Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 7 минути, АСПЕКТ написа:

Не разбрах въпроса ти. Какви 80 годишни? Ангела Меркел е физик. 

https://bg.wikipedia.org/wiki/Лайпцигски_университет

Затова ѝ дават да говори, щото била физик :idea:Аз па мислех, че щото е канслер. 

А питането ми е елементарно. Не знам какво не разбираш.

преди 1 час, N1K17Y написа:

Колко предавания има Германия и по колко пъти канят 80 годишни учители по физика, да ни образоват за Ковид ваксините ? 

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

И те са включени в регистрите на страната? Не вярвам. Всяка една страна си има свои регистри за местното население.

Какво ги интересува транзитните преминавания. Все едно България да записва всеки минал в България.

Ако са отишли 6 месеца за бачкане и са се ваксинирали там ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 40,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2673

• miro20

2657

• Реджеп Иведик

3256

• Радул

2926

преди 7 минути, parmobil написа:

@Димитър 59

Да приемем хопитезата за изтребването. О'К, ще ни редуцират. От кого ще печелят? Един път им тряват потребители, на които да продават ненужни препарати, един път искат да ги затрият??? 

Скоро ще има и роботи в болниците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, extreme_b_c_d написа:

После се сетих, че сегашните монети нямат магнитни свойства – пробвал съм от празно любопитство с най-силен неодимов магнит.

Та има и двукраки, де плямпат и преповтарят разни измислици ей така, за спорта, дагиеба.

"жълтите" стотинки ги лови магнит. Лично съм пробвал, но не заради ваксините!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, parmobil написа:

Да приемем хопитезата за изтребването. О'К, ще ни редуцират. От кого ще печелят?

Защо всички ви интересува въпроса „От кого ще печелят?“! Защо не питате:„Защо беше нужно да финансират трильони долари в тази ковид измама? Защо натискат на всяка цена да набоцкат света и то по възможно най-бързия начин?“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, АСПЕКТ написа:

Скоро ще има и роботи в болниците.

На роботи не можеш да продаваш лекарства и ваксини. Хипотезата с търговията издиша.

преди 26 минути, Димитър 59 написа:

Защо всички ви интересува въпроса „От кого ще печелят?“! Защо не питате:„Защо беше нужно да финансират трильони долари в тази ковид измама? Защо натискат на всяка цена да набоцкат света и то по възможно най-бързия начин?“

Ами отвсякъде ми обясняват, че фармацефтичните компании искат да печелят от мен. Как - нали искат да ме няма???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, parmobil написа:

На роботи не можеш да продаваш лекарства и ваксини. Хипотезата с търговията издиша.

Бил Гейтс ще им продава Уиндоус бе. После и антивурсни програми :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Д-р Аспарух Илиев: Дори аспиринът има повече странични реакции от ваксината

Ако фалшивите новини за починали от ваксините бяха верни, на света не трябваше да има останали живи хора. Според антиваксърите в България, от които всеки познава по няколко починали, в България трябва да живеят поне 80 милиона души.

Това мнение изрази д-р Аспарух Илиев, завеждащ лаборатория по инфекции към университета в Берн, чрез пост във Фейсбук.

„Помолил съм до момента неколкодесетки души да ми предоставят информация за подобни случаи, за да се свържа с потърпевшите и медицински да разбера какво се е случило. Знаете ли колко са се свързали с мен и са ми дали допълнителна информация? Нула! Аз събирам информация и съм в контакт със стотици лекари. Досега няма данни за нито един смъртен случай сред техните пациенти след ваксина срещу коронавирус.

Чисто статистически, ако от ваксините умираха толкова хора, колкото твърдят източниците на фалшиви новини, трябваше да имаме значително повишена средна смъртност поради ваксинирането и между ковид вълните, когато активно се ваксинираше. Кривата на превишената смъртност обаче стриктно следва общия брой болни.

Единични смъртни случаи поради изключително редки странични реакции, като тромбози при векторните ваксини, алергични реакции и пр. има, но не в размера описан в тези фалшиви новини. Отново подчертавам, че аспиринът има повече странични реакции“, написа д-р Илиев.

https://kmeta.bg/д-р-аспарух-илиев-дори-аспиринът-има-по/?fbclid=IwAR0rqSDUksnRN0ozGKSLBs96YDXoK9vQYLDvoolB0g0cn3-uRu4rQrOgR0M

преди 41 минути, Димитър 59 написа:

Защо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днескашния протест срещу зелените сертификати във Велико Търново

Очаквах, да се съберем повече хора на протеста, но явно повечето чакат някой друг да излезе вместо тях, да протестира.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, _Aumi_ написа:

Д-р Аспарух Илиев: Дори аспиринът има повече странични реакции от ваксината

Аспирина го пием от 100 години и нищо ни няма, а ваксината е от 1-2 години и сумати народ измря. Усещаш ли разликата?

Прочети в нета колко ползи има от аспирина.

А страничните ефекти на аспирина са например увреждане на стомашната лигавица, ако се пие в прекомерни дози.

Продължавай да се успокояваш с такива мнения, че си сгешила и си се ваксинирала. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

преди 2 часа, parmobil написа:

Да приемем хипотезата за изтребването. О'К, ще ни редуцират. От кого ще печелят? Един път им трябват потребители, на които да продават ненужни препарати, един път искат да ги затрият??? 

Това не е крайната им цел. На тях пари не им трябват, защото те си ги печатат. Федералния резерв е частен!

Цитат

Централната банка на САЩ – или т.н. „ФЕДЕРАЛЕН РЕЗЕРВ“ е сбор от частни банки, някои от които, предимно еврейски имат право да определят основния лихвен процент и да печатат долари за американското правителство срещу лихва!!!

Това, че могат да изкарат някой долар от ваксините им е добре дошло. А и е много арогантно и вулгарно - докато осъществяват крайната си цел - "редуциране (разбирай намаляване) на населението" да му вземат и парите. Е така за кеф. Даже и книга има такава: "Как да вземеш парите на бедния" или нещо подобно беше, не помня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, parmobil написа:

Ами отвсякъде ми обясняват, че фармацефтичните компании искат да печелят от мен. Как - нали искат да ме няма???

Не издиша. Премахват работната ръка, както едно време при индустриализацията и при войните. Затова започнаха и жените да работят.

Докато мъжете са на фронта, жените попълват местата им.

И уж имали права и затова уж спечелиха правото си на работа и образование, но ясно виждаме дискриминацията все още и до ден днешен на работните места. Даже и при пенсиите има разлики. И виждаме все още сектори доминиращи от мъжете. Дори има и сектори доминиращи само жени.

Няма равноправие.

https://www.kaldata.com/it-новини/нов-пробив-в-телемедицината-хирурзи-и-342622.html

Нов пробив в телемедицината: Хирурзи извършиха дистанционна операция на 32 км от пациента

Техните операции са извършени с подпомагане от робот – роботизираната платформа CorPath GRX от Corindus, разработена от Siemens Healthineers Company.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май вървим към свят с роботи, което е опасно.

А са избрали роботите, защото са разбрали, че на хората не може да им се въздейства. Идеологиите и промивката на мозъци не работят по време на война. Роботите поне не изпитват чувства и не задават въпроси.

Аз пък съм втрещена как деца на оцелели от Холокоста не знаят за какво се е използвала жълтата звезда. Използвала се е, да да се знае кой човек е евреин и за да не говорят другите с него, както и по - лесно да стане обект на тормоз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, vpvelev написа:

а ваксината е от 1-2 години и сумати народ измря

За да ни карат всичките да се ваксинираме за да продължи живота смятайте колко са рискови тези ваксини аз скоро няма да си сложа ковид ваксина колкото да ме карат , глобавят няма да сложа млад съм още градя кариера в застраховането .Когато по отшуми тогава вече ще си сложа ако видя , че в поне 80 % от света са ваксинирани .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@adersa Пак ще се повторя. Как си пил аспирин? Имаш представителна извадка на 80% от човечеството? Успех в кариерата!

@vpvelev/АСПЕКТ

Добре. САЩ/евреи/илюминати/масони/розенккройцери печатат пари. Като ни няма, на кой да ги дават и после да ги искат с лихва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, parmobil написа:

Колкото и да се напъват,не могат да избият хората изведнъж,но да ги разболеят успяват.За тях 20-30% по малко население от сегашните 9 милиарда,не им бърка сметките.Спомням си преди 20-30-години,искаха да ни намаляват до 1,5 милиарда,защото било пренаселена земята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има бунтове в цяла България

Свинете ни обявиха война и я загубиха !

Свободата е на върха на копието !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде ги тези метежници, Санчо? Народонаселението гледа колко процента хора ще направят нещо, за да види дали невидимо и тихо да се присъедини, а после да се бие в гърдите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Медик призова да не се доверявате на лекаря си, ако не е ваксиниран

medik.jpghttps://action-newsbg.eu/медик-призова-да-не-се-доверявате-на-ле/?fbclid=IwAR3-PuhGwTg1-SAtLI3uKOYqCYbnwBAhTfBXTNNkjtN1SFI15WZDa4QdqNY

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, parmobil написа:

@vpvelev/АСПЕКТ

Добре. САЩ/евреи/илюминати/масони/розенккройцери печатат пари. Като ни няма, на кой да ги дават и после да ги искат с лихва?

Ти пак изхождаш от гледна точка как ще печелят пари като ни няма.

И да ни има и да ни няма те си печатат пари. Не печелят от нас.

Разчитат на роботизацията и автоматизацията на процесите и производството. За създаването на материални блага. Досега хората го правеха това. Сега вече не са нужни. Поне не в такова количество (популация).

Защото в идеалния случай ако роботи работят вместо нас, тъй като хората няма вече да работят, би трябвало произведените от роботите материални блага да се разпределят м/у всички хора. Поне тези, които са били изместени от роботите и няма какво да работят.

Само че богаташите не обичат да разделят печалбата с други. Искат всичко което се произведе от роботите (това най-общо го казвам) да си остане за тях. Така останалите хора стават излишни. И тъй като ще продължава да расте бройката им (на излишните хора останали без работа) то гледат още от далече да се освободят от тях. Защото става опасно за богатите - много безработни и бедни, нямащи какво да губят вече, могат да се разправят набързо с тях (богатите). И затова действат на принципа - отдалеко та да е леко.

"Пазейки" здравето ни от един грипен вирус ни избиват и то културно. Ваксините срещу ковид не са като смъртоносните инжекции - веднага да действат. Просто са направени така, че най-общо да ти отслабят имунната система и то след няколко години, не веднага и след това човек като се срещне и с най-безобидния досега вирус да се зарази и умре. Въобще не може да докажеш че е заради ваксината. А да оставим това, че си подписал и информирано съгласие, че искаш да умреш и няма да им търсиш сметка за това. Хитро!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, _Aumi_ написа:

Ние призоваваме да не се доверяваме на ваксинираните,които са вече изкуствено заразени,за да не ни натресат сигурен вирус...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тролове използват снимки на лекари за фалшиви сюжети срещу ваксинацията

https://bntnews.bg/news/trolove-izpolzvat-snimki-na-lekari-za-falshivi-syuzheti-sreshtu-vaksinaciyata-1173381news.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, _Aumi_ написа:

преди 4 минути, _Aumi_ написа:

Тролове използват снимки на лекари за фалшиви сюжети срещу ваксинацията

Явно ти действат успокояващо такива новини. Не е лошо все пак. Вид терапия за успокоение.

shutterstock_1570154773-copy.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, vpvelev написа:

Явно ти действат успокояващо

Аз съм спокойна и няма защо да ми действат успокояващо.

За всеки нормален човек, тези новини само затвърждават правилното мислене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@vpvelev Да, от това изхождам. Роботи? Добре, те не искат заплати, осигуровки. Но не искат и храна, дрехи, жилише, кола, тв, gsm! Няма потребление. Няма алъш-вериш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване