Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

Човек би си помислил, че всички интернетни бойци и революционери, сякаш не си дават сметка , че обсъждат, разобличават и зоват за бой срещу "Врага" именно в НЕГОВАТА МРЕЖА, НЕГОВИТЕ МЕДИИ и чрез НЕГОВИТЕ ТЕЛЕКОМИ. Дори много малките деца, когато си намислят да направят някоя пакост, гледат плана им да остане в тайна до осъществяването му. А не да го разказват с подробности на този, който е на прицел. И докато се чудиш, дали изобщо в някой стадий от живота е възможна чак такава наивност, гледаш образа и избледнял до неразпознаваемост, и зад него все по- ярко и контрастно се подава доброто, старо лицемерие...

Едни пък още по- големи оптимисти им се приискали крумови закони. Недейте така бе, България ще стане страната на седем милиона безръки човека с отрязани езици! Мислете за себе си поне. Какво ще правите без ръце и без език?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 35,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2567

• Реджеп Иведик

2721

• Радул

2926

преди 26 минути, Радул написа:

Човек би си помислил, че всички интернетни бойци и революционери, сякаш не си дават сметка , че обсъждат, разобличават и зоват за бой срещу "Врага" именно в НЕГОВАТА МРЕЖА, НЕГОВИТЕ МЕДИИ и чрез НЕГОВИТЕ ТЕЛЕКОМИ. Дори много малките деца, когато си намислят да направят някоя пакост, гледат плана им да остане в тайна до осъществяването му. А не да го разказват с подробности на този, който е на прицел. И докато се чудиш, дали изобщо в някой стадий от живота е възможна чак такава наивност, гледаш образа и избледнял до неразпознаваемост, и зад него все по- ярко и контрастно се подава доброто, старо лицемерие...

Едни пък още по- големи оптимисти им се приискали крумови закони. Недейте така бе, България ще стане страната на седем милиона безръки човека с отрязани езици! Мислете за себе си поне. Какво ще правите без ръце и без език?

Радуле , стига дрънка глупости , ами като толкова си объркан и не знаеш накъде да поемеш - Ваксинирай се и си поеми Достойно на плещите Отговорността за Личният си Избор !  Ама си 50/50 и не знаеш дали няма да избереш грешният "зар" , нали ? 

Руска рулетка , батко ...  Личен Избор !!! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

На 28.10. всенароден бунт срещу зурлестите свини !!!

Да ги смачкаме юродите !!!

Бунта си е бунт,но дали ще му обърнат внимание?Цял свят се бунтуват,а мерките навсякъде си стоят! Ние Българите,като по умни от другите,не се набоцкахме с генетичните ваксини,които съдържат РНК-убиец(квантово активиране),но можем поне да се противопоставим по цивилизован начин,като използваме силата на мнозинството.На техните презумици,можем да отговорим по най-лесния начин.Просто като заявим всенароден БОЙКОТ... ,чрез непосещение на всички обекти,които изискват залените им сертификати!Така можем да спечелим и да ги принудим да се замислят,дори да  променят това беззаконие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Димитър 59 написа:

Бунта си е бунт,но дали ще му обърнат внимание?Цял свят се бунтуват,а мерките навсякъде си стоят! Ние Българите,като по умни от другите,не се набоцкахме с генетичните ваксини,които съдържат РНК-убиец(квантово активиране),но можем поне да се противопоставим по цивилизован начин,като използваме силата на мнозинството.На техните презумици,можем да отговорим по най-лесния начин.Просто като заявим всенароден БОЙКОТ... ,чрез непосещение на всички обекти,които изискват залените им сертификати!Така можем да спечелим и да ги принудим да се замислят,дори да  променят това беззаконие.

Ти прибра ли се в България ? Как са при теб нещата ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Inana.. написа:

Ти прибра ли се в България ? Как са при теб нещата ?

Изтраях в Испания до септември 2020 и се върнах България,без да си помислям повече за там.Там няма бизнес и работа повече.Там до последно имаше само маски навсякъде,по всяко време...На морето дори ни караха с маските да ходим до плажа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Димитър 59 написа:

Изтраях в Испания до септември 2020 и се върнах България,без да си помислям повече за там.Там няма бизнес и работа повече.Там до последно имаше само маски навсякъде,по всяко време...На морето дори ни караха с маските да ходим до плажа...

Аз не можах да си приключа договорът. Разболях се и се сблъсках с цялата им бюрократична медицинска машина !   Изтраях ги около 40 дни с медикаменти , които сама успявах да си закупя от аптеките им , че знаеш там не можеш да си купиш и 1 аспирин без рецепта ..

На 27.04.21 си хванах самолета за България и тук се лекувах , стабилизирах се и повече не искам да чуя за чужбини даже за екскурзия ! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Радул написа:

че обсъждат, разобличават и зоват за бой срещу "Врага" именно в НЕГОВАТА МРЕЖА, НЕГОВИТЕ МЕДИИ и чрез НЕГОВИТЕ ТЕЛЕКОМИ.

Няма начин. Всичко е тяхно. Колкото може трябва да се използва. Иначе трябва като едно време да се тръгне от къща на къща.

когато си намислят да направят някоя пакост, гледат плана им да остане в тайна до осъществяването му

Той плана остана в тайна, но като започна осъществяването му няма начин тук и там да не изкачат някои неща. В този план специално доста неща започнаха да стават доста абсурдни и фрапиращи. Просто трябва да се навържат.

Те просто хвърлиха зърното в плявата и сега трябва да се разделя. 

гледаш образа и избледнял до неразпознаваемост

Гледат до последно да е така. 

Всеки план има цел и стратегия за осъществяването и.

За крайната цел може още да се гадае за подробности, но стратегията и мерките са пред нас и сега. И не е нещо ново и революционно - разделяй и владей.

Ето тук първо спорихме, а от скоро и вече се караме помежду си по въпроса за ваксините и т.н. Плана им си върви засега с пълна сила.

Най-големия им проблем и враг е времето. Защото до 1 година ефекта от ваксините ще започне да се показва.

П.П. Всъщност крайната цел почти е ясна http://www.budnaera.com/BE21/pandemiyata-i-golyamoto-00.html

Цитат

„Няма да притежавате нищо и ще бъдете щастливи“, каза Клаус Шваб, основател и изпълнителен председател на Световния икономически форум.

На трето място, книгата на Клаус Шваб „КОВИД-19: Голямото нулиране” (2020) изигра специална роля. В нея се казва, че „пандемията“ трябва да послужи като основа за преструктуриране на всички аспекти на човешкия живот и обществото в посока на преход към така наречения приобщаващ "капитализъм" - новото име на комунизма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Joss Bomon написа:

Племеницата ми в момента учи в Берлин и се оплаква, че доста я притискат с ваксинацията. Защото тя докато учи и преподава уроци по китара и "съвестните" германци я гледат накриво и с учудване, защо не иска да се ваксинира.

Но тя е много решителна и ми каза, че ако още малко я притиснат и си хваща самолета за България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Димитър 59 написа:

Така можем да спечелим и да ги принудим да се замислят,дори да  променят това беззаконие.

И пак свинете ли да останат на власт ?

Нали пак ще ни продадат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях спрял вече да се учудвам на ставащите по света и у нас събития, но не вярвах че САЩ ще видят какво е комунизъм!

Празни хранителни магазини на които по рафтовете лепят разпечатани листове с храни. И даже и цени им сложили. А може и да е конспирация и това да е в Северна Корея?

https://fascism.news/2021-10-26-america-north-korea-re-education-camps-cdc-grocery-stores-cardboard-food.html

2021-10-27-17-10.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, vpvelev написа:

Племеницата ми в момента учи в Берлин и се оплаква, че доста я притискат с ваксинацията. Защото тя докато учи и преподава уроци по китара и "съвестните" германци я гледат накриво и с учудване, защо не иска да се ваксинира.

Но тя е много решителна и ми каза, че ако още малко я притиснат и си хваща самолета за България.

Така е. Но не само заради това. Те си намират поводи за мразене. Може би и завиждат на таланта й.

Те тук са много големи завистници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, vpvelev написа:

Бях спрял вече да се учудвам на ставащите по света и у нас събития, но не вярвах че САЩ се видят какво е комунизъм!

Празни хранителни магазини на които по рафтовете лепят разпечатани листове с храни. И даже и цени им сложили. А може и да е конспирация и това да е в Северна Корея?

https://fascism.news/2021-10-26-america-north-korea-re-education-camps-cdc-grocery-stores-cardboard-food.html

2021-10-27-17-10.png

2030 година има план.Център ще е Китай, китайски идеологии, не вече САЩ. Stakeholder капитализъм.

https://trud.bg/големият-рестарт-диктатура-на-глобалния-елит/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж ти чудо! Белгия върна мерките срещу КОВИД. И там ли има антиваксъри? :giggle1:  Явно антиваксърите са виновни, че Европа пламва отново. :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Inana.. написа:

Радуле , стига дрънка глупости , ами като толкова си объркан и не знаеш накъде да поемеш - Ваксинирай се и си поеми Достойно на плещите Отговорността за Личният си Избор !  Ама си 50/50 и не знаеш дали няма да избереш грешният "зар" , нали ? 

Руска рулетка , батко ...  Личен Избор !!! 

Добре. После кат се ваксинирам да знаеш, че ти си виновна!

преди 6 минути, Hristo52 написа:

Виж ти чудо! Белгия върна мерките срещу КОВИД. И там ли има антиваксъри? :giggle1:  Явно антиваксърите са виновни, че Европа пламва отново. :giggle1:

Ти да не мислиш, че антиваксърството ние сме го измислили?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Радул написа:

Добре. После кат се ваксинирам да знаеш, че ти си виновна!

радуле - ако знаеш колко много медикаменти на РНК основа има и се ползват от години

а и това е технически форум, половината от тук, ако желаят могат да си фалшифицират "зелен сертификат"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Hristo52 написа:

Не се шегувай! Къф ти ковид?! До вчера не вярвахте, че съществува! :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, _Aumi_ написа:

Не се шегувай! Къф ти ковид?! До вчера не вярвахте, че съществува! 

Вместо да дрънкаш както обикновено, като празна кофа я ако обичаш ме цитирай къде съм писал това? Че знаеш да дрънкаш това го знаем.

Че съм против ваксините ДА!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

радуле - ако знаеш колко много медикаменти на РНК основа има и се ползват от години

а и това е технически форум, половинатаа от тук ако желаят ще могат да си фалшифицират "зелен сертификат"

За сертификата ми е все едно, дали ще имам.

Предастави си, че знам. Не е чак толкова отдавна, но на РНК лекарствата се гледа като на бъдеща революция в медицината.  Отделно знам, че има и ваксини за ковид, които не са на РНК основа- Астра Зенека и Янсен. Ваксината на Санофи, която все още няма одобрение, ще бъде на съвсем друг принцип. Та, ко е за знаенето, знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Hristo52 написа:

Интересно ми стана това , че пак връщат маските на ЗАКРИТО , а ние тука не сме ги махали 2 години баси политиците контролират ни както си искат ето затова НЯМА ДА СЕ ВАКСИНИРАМ .ЖИВОТА СИ Е МОЙ САМ ЩЕ СЕ СПАСЯВАМ НЯМА ДА СЕ ДАМ НА НЯКАКЪВ ДС АГЕНТ ИЛИ ШПИОНИН ДА МЕ КОНТРОЛИРА ,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Радул написа:

За сертификата ми е все едно, дали ще имам.

Предастави си, че знам. Не е чак толкова отдавна, но на РНК лекарствата се гледа като на бъдеща революция в медицината.  Отделно знам, че има и ваксини за ковид, които не са на РНК основа- Астра Зенека и Янсен. Ваксината на Санофи, която все още няма одобрение, ще бъде на съвсем друг принцип. Та, ко е за знаенето, знам.

РНК медикаментите са доста по щадящи - по малко поражения на околните органи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, adersa написа:

Интересно ми стана това , че пак връщат маските на ЗАКРИТО , а ние тука не сме ги махали 2 години баси политиците контролират ни както си искат ето затова НЯМА ДА СЕ ВАКСИНИРАМ .ЖИВОТА СИ Е МОЙ САМ ЩЕ СЕ СПАСЯВАМ НЯМА ДА СЕ ДАМ НА НЯКАКЪВ ДС АГЕНТ ИЛИ ШПИОНИН ДА МЕ КОНТРОЛИРА ,

Почти съм убеден, че се командва от някъде...Фактите. Мутафчийски - Това е обикновен грип, после - идва нещо страшно! Кацаров - върл антиваксър, сега - послушна овца!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, adersa написа:

и аз това казвам - тялото си е мое и ще правя с него каквото си искам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hristo52 написа:

Почти съм убеден, че се командва от някъде...Фактите. Мутафчийски - Това е обикновен грип, после - идва нещо страшно! Кацаров - върл антиваксър, сега - послушна овца!

Брат всички ,които са в бг ковид схемата са АГЕНТИ ,Виж им физиономиите на Кантара и Кунчев и си направи сметка що за хора са .Кой ли знае дядото на Кантара колко хора е излъгал на самият КАНТАР .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване