Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

Еее, новото правителство стартира добре в Германия.

Независимо от ситуацията няма да има локдаун, затваряне на училища, вечерен час и такива простотии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 35,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2571

• Реджеп Иведик

2759

• Радул

2926

преди 5 минути, АСПЕКТ написа:

Независимо от ситуацията няма да има локдаун, затваряне на училища, вечерен час и такива простотии.

Бе дай Боже да имате късмет и да не се отметнат като чамови дъски.

Щото като дойдат рушветите и натиска, не една и две метаморфози видяхме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, АСПЕКТ написа:

Еее, новото правителство стартира добре в Германия.

точно ти ми трябваше

на мивката канала има кух болт, помогни ми да намеря отвертка обикновена 15мм, по магазините има до 10 мм

Hc8eecb57ccbc41c18237aa6416b932f3q.jpeg

H1f10946e478043e495a4ef8667e3001ej.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Hristo52 написа:

Не са малоумници, напротив, целта е да се ваксинира цялото население на светът.

Това нали се сещаш, че е утопия. ;) 

НО, нека опитат, нека да видят, как в оня виц за циганин Манго и Айшетууу ... ;) 

В действителност не циганите, не простите хора са проблема, а тези които се мислят, че са по-умни от вируса. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Hristo52 написа:

Почти съм убеден, че се командва от някъде...Фактите. Мутафчийски - Това е обикновен грип, после - идва нещо страшно! Кацаров - върл антиваксър, сега - послушна овца!

Когато не носиш никаква отговорност и ти е широко около врата, е лесно да говориш каквото си искаш, за да се харесаш на калабалъка. МОжеш да си позволиш и да се заблуждаваш даже. КОгато обаче всички чакат твоето решение и погледите са в теб, нещата стават доста по- комплексни и сложни. Защото вече и твоето собствено бъдеще зависи от това решение. И шубето става голямооо. Представи си антиваксъра Кацаров не направи нищо и вземат че умрат доста хора- чака го дълъг гастрол в затвора. А той дори няма възможност да контролира системата и би могъл да бъде саботиран доста лесно. Та... Кацаров не прави нищо друго освен да си спасява задника. Хич не искам да съм на неговото място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, adersa написа:

ЖИВОТА СИ Е МОЙ САМ ЩЕ СЕ СПАСЯВАМ

Голяма дума не казвай, щото може да ти се наложи да се молиш да те приемат в болница, но да няма места.

Днес едва уредихме в болница един мой познат антиваксър! :hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

точно ти ми трябваше

на мивката канала има кух болт, помогни ми да намеря отвертка обикновена 15мм, по магазините има до 10 мм

Hc8eecb57ccbc41c18237aa6416b932f3q.jpeg

H1f10946e478043e495a4ef8667e3001ej.jpeg

Това е за сифона. Не е за мивката. Ползвай монета. Примерно 1 лев монета или 50 стотинки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, dioib написа:

а тези които се мислят, че са по-умни от вируса

по-умни се мислят тези, които не искат да се ваксинират, но като опре яйцето до задника им търчат да се молят да ги приемат в болниците.

И после що нямало места за хора с други заболявания!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, _Aumi_ написа:

по-умни се мислят тези, които не искат да се ваксинират, но като опре яйцето до задника им търчат да се молят да ги приемат в болниците.

И после що нямало места за хора болни от други болести!

Спекулираш. Според Роберт Кох 30 процента в болницата са ваксинирани.

А на легло в интезивното са 21 процента са ваксинирани. Удвоили са се.

https://www.gesundheitsstadt-berlin.de/so-hoch-ist-der-anteil-geimpfter-covid-patienten-im-krankenhaus-15566/

Geimpft und doch im Krankenhaus: Laut RKI sind rund 30 Prozent aller hospitalisierten Covid-Patienten geimpft. Bei einem bestimmten Impfstoff kommt es am häufigsten zu Impfdurchbrüchen.

Auf den Intensivstationen betrug der Anteil Geimpfter unter den Covid-Patienten rund 21 Prozent, damit hat sich die Quote innerhalb von nur vier Wochen verdoppelt

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, _Aumi_ написа:

И после що нямало места за хора болни от други болести!

Ай ходи на село ... :) Туа нема тън и мън ... умираш ... :) 

Проблема е, че простите хора се подчиняват, но из медиите има дву полюсни менения и се?! ... :) 

Не е проблем да умре прост човек, но защо гражданите се колебаят?! О, били умни ... :) 

п.п. Я помесли колко българи са селяни и колко граждани?! И, какво от това, че селяните ще умрат, защото са прости?! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-много пропуска защитата на Янсен. То и тя в Канада май са я спрели.

Както и Астрата.

https://btvnovinite.bg/svetut/dve-provincii-na-kanada-spirat-prilaganeto-na-vaksinata-na-astrazeneka.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, АСПЕКТ написа:

Това е за сифона. Не е за мивката. Ползвай монета. Примерно 1 лев монета или 50 стотинки.

знам става сега но след 5 години дали

Hfffb17f3a73343549e8e7fb8b49e7585W.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, АСПЕКТ написа:

Най-много пропуска защитата на Янсен. То и тя в Канада май са я спрели.

Както и Астрата.

https://btvnovinite.bg/svetut/dve-provincii-na-kanada-spirat-prilaganeto-na-vaksinata-na-astrazeneka.html

Нищо не видях за Янсен, Аспекте. :wub: Да не послъгваш... малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, _Aumi_ написа:

И после що нямало

Ауми, я си гледай твоето щастие или съкровище, или ценно, или безценно, що ми заприличваш на "стара мома", а?! Де си няма деца и мили за какво и друго да си оползотвори живота, че иначе е "Нула"?! = Никакъв живот не е живяла!!!  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Редко тъп коментар! За второто изречение ми трябват специалисти за дешфриране.

преди 17 минути, Без умствен капацитет написа:

знам става сега но след 5 години дали

На снимката излежда неръждавейка. Ако е - едва ли ще имаш проблем след 5г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, dioib написа:

Ауми, я си гледай твоето щастие или съкровище, или ценно, или безценно, що ми заприличваш на "стара мома", а?! Де си няма деца и мили за какво и друго да си оползотвори живота, че иначе е "Нула"?! = Никакъв живот не е живяла!!!  

Ти си гледай твоя живот и моя не го мисли!

Личният живот си е лично мой, и както твоя не ме вълнува ни най-малко, и ти не си навирай носа в живота на другите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, _Aumi_ написа:

Ти си гледай твоя живот и моя не го мисли!

Личният живот си е лично мой, и както твоя не ме вълнува ни най-малко, и ти не си навирай носа в живота на другите!

Аз не си гледам живота като теб, а го живея както ме прави щастлив. Ти защо си нещастна?! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Радул написа:

Добре. После кат се ваксинирам да знаеш, че ти си виновна!

АУуу , чакай малко , бе ...Аз казах Твърдо - НЕ  на ваксините !!!

Ти каза - ама аз ще си направя Изборът ...ми , ОК ...

Ама недей застава срещу тези , които сме против тази Гротеска ..

Разбирам , че те колебаем , ама това е положението ...

Няма как да те излъжа и да ти кажа - тези ваксинки са ок , няма да имаш проблеми ...

Абсурд ! Не мога да изрека такава лъжа !

Разгледай си аргументите от всички страни и си вземай решение сам.

Никого в кошарата не вкарвам !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, _Aumi_ написа:

Личният живот си е лично мой

Тогава, защо се бъркаш в чуждия?! О, нима не можеш без него?! Защо?! 

п.п. Един мъртъв който не мисли като теб е по-добре, или ако греша, то аргумента да ти чуя ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, dioib написа:

Тогава, защо се бъркаш в чуждия?! О, нима не можеш без него?! Защо?! 

п.п. Един мъртъв който не мисли като теб е по-добре, или ако греша, то аргумента да ти чуя ... 

Не се бъркам в ничий живот.

Но когато живеем в едно общество, всички сме взаимосвързани и взаимозависими.

Така че, ако някой не го е грижа дали ще се разболее и зарази, нека иде да живее в изолация извън обществото. Докато е в обществото - ще се подчинява на правилата на обществото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, _Aumi_ написа:

Не се бъркам в ничий живот.

Но когато живеем в едно общество, всички сме взаимосвързани и взаимозависими.

Така че, ако някой не го е грижа дали ще се разболее и зарази, нека иде да живее в изолация извън обществото. Докато е в обществото - ще се подчинява на правилата на обществото.

Е, то е ясно, но желаеш да даваш тон в живота, а иначе = тук е виртуално, споко ... не може от тук да се заразиш. :) 

Пък, и нали се ваксинира, то не би следвало да се страхуваш?!  :) 

Не те бива ни в сметките, ни да мотивираш друг!!! Сещай се защо си "Нула".!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, dioib написа:

"Нула".!!

е, само една нула е малко, ако са поне шест, ще е по-добре!

а какво съм за някои никове от виртуала за мен няма ни най-малко значение

важно е какво съм в истинския живот и колко са нулите там!😄

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За  "многознайковците" отново го публикувам, и моля "многознайковците" да го прочетат и да вникнат в съдържанието. Не ме интересува кой, как го тълкувал. Закон не се тълкува никъде по света, само в България.

Резолюция No 1000/2013 на Съвета на Европа. 2 361, от 27.01.2021 г., според която трябва: "Да се гарантира, че гражданите са информирани, че ваксинацията не е задължителна и че никой не упражнява политически, социален или друг натиск за ваксиниране, ако не искат да го направят сами. Да се гарантира, че никой няма да бъде дискриминиран, ако не се ваксинира поради евентуални рискове за здравето, или не желае да бъде ваксиниран."

Наказателен кодекс на РБ
Чл. 143. (1) (Изм. - ДВ, бр. 50 от 1995 г., предишен текст на чл. 143 - ДВ, бр. 62 от 1997 г.) Който принуди другиго да извърши, да пропусне или да претърпи нещо, противно на волята му, като употреби за това сила, заплашване или злоупотреби с властта си, се наказва с лишаване от свобода до шест години.

Чл. 29 ал. 2 от Конституцията на Република България, в който законодателя е нормирал „Никой не може да бъде подлаган на медицински, научни или други опити без неговото доброволно писмено съгласие.“ Като върховен нормативен акт, Конституцията има предимство пред всички други закони или подзаконови актове в Републиката. В този смисъл те не могат да ѝ противоречат и подлежат на отмяна като противоконституционни.

Ако се приеме в който и да е закон или нормативен акт – „задължително ваксиниране срещу коронавирус“ то тази норма би противоречала на чл. 29 ал. 2 от Конституцията на Република България и следва да се отмени като противоконституционна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, _Aumi_ написа:

е, само една нула е малко, ако са поне шест, ще е по-добре!

То, ако се съберете "00" знаеш какво става ... :) и как по точно в шеще едновременно ще се "гримираш"?! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, dioib написа:

То, ако се съберете "00" знаеш какво става ... :) и как по точно в шеще едновременно ще се "гримираш"?! :) 

Намери си по-добра компания, да развиваш моабетите си.

Коя и какво съм, не е важно.  Темата не е за мен! Така че не се отклонявай за пореден път в поредната тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване