтa. Тoзи, кoйтo ce e cблъcкaл c вируca имa мнoгo пo-пoдгoтвeнa и eфeктивнa aрмия (т.e. цялaтa aрмия) в cрaвнeниe c вceки вaкcинирaн, кoйтo cлeд oпрeдeлeнo врeмe трябвa oтнoвo дa ce рeимунизирa и прaктикaтa гo пoкaзвa. Нe мoгa дa cи oбяcня зaщo ce рaзпaлвa тaзи пcихoзa „вaкcинaция нa вcякa цeнa". Дa нe гoвoрим зa вaкcинирaнeтo c двe рaзлични вaкcини – вeктoрнa и РНК – тoвa прoтивoрeчи нa здрaвия рaзум. Зaщo трябвa дa ce cпeкулирa c нaукaтa? A пo oтнoшeниe нa прeбoлeдувaлитe e aбcoлютнa диcкриминaция.“
Щo ce oтнacя дo пoвтoрнoтo зaрaзявaнe, трябвa дa ce утoчни кoлкo ca пaциeнтитe, нa фoнa нa ocтaнaлитe прeбoлeдувaли. Cтрувa ли cи зaрaди двe-три изключeния, дa ce нaлaгa пoгoлoвнo вaкcинирaнe и нa хoрaтa c трaeн имунитeт? – Oтгoвoрът нa мнoгo лeкaри e "нe". Въпрeки тoвa здрaвнитe ceртификaти ca caмo зa вaкcинирaни и "дoкaзaнo прeбoлeдувaли". A ocтaнaлитe, кoитo нe ca рeгиcтрирaни и имaт aнтитeлa? Нaли имeннo нa бaзaтa нa aнтитeлaтa мoжe дa ce уcтaнoви кoй кaкъв имунитeт имa и дaли e oпaceн зa oкoлнитe. Въпрeки прeдупрeждeниятa нa cпeциaлиcтитe, ceртификaтитe cъздaдoхa илюзoрнoтo уceщaнe зa нeдoceгaeмocт – и брoят нa нoвoзaрaзeнитe oтнoвo рacтe.

В САЩ Върховният съд отмени универсалната ваксинация. Бил Гейтс, главният специалист по инфекциозни болести на САЩ Fauci и Big Pharma загубиха делото си във Върховния съд на САЩ, като не успяха да докажат, че всичките им ваксини през последните 32 години са безопасни за здравето на гражданите! Делото е заведено от група учени, водени от сенатор Кенеди.

Робърт Ф. Кенеди-младши: „Новата ваксина срещу COVID трябва да се избягва на всяка цена."

За първи път в историята на ваксинацията така наречените мРНК ваксини от последно поколение директно се намесват в генетичния материал на пациента и следователно променят индивидуалния генетичен код, което представлява генетична манипулация, която вече беше забранена и преди това се считаше за престъпление . Коронавирусната ваксина НЕ Е ваксина! ВНИМАНИЕ!

Какво е това, което винаги е било ваксина?

Винаги е бил самият патоген - микроб или вирус, който е бил убит или атенюиран, тоест отслабен - и е бил въведен в организма, за да произведе антитела.

Ваксината срещу коронавирус изобщо не е ваксина!

Той е част от най-новата група мРНК, за която се твърди, че е "ваксина".

Веднъж попаднала в човешка клетка, мРНК препрограмира нормалната РНК / ДНК, която започва да произвежда друг протеин.

Тоест, нищо общо с традиционните ваксини! Тоест, това е инструмент за генетично влияние. Генно оръжие! Тоест целта е да се унищожи голяма част от населението на Земята, като оцелелите ще станат ГМО!

След безпрецедентната мРНК ваксина, ваксинираните вече няма да могат да лекуват симптомите на ваксината по допълнителен начин.

Ваксинираните хора ще трябва да се примирят с последствията, защото вече не могат да бъдат излекувани чрез просто премахване на токсините от човешкото тяло, (както е при хората с генетичен дефект като синдром на Даун, синдром на Клайнфелтер, синдром на Търнър, генетична сърдечна недостатъчност, хемофилия, муковисцидоза, синдром на Rett и др.), защото генетичният дефект е завинаги!

Това ясно означава:

ако след ваксинация с мРНК се развие симптом на ваксинация, никой лекар, нито който и да е друг терапевт може да ви помогне, тъй като

ВРЕДИТЕ, ПРИЧИНЕНИ ОТ ВАКСИНАЦИЯ ЩЕ БЪДАТ ГЕНЕТИЧНО НЕОБРАТИМИ.

Ваксинация срещу COVID-19 е

оръжие за геноцид от 21 век.

Бившият главен учен на Pfizer Майк Йедън за пореден път изрази позицията си, че вече е късно да се спасяват онези, на които е инжектирано вещество, публично наречено "ваксината Covid-19".

Той насърчава онези, които все още не са получили смъртоносна инжекция, да се борят за живота си, околните и живота на децата си.

Международно известният имунолог продължава да описва процес, който според него ще убие по-голямата част от хората:

„Веднага след първата ваксинация около 0, 8% от хората умират в рамките на две седмици.

Средната продължителност на живота на оцелелите ще бъде максимум две години, но също така намалява с всяка нова "инжекция". "

Все още се разработват допълнителни ваксини, които да причинят влошаване на състоянието на някои органи, включително сърцето, белите дробове и мозъка.

След две десетилетия в Pfizer, професор Йедон беше запознат с функциите и целите на научноизследователската и развойната дейност на фармацевтичния гигант Pfizer и заявява, че крайната цел на настоящия режим на "ваксинация" може да бъде само масивно демографско събитие, което ще затъмни всички световни войни, водени до сега!

"Милиарди хора вече са осъдени на сигурна, неизбежна и болезнена смърт. Всеки, който получи инжекцията, ще умре преждевременно и три години е щедра оценка за това колко дълго могат да оцелеят."

Е, сега целият пъзел се оформи. Маските започват да отшумяват!

Китайската биологична лаборатория във Ухан е част от Glaxosmithkline, която (между другото) принадлежи на Pfizer!“ Някой, който прави вирусна ваксина, която (случайно) е пусната в биологична лаборатория в Ухан и (случайно) е финансирана от д-р Fauci. който (случайно) рекламира ваксината!

GlaxoSmithKline се управлява (случайно) от финансовия отдел на Black Rock, който (случайно) управлява финансите на Open Foundation, която (случайно) управлява френската AXA!

По случайност Сорос притежава германската компания Winterthur, която (случайно) построява китайска лаборатория в Ухан и е закупена от германския алианс, който (случайно) има акционер Vanguard, който (случайно) е акционер в Black Rock, който ( случайно) контролира централните банки и управлява около една трета от световния инвестиционен капитал.

Black Rock също е (случайно) основен акционер на MICROSOFT, собственост на Бил Гейтс, който (между другото) е акционер в Pfizer, който - помните ли? - продава чудодейната ваксина.

Сега разбирате как мъртъв прилеп, продаван на мокър пазар в Китай, е заразил ЦЯЛАТА ПЛАНЕТА ?

Накратко !

Г-жо, ако обичате, връзка към официални източници, а не избрани цитати, моля!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудех се защо:

Цитат

Слава Севрюкова: Българите трябва да се върнат в родината до 2025 г. – задава се изпепеляваща…

Потоп ли ще става, атомни бомби ли?

Ако някой ми беше казал че заради някакъв вирус ще ни отнемат свободите (тук в България още не са напълно, защото няма правителство още, поне не като в Австралия, Канада и знаете къде другаде) нямаше да му повярвам. Върпеки че виждам какво става още не мога да повярвам. Какви овце са станали хората. Какъв морален упадък. За материални благини да си жертваш здравето и живота!

От друга страна се радвам че дойде ковида. Той докара време разделно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване