Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 3 минути, vpvelev написа:

Там фашистите колят и бесят.

Свободата е на върха на бойното копие !!!

копие

pulemet-quotpechenegquot-tth-opisanie-us

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 36,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2173

• miro20

2575

• Реджеп Иведик

2877

• Радул

2926

преди 1 час, N1K17Y написа:

Е, явно властта от САЩ, през Германия, до Русия, Китай, до Япония са се наговорили и всички пускат страшни реклами по телевизора, за да може кашлящите да умрат от страх. И по една случайност колкото повече ваксинирани, толкова по-малко умрели. Очевидно нямаш роднини или приятели в тежко състояние, иначе щеше да им кажеш, че просто са се уплашили от телевизора и щяха да оздравеят. Аз предпочитам да вярвам, че вирус наистина има. 

Участваш, ти си контролната група, която бива заразявана с вирус правен от китайци в лабораторията им ;) 

Странно как не се притесняваш от техните странични ефекти обаче. 

Аз вирусът съм го изкарал, тези антитела не са ми паднали от космоса. Само че не съм се подал на паниката и не съм влязъл в болница  "да натоварвам здравната система". Сега разбираш ли ролята на рекламата на Ковид? Ако нея я нямаше, много повече хора щяха да са като мен. Следващият път ако кихна, ще се подам на паниката насаждана от телевизора и непременно ще полежа в някоя болница. Обещавам!!! Дано не се окаже че съм заел мястото на някой твой роднина, който наистина има нужда от лечение на апандисит например.

ПП:  Е, сега за награда на действията ми, за мен няма зелен сертификат и искат да се боцна. Вместо вкъщи, трябваше още пролетта два дни да покашлям в болница с 37.3 температура, пък ако някой човечец беше умрял на стълбите, защото лекарите са били ангажирани с мен -  няма значение, аз сега щях да съм горд притежател на заветният сертификат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, ivottoshev написа:

Аз вирусът съм го изкарал, тези антитела не са ми паднали от космоса. Само че не съм се подал на паниката и не съм влязъл в болница  "да натоварвам здравната система". Сега разбираш ли ролята на рекламата на Ковид? Ако нея я нямаше, много повече хора щяха да са като мен. Следващият път ако кихна, ще се подам на паниката насаждана от телевизора и непременно ще полежа в някоя болница. Обещавам!!! Дано не се окаже че съм заел мястото на някой твой роднина, който наистина има нужда от лечение на апандисит например.

ПП:  Е, сега за награда на действията ми, за мен няма зелен сертификат и искат да се боцна. Вместо вкъщи, трябваше още пролетта два дни да покашлям в болница с 37.3 температура, пък ако някой човечец беше умрял на стълбите, защото лекарите са били ангажирани с мен -  няма значение, аз сега щях да съм горд притежател на заветният сертификат.

И аз съм го изкарал и ми нямаше нищо освен 3 дена да се усеща като тежък грип, какъвто не съм имал от години, но това не значи че други са късметлии като мен. И тия милиони починали, не вярвам да са умрели от страх. Колко случая на умрели от страх знаеш документирани  ? Ваксини има от една година почти, хората и сега отказват. Очевидно не ги е страх от измисления ковид по телевизора. Ама продължават да си умират или са в поне тежко състояние в болницата. А държавите с ниско ниво на ваксинация и съответно повече безстрашни, имат по-висока смъртност. Как става тоя номер ? От какво умират и се разболяват, като не ги е страх ? Остава само и ти да ми кажеш, че някой се уплаши с 37 градуса температура и в болницата му пъхат тръби за да го убият. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ivottoshev написа:

Много голям % са хората в твоето положение. Днес попаднах на семейство , чийто син се заразява с ковид и е карантиниран !

С него карантинират и родителите му , понеже живеят заедно. По време на карантината хората се разболяват и си правят тест у дома - положителни и на двамата родители. Обаждат се в РЗИ  да информират , откъдето им казват да не мърдат от къщи и толкова ! 

Хората се лекуват у дома и когато приключва карантината си правят тест - отрицателен , естествено , понеже са минали повече от 7 дни и така хората не успяват да докажат , че са били с ковид , съответно не им се полага и сертификат , а теста с антитела не го признават !!  Защо не се признава теста с антитела ???   Ми защото ще им падне "пандемията " !!! 

Това е !   Защо не изследват за антитела , а правят тестове ?    И някакви малоумници ще тиражират манипулации и гнусни лъжи  , че видите ли Антителата не значели Нищо и още повече намалявали и не вършели работа !!!

Ми гръмнете се , бе ....нова генетика ли измислихте, за да принуждавате да се ваксинират хората ???

Абсолютен Нагъл Геноцид !!!  НО ! Възмездие ще ИМА !!!

И още нещо по темата

https://www.otizvora.com/2021/10/14194/lekarite-se-setiha-da-progovoryat-kogato-kelepirut-stana-i-opasen/?fbclid=IwAR25NcdxhVRNw_tA74WOPuR74gU1fQjPKsrJ4X2jlmbmmYHrJ6j9N15J_kM

https://www.otizvora.com/2021/10/14220/priyatna-iznenada-80-ot-politsaite-s-yasna-pozitsiya-pazyat-pravata-si-a-taka-pazyat-i-nas/comment-page-1/#comment-48515

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Реджеп Иведик написа:

Ба, ако трябва ще помогнем. Хора сме...

Ваксинирани към момента са :

Общ брой поставени дози6,88 млрд.

Напълно ваксинирани хора2,94 млрд.

% напълно ваксинирани37,7%

Ха познай защо напъват ? 

При една световна гражданска война , при едно неподчинение - ваксинираните   може вече да бъдат "Неутрализирани " !!!

Без никакъв проблем !  Човеците остават малко !  Изключи деца и старци , които няма да излязат да се бият и ще ти стане ясно колко могат да противодействат ...

Това е Истината , която не може да се проумее и невежите отричат като "конспирация" ...

Това е "началото на края " за този пореден опит за Еволюция .... скоро ще стигне точката на "кипене "  и всеки по "разпределение " ...

И почваме от "0" -та ...     Ей гадни , уродливи , алчни Чудовища , ей ....  и ЗНАЯТ , че нямат Никакъв Шанс и пак , бе ....

Уродлива история !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, N1K17Y написа:

И аз съм го изкарал и ми нямаше нищо освен 3 дена да се усеща като тежък грип, какъвто не съм имал от години, но това не значи че други са късметлии като мен. И тия милиони починали, не вярвам да са умрели от страх. Колко случая на умрели от страх знаеш документирани  ? Ваксини има от една година почти, хората и сега отказват. Очевидно не ги е страх от измисления ковид по телевизора. Ама продължават да си умират или са в поне тежко състояние в болницата. А държавите с ниско ниво на ваксинация и съответно повече безстрашни, имат по-висока смъртност. Как става тоя номер ? От какво умират и се разболяват, като не ги е страх ? Остава само и ти да ми кажеш, че някой се уплаши с 37 градуса температура и в болницата му пъхат тръби за да го убият. 

Искаше да знаеш защо са препълнени болниците. Ми ясно съм написал защо са препълнени:

преди 1 час, ivottoshev написа:

Аз вирусът съм го изкарал, тези антитела не са ми паднали от космоса. Само че не съм се подал на паниката и не съм влязъл в болница  "да натоварвам здравната система". Сега разбираш ли ролята на рекламата на Ковид? Ако нея я нямаше, много повече хора щяха да са като мен. 

А колкото до това дали някой се е уплашил от 37 градуса температура - за трети път ще дам този линк в който авторът се опитва да обрисува Короната в най черни краски, но неволно разкрива грозната истина, че ковид отделенията са препълнени с хора кашлящи по два дни и вдигнали 37.3 температура:

Мислете бе, антиваксъри дървеноглави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, саби написа:

И ти като останалите ваксъри не осъзнавате, че не всеки е болен и не всеки приема лекарства. И под "болен" имам предвид от каквато и да е болест. Но тъй като искате всички да се инжектират, това означава, че като абсолютна бройка пострадалите от "ваксините" ще са много повече от пострадалите от лекарствата.

Не разбирате ли, че в момента се тества нов метод за прилагане на ваксини и страничните ефекти ще се проявят след години, а някои още от сега са известни?

Европейската агенция по лекарствата е включила рядкото неврологично заболяване Синдром на Гилен-Баре като възможен страничен ефект от ваксината на "АстраЗенека" срещу коронавируса.

Аз просто попитах (образно) - ти, който си пил аспирин и витамин C - колко проверки направи, за да ги пиеш? Как и по какъв начин са създадени, извлечени, синтезирани? На бас, че се участвали хора, за да ги ползваш ти, смели юнако

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, vpvelev написа:

Макар и да не е много ясно от такива къси извадки без контекста на цялото изказване, струва ми се така:

Заради жестоките изолационни фашистски мерки в Австралия Вироза е минал по естествен път през малко хора, а неминуемо ще мине през всички, рано или късно, взривно или не.

И те пробват да го направят контролируемо, макар и много да бъркат с това си самочувствие, защото не можем да контролираме вирусите. Яко ще сбъркат, следете какво ще става там, ако медиите не скрият информацията. Барутът е добре изсъхнал там с дългите жестоки изолации и сега чака искрата. Надяват се на въгсината – имали 80% въгсинирани – и тук яко ще сбъркат...

Ето до какви безумия може да се стигне с фашистски мерки и тъпанарски управляващи.

—————

преди 2 часа, adersa написа:

https://coronavirus.bg/ прекаляват вече рекорд след рекорд над 6800 нови .

Това са 13%.

Абсолютното число е по-голямо, защото заради антиконституционните разпореждания на МЗ хората са принудени да си правят тестове.

Преди 3-4 дена процентът "новозаразени" беше повече от 20.

Нямаме статистически рекорд, имаме статистически спад.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, vpvelev написа:

конкретно този ковид-19 не е изолиран още никъде

Изолиран е!
https://www.trt.net.tr/bulgarian/nauka-kultura-i-izkustvo/2020/04/06/turski-uchien-uspia-da-izolira-virusa-kovid-19-1391863

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Inana.. написа:

И някакви малоумници ще тиражират манипулации и гнусни лъжи  , че видите ли Антителата не значели Нищо и още повече намалявали и не вършели работа !!!

Не са малоумници, напротив, целта е да се ваксинира цялото население на светът. На задачата на президента да се провери и обмисли добре дали антигените тестове може да са валидни "големия" европейски съвет (дето никой не ме е питал дали го искам) какво отговори: "Не, не може. Нашите "специалисти" са казали това. То там е пълно със "специалисти" хвани единия утрепай другия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Hristo52 написа:

На задачата на президента

Вече не е президент. Продаде се. Сега е свиня със зурла и фунти. Тфу !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Реджеп Иведик написа:

Вече не е президент. Продаде се. Сега е свиня със зурла и фунти. Тфу !!!

Кой знае, какво са говорили с Меркел. Тя дава крилааа!

Освен за мЪкадония.

https://trud.bg/радев-говорих-пет-пъти-с-меркел-за-рс-македония-тя-иска-да-ги-пуснем-в-ес/

Тя си пада по такива простотии. Хубаво, че вчера президентът връчи напускането й.

https://www.mdr.de/nachrichten/deutschland/politik/entlassung-bundesregierung-ende-regierungszeit-merkel-100~amp.html

mdraktuell-entlassung-bundesregierung-me

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Реджеп Иведик написа:

Продаде се.

Че се предаде, предаде се...Вероятно поучават инструкции от чужбина. Лошото е, че не виждам другия...Целия този боклук който иска да стане президент...Герджиков беше нещо, преди да си покаже овчедушието...Волен,вечен кандидат за президент, той повече ми заприличва на Жорж Ганчев - бог да го прости А да не говоря за боклука Луна. Проста, злобна и тъпа. Как изобщо на такива може да влезе в главата да става президент. Та...кой да е...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, АСПЕКТ написа:

Кой знае, какво са говорили с Меркел. Тя дава крилааа!

Тая бабичка трябва да изчезне най после. Достатъчно бели и ядове направи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, M.Николов написа:

Ето на какви фалшиви "новини" вярвате.

https://bntnews.bg/news/medicinska-sestra-v-kapana-na-falshivite-novini-naglo-e-1173146news.html

Да, крайно време да се направи министерство на истината.

https://chitanka.info/text/291-1984

Министерството на истината се занимаваше с информацията, забавленията, образованието и изкуствата. 

преди 13 минути, Hristo52 написа:

Тая бабичка трябва да изчезне най после. Достатъчно бели и ядове направи!

Ще видим светофарът, какво ще направи. Тези неофашисти ме притесняват от зелената партия.

https://btvnovinite.bg/amp/svetut/koalicija-svetofar-ochakva-se-novo-pravitelstvo-na-germanija-v-nachaloto-na-dekemvri.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, parmobil написа:

Аз просто попитах (образно) - ти, който си пил аспирин и витамин C - колко проверки направи, за да ги пиеш? Как и по какъв начин са създадени, извлечени, синтезирани?

От малък ги пия, така че не помня дали съм ги проверявал.

преди 9 часа, parmobil написа:

На бас, че се участвали хора, за да ги ползваш ти, смели юнако

Едно е да те принуждават да участваш в медицински експеримент, в който си поемаш отговорността от последиците, включително смърт и парализа, друго е да участваш доброволно в експеримент, в който провеждащият поема отговорността от последиците. Ама явно ти не правиш разлика между двете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви Америка - Новия свят, свободата, страната където пада злато от небето! :giggle1:

Неща които по националните телевизии не се показва, понеже не е добре да се знае!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Hristo52 написа:

Не са малоумници, напротив, целта е да се ваксинира цялото население на светът. На задачата на президента да се провери и обмисли добре дали антигените тестове може да са валидни "големия" европейски съвет (дето никой не ме е питал дали го искам) какво отговори: "Не, не може. Нашите "специалисти" са казали това. То там е пълно със "специалисти" хвани единия утрепай другия.

С днешна дата се установява , че всички , които преди са били против мерки и теглилки , когато стъпиха в парламента се извъртяха на другият полюс , нали се вижда това ? Примери няма да давам .  Искам да обобщя , че за да стъпиш в парламента трябва да играеш по свирката на Чудовищната световна клика !  Иначе нямаш никакъв шанс да се качиш на тази "трибуна" !  Всички , които се допуснат до там са под чатала на извергите !  Промяна няма откъде да дойде ! Всички там са Изнудени , Принудени, Продадени и Обезличени !

Ако някой си мисли , че Българският парламент има някаква локална , национална Власт е в дълбоко заблуждение !!

Да се очаква , че може да дойде отнякъде "Спасителят " е равносилно на МИРАЖ !

Изходът е само Национално Неподчинение на Геноцида !  Обаче на Всички !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, _Aumi_ написа:

Браво! Най-после!

И виж какво пише в статията:

Цитат

Директорът на института Професор Доктор Айкут Йозкул заяви че са съумели да изолират вируса SARS-COV-2, което представлява първа стъпка към разработката на ефикасни серум, ваксина и лекарства срещу Ковид-19.

Най-после ще може да се създаде ефикасна ваксина! Когато се изолира вирус, едва тогава може да се направи ефикасна ваксина!

Но бъдете сигурни, че за нея няма да ви дават смарт часовници, ако се ваксинирате, а ще струва примерно около 100-200 лева, че и да не са повече.

И никой няма да ви заставя да се ваксинирате. 

И едва тогава вече ще си говорим и пишем за ваксини, защото това, което сега ви бият не са ваксини. И не се самоуспокоявайте, че това са конспиративни теории. Така си създавате измамно спокойствие за сигурност както при маските.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване