Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 10 минути, Banesc написа:

като знам от  ЕС  какви са идиоти и кукли на конци  политиците 

и като знам как се става професор генерал полковник в България

смятам да направя точно обратното каквото казват

Ти направи каквото искаш, това е твое право. Само остави математиката на мира. Дори най- простата маметамика. Не е твоя територия тва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 36,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2575

• Реджеп Иведик

2875

• Радул

2926

преди 10 минути, Hristo52 написа:

Моля. Посещавай курсове за обучение. Училища. Не съм даскал. Сподели в профилът си на колко си години, как се казваш? Да преценим дали имаш годините за училище или за пенсия! Писнало ми е от всезнаещи анонимни тука!

Така и предполагах, че ще отговорите. :*

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, БаалБек написа:

И аз предположих, че за вас силата е в анонимността! Лесно се приказва (празни приказки) когато си анонимен, безличен, никой!

:offtopic_s:

Много моля хората, на които липсва чувство за мярка, да не четат моите постове.Не са предназначени за тях...Четете Библията...например!...Тя пък...ами двусмислена е на моменти...И тя...А и да не пишат разни...хм...неща...защото единственото, което ще постигнат, е да изострят още повече саркастичните забележки от моя страна...които ще придобият на всичкото отгоре и персонална насоченост....Непоправим съм, драги ...хм...респонденти! Безмилостно увреден в това отношение...Не е ли по-добре да си спестите контакта с мен?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Hristo52 написа:

И аз предположих, че за вас силата е в анонимността!

Тая сила не е сила. НО, все пак е да се види и друго нещо, до колко зад някой анонимен стои личност, група малчугани и т.н. "обратната страна на тревата'. ;) 

п.п. Мислят, че като са анонимни са върха, но докато не им потропат на портата едни служби. ;) Тогава бате ако знаеш ко става ... :) = Мани, мани ... веднага ша видиш нейде, че имало полицейско насилие ... :) 

Ай, цунка те виртуално ... не се впрягай демек ... ;) 

преди 22 минути, БаалБек написа:

Не дей предразполага възрастните към някакви съ бля зъм. ХМ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, dioib написа:

Мислят, че като са анонимни са върха, но докато не им потропат на портата едни служби.

Е то тука не е Америката като те вханат да теглиш пиратско да ти тропат на вратата маскираните полицаи .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Anneliese написа:

Да ти кажа само, че от туберкулоза може да се разболееш и при недохранване, например. Ако се появи сериозна криза с храната, считай, че туберкулозата ти е сигурна.

Много от починалите от глад в концентрационните лагери и в Африка всъщност са починали от туберкулоза. Която в наши дни е лечима, но на запад лъжат, че не е. Как мислиш, защо Източна Европа вече не познава туберкулозата, а?

Иди в някой тубдиспансер, да видиш дали не я познава туберкулозата, Източна Европа. Самия факт, че тубдиспансери съществуват е достатъчен. Напротив, дори в момента в Република България, тя се счита за "социално значимо заболяване". Всички туберкулозни се знаят и се следи състоянието им, контактите им, и състоянието на хората около тях. Лекува се толкова трудно, че западняците вероятно са прави, да смятат че е нелечима. Наричат я хронично заболяване, защото е изключително коварна- ту се появи, ту изчезне. Развива се много бавно, което спомага ти да свикваш със състоянието си и да не знаеш че си болен. Докато нещата не станат сериозни. Моли се да не я пипнеш, че свят ще ти се завие от болници и инжекции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Hristo52 написа:

И аз предположих, че за вас силата е в анонимността! Лесно се приказва (празни приказки) когато си анонимен, безличен, никой!

Много моля хората, на които липсва чувство за мярка, да не четат моите постове.Не са предназначени за тях...Четете Библията...например!...Тя пък...ами двусмислена е на моменти...И тя...А и да не пишат разни...хм...неща...защото единственото, което ще постигнат, е да изострят още повече саркастичните забележки от моя страна...които ще придобият на всичкото отгоре и персонална насоченост....Непоправим съм, драги ...хм...респонденти! Безмилостно увреден в това отношение...Не е ли по-добре да си спестите контакта с мен?!

Мдааа... въпрос на вкус, казало кучето и си облизало...:basketball3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Мойра написа:

За големите бунтове утре. Фашиста Кацаров отече в канала. Николов пак заложи на куция кон. Мръсния фашист Радев затъна до уши във фондерлайнен

https://bnr.bg/post/101545671/35-ot-balgarskite-uchiteli-shte-napusnat-pri-vavejdane-na-zadaljitelen-zelen-sertifikat?fbclid=IwAR2zTazoYhZQEE75pelq-qR0xro0cuMIqB2uKFStKHtnJMfnKO9wfPa3SZA

"35% от българските учители ще напуснат при въвеждане на задължителен зелен сертификат

35 на сто от българските учители заявяват, че ще напуснат, ако бъде въведено изискване да притежават зелен сертификат, съобщават от синдикат Образование към КТ Подкрепа.

В открито писмо до здравния министър по повод напрежението по темата сред педагозите, от профсъюза посочват, че въвеждането на сертификата среща 86 на сто неодобрение и едва 12 на сто одобрение в системата и че неговото неочаквано въвеждане ще я блокира, ще доведе до отлив на учители и ще създаде брутални трудности за българските родители.

От КТ Подкрепа изтъкват, че запазват готовност да реагират с всички възможни средства, включващи протести и стачка при липса на диалог с министерството."

Те и докторите са на ръба да напуснат.

Какво си мислят мръсните фашисти долни свински гнусни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Радул написа:

Ти направи каквото искаш, това е твое право. Само остави математиката на мира. Дори най- простата маметамика. Не е твоя територия тва.

ти защо не разбираш от коли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Мойра написа:

Съвсем права е д-р Първанова. Това е политическа истерия за преразпределение на световните богатства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Banesc написа:

ти защо не разбираш от коли ?

Защото разбирам от автомобили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кметът на Берлин.

Намираме сме в една така ситуация, в която все още не можем да си кажем, че не ни трябват повече мерки. 

Случаите на заразени се покачва отново, и така се товарят болниците. Затова се нуждаем от мерки, които засягат цялата Германия. На федерално ниво.

https://m.facebook.com/126188121409586/posts/837646153597109/

7DE51947-77FA-4017-A15A-9B8ADD224AC0.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Радул написа:

Щот ти казах истината за Киа ли?

никаква истина не си казал

каза че изгниват там нещо си

а не изгниват 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Hristo52 написа:

Съвсем права е д-р Първанова. Това е политическа истерия за преразпределение на световните богатства.

Да знаеш по какъв механизъм ще стане тва преразпределение, чрез зеления паспорт? Да знам да вадя ли, че ми треат богатства.  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

ти ли знаеш или калдата знае

сега аз ще казвам как ще стават нещата а вие ще слушате и изпълнявате 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Banesc написа:

ти ли знаеш или калдата знае

сега аз ще казвам как ще стават нещата а вие ще слушате и изпълнявате 

Аз съм златен, нищо не мое ми кажеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Hristo52 написа:

Чухте ли най-голямата мижитурка, мислеща се за лекар? Ако не сте чуйте го!

vlcsnap-2021-10-23-16h08m24s828.png.1dc40ad663637f75fe07d269a5d23f30.png

Кацаров: След 10-15 дни ще имаме голям проблем.

Още от сега намеква, че вероятно ще има локдаун. А нападките срещу него не са нищо друго освен политическа провокация на определени партии.

Явно всичко е боклук в България. Няма да се мръдна да гласувам за никой този път! 

Направо да върнат стария комунизъм. Поне работеше добре. Този нов неолиберализъм ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

ей ся им са обича май*ката

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

Направо да върнат стария комунизъм. Поне работеше добре.

И фашизъма да върнат !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

ей ся им са обича май*ката

И фашизъма да върнат !!!

Е нали във Франция, Италия, Австралия, Австрия, Португалия, Испания, Великобритания вече се работи по въпроса.

Тук в Германия като я няма партията на Ангела Меркел, ще видим и тях къде ще потеглят.

Още има преговори за правителство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване