Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2797

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3304

• Радул

2926

преди 5 часа, Димитър 59 написа:

е тези 20-тина процента ваксинирани

Да, толкова е максимумът на разумните в едно общество! 😉

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Banesc написа:

И кой спонсорира и защо... Отвсякъде намирисва на купен вот.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, ncl написа:

Вече са 25% ваксинираните.

... от които 10% с фалшиви сертификати... и 10% поради принуда!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, _Aumi_ написа:

Да, толкова е максимумът на разумните в едно общество! 😉

кое  му е разумното 2 години да не си видял ковит болен

да ти обещават че ще видиш ама понеже има лекарска тайна е забранено да се показват болни

да ти предлагат оферти да ходиш да помагаш като санитар обаче като им пишеш писмо  да те назначат даже не отговарят

и да се ваксинираш понеже ако не го направиш

ще ходиш при тези които не ти позволяват да ги видиш 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ncl написа:

Вече са 25% ваксинираните.

Добре е разумните да стават повече, но е жалко, че има доста хора фалшиво ваксинирани.

Това е да играеш на руска рулетка със собствената си съдба.

преди 1 минута, Banesc написа:

2 години да не си видял ковит болен

ако все още не си видял, иди в ковид отделение да видиш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, _Aumi_ написа:

е аре да ходя

много искам да ходя съдействай ми 

ама без зелени сертефикати и ваксини

да не съм и после карантина 

и защо докторите не са карантина 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Banesc написа:

да не съм и после карантина 

и защо докторите не са карантина 

Ами ти наистина си бил голям бъзльо! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, _Aumi_ написа:

Ами ти наистина си бил голям бъзльо! 

ще ме държат под карантина ще ми слагат отрова в яденето и после ще кажат еми от ковит умря

бялата мафия я знам много добре 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, _Aumi_ написа:

Добре е разумните да стават повече, но е жалко, че има доста хора фалшиво ваксинирани.

Това е да играеш на руска рулетка със собствената си съдба.

Щом документа е издаден официално значи хората са ваксинирани. А дали ваксината е отишла в мивката си остава тайна между лекаря и пациента.

Хората се принудиха, да пазаруват такива сертификати, понеже на всеки е известно, че ковид ваксината уврежда здравето и понякога води до смърт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бойкоти, протести, гражданско неподчинение, обжалване на сатанинската заповед на МЗ и гласуване за правилните партии на изборите.

Всички партии, които са напълно за премахване на Ковид мерките са правилни.

Изроди мръсни, ще ни карат да носим намордници и ще ни тровят с нетествани бъркочи.

Ще ви накараме да си платите !!!

"Бийте братя Бог е с нас

вражата порода !!!"

Химн на Панагюрските въстаници

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, sky1 написа:

на всеки е известно, че ковид ваксината уврежда здравето и понякога води до смърт.

Няма доказателство и факти, че ваксината уврежда здравето. Все още не на този етап. Може да има единични случаи от милиони ваксинирани, при които да е имало някаква реакция. Но това може да се случи и при всяко друго лекарство. Непоносимост може да се получи и към всяка една храна, но това не означава, че храните по принцип са отровни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, _Aumi_ написа:

Няма доказателство и факти, че ваксината уврежда здравето. Все още не на този етап. Може да има единични случаи от милиони ваксинирани, при които да е имало някаква реакция. Но това може да се случи и при всяко друго лекарство. Непоносимост може да се получи и към всяка една храна, но това не означава, че храните по принцип са отровни.

Там ти е грешката и заблудата, че смяташ тая ваксина като "всяко друго лекарство".

Науката, в както някои много обичат да вярват (не уточняват, че става дума конкретно за фармацевтичната), е толкова развита, че може да произвежда добро, но може да произвежда и зло.

Не бързай още за доказателство и факти дали уврежда здравето. Въобще ли не ти минава мисълта, че тия факти могат да се случат след 2-3 месеца например.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, _Aumi_ написа:

Непоносимост към определена храна е написана изрично на всяко едно меню.

И аз откъде да знам, че не съм именно този единичен случай? Преди ваксината отношението бе 80 процента без симтоми.

Сега какво е съотношението? След като ваксината евентуално защитава 80 процента?

Значи преди ваксината 80 процента може да се размине само с главоболие, а с ваксина пак 80 процента може да се размине само с главоболие? Благодарение на ваксината.

И защо да си слагат хората тогава ваксината? Може пък да са от тези 20 процента. Или онези 30 процента в интезивното ваксинирани.

По-вероятно е да си сложи ваксина и да попадне човек в интезивното и да е от тези 30 процента или 40 процента, отколко да разболее от вируса сериозно примерно от онези 20 процента.

30 е по-голямо от 20 процента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, АСПЕКТ написа:

Значи преди ваксината 80 процента може да се размине само с главоболие, а с ваксина пак 80 процента може да се размине само с главоболие

За       главоболие нормално ама един познат му сложили на Джонсън и имал голямо разстройство .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, АСПЕКТ написа:

Непоносимост към определена храна е написана изрично на всяко едно меню.

И аз откъде да знам, че не съм именно този единичен случай? Преди ваксината отношението бе 80 процента без симтоми.

Сега какво е съотношението? След като ваксината евентуално защитава 80 процента?

Значи преди ваксината 80 процента може да се размине само с главоболие, а с ваксина пак 80 процента може да се размине само с главоболие? Благодарение на ваксината.

И защо да си слагат хората тогава ваксината? Може пък да са от тези 20 процента. Или онези 30 процента в интезивното ваксинирани.

По-вероятно е да си сложи ваксина и да попадне човек в интезивното и да е от тези 30 процента или 40 процента, отколко да разболее от вируса сериозно примерно от онези 20 процента.

30 е по-голямо от 20 процента.

Празни приказки без покритие.

Теориите които развиваш, нямат нищо общо с практиката.

Къде в менютата пише за непоносимост към храна? Пише алергени, но колко хора знаят към какво точно имат непоносимост, ако не са се изследвали със специални методи?

Същото е и с всяко едно лекарство, както и с всяка една ваксина.

На бебетата им слагат ваксини, без да ги изследват дали имат непоносимост към тях.

преди 4 минути, adersa написа:

За       главоболие нормално ама един познат му сложили на Джонсън и имал голямо разстройство .

Нали не е умрял?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Радул написа:

Е... Тази настинка вече 5 милиона не успяха да я прекарат дори веднъж. Не 5 човека а 5 милиона.

А колко са починалите през 2019 със грип по света? Не починали ОТ грип, а СЪС грип? Имаш ли подобна статистика?

Примерно: Починал с температура и имал последен стадий на рак, или починал с температура и тежка черепно-мозъчна травма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, _Aumi_ написа:

Нали не е умрял?

Не знам то беше миналият месец не съм питал все още .Не ми е  толкова важен бал сам го важното е моята фамилия да са здрави .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Joss Bomon написа:

... от които 10% с фалшиви сертификати... и 10% поради принуда!

Така от 25% боцнати остават само 5% уплашени малоумници,повярвали на измамата.Умна нация сме си нали?При това положение,с това мнозинство,сме огромна сила и можем да им се противопоставим!Явно е,че протестите в цял свят,както и у нас,не успяват да ги убедят.Те пак си измислят закони,които не можем да спрем.Какво реално можем да направим всички?Най-много ще ги заболи,ако бойкотираме глупавите им мерки.Изхвърляме маските.Не ходим в магазини и мероприятия,изискващи зелени сертификати или влизаме без сертификати.Започваме да си живеем свободно,като по рано.Оставяме ги да си казват каквото си искат по телевизията.Така ще станем известни по цял свят,като първата страна противопоставила се на демоните...!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако  българите издържат  3-6 месеца без ваксини цялата измама за всичко ще лъсне 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писах го оттатък....ще го изпляскам и тук..

Фармацевтичната мафия, с любезното съдействие на етиопския терорист и всички фашистки правителства, постигна своето-раздели хората....насъска ги един срещу друг.

Обаче....и привържениците и противниците на ,,ваксинирането" имат една обща черта: и едните и другите считат че в крайна сметка всички глупаци ще измрат....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Димитър 59 написа:

Така от 25% боцнати остават само 5% уплашени малоумници,повярвали на измамата.Умна нация сме си нали?

Няма начин да не сме умни и прагматични. Все пак имаме държава на повече от 1500 години. Не е лесно да се оцелее толкова години, ако преобладаващите из народа са тъпи и малоумни. 

Дори и това, че не избираме една партия, а 5-6, за да не може да се състави правителство, защото и с добри намерения да бъде то, от вън ще го смажат и подчинят.

А сега са объркани и се чудят, кого да подкупят. Залагат и дават някой долар на някой политик или доктор-професор, ама не е като да подкупиш правителство, което да следва политиката им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване