Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 1 час, Myanmar написа:

Всички пейки в Борисовата градина в Бургас са демонтирани... До крайната мярка се стигна след като бургазлии масово не спазваха забраната за събиране по паркове и градини.

a43d598057a60a4a5b11a4f2071e851f.jpg

Ето това е уважение! Да те третират като човек. Няма да си лягаш лии? Никакви играчки повече!

Ама да изкопаят и плочките, защото може някой да върви по тях и ще си проличи, че хората смятат Муфтафчийски за мъпет и им е през уя за мярката "прибиране в кошарите", а трябва първо да се вземат новите милиарди заем от международния валутен фонд!

Пак за гавра на цял свят станахме... Аа ти си от страната, в която ви прибират скамейките. Знам я, знам я, гледахме ви по CNN.

Чакай да видиш лятото ще избутат морето 30км навътре а по плажната ивица ще пуснат змии и гущери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, andrianivanov написа:

По пътя на твоята логика с танкове ли ще ги гони Това е смешно изказване ако Все още не сте гледали каква техника пристигна Пуснете си едно видео ако изобщо намерите Всичко свързано по темата се изтрива в интернет!

да явно не четеш документи

sshot-2.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос
Защо от сутринта до вечерта подшушваха на Генерал Мутафчиев че някой е починал Това нов стандарт за поднасяне на информация в ефир ли е? Подържат умиращите на машини и когато започне брифинга на щаба изключват животоподдържащите системи тъкмо на време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, acnekt написа:

Въпреки короната, все още кацат самолети от Иран и от Китай в Германия 

https://m.bild.de/politik/ausland/politik-ausland/trotz-corona-flieger-aus-china-und-iran-landen-weiter-in-deutschland-69487486

В сряда са кацнали самолети с номер IR721 във Франкфурт от Техеран. Също така е кацнал и самолет пак във Франкфурт с номер CZ461 идващ от Хонконг.

мдам... и от РФ кацат...

преди 1 час, Myanmar написа:

Ся, разбрахте ли далаверата? Разбрахте ли защо има извънредно положение? Разбрахте ли защо онзи военен мъпет ви прави конференции? За да се оправдаят няколко милиарда дълг на суверена - народа, които да спонсорират нови ленти над асфалт и облагодетелстване на кръг от фирми. Какви сложни неща мислихте, а отговора беше пред очите ви непрекъснато. Признавам, чувствам се като жертва в случая. Даже нарушаването на Конституцията, която вие не познавате, а аз съм учил наизуст, не им беше важно. Всичко беше патаклама за едни милиарди долари...

Да,разбрахме... Слънцето изгря и ме опари ... това са илюминатите и световния заговор да ме опарят...   Мноо си кух бате...  много ...

Вече си готов за тази тема

преди 15 минути, andrianivanov написа:

Всичко свързано по темата се изтрива в интернет!

Триело се чушки... пълно е само с такива глупости . Дето реват че им се трие. А разумните хора са заглушени от вашия рев.

:) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

според мен тези апарати са излишни докато не излезе лекарство което директно напада вируса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

според мен тези апарати са излишни докато не излезе лекарство което директно напада вируса

В "матушката" вече измислиха такова. Както "откриха"  генома на короновируса дето е публикуван отдавна от китайците и от други учени ...  :) 

Дето е едно старо лекарство , измислено от "злите хАмериканци" за борба с маларията. Не че лекува, но го лансираха че  възпрепятства възпаленията и ограничава що годе вируса...

Уж...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, miro20 написа:

Мноо си кух бате...  много ...

Значи България няма да задлъжнее с нов дълг от МВФ? Не или просто ме обиждаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

В "матушката" вече измислиха такова. Както "откриха"  генома на короновируса дето е публикуван отдавна от китайците и от други учени ...  :) 

Дето е едно старо лекарство , измислено от "злите хАмериканци" за борба с маларията. Не че лекува, но го лансираха че  възпрепятства възпаленията и ограничава що годе вируса...

Уж...

самоче в САЩ има пострадали от това

https://offnews.bg/zdrave/mazh-pochina-v-sasht-sled-priem-na-lekarstvo-protiv-malaria-vzel-go-s-724763.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Myanmar написа:

Куца ти причинно -следствената връзка.

Как го разбираш, дали е обида, аз не знам . Казах какво мисля за изводите ти .

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

Е, май не е точно това лекарство ...  С това са чистили аквариуми :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Куца ти причинно -следствената връзка.

Последно, ти ли си кух или аз? Ако подкрепяш това, което пиша, а ме наричаш "кух", значи нещо в теб е сбъркано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Последно, ти ли си кух или аз? Ако подкрепяш това, което пиша, а ме наричаш "кух", значи нещо в теб е сбъркано.

Не те подкрепям. Казах че ти куца причинно-следствената връзка.

Куха работа... Няма какво да добавя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, това ме уби.

Цитат

33-годишен мъж с диария е предал заразата на стотици други обитатели на жилищен комплекс Amoy Gardens (на снимката) в Хонконг през 2003 г.

1585328429_9_559x*.jpg

https://nauka.offnews.bg/news/Novini_1/Vnimavajte-i-v-toaletnata-Virusat-palzi-i-v-kanalizatciiata_147169.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, miro20 написа:

Е, май не е точно това лекарство ...  С това са чистили аквариуми :) 

https://www.economic.bg/bg/news/12/kakvo-e-hlorohin-i-lekuvali-uspeshno-covid-19.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Не те подкрепям.

Значи бат` Бойко няма да вземе заем от МВФ? Или причина не е извънредното положение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Myanmar написа:

Като свършат аргументите, почват обидите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Значи бат` Бойко няма да вземе заем от МВФ?

Нищо не си разбрал. Думите "куца ти причинно - следствена връзка " говори ли ти нещо ? Ама верно си кух. :) 

А ето и отчет какво са свършили 14-те самолета и отрядите на ГРУ в Италия

- обработено и дезинфекцирано 2000 квадрата т.е. 50мХ40м  :) 

И още от там :

EUNljakWkAAMD3i?format=jpg&name=large

Всички със "скафандри" , а обслужващата докторка само с маска, а отзад и съвсем без нищо ...

:) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Myanmar написа:

Ето, обясни си сам защо са се натрупали толкова много хора на границата със смъртта. Върни се назад и прочети обяснението ми с пожарите в лесовъдството.

Натрупали са се навсякъде или само някъде? Там, където официално се твърди, че се е развихрил този коронавирус много от хората, на границата със смъртта преминават тази граница в грешната посока. На други места в Италия хората на границата със смъртта все още са от правилната страна.

преди 4 часа, Реджеп Иведик написа:

Колегата е прав. Няма нищо лошо да се съмняваме, но в случая явно преекспонират. По всичко личи. Нищо не крият. Надуват до безобразие

И аз се съмнявам. Какво лошо има в това.

Как така хем нищо не крият, хем надуват до безобразие?

преди 3 часа, Myanmar написа:

Това ли ти е оправданието да споделяш глупости?

Глупост е да извадиш статистика за средния брой починали за ден в Италия и да я използваш за доказателство, че в момента в Италия нищо особено не се случва.

Цитат

преди 10 часа, Myanmar написа:

Какво показа статистиката за смъртността тази година и предходната година? Или просто пишем глупости по форумите и не се интересуваме от фактите.

Статистиката показва следното - за цяла Италия усреднената смъртност е почти като миналогодишната(до момента). Обаче ако вземем под внимание само област Ломбардия(води се една от най-засегнатите) то картинката вече е съвсем друга. Когато Италия обяви 627 жертви за един ден 381 са били в Ломбардия. На следващия ден Италия е обявила 793 жертви(от коронавирус), като 546 са били в Ломбардия. Затова се наложи на военните да помагат в извозването на труповете. Вие смъртността я гледате за цяла Италия. От около 1600 починали за ден(за цяла Италия) 1/3 са само в една малка област(~1/10 от територията на Италия), в която живее ~1/6 от населението на цяла Италия.

И поради тази причина написах

Цитат

Странното е, че дъртите италианци решиха точно тази година да мрът като мухи. И то в едни точно определени области на Италия.

В Южна Италия такава смъртност няма. В Ломбардия такава смъртност е нямало по времето и на свинския и на птичия грип. Може би в останалите части на Италия хората са решили да не умират, за да се поддържа същото ниво на смъртност като миналата година. Или пък властите в Италия крият точния брой на починалите, за да се получи пак тази "еднаквост" в статистиката спрямо миналата година:

Статистиката ви за средния брой починали за един ден в Италия е несъстоятелна и не носи никаква полезна информация. А вие я използвате, за да доказвате какво - че нещата са нормални? И на въпросната глупост съм отговорил с конкретни цифри и с въпросните глупави две изречения, които се опитват да оправдаят глупавата статистика(за средния брой починали за ден).

Въобще не съм съгласен други да могат да пишат глупости, а аз да не мога. :)

преди 3 часа, Myanmar написа:

Защо тогава разпространяваш спекулации? Ето, заради такива като теб аз твърдя, че тази тема е пълна с некомпетентни мнения.

Да ти задам същия въпрос - защо разпространяваш спекулации?

Цитат

преди 7 часа, A.com написа:

В Южна Италия такава смъртност няма.

Ще заима, ще заима. Вече написах, че след Япония това е най-застарялата нация В СВЕТА. Стига сте се шокирали от естествени процеси в природата. Незряло е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей какво значи пикът не е достигнат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, miro20 написа:

Ама верно си кух. :) 

Повтаряш го, а не отричаш това, което съм написал. Кой е кухият в случая?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който не разбира какво е "причинно следствена връзка". Той е кух.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, A.com написа:

Натрупали са се навсякъде или само някъде?

Е, не знам. Не съм им ходил по домовете. Но това не променя нищо. Смъртността е същата. По време на епидемии е по-висока, преди тях и след тях е по-ниска от средното.

току-що, miro20 написа:

Който не разбира какво е "причинно следствена връзка". Той е кух.

Остава въпросът, защо ме обиждаш, че съм кух?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото нямаш отговор на първия въпрос :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, A.com написа:

Глупост е да извадиш статистика за средния брой починали за ден в Италия и да я използваш за доказателство, че в момента в Италия нищо особено не се случва.

Кой е казал, че в Италия нищо не се случва? Не съм бил аз.

току-що, miro20 написа:

Защото нямаш отговор на първия въпрос :) 

Абе попитах те защо ме обиждаш, че съм кух. ти сега ще ми носиш от пет кладенеца вода. Явно е, че това, което те питам показва, че не ти изнася и мълчиш като ******. С тези маниери ще приемам и за в бъдеще думите ти като въздух под налягане. Прав е Реджеп, че където свършват аргументите започват обидите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остава въпросът, защо ме обиждаш, че съм кух?

И аз тва се чудя. Защо те обижда че си кух?:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...