Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Димитър 59 написа:

Застрахователите да не са балами?Те ще мрът като пилци ... 

Пробвал ли си? Питат ли за това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 35k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2567

• Реджеп Иведик

2712

• Радул

2926

преди 1 час, _Aumi_ написа:

Вие го наричате фашизъм, аз го наричам - Изход!

Няма как да се внесе зараза, ако в стая с 10 здрави ваксинирани хора, не влезе някой неваксиниран и не я донесе отвън!

Айде бе? https://www.ndr.de/nachrichten/hamburg/coronavirus/St-Pauli-Corona-Ausbruch-in-Bar-mit-2G-Regeln,corona8844.html

Виж, какво пише тук.

https://www1.wdr.de/nachrichten/westfalen-lippe/corona-infektionen-clubbesuch-muenster-100.html

И тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, саби написа:

Тоя пусна заповедта.

...и там пише:. „Преустановяват се посещенията в търговските центрове тип МОЛ, магазините с нетна търговска площ над 300 кв м, базарите и изложенията на закрито.“ ? Нали току що по новините казваха,че точно в тези обекти ще искат зелени сертификати? За да не стане гафа,направо ще ги затварят сега,за да не се излагат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Трябва да се вдигнем всички и да си вземем държавата и да ги накажем !!!

Всъщност това е съвсем сериозно, понеже наистина те (правителството и всички правителства, които прокарват този ред) извършват в момента национално предателство. Защо го казвам, ами защото, ако погледнете спецификациите на новия цифров сертификат за ваксинационен статус, публикувани на сайта на СЗО на 27 август т.г. (DDCC:VS), там са забележими доста странни неща. Първо, че той покрива само ваксините и нищо друго, преболедуването било несигурно. Второ, щял дя се използва освен за "продължаване на грижите", т.е. последващи дози и кога се падат, и за "други несвързани със здравни грижи цели". Трето, издаването обвързва ваксинацията с "уникален ID (идентификатор) - и това най-ме озадачи: че този идентификатор е "ГЛОБАЛЕН УНИКАЛЕН ИДЕНТИФИКАТОР".

И от август се чудя за този глобален уникален ID, като е глобален, значи един център се грижи за тая грамада от данни. При това здравни, ама не били точно само здравни данни... Кой ги движи тия неща? Ма то си пише в документа. Значи, да не си помислим, че правителствата или ЕС са платили тая простотия, не - това е частен проект, който, обаче, правителствата са поели задължение да изпълняват. На стр. 6 си пише - "Работата е финансирана от Фондация Бил и Мелинда Гейтс, Фондация Боднар, правителството на Естония, държавата Кувейт и Фондация Рокфелер", и че последните нямат нищо общо със съдържанието на творбата - разбира се. 

"This work was funded by the Bill and Melinda Gates Foundation, the Government of Estonia, Fondation Botnar, the State of Kuwait, and the Rockefeller Foundation. The views of the funding bodies have not influenced the content of this document"

https://www.who.int/publications/i/item/WHO-2019-nCoV-Digital_certificates-vaccination-2021.1 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, vpvelev написа:

Някой който се е ваксинирал, пробвал ли е да си направи застраховка живот?

Кой малоумник ще направи застраховка живот на ваксиниран ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

https://thebulgariantimes.com/За-да-разберете-колко-е-безопасна-вакс/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, _Aumi_ написа:

Да, с ваксинирането вирусът не изчезва, но ние придобиваме имунитет към него. По същият начин както сме придобили имунитет към шарката, полиомиелита и другите болести за които сме ваксинирани като деца.

Респираторен вирус, ехооо. Какво ще кажеш за грипа?

Варицелата какво общо има с респираторния вирус?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Реджеп Иведик написа:

Попитали са множество застрахователи, и всички:

– КАТЕГОРИЧНО ИМ ОТКАЗВАТ застраховка „ЖИВОТ“, ако лицето доброволно се е включило в МЕДИЦИНСКИ ЕКСПЕРИМЕНТ.

Класифицира се, като: Самоубийство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"

За да разберете колко е безопасна ваксината – поискайте да си направите застраховка „живот“ преди ваксинацията. Ако не ви създадат проблем – значи всичко е наред. Ако ви откажат – бягайте надалече. Мръсният бизнес е сигурен индикатор кое не е наред.

Попитали са множество застрахователи, и всички:

– КАТЕГОРИЧНО ИМ ОТКАЗВАТ застраховка „ЖИВОТ“, ако лицето доброволно се е включило в МЕДИЦИНСКИ ЕКСПЕРИМЕНТ.

Класифицира се, като: Самоубийство.

Общи условия по рискови застраховки Живот.

Раздел III. Изключени от застрахователното покритие рискове;
(33) Участие на застрахованото лице в дейности или мероприятия с експериментална, клинично-изследователска цел

"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Димитър 59 написа:

...и там пише:. „Преустановяват се посещенията в търговските центрове тип МОЛ, магазините с нетна търговска площ над 300 кв м, базарите и изложенията на закрито.“ ? Нали току що по новините казваха,че точно в тези обекти ще искат зелени сертификати? За да не стабе гафа,направо ще ги затварят сега!

Цитат

31. Въведените противоепидемични мерки по т. 2, 4, 5, 6, 15, 17, 19, 20, 21, 25 и 26, може да не се прилагат при следните условия:

а) 100% от персонала в съответния обект/лицата, заети с мероприятието са ваксинирани или преболедували COVID-19 или разполагат с отрицателен резултат от проведено преди влизане в обекта/мероприятието изследване, удостоверено с валидни документи за ваксинация, преболедуване или изследване по смисъла на Запове № РД-01-733 от 27.08.2021 г. на министъра на здравеопазването и

б) ръководителят на обекта/организаторът на мероприятието е взел решение и е създал необходимата организация за допускане в обекта, съответно на мероприятието само на лица, които:

аа) са ваксинирани или преболедували COVID-19, удостоверено с валидни документи за ваксинация или за преболедуване по смисъла на Заповед No РД-01-733 от 27.08.2021 г. на
министъра на здравеопазването или

бб) представят отрицателен резултат от проведено до 72 часа преди влизане в обекта/мероприятието изследване по метода на полимеразно верижна реакция за COVID-19 или бърз антигенен тест (до 48 часа преди влизане в обекта/мероприятието), удостоверено чрез валиден документ съгласно Заповед No РД-01-733 от 27.08.2021 г. на министъра на здравеопазването.

в) условията по букви „аа“ и „бб“ не се прилагат по отношение на лица до 18 годишна възраст.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

К'ви рестрикции сме видяли ние??? Банско, разходки по Витоша и паркове за седмица .Били ли сте по чужденеция в Европа (Гейропа и викат руснаците) миналата година?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не зная дали има вече комити в България. Нали станахме европейци (западно), а тях ги направиха повечето с меки китки.

Дано американците да издържат и да направят нещо.

https://www.naturalnews.com/2021-10-19-biden-voters-are-now-joining-mass-protests-against-vaccine-mandates.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, witness написа:

Бързият антигенен тест признава ли се за сертификата? Ако не, тогава над сто хиляди души са били задържани 14 дни незаконно, без право да излязат да си купят аспирин или хляб. 

Признава се ! Моят беше бърз антигенен и когато излязох положителна бях карантинирана !  След карантината - отрицателен ПСР и си взех сертификата ! Признават се те , проблемът е друг и сега ще ви го обясня , за да сте наясно !  Понеже моментът е Мнооого "Тънък " !

Когато се заразите с ковид  вие ще отчетете положителен тест едва около 7 дни ! Дните , в които сте Заразни за останалите ! Минат ли тези дни - тестът вече ще ви е отрицателен !  Това не значи , че сте здрав !  В никакъв случай !  Последиците от ковида си работят и боледуването и някои симптоми продължават да ви тормозят !   Минимум около 40 дни ще ги чувствате тези симптоми - най-вече умората , задъхването , гърло , нос , сухота и т.н.   Проблемът е , че много хора не са имали късмета да направят тест точно в тези 7-8 дни , в които да докажат , че са с ковид !  Това автоматично ги лишава от право на шибаният им сертификат , въпреки , че теста за антитела доказва , че са се срещали с вирусът !!!  Ето това е Пълен ФАШИЗЪМ !   И знаете ли защо ?? Защото , ако се признаваха тези тестове с антитела ще се види и цялата Истина и няма как да имат Основание да лъжат за пандемия и да злоупотребяват с "мерки и теглилки " !  Това не е само в Б-я !  Така го решиха в Европа и мисля и по цял свят !   Сега ! Всеки що годе малко интелигентен ще си зададе въпросът -   Защо , след като доказвам с тест за наличие на антитела в организма ми на мен не ми се полага "заветният сертификат " !!!   Значи дефакто ти си пропуснал да го узакониш този ковид и единственият ти шанс да остане ваксинацията ???!!! 

Защото по желание ковид как да хванеш ?   Може и да го хванеш , ама тялото ще го ритне веднага навън , понеже антителата са цяла армия и действат веднага !  Най-много да кихнеш 2 пъти и да се обършеш 3 пъти !

Направете си изводите сами за какво е Всичко и каква е крайната цел ! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, _Aumi_ написа:

Няма как да се чака да се придобие естествен имунитет, а и той не е вечен а временен.

Исторически е доказано, че само ваксините спират епидемиите. Ако не беше така, нямаше да има задължителни ваксини. Може би след време, когато се създаде устойчива ваксина против ковид, тя също ще стане задължителна да се слага на децата, също както и останалите.

Не стига,че не можеш да мислиш и да стигаш самостоятелно до някои изводи,ами и не четеш достатъчно!Срещу грипа да има ефикасна ваксина?Коклото има устойчива грипна ваксина,толкова устойчива ще е и срещу този "страшен" вирус!Устоичиви ще са единствено печалбите и влиянието на някои!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Inana.. написа:

Направете си изводите сами за какво е Всичко и каква е крайната цел ! 

По фашизъм от фашизма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

По фашизъм от фашизма.

Откога казвам , че това е Пълен Геноцид !   Ще умрем в  битка - няма да се плашиш !

Светлината ще Победи !   Ако е нужно ще закрием планетата .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, parmobil написа:

К'ви рестрикции сме видяли ние???

Дамм... Може да сме си отработили кармата през соца и сега с нищо не могат да ни учудят. Имаше един виц за въжетата по профсъюзна линия, така беше и сега ще е така, може би. Питаш къде били дисидентите тогава. Аз пък си мисля, че и тогава, и сега, и дисидентите, и натегачите все са едни и същи. Ако не същите хора, поне от същия вид. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Реджеп Иведик написа:

По фашизъм от фашизма.

Фашистите казват, че това е фашизъм. Представи си колко са зле нещата. Само те протестират и не искат този фашизъм. 

Параноя и парадокс. Фашисти протестират срещу фашизма. 

Говоря за крайно десните в Европа, протестират срещи това. 

Либералите, демократите и свободните държави пък се молят да нямат свобода. Искат да бъдат затворени, измъчени и тествани като животни.

Съгласни са и да не пътуват, да има граници, ПКП. Против свободното придвижване и свободата.

Season 3 What GIF by On My Block

WTF???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Inana.. написа:

Защото по желание ковид как да хванеш ?   Може и да го хванеш , ама тялото ще го ритне веднага навън , понеже антителата са цяла армия и действат веднага !  Най-много да кихнеш 2 пъти и да се обършеш 3 пъти !

Значи ако един цял ден ме боли глава , кихам, смъркам сополи и после довечера пия един аспирин и всичко е точно антителата ми изгониха ковида .Вчера цял ден ме боля главата и си мислих ковид е днеска съм свеж .Да разбирам ли , че имам антитела ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adersa написа:

Значи ако един цял ден ме боли глава , кихам, смъркам сополи и после довечера пия един аспирин и всичко е точно антителата ми изгониха ковида .Вчера цял ден ме боля главата и си мислих ковид е днеска съм свеж .Да разбирам ли , че имам антитела ?

Ако си го прекарал и имаш антитела и това може да е ..  Направете си 1 тест за антитела и няма да си задавате този въпрос

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, adersa написа:

Има тестове за антитела, които показват дори количественото им наличие. Струват около 30 лева. И знаеш- няма нужда да разбираш или да предполагаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Inana.. написа:

Откога казвам , че това е Пълен Геноцид !   Ще умрем в  битка - няма да се плашиш !

Светлината ще Победи !   Ако е нужно ще закрием планетата .

Реджеп войвода ше носи знамето. Щот бяга най- бъързо от всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, АСПЕКТ написа:

Говоря за крайно десните в Европа, протестират срещи това. 

В повечето случаи това са провокатори. Службите нямат голямо въображение, пък и защо им е, щом това работи в тълпата и многократно усилено чрез медиите. Като при протестите тук миналата есен, като в Капитолия в САЩ, последно в Рим тези дни - хората казват, че разпознават провокаторите и не може да им натрисат всички поразии, които не са мислили да извършат, но това работи и пропагандната машина се върти. Иначе, кой за какъв се представя сега са празни думи. 

Напоследък гледам на онези от медиите и телевизията като на добичета. Да ме прости покойният ми баща, че беше журналист... добичета с някакъв интелект, който обаче не е достатъчен да направи тварта човек. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, vpvelev написа:

Ако не бяха мерките и всичките простотии досега щяхме да забравим за ковида както забравихме за свинския и пилешкия грип от които измря повече народ.

Но целта е друга в случая. Контрол на населението, което ще остане след масовата сеч.

Такъв геноцид досега не беше правен!

Всички ваксинирани вече са техни хибриди !  Когато решат могат да ги шитнат ! Не го правят защото целта е още да успеят да ваксинират ! Затова са и тези Изнудвания и манипулации чрез мерки и рестрикции и психо-атаки ! От другата година ще видиш за какви зомби става въпрос и как плана им ще изплува ...Вече ще е късно  обаче , понеже човеците ще са много малък процент и няма да могат да им дадат отпор ! Това е Трагедията , която много малко хора  Осъзнават ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване