Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

Болна съм ( не от вируса, настинах), днес ставам към 7 вечерта и научавам от новините за случилото се с министъра............ Ами, не съм учудена,  като нищо бутналите го да са от ковид - сектата.  Влязох във кокошкарския форум - там ни дума се обелва за случая, ни нищо.  Обаче злоба, пълна злоба срещу всеки, който не се е ваксинирал. Не разбират страховете на хората от новите ваксини и нежеланието им да станат опитни зайчета. Нахвърлиха се като ястреби даже върху жена, която има репродуктивни проблеми и се опитва да успее за забременее за последен път и не иска да се ваксинира, от страх да не и повлияят негативно ваксините на шанса да си има детенце. Друга някаква фанатичка изхвърчала със писъци от офис на "Спиди", щото всички там били без маски.

За мен ваксините са противопоказни от бебе, аз нямам и една ваксина. И тъй, като явно ще ни забравят ходенето в сладкарници, си взехме кафе - машина. Сега мога да си пия хубав горещ шоколад у дома. Разходките навън и ходенето по магазини не могат да ми го забранят. И адски много ще побеснея, ако някой почне да ме третира като биологичен боклук.

Крайностите в обществото ни са просто отвратителни.

Бил Гейтс може да се радва - тук си има страшно много фенки, цял фенклуб. На мен този човек ми е мега съмнителен. Ваксините също са ми съмнителни.

Всеки, който отрича вредата от ваксините и огромният брой увредени от ваксини деца по цял свят (не говоря за ковидските) е долен престъпник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 35,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2572

• Реджеп Иведик

2793

• Радул

2926

Защо в банката без сертификат?

Логика? Някой да обясни? Вирусът не обича банките ли?

https://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/bez-sertifikat-samo-v-khranitelni-magazini-apteki-i-banki-474370.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

Той вируса нали тръгва след 22 часа. До тогава караха да работят заведенията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

https://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/bez-sertifikat-samo-v-khranitelni-magazini-apteki-i-banki-474370.html

а аз питам защо няма в държавната администрация - доста от тях бачкат с хора - Радев май си търси гласоподаватели

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Anneliese написа:

Болна съм ( не от вируса, настинах), днес ставам към 7 вечерта и научавам от новините за случилото се с министъра............ Ами, не съм учудена,  като нищо бутналите го да са от ковид - сектата.  Влязох във кокошкарския форум - там ни дума се обелва за случая, ни нищо.  Обаче злоба, пълна злоба срещу всеки, който не се е ваксинирал. Не разбират страховете на хората от новите ваксини и нежеланието им да станат опитни зайчета. Нахвърлиха се като ястреби даже върху жена, която има репродуктивни проблеми и се опитва да успее за забременее за последен път и не иска да се ваксинира, от страх да не и повлияят негативно ваксините на шанса да си има детенце. Друга някаква фанатичка изхвърчала със писъци от офис на "Спиди", щото всички там били без маски.

За мен ваксините са противопоказни от бебе, аз нямам и една ваксина. И тъй, като явно ще ни забравят ходенето в сладкарници, си взехме кафе - машина. Сега мога да си пия хубав горещ шоколад у дома. Разходките навън и ходенето по магазини не могат да ми го забранят. И адски много ще побеснея, ако някой почне да ме третира като биологичен боклук.

Бил Гейтс може да се радва - тук си има страшно много фенки, цял фенклуб. На мен този човек ми е мега съмнителен. Ваксините също са ми съмнителни.

Всеки, който отрича вредата от ваксините и огромният брой увредени от ваксини деца по цял свят (не говоря за ковидските) е долен престъпник.

За 2 години простотии не видях нито една мярка нормална. 

То не бе за залостване, домашен арест.

Да, в Китай идваха и залостваха с пирони и летви, къщата на хората. Само една червена боя със знак + липсваше. С надпис

^^<< Господи, се смили над нас.^^>>

https://www.chr.bg/istorii/dosieta/kak-da-ne-se-izlekuvame-ot-golyamata-chuma-v-london/

Най-смешното е затваряне на границите. Сякаш само 1 държава има коронавирус и така като затворят границата, ще спасят нещо.

Ако отида в Румъния ще ме хване, сигурно, румънския вариант на корона. Да си стоя в Берлин с немския вариант.

😀

преди 15 минути, Без умствен капацитет написа:

а аз питам защо няма в държавната администрация - доста от тях бачкат с хора - Радев май си търси гласоподаватели

Не са ли герберджии там? Все пак общините са под герберджийска и техните приятели от ДПС власт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички мерки взети от правителствата са нелепи, смехотворни и несъстоятелни от медицинска гледна точка по отношение на вирус. Дори носенето на маски. Нали си спомняте какво казваха двамата хубостници преди, че маските не предпазват.

Целта е ваксинация.

Лошото е че много хора вярват първо на телевизиите и след това на науката. А има и по-зле, които вярват и на правителствата.

Жалко! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май, 2020 твърдяха че е било грешно, че ковид е съкращение Certificate of vaccination identification

https://apnews.com/article/archive-fact-checking-8953510561

https://amp.usatoday.com/amp/5706510002

След 1 година, сертификатът е налице.

Преди твърдяха, че Big Reset било конспирация. 

Сега вече не е конспирация.

pzd5byjfl1yy9rpjy22v

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кацаров през април: Сертификатът е класически пример за непряка дискриминация

Цитат

„Ако се изисква сертификат за имунизация за пътуване или за постъпване на работа, това е класически пример за непряка дискриминация”

"Ако имунизираните продължават да заразяват, значи ваксините не работят"

Ако имунизираните продължават да заразяват, значи ваксините не работят. Тази теза изрази пред Дарик радио през април 2021 г. настоящият здравен министър Стойчо Кацаров, в ролята си на председател на Центъра за защита на правата в здравеопазването.

Тогава той бе категоричен, че ако сертификат за ваксиниране се изисква за пътуване и още повече - за работа, това е класически пример за непряка дискриминация и създаване на предпоставка за отнемане на права. 

Ако сертификат за ваксиниране се изисква за пътуване, както Европейската комисия обсъжда, а още повече пък за работа, това е класически пример за непряка дискриминация – създаване на предпоставка за отнемане на права. Цялата тази история с коронавируса повлия много на психиката на хората и на обществените отношения. В един момент този процес става неконтролируем и хората започват да го поставят като условие – като прокажените, едно време – това е психологически феномен,” каза тогава пред Дарик д-р Стойчо Кацаров.

Цялото интервю можете да чуете тук.

Явно отнякъде е упражнен силен натиск, щом министър Кацаров промени мнението си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Мойра написа:

Кацаров през април: Сертификатът е класически пример за непряка дискриминация

Явно отнякъде е упражнен силен натиск, щом министър Кацаров промени мнението си.

И аз мисля така.

Не се запознах подробно, но нали той "сподели" септември месец, че от СЗО доста го натискали за затваряния и мерки.

Явно или подкупват или сплашват. Много са силни. И умни. Признавам им го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, vpvelev написа:

И аз мисля така.

Не се запознах подробно, но нали той "сподели" мисля септември месец, че от СЗО доста го натискали за затваряния и мерки.

Твърде възможно е натискът да идва не само от СЗО.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Мойра написа:

Твърде възможно е натискът да идва не само от СЗО.

Да, те и СЗО са в същата ситуация както и правителствата - или слушаш или...

Ето сега чета това и не мога да повярвам. Ако някой ми беше казал преди 1-2 години че това ще се случи нямаше да му повярвам. Уж било 21-ви век, уж човечеството завладявало космоса и живота бил хубав...

https://www.naturalnews.com/2021-10-20-red-alert-as-america-now-just-nine-meals-away-from-anarchy-massive-civil-unrest-provoked-on-purpose.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, vpvelev написа:

Явно или подкупват или сплашват. Много са силни. И умни. Признавам им го.

преди 27 минути, Мойра написа:

Глупости.

Не виждате ли очевидното - когато човек от обикновен безотговорен хейтър , заеме позиция и пост  от която има много повече информация и статистика, както и отговорност за хората, мнението му се променя именно защото осъзнава че преди е говорел пълни глупости

Същото видяхме и с любимия ви Мангър. Когато го сложиха шеф на инфекциозна болница. След тогава и той започна хън мън да говори и призовава за ваксиниране

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, vpvelev написа:

Да, те и СЗО са в същата ситуация както и правителствата - или слушаш или...

Ето сега чета това и не мога да повярвам. Ако някой ми беше казал преди 1-2 години че това ще се случи нямаше да му повярвам. Уж било 21-ви век, уж човечеството завладявало космоса и живота бил хубав...

https://www.naturalnews.com/2021-10-20-red-alert-as-america-now-just-nine-meals-away-from-anarchy-massive-civil-unrest-provoked-on-purpose.html

Може ли кратко преведено резюме за незнаещите английски език?

Чакам си филма и не ми се занимава да си играя с Гугъл преводача.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Anneliese написа:

резюме

В Щатите назрява криза за храна и драстично увеличаване на цените на хранителните продукти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, цър-вул написа:

В Щатите назрява криза за храна и драстично увеличаване на цените на хранителните продукти.

Както и по света

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, цър-вул написа:

То ще е в цял свят така заради идиотската "еко" политика. Не е нужно да си Айнщайн, за да се сетиш, че "еко" вятърните мелници и слънчеви панели не могат да осигурят електричество по същия начин, както АЕЦ и ТЕЦ.  И аз обичам природата и искам чиста природа, но не съм по крайностите. Затварянето на АЕЦ и ТЕЦ е огромна грешка, която ще ни струва много, включително и финансово.

Не обикновените хора замърсяват природата, нито АЕЦ и ТЕЦ, а слените неща:

- прекалено честото използване на самолетния транспорт

-горенето на боклуци в ТЕЦ

- изхвърлянето на боклуци сред природата, на улицата, в градинката и в парка

- производството на "евтината" пластмаса, която е вечен материал

- липсата на пречиствателни станции в комините на ТЕЦ  заводи, малки пречиствателни стнации в ауспусите на автомобилите

- несправянето с дървената мафия, която изсича поголовно горите

Но в никакъв случай дишането на хората, отоплението на дърва и въглища, нито консумацията на месо замърсяват природата.

Чак абсолютно чиста планетата ни никога не е била, това е някаква утопия. Изригванията на супервулканите като Кракатау немалко за замърсявали атмосферата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, АСПЕКТ написа:

Май, 2020 твърдяха че е било грешно, че ковид е съкращение Certificate of vaccination identification

https://apnews.com/article/archive-fact-checking-8953510561

https://amp.usatoday.com/amp/5706510002

След 1 година, сертификатът е налице.

Преди твърдяха, че Big Reset било конспирация. 

Сега вече не е конспирация.

pzd5byjfl1yy9rpjy22v

Всичко, обявено някога за конспирация, е всъщност самата истина.

Вирусът е създаден от медици, на които са платили много пари и е създаден с цел хората по света да бъдат задължени да се ваксинират.

Те се опитаха за обявят за конспирация даже и Иисус Христос❤️✝️ Опитавали са много пъти в миналото да убедят хората, че не бил реална личност, пък после че бил обикновен човек с жена и деца. Пък в една книга пише, че не е син на Бог. И милиарди хора по света вярват на тази книга. 

Поклонниците на рогатия мразят всички хора и искат да отидете в Ада. Това е самата истина.

Господ да е на помощ на всички хора! Амин! Дано разберат истината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Mediterranean написа:

Поклонниците на рогатия мразят всички хора и искат да отидете в Ада. Това е самата истина.

В ада ни стана толкова хубаво, че вече не е Ад. Затова искаме да го напълним с омразните ни човеци и да ни е гадно отново.

Вече е късно да се спасите, затова ти споделям Планът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.dnes.bg/koronavirus/2021/10/21/pylen-haos-s-broia-na-vaksiniranite-v-es-na-mesta-izlizali-nad-100.507643

те държавите над 100% ваксинация достигнаха, ние още със сертификата се борим... Почва да ми прилича като северна кореа дето изстрелва ракети до слънцето...

Този кацаров едно говори месеци наред и сега за седмица си смени радикално мнението и подхода. Просто такава рязка промяна не става току така. Нещо се е случило с негово участие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, mitosandov написа:

Просто такава рязка промяна не става току така.

Става. Кога зашумат шумите, зелените...

А срещу взет рушвет има само една ваксина 7.62 мм. Бие се в челото. Може и в сърдечния мускул.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, mitosandov написа:

https://www.dnes.bg/koronavirus/2021/10/21/pylen-haos-s-broia-na-vaksiniranite-v-es-na-mesta-izlizali-nad-100.507643

те държавите над 100% ваксинация достигнаха, ние още със сертификата се борим... Почва да ми прилича като северна кореа дето изстрелва ракети до слънцето...

Този кацаров едно говори месеци наред и сега за седмица си смени радикално мнението и подхода. Просто такава рязка промяна не става току така. Нещо се е случило с негово участие.

В България политиците са несериозни, затова и народът е недисциплиниран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Мойра написа:

фашиста Кацаров

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Мойра написа:

Явно отнякъде е упражнен силен натиск

натиска е от ЕС

днес гледах новините

европейска директива са  зелените сертификати

и зам министъра на здравесъсипването каза че е отминало времето министъра да  взима  решения на своя глава 

Цитат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Anneliese написа:

Да се хвалиш, че нямаш и една ваксина, при положение че половината теми, които отваряш са да питаш какво да правиш, че си с 20 хронични заболявания.. :help:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, _Aumi_ написа:

В България политиците са несериозни, затова и народът е недисциплиниран.

Несериозни ли?Защото не искат да поемат отговорност за убийствата на ваксинирани хора ли?Затова нито една инстанция не е дала съгласието,да се издаде разрешително на експерименталната течност,наречена ваксина.Допустимо ли е,да се даде зелен сертификат на набоцкан,след като самата ваксина не притежава сертификат(разрешително) за употреба в България?Допустимо ли е,след като производителят на ,,ваксината" не поема никаква отговорност за последствията,да се дава зелен сертификат на боцнатите опитни мишки.Този зелен сертификат е за маркиране на малоумниците,за да се отличават от трезвомислещите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване