Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 11 минути, _Aumi_ написа:

Намери си по-добра компания, да развиваш моабетите си.

Коя и какво съм, не е важно.  Темата не е за мен! Така че не се отклонявай за пореден път в поредната тема.

Това изцяло важи за теб!!! 

Тука не търся компания или прочие, а споделям личен опит, а явно ти си търсиш компания, но като ти гледам интелигентността, а не интелекта, то явно дълго ще се надяваш, но не ще си намериш, защото не знаеш какво точно желаеш. 

п.п. Благодарение на една компания съм млад пенсионер, независимо, че съм инвалид. Все пак съм жив. Това е по-важно за мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 36,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2575

• Реджеп Иведик

2868

• Радул

2926

преди 1 час, _Aumi_ написа:

Ти си гледай твоя живот и моя не го мисли!

Личният живот си е лично мой, и както твоя не ме вълнува ни най-малко, и ти не си навирай носа в живота на другите!

Ами живей си го, но не ми казвай как да живея аз моя живот, искайки от мен да се ваксинирам.

Ако те е страх че ще те заразя имаш избор или да се боцнеш със супер-дупер феноменалната ваксинка и да се чувстваш защитена, или да си седиш в мазето със маска и нахлузила скафандър, а за по-сигурно можеш и да облееш обилно скафандъра с дезинфектанти.

Не се бъркам в ничий живот.

Но когато живеем в едно общество, всички сме взаимосвързани и взаимозависими.

Така че, ако някой не го е грижа дали ще се разболее и зарази, нека иде да живее в изолация извън обществото. Докато е в обществото - ще се подчинява на правилата на обществото.

80% от обществото в България не искат ваксини. Ти ако ще си по-различна от мнозинството - редно е ТИ да се изолираш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но когато живеем в едно общество, всички сме взаимосвързани и взаимозависими.

Така че, ако някой не го е грижа дали ще се разболее и зарази, нека иде да живее в изолация извън обществото. Докато е в обществото - ще се подчинява на правилата на обществото.

Не разбра ли, че и ваксинираните са приносители на вируса?

Единствено казват че може би, вероятно карат настинката по-леко. Радвай се на това. Но ти си толкова заразна колкото и неваксинираните!

Дори последното не е напълно вярно - ваксинираните са по-опасно заразни, защото "благодарение" на ваксината създават мутации на вируса. Тъй като ваксините създават анти-тела за конкретната мутация на вируса, то вируса стремейки се да избегне това и да се съхрани, създава друга мутация, която не се лови от ваксината и т.н.

Така че занапред неваксинираните ще трябва да се пазим от ваксинираните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам тези , които се ваксинираха и сега дават уклон и другите да го направят какво си мислят !

Мислят , че ако всички се ваксинират и "филмът " ще свърши ли ???

Няма такова нещо !!!!   Ще "измислят друг вирус " !  Ще ви сервират , че при новият има нов протеин и шипа му е видоизменен и веднага ще излязат с нови ваксини , които ще наложат да си сложите , понеже старите няма да предпазват !!

И така докато ви уморят !   Това им са плановете на Чудовищата !  Всяка година по няколко инжекции докато Рухнете !

Сега ще вкарат и специални добавки и хапчета за ваксинирани , щото нали , то не може да правиш волни програми в ДНК  и това да остане без последствия и Така ! 

Самият план е толкова Инфантилен и прост , че малко интелект да имаш ще го видиш ...

Нека тези думи Останат в това пространство и пак ще говорим след няколко месеца кой е прав и кой сгрешил .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам всички, които твърдят че всичко е честно и почтено и няма манипулации от страна на медиите и властта:

Защо днес в централните новини на телевизиите съобщаваха само бройката на новозаразените, НО НЕ И БРОЙКАТА НА НАПРАВЕНИТЕ ТЕСТОВЕ?!? Защо навсякъде тръбяха за рекордният брой нови случаи, но никъде не казаха че и броят на тестовете е рекорден?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ivottoshev написа:

Искам да попитам всички, които твърдят че всичко е честно и почтено и няма манипулации от страна на медиите и властта:

Защо днес в централните новини на телевизиите съобщаваха само бройката на новозаразените, НО НЕ И БРОЙКАТА НА НАПРАВЕНИТЕ ТЕСТОВЕ?!? Защо навсякъде тръбяха за рекордният брой нови случаи, но никъде не казаха че и броят на тестовете е рекорден?

Защото така им е наредено ...А , че бройката на направените тестове се вдигна , заради исканите сертификати навсякъде , това не се взема под внимание ... И като нямаш разум да сметнеш 2 и 2  ще се паникьосваш , ще се редиш за ваксина и ще псуваш , че изобщо си се родил в тези проклети времена. Безумие пълно !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, ivottoshev написа:

Нали и лекаря от Пирогов го каза: Тестовете хващат и другите грипни вируси, които сега им е времето и излизат. Но всичко се пише ковид!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, _Aumi_ написа:

Голяма дума не казвай, щото може да ти се наложи да се молиш да те приемат в болница, но да няма места.

Днес едва уредихме в болница един мой познат антиваксър! :hush:

Пич зимата , когато половин бг има грип хонг конг монг конг и незнам си какви не ме хваща та тая глупост ли ?и на всичкото отгоре имам всеки ден контакти с хора  заради работата ми.

преди 4 минути, vpvelev написа:

Нали и лекаря от Пирогов го каза: Тестовете хващат и другите грипни вируси, които сега им е времето и излизат. Но всичко се пише ковид!

Ами ето ти отговора защо се вдигат с над 1000 новите болни голяма схема измислиха хората на Гадев да е всичко ковид и половин. Бг карантирани .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, adersa написа:

Ами ето ти отговора защо се вдигат с над 1000 новите болни голяма схема измислиха хората на Гадев да е всичко ковид и половин. Бг карантирани .

Те и миналата година и тази с нетърпение чакат да дойде есента, сезона на гриповете и да отчетат бум на ковид и да уплашат неразсъждаващите хора (а те са болшинство явно) да се ваксинират. Или да въведат строги мерки и локдаун.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Влязохме в ЕС, за да сме свободни хора.Е...свободни ли сме?...

Членове на Европейския парламент предупреждават за и се противопоставят на безпрецедентното и здравно необосновано погазване на правата и свободите на гражданите на Европейския съюз...

Водещ(от среща, за която тук мълчат): Искам да цитирам нещо дословно от Наредбата, която беше гласувана преди няколко месеца и чрез която в цяла Европа беше наложен този Зелен сертификат.

Параграф 6 от тази Наредба гласи, цитирам: „Тази Наредба уважава и признава фундаменталните права от Хартата за правата на човека, включващи правото на уважаване на личния живот, правото на защита на личните данни, правото на равенство пред закона и недискриминация, правото на придвижване, правото на ефективно лечение. Членовете на Съюза следва да се съобразяват с тази Харта при въвеждането на тази Наредба.”

Това е, което беше заявено в тази Наредба, за което гласувахме и на което се съгласихме. Ако обаче видим какво става сега, няколко месеца след въвеждането на Зеления сертификат в Европейския Съюз, виждаме точно обратното на тези права, които уж трябваше да бъдат защитени чрез тази Наредба. Тези права в действителност са нарушени. Хората вече не могат да работят и живеят под заплахата, че могат да загубят работата си и средствата си за препитание, ако не притежават този сертификат....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, vpvelev написа:

Това не е вярно. За ковид и грип има отделни тестове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 26.10.2021 г. в 21:48, АСПЕКТ написа:

Ето това е моят отговор.

https://bnr.bg/post/101539825/zabrana-za-zadaljitelna-vaksinacia-sreshtu-covid-19-v-teksas

Губернаторът на Тексас издаде изпълнителна заповед, която забранява на всички предприятия, включително частните, принуждаване към ваксинация срещу Covid-19 в щата, предаде Би Би Си.

"Губернаторът на Тексас Грег Абът подписа закон, забраняващ на транссексуалните жени да участват в женски спортове в държавните училища"

Духът на Аламо може би още е жив в Таксас.

„До народа на Тексас и всички американци по света“ 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adersa написа:

Ти мене като ме гледаш уплашен ли съм ?:giggle1:

Не мога да те видя, ама не ми изглеждаш уплашен :cheers:

преди 8 минути, Радул написа:

Това не е вярно. За ковид и грип има отделни тестове.

Сега не ми се търси, но лекаря точно това каза. Потърси го. Ако го намеря ще го покажа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, vpvelev написа:

Сега не ми се търси, но лекаря точно това каза. Потърси го. Ако го намеря ще го покажа.

Казах че тестовете са отделни. Не ме вълнува какво е казал някой. И няма никакъв начин, болен от грип да даде положителен за ковид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, vpvelev написа:

Това откъде го знаеш? 

Иди в произволна лаборатория и питай. Вземи си комбиниран тест от произволна аптека и провери сам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бъдещата ми "снаха" се ваксинирала. Свекърва ѝ, т.е. жена ми докладва:

След ваксинирането вдигнала температура и се наложило да взима лекарства. = Та, така, умишлено се разболяваш май. 

Индиректно в семейството си имаме опитно зайче. :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да мине без гражданско неподчинение. Колкото по рано толкова по рано и колкото по мощно, толкова по мощно. И като паднат от власт да отмениме смъртното наказание, докато помогнем на Всевишния да се срещне по бързо с тях и да ги накаже по заслуги !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или зелен сертификат или тест...ако искате да влезете някъде или да работите...Ще обърна внимание само на един факт...Правите си тест пред Операта например, той излиза положителен и веднага ви вкарват в базата данни на РЗИ със съответните последствия...14 дневна карантина на вас и на хората около вас...Притеснен, отивате само след час на друго място...правят ви същия тест и той излиза отрицателен (много често се случва и всички го знаят)...Ама този резултат НЕ ВЛИЗА в базата данни на РЗИ...Там влизат САМО положителните...Представяте този отрицателен тест (е, след 14 дневната карантина), за да си търсите правата и там ви казват "Е, ама те...тестовете не са 100 % верни"...тоест, приемат се за верни САМО положителните тестове...Така излиза, другари и другарки...Та, грижа за вас ли е кампанията с ограничаване правата ви или грижа за тези, които провеждат тази мащабна операция?!...Какво казвам всъщност ли?! Ами казвам, че трябва бая да размислите преди да си направите тест...Щото можете да вкарате в беля сума народ около вас...Другият вариант е да се ваксинирате, за да получите зеления сертификат и лично да видите в коя категория ще попаднете след време...в тая на по-леко болните или в тая на...да не дава Господ!Че ще попаднете в една от тях е много...ама много вероятно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Hristo52 написа:

Или зелен сертификат или тест...ако искате да влезете някъде или да работите...Ще обърна внимание само на един факт...Правите си тест пред Операта например, той излиза положителен и веднага ви вкарват в базата данни на РЗИ със съответните последствия...14 дневна карантина на вас и на хората около вас...Притеснен, отивате само след час на друго място...правят ви същия тест и той излиза отрицателен (много често се случва и всички го знаят)...Ама този резултат НЕ ВЛИЗА в базата данни на РЗИ...Там влизат САМО положителните...Представяте този отрицателен тест (е, след 14 дневната карантина), за да си търсите правата и там ви казват "Е, ама те...тестовете не са 100 % верни"...тоест, приемат се за верни САМО положителните тестове...Така излиза, другари и другарки...Та, грижа за вас ли е кампанията с ограничаване правата ви или грижа за тези, които провеждат тази мащабна операция?!...Какво казвам всъщност ли?! Ами казвам, че трябва бая да размислите преди да си направите тест...Щото можете да вкарате в беля сума народ около вас...Другият вариант е да се ваксинирате, за да получите зеления сертификат и лично да видите в коя категория ще попаднете след време...в тая на по-леко болните или в тая на...да не дава Господ!Че ще попаднете в една от тях е много...ама много вероятно

Абе прав си. Ама словото не е меч.

"Кръстосай дух със огнен меч"

из песента Върви народе възродени

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Реджеп Иведик написа:

Абе прав си. Ама словото не е меч.

Така е, ама сам не става. 5000 човека има , няма по протестите от цяла София...Нищо не става. А и за бой вече не ставам...Биха ме 3 пъти през 1989-1990 Единия път пред града на истината...Мерси...Става с цяла София ако излезе, но това е утопия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване