Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 3 минути, vpvelev написа:

Не е добре че се чудиш и не можеш да си отговориш.

Случи се това, че другите болести не ги лекуваха!!! Само ковид! И хората с различни други болести, повечето много по-опасни от ковид си умряха от тях, но мръсниците ги пишеха от ковид че са умрели. Престъпници!

На майка ми се бяха сплели червата. Това ако не се оперира до 1-2 часа и си умрял. Три пъти се обаждам на бърза помощ и от там ми казват че ако не и измеря температурата няма да дойдат. Почнах да търся термометър в 22 часа през нощта. Не успях да го намеря. Пак им се обаждам. През това време майка ми бере душа. След 3 часа идват най-после, със скафандри и ... констатираха смъртта и. Мръсници! Убийци! Никога няма да им простя!

За добро или за лошо нямаме право като в САЩ да носим оръжие. 

И как можем да намалим хоспитализациите от ковид, освен ваксини ? Или ще твърдиш, че се преструват че нямат легла, за да може да си бием ваксини и ковид въобще няма, всичко е световна конспирация ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 36,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2182

• miro20

2575

• Реджеп Иведик

2887

• Радул

2926

преди 6 минути, vpvelev написа:

Случи се това, че другите болести не ги лекуваха!!! Само ковид! И хората с различни други болести, повечето много по-опасни от ковид си умряха от тях, но мръсниците ги пишеха от ковид че са умрели

Така е и затова е виновно правителството, което не взе адекватни за момента мерки. Аз не съм специалистка, но затова си има цели анализаторски отдели в министерствата. Но там са шуро-баджанащина и калинки. Какво да очакваме от такива. Ние сме ги сложили на власт с нашето (негласуване).

преди 45 минути, Мойра написа:

Грипът вече се върна и никак не е лек

Има противогрипни ваксини. Колко хора са си поставили? Проф. Чорбанов знае ли? Той има ли поставена противогрипна ваксина и коя?

преди 38 минути, Banesc написа:

в момента лекарите са в конфликт на интереси защото им се дават пари срещу диагноза ковит 

Значи и вие сте от тях (взимащите) - щом сте така информиран от първо лице. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, БаалБек написа:

Има противогрипни ваксини. Колко хора са си поставили?

Колкото са искали, толкова са си поставили.

Зорлан гюзеллик олмаз !

Анадънму ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитати от интервюто на проф. Чорбанов.

Цитат

Тогава, на другия полюс се появиха иновациите под формата на нова генерация ваксини, която, обаче, никога не беше тествана в реални условия. Създадени за употреба само след няколко месеца тестване.

Цитат

И докато тези, които са регистрирани с положителен тест получават унизителните 6 месеца сертифициране, независимо от драстично по-високата защита спрямо ваксинираните

Едното противоречи на другото. Хем ваксините са създадени за няколко месеца, хем знае, че прекаралите ковид са с драстично по-висока защита спрямо ваксинираните. Явно дълги години преди ваксините е имало ковид и той е наблюдавал тази "драстично по-висока защита".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, БаалБек написа:

Явно дълги години преди ваксините е имало ковид и той е наблюдавал тази "драстично по-висока защита".

Да кажеш на учителя си по логика, да си скъса дипломата, да я изгори и да я изяде.

2 е по голямо от 1 ма ей !!!

Това е сарс ков 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, БаалБек написа:

Той има ли поставена противогрипна ваксина и коя?

Нали ти имаш ваксина?! Какво те интересуват останалите, които са против ?!  Те /ние/ ще умрем и ще си останете ваксинираните. Ти и твоето семейство сте взели решението, което сте сметнали за правилно, оставете и останалите да вземат своето решение самостоятелно!

И не ми тълкувай казаното от Чорбанов, защото той е ЕДИНСТВЕНИЯ в тази държава, който е компетентен и с опит във въпросната сфера! 

преди 2 минути, БаалБек написа:

Едното противоречи на другото. Хем ваксините са създадени за няколко месеца, хем знае, че прекаралите ковид са с драстично по-висока защита спрямо ваксинираните. Явно дълги години преди ваксините е имало ковид и той е наблюдавал тази "драстично по-висока защита".

Ти не виждаш ли, колко смешна ставаш и как се излагаш с липсата на знания и елементарна логика ?!

Човека ти говори за естествено придобития имунитет след преболедуване, и че досегашния опит на човечеството е стигнал до тези изводи, докато РНК ваксините тепърва трябва да се доказват и да печелят доверие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Joss Bomon написа:

И не ми тълкувай казаното от Чорбанов, защото той е ЕДИНСТВЕНИЯ в тази държава, който е компетентен и с опит във въпросната сфера! 

Прав сте. Статията наистина е качествена. За "единствения" е преувеличено, но е от малкото в България, които са компетентни по този въпрос. Дано се вслушат в мнението му.

преди 11 минути, Реджеп Иведик написа:

Да кажеш на учителя си по логика, да си скъса дипломата, да я изгори и да я изяде.

2 е по голямо от 1 ма ей !!!

Това е сарс ков 2

Споко момченце, не се изхвърляй на пясъка. Ще ти прилупа сърчицето, а местата в болниците свършват. :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак чета тук, там и пак си мисля...Първо "специалистите" които са консултирани казали, че Безопасно е 6 месеца! После ставало опасно! А сега какво? Вече безопасно е до една година!? Това пак ли според "специалистите"  или според някой зарзаватчия! И после "вервайте ни"  Мога ли да ви....довършете си го сами. Отнася се за ваш близък роднина , ама да не ви е баща! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hristo52 написа:

Отнася се за ваш близък роднина , ама да не ви е баща! 

Родител 1, не баща. Не се изразяваш политкоректно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 20.10.2021 г. в 13:11, witness написа:

Правителството

Към момента няма такова. Това правителство в момента основната му функция е да организира изборите, а здравния министър явно се натяга, за да покаже колко е загрижен било то за българите, било то за гражданите на България, било то до колко е ЕС ориентиран или въобще е загрижен едва ли не за жялото човечество. Хм, то, май тренира за някакъв конкурс за красота. :) 

Само ваксинираните били красиви ... :) 

Ваксинирайте се и ще умрете красиви в зелени сертификати ще ви е олепен ковчега. :) 

п.п. Принципно зеленото в Африка го смятат за траурен цвят, та това е: Явно ваксинираните жалят нещо, но не знам какво ... мда ... жалят за ресторанти, хотели и прочие ... и те тъй ... слагаш си траура и отиваш да се веселиш за смъртта на България и да викаш: Да живее ЕС и Света!!! Ура!!! :) 

Няма България, има ЕС и Световен ред! Това е съвременния човек, а който не е такъв, то нема място по заведения, хотели и т.н. и по свето!!! :) 

п.п. Нека ходи мре, но да е по-далече от нас. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dioib написа:

Това е съвременния човек, а който не е такъв, то нема място по заведения, хотели и т.н. и по свето!!!

Непрекъснато съм по заведения, хотели, изобщо по свето! Добре, че публичните домове не се споменават в заповедта! Мдаааа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hristo52 написа:

публичните домове

Хм, бе те обществените заведения май не попадат в графа лукс. ;) 

п.п. Все пак определени неща са потребни, т.е. тълкуват ги като центрове за духовна храна ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, dioib написа:

Хм, бе те обществените заведения май не попадат в графа лукс. ;) 

Ами не ме върнаха де...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hristo52 написа:

Ами не ме върнаха де...

Благодаря за информацията, въпреки, че си го знам и от едно време. Там има други сертификати. = Парични. Те май са по-значими ... :) И определено важат на всякъде, но ай да не правим корупция, че иначе някой не мое да печели по нормален начин ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, N1K17Y написа:

Я обяснете двамата, тая графика тогава

D_2_2021_W40.png

Чудя се какво ли освен обиконовения грип се случило, че смъртността да се удвоява от нищото :rolleyes:

И аз го изкарах леко и не ми дреме лично, ама света не свършва с мен.

В България през 2019г. са починали 108 083 човека

В България през 2020г. са починали 124753 човека

Разлика - 16670

https://bg.wikipedia.org/wiki/Смъртност_в_България

От Ковид през 2020г. са починали 7123 души:

https://bg.wikipedia.org/wiki/Пандемия_от_COVID-19_в_България

Останалите 9547 смъртни случаи в повече в сравнение с 2019г. са следствие от ежеминутната реклама на Ковид по всички медии, заради която всеки който кихне или се изкашля търчеше в болница и по този начин заемаше мястото на друг, който е болен от нещо съвсем различно, обаче не може да се добере до лекарска помощ. 

Цифрите не лъжат. Мерките срещу Ковид убиха повече хора отколкото самият Ковид!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ivottoshev написа:

В България през 2019г. са починали 108 083 човека

В България през 2020г. са починали 124753 човека

Разлика - 16670

https://bg.wikipedia.org/wiki/Смъртност_в_България

От Ковид през 2020г. са починали 7123 души:

https://bg.wikipedia.org/wiki/Пандемия_от_COVID-19_в_България

Останалите 9547 смъртни случаи в повече в сравнение с 2019г. са следствие от ежеминутната реклама на Ковид по всички медии, заради която всеки който кихне или се изкашля търчеше в болница и по този начин заемаше мястото на друг, който е болен от нещо съвсем различно, обаче не може да се добере до лекарска помощ. 

Цифрите не лъжат. Мерките срещу Ковид убиха повече хора отколкото самият Ковид!

Дали само за кихане са приемали в болница, няма как да знаем, освен ако не си бил в болница да гледаш какво става. Аз доказателства за това което твърдиш, не съм виждал, освен приказки по интернет. А това, че препълнените болници са истинският проблем, вместо самата смъртност от Ковид е ясно и се говори открито още отначалото. Ти му викаш "мерки" защото не вярваш, че хоспитализираните наистина имат нужда, ама на какво си базираш твърдението ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, N1K17Y написа:

Я обяснете двамата, тая графика тогава

D_2_2021_W40.png

Чудя се какво ли освен обиконовения грип се случило, че смъртността да се удвоява от нищото :rolleyes:

И аз го изкарах леко и не ми дреме лично, ама света не свършва с мен.

Фейк нюс, дори ме е срам да кажа нюз. Или както казва Оруел

<<"Здравият разум не се поддава на статистика">>

Някой замисля ли се защо се удря именно и точно срещу туризма, срещу културата, срещу образованието, 

срещу спорта, срещу малкия бизнес?

Дали е просто ей така, хвърлихме зарчето и се падна на дъската на монополи култура.

Другият играч хвърли 5 и попадна на туризма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Омбудсманът: Дискриминираха хората с антитела и с медицински противопоказания за ваксина

Май не им е достигнало време да обмислят нещата както трябва, или нещо друго?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля @АСПЕКТ, ако имате желание да споделите с нас как е положението към днешна дата в Германия? Ако живеете там. Как виждате и чувствате нещата лично вие? Там има ли по-адекватни мерки? В медиите какво се коментира относно вируса? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, ivottoshev написа:

Цифрите не лъжат.

Те цифрите не лъжат, а хората които не умеят да боравят с тях и си стъкмяват някаква история, която мислят, че "произвеждат". :) 

И как по-точно ще докажеш, че всичките тези 9547 са в следствие на "истерията"?! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 262 дни в обезьяннике (разбирай клетката) или тотално заключен по австралийски с неограничени правомощия на полицията резултатът е напълно ясен - кривите са доста по-стръмни от нашите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Реджеп Иведик написа:

243303034_352113006685970_86339934698228

:offtopic_s:Ко речи, че нещо не мога да чета с тези тъмни очила?!

Пълна промяна! Няма да познаете жената на Тото от „СкандаУ“! Фото ТУК - Ние  жените

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, baitexpo написа:

Усмихвай се повече 😁

Докато съм жив ще е така, а за после не му мисля ... :) 

п.п. След определена възраст, след като си живял, видял, направил и т.н. много неща, то не съхраниш ли да се усмихваш, значи не си живял. ;) 

п.п. Питам се тези младите, що са все навъсени?! Може пък да са мъртво родени, т.е. ин витро, а?! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване