Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 10 минути, vpvelev написа:

Означава, че досега не са затваряли държавите, спирали икономиката, принуждавали да си поставяш неизпробвани ваксини (да не вземеш да сравняваш сегашната с предишните, че били задължителни при социализма), от сутрин до вечер по телевизиите са всявали страх и ужас у хората и други подобни, за които се сещаш, но не си признаваш...

Какво общо има това, че лекарите са си вършели работата и са ни спасявали задниците? Нали това им е работата, за това са учили?

Опитваш се много тънко да играеш по тъча, ама няма да ти се получи. Пробвай с друг :)

И кой им плаща за работата на лекарите? Ти ли? Или здравната система. Излиза, че правителствата все пак мислят за вас, а вие сте едни кухи неблагодарници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2757

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3286

• Радул

2926

преди 1 час, M.Николов написа:

Във ВМА търсят доброволци за Ковид отделението.

Отиваш и ще видиш на живо.

Ама ме съмнява, че ще отидеш.

Tази опорка ,сме я чували тук в калдата многократно.Уж търсили доброволци,а в същото време не отговаряли дори по телефона на желаещите...Пък си знаете много добре,че никой не пускат там,за да види лъжите им.Друго мога да ти кажа от първа ръка.Майка ми,възрастна,преди четири месеца влезна в болница с бъбречна криза.Сложили я на система,мина и за два дни.Говорих тогава с нея по телефона,каза че вече е здрава.Но вместо да я изпишат я местят в Ковид отделението,защото била „хванала“ Ковид!Мислех си най-лошото,след като знам какво правят там със старите хора.Звънях всеки ден по телефона,а тя казваше че е добре,че не и има нищо вече.А уж там били само „ковидясали“!След две седмици я изписаха,а аз още не вярвам,че е въобще е хващала прослувутият ви ковид.Просто са източвали парички за поредния ви ковид „болен“...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Радул написа:

И кой им плаща за работата на лекарите? Ти ли? Или здравната система. Излиза, че правителствата все пак мислят за вас, а вие сте едни кухи неблагодарници.

Няма оправия. Пак извъртя нещата.

Правилно си решил - ваксинирай се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, N1K17Y написа:

Не те знам ти вярваш ли. Можеш ли да споделиш и бройката на починалите от Ковид и да сравним с 5-те хиляди починали от ваксината ? 

Аз вярвам в една друга медицина , а не тази която се представя в момента. Несравнимо е това , което искаш , защото и двамата не знаем точно как стоят нещата. На починалите лека им пръст.Мен по ме притеснява бройката на увредените след имунизация , която ще излезе наяве след 2-2,5 години(период на остатъчни явления). Тогава не ми се мисли какво ще е. Да сме живи и зрави ,ще поживеем и ще видим.

преди 32 минути, Радул написа:

Еййй, как ви надушвам пишман експертите, не е истина просто

Значи нямаш проблем с обонянието(като един от симптомите на всички грипоподобни състояния) , така че няма от какво да се шашкаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, vpvelev написа:

Няма оправия. Пак извъртя нещата.

Правилно си решил - ваксинирай се.

Зацикли а? За пореден път, нямаш какво да кажеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Радул написа:

Не знаеш нали? Ще отговориш ама друг път. 🤣 Еййй, как ви надушвам пишман експертите, не е истина просто. Мдамм, в уики няма обяснение на думата.

Пич, ти наистина си нагъл, какво по-точно искаш да знаеш за микобактериите?

За кои по-точно микобактерии искаш да узнаеш нещо, че това е доста голям род?

И какво по-точно питаш, за етимологията на думата ли, за нещо друго ли?

Научи се първо да умееш да задаваш въпроси, а едва тогава очаквай някой да тръгне да ти отговаря.

Може би и затова не съумяваш да откриеш информация и в нета.

Иначе представката "мико" е от гръцката дума микос, или гъба.

А защо този род бактерии са наречени така, оставям те сам да откриеш.

Достатъчно смешен си с претенциите си вече, няма нужда да се излагаш още повече.

Радвай се на животеца си и не се опитвай да изглеждаш такъв, какъвто никога няма да бъдеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, october написа:

Аз вярвам в една друга медицина , а не тази която се представя в момента. Несравнимо е това , което искаш , защото и двамата не знаем точно как стоят нещата. На починалите лека им пръст.Мен по ме притеснява бройката на увредените след имунизация , която ще излезе наяве след 2-2,5 години(период на остатъчни явления). Тогава не ми се мисли какво ще е. Да сме живи и зрави ,ще поживеем и ще видим.

Значи нямаш проблем с обонянието(като един от симптомите на всички грипоподобни състояния) , така че няма от какво да се шашкаш.

А, изведнъж стана несравнимо и "не знам как стоят нещата" :) Ами, знаем. Просто ти отричаш всички официални източници и избираш да вярваш на всеки сайт подкрепящ вярата ти. 

А за бройката на увредените след прекарване на Ковид, притеснен ли си ? Щото и там шанса да получиш увреждането е някъде около хиляди пъти по-високо от това при ваксината. Ама него пак удобно ще го игнорираш. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, october написа:

Нямам проблем с обонянието. И не знам защо смяташ, че се шашкам.

По, другия ти отговор, ми се ще да ти задам един въпрос. Как мислиш, защо в пророчествата на антиваксърите, сигурната до няколко години смърт на ваксинираните, непременно ще е много мъчителна? Рак е най често срещаната причина. При все че до момента, най- често срещаната причина е тромбоза, от която смъртта е доста бърза. Толкова бърза, че докато се усетиш че ти прилошава и вече си мъртъв. А и защо им е на "рептилите", твоя изяден от рак ФН? След като те искат точно него. Не казвам, че това са твои твърдения, но са част от антиваксърските, а създаваш впечатление че ги споделяш.

Та, ако целта е избиване, няма ли и за избивачите да е по- добре, това да се случи бързо и без много фойерверки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

От кой чуваш за последици от ваксинацията ? Фалшиви "новини" из фейсбука ?

Не съм казал,че съм чул,а че съм бил на погребението на мой приятел комшия.След първата ваксина той,здравеняга човек, започна да пада от колелото с което ходеше на работа!Сам ми е казвал,колко зле се чувствал след първото боцкане,но го убеждаваха такива като теб,че било нормално.Когато си би втората доза,на другия ден го приеха тежко болен в болница,където месец по-късно починал.На роднините казали,че е от КОВИД,а не от ваксината!Цялото му семейство и всичките му приятели знаят и не се съмняват от какво почина...!Иди кажи на някой от тях да се ваксинира,че да си изядеш боя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, andiay написа:

Пич, ти наистина си нагъл, какво по-точно искаш да знаеш за микобактериите?

За кои по-точно микобактерии искаш да узнаеш нещо, че това е доста голям род?

И какво по-точно питаш, за етимологията на думата ли, за нещо друго ли?

Научи се първо да умееш да задаваш въпроси, а едва тогава очаквай някой да тръгне да ти отговаря.

Може би и затова не съумяваш да откриеш информация и в нета.

Иначе представката "мико" е от гръцката дума микос, или гъба.

А защо този род бактерии са наречени така, оставям те сам да откриеш.

Достатъчно смешен си с претенциите си вече, няма нужда да се излагаш още повече.

Радвай се на животеца си и не се опитвай да изглеждаш такъв, какъвто никога няма да бъдеш.

Неадекватен отново. Незнаещ дърдорко. Виж какво те попитах. Ще повторя айде- Какво е микобактерия??? Концентрирай се. Добре си се насочил към думата микос и ако се понапънеш още малко може и да зацепиш защо микобактериум туберкулозис е толкова труден за трепане.

Защо този род бактерии са наречени така е повече от очевидно- защото не са само бактерии.

преди 3 минути, Димитър 59 написа:

Не съм казал,че съм чул,а че съм бил на погребението на мой приятел комшия.След първата ваксина той,здравеняга човек, започна да пада от колелото с което ходеше на работа!Сам ми е казвал,колко зле се чувствал след първото боцкане,но го убеждаваха такива като теб,че било нормално.Когато си би втората доза,на другия ден го приеха тежко болен в болница,където месец по-късно починал.На роднините казали,че е от КОВИД,а не от ваксината!Цялото му семейство и всичките му приятели знаят и не се съмняват от какво почина...!Иди кажи на някой от тях да се ваксинира,че да си изядеш боя...

Направиха ли му аутопсия на твоя комшия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, parmobil написа:

Сега ти ми кажи аз какво съм преиначил, както каза по-горе!

Не смяташ ли, че аз давам статистика от сайт на държавата, а ти ми даваш някакъв анализ през Дарик радио от Ройтерс.

И за Сингапур- България се заяждам с АСПЕКТ (ще продължавам), защото преди няколко дни пусна апокалиптични заглавия за ситуацията там и злорадстваше, а после мълчи като пръднал за това, с което плашеше.

Никога не съм твърдял, че нещо си прииначил, а че постовете ти за Сингапур и България са манипулативни, защото плясваш едни сухи цифри за смъртността от Ковид на дневна база, които не означават абсолютно нищо. Плясваш ги като подкрепа, че ваксините намаляват смъртността, но от тези цифри не може да се направи подобен извод.

Ако и аз исках в момента да манипулирам с твоите цифри, бих казал. че напредналата ваксинация в Сингапур е довела до увеличение на смъртните случаи от Ковид. А това не е така.

Уверявам те, че цифрите в онзи линк, който пуснах са верни.

Ако има от къде да се издирят официални данни от миналата година в Сингапур, то ще се радвам някой да ги постне тук.

Пак ще кажа, темпа на ваксинация няма нищо общо със смъртността в България и Сингапур.

Темпа на ваксинация няма да има нищо общо със смъртността където и да е било.

Срещу подобен род вируси ваксината е просто плацебо, в което все пак няма лошо, защото така някои хора успяват да си намалят стреса, а това е полезно.

При сто процента ваксинирани в България, пак ще има същия брой смъртни случаи.

Просто сме много болен народ, но за сметка на това с много неефективна здравна система, затова и смъртността тук е толкова голяма.

Проблема не са ваксините, а това, че са използвани за рестрикции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Радул написа:

Зацикли а? За пореден път, нямаш какво да кажеш.

Явно трябва бавно да ти се обяснява.

Бъркаш сегашната "загриженост" на правителствата за здравето на народа с тая преди, която също я нямало, просто лекарите са си вършели работата.

Сега така са загрижени, че ни затварят, бият, плашат всеки ден по телевизията, насила искат да се ваксинираме с експериментална ваксина и т.н. че ме мързи да пиша.

Още веднъж повтарям, специално за тебе: А преди лекарите просто са си вършели работата, въпреки че тогава на правителствата да им е през оная работа било за нашето здраве. А сега  изведнъж  - изненадааа. Ще ви бием и затваряме докато ви спасим.

svR2KJu.png

Разбра ли?

За пореден път има какво да кажа, ама ти за пореден път бавно вдяваш. Така че се ваксинирай!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, N1K17Y написа:

Ами, знаем.

Гарантирам ти , че нищо не знаш. Даже и бегла представа си нямаш. Аз също съм ЗА ваксините(истинските) , преминали през етапите на изпитание , както си трябва , а съм ПРОТИВ тези буламачи , които незнайно как наричат ваксини .Затова подписваш и инфо-съгласие(споразумение) , че си информиран за нещо . Подписът е 50:50 - смятай едната половина за бавна автоевтаназия. Няма друго какво да кажа. 

преди 14 минути, Радул написа:

При все че до момента, най- често срещаната причина е тромбоза, от която смъртта е доста бърза.

Белодробна тромбемболия. Скрита бомба дълбоко в пулмоналния парехим. Няма спасение. Запуши ли кръвоносен съд, game over. И т.н,т.н. Освен тромбоза имаш и емболия(въздушна и мастна)-комбинацията от съсирек и ембол правят най-мрисната тапа-тромбембола. Както и да е. Нямам проблеми с мед.материя и няма да ти изнасям лекция,защото нищо няма да разбереш.

ps Лека вечер и на двама ви и да сме живи и здрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Радул написа:

Направиха ли му аутопсия на твоя комшия?

Правиш се на луд ли?Някой да е чул,че негов познат, познава друг,който знае,че въобще на някой е правена такава аутопсия? Но пък има ли някой,който да познава човек,който НЕ ЗНАЕ че аутопсии,на починали от ковид никъде не се правят?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, october написа:

Гарантирам ти , че нищо не знаш. Даже и бегла представа си нямаш. Аз също съм ЗА ваксините(истинските) , преминали през етапите на изпитание , както си трябва , а съм ПРОТИВ тези буламачи , които незнайно как наричат ваксини .Затова подписваш и инфо-съгласие(споразумение) , че си информиран за нещо . Подписът е 50:50 - смятай едната половина за бавна автоевтаназия. Няма друго какво да кажа. 

Белодробна тромбемболия. Скрита бомба дълбоко в пулмоналния парехим. Няма спасение. Запуши ли кръвоносен съд, game over. И т.н,т.н. Освен тромбоза имаш и емболия(въздушна и мастна)-комбинацията от съсирек и ембол правят най-мрисната тапа-тромбембола. Както и да е. Нямам проблеми с мед.материя и няма да ти изнасям лекция,защото нищо няма да разбереш.

ps Лека вечер и на двама ви и да сме жиеи и здрави!

Не знам дали си даваш сметка, че казваш това на някой с прекаран инфаркт. Не се жегвай от въпроса, но тромбоза не означава непременно белодробна ебмолия. Макар че и там нещата приключват до няколко часа.

преди 3 минути, Димитър 59 написа:

Правиш се на луд ли?Някой да е чул,че негов познат, познава друг,който знае,че въобще на някой е правена такава аутопсия? Но пък има ли някой,който да познава човек,който НЕ ЗНАЕ че аутопсии,на починали от ковид никъде не се правят?

В случай на смърт у дома, аутопсията се прави или не, по желание на родата. Задължителна е само ако има спор, относно причината за смъртта, или се касае за криминално деяние. Аутопсии на умрели от ковид се правят и в България. Забраната беше в самото начало, когато никой не знаеше с какво си има работа.

Разбирам, че не е имало аутопсия и ми е някак странно, на теб звездите ли ти казаха че е умрял от ваксината? Щото моя баща, почина в нощта, преди която двамата с него гледахме филма Терминатор 2. Беше много актуален тогава. И тате, както си му нямаше нищо умря! Чак сега разбирам че бат Арни го е убил по някакъв начин!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Радул написа:

Не знам дали си даваш сметка, че казваш това на някой с прекаран инфаркт. Не се жегвай от въпроса, но тромбоза не означава непременно белодробна ебмолия. Макар че и там нещата приключват до няколко часа.

Човек , ИБС(исхемична болес на сърцето). На англ.му викат и пишат heart attack. Бива трансморален и нетрансморален. Две предърдия,две камери,двуплътнена (вляво)и триплътнена -трикуспидална клапа(вдясно),разделят предсърдията и камерите. Влизат и излизат маса артерии и вени(малък и голям кръг на кръвообръщение)и т.н. Накратко толкова. Наясно съм какво пиша . Лошо е това,което си преживял , но зажалост по хората ходи. Няма застраховани. Жив и здрав и пази здравето!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, andiay написа:

Никога не съм твърдял, че нещо си прииначил, а че постовете ти за Сингапур и България са манипулативни, защото плясваш едни сухи цифри за смъртността от Ковид на дневна база, които не означават абсолютно нищо. Плясваш ги като подкрепа, че ваксините намаляват смъртността, но от тези цифри не може да се направи подобен извод.

Ако и аз исках в момента да манипулирам с твоите цифри, бих казал. че напредналата ваксинация в Сингапур е довела до увеличение на смъртните случаи от Ковид. А това не е така.

Уверявам те, че цифрите в онзи линк, който пуснах са верни.

Ако има от къде да се издирят официални данни от миналата година в Сингапур, то ще се радвам някой да ги постне тук.

Пак ще кажа, темпа на ваксинация няма нищо общо със смъртността в България и Сингапур.

Темпа на ваксинация няма да има нищо общо със смъртността където и да е било.

Срещу подобен род вируси ваксината е просто плацебо, в което все пак няма лошо, защото така някои хора успяват да си намалят стреса, а това е полезно.

При сто процента ваксинирани в България, пак ще има същия брой смъртни случаи.

Просто сме много болен народ, но за сметка на това с много неефективна здравна система, затова и смъртността тук е толкова голяма.

Проблема не са ваксините, а това, че са използвани за рестрикции.

Цифрите, които "пляскам", са за починали от Ковид, а не от малария и кокоши трън. Пак подчертавам, че са от държани източници. Нали не мислиш, че само 9 човека умират за денонощие в 5-6 милионна държва? Нищо не манипулирам. И ако беше погледнал връзката, която постнах, щеше да видиш данни за години назад. Ама нали само трябва да се задават въпроси, а на чуждите да не се отговаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, october написа:

Човек , ИБС(исхемична болес на сърцето). На англ.му викат и пишат heart attack. Бива трансморален и нетрансморален. Две предърдия,две камери,двуплътнена (вляво)и триплътнена -трикуспидална клапа(вдясно),разделят предсърдията и камерите. Влизат и излизат маса артерии и вени(малък и голям кръг на кръвообръщение)и т.н. Накратко толкова. Наясно съм какво пиша . Лошо е това,което си преживял , но зажалост по хората ходи. Няма застраховани. Жив и здрав и пази здравето!

Исхемична болест и ОМИ са доста различни неща. Тромба така беше запушил артерията, че трябваше да го махат с фадромата. Два стента. И един огромен късмет, че псевдодокторите печалбари, слуги на фармамафията и сичкото сатанинско зло, точно в тоя момент ги тресна некво желание да отърват задника ми. За цялата дандания платих 18 лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, october написа:

ps Лека вечер и на двама ви и да сме живи и здрави!

Ауу, имам гаранцията на непознат във форум. Безценно :wors:

Иначе, още чакам да дадеш цифрите за починали и за увередени след прекаран Ковид. Що така не си ентусиазиран да ги публикуваш и да сравняваме колко точно хиляди пъти, едното е по-опасно от другото ? :hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Радул написа:

Разбирам, че не е имало аутопсия и ми е някак странно, на теб звездите ли ти казаха че е умрял от ваксината?

Разбира се,че звездите ми казаха...!След ваксината,с всеки изминал час му ставаше все по-зле.Лично ми го каза той?На другия ден,го закараха в болницата.Там си умря.Докараха го в запечетен ковчег.Палих му свещ на гроба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се абстрахирам от заяжданията, знанията на "знаещите" се сведоха до- ти не знаеш нищо. Няма да разбереш какво ти пиша. Лека нощ. Аз съм в друга вселена...

Проблемът на малоумните става доста сериозен, защото можещите се замислиха, дали да не ограничат възможността им за изява до минимум. Господа, ако сте толкова умни, защо сте толкова зависими от дреболии?

преди 5 минути, Димитър 59 написа:

Разбира се,че звездите ми казаха...!След ваксината,с всеки изминал час му ставаше все по-зле.Лично ми го каза той?На другия ден,го закараха в болницата.Там си умря.Докараха го в запечетен ковчег.Палих му свещ на гроба.

Ти не лъжеш за първи път. След коя доза му стана толкова зле?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Banesc написа:

ако  българите издържат  3-6 месеца без ваксини цялата измама за всичко ще лъсне 

Мдаам както лъсна за магистралите 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adersa написа:

Мдаам както лъсна за магистралите 

Саммо серго ще лъсне, щот то не се търпи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

35-годишна страда, след изстрелите на Pfizer ,казали че нараняването й не е истинско

След като Келай Родригес получи двойно убождане, тя вече не може да ходи или говори нормално и казва, че не може да задържи бебето си дълго, преди да изпита „мъчителна“ болка.
Представено изображение

Келай Родригес YouTube

ВАШИНГТОН, окръг Колумбия ( LifeSiteNews ) – 35-годишна жена, страдаща от неконтролируемо треперене на тялото, след като получи второто си убождане с COVID, сподели във вторник как въпреки осакатяващите си симптоми, лекарите й казаха, че няма нищо „медицинско нередно“ с нея.

lg.php?bannerid=78065&campaignid=13316&z

Келай Родригес  сподели  историята за това как животът й е бил „обърнат с главата надолу“ по време на митинг „  Истински не рядък“  на стъпалата на Върховния съд, с участието на оратори, изпитващи болезнени и инвалидизиращи симптоми, след като са получили ваксини с COVID. Родригес и повечето други оратори споделиха, че лекарите не приемат сериозно оплакванията им за нараняване от удара, което намират за дълбоко разстройващо.

Родригес, която преди е била много атлетична и е била майка вкъщи, разказа как е получила удара на Pfizer по-рано тази година, защото е била „ужасена“, че отново ще хване COVID и ще умре. „Получих COVID през февруари и това почти ме уби“, каза Родригес. Не след дълго тя получи първата си инжекция с Pfizer на 13 април и втората на 5 май. „Имам COVID два пъти след моите ваксини“, добави тя.

„На 29 юни 2021 г. моето щастливо, предсказуемо ежедневие спря скърцащо. Загубих способността си да говоря естествено. Станах неспособен да ходя без проходилка и никога не знам дали и кога ще дойдат или изчезнат трусовете. Вече не мога да готвя, да чистя или дори да вдигам или държа бебето си твърде дълго, преди тялото ми да започне да се тресе неконтролируемо или да бъде хвърлено в мъчителни количества болка“, каза Родригес.

„Бях в спешното отделение повече пъти, отколкото мога да преброя, и в резултат на това видях безброй лекари в спешното отделение, както и двама невролози, които не ми поставиха диагнози“, продължи тя.

Родригес каза, че не й е даван „без допълнителни изследвания освен редовните кръвни изследвания, компютърна томография, ЕЕГ, ЕКГ и ЯМР“, за които й е казано, че показват „нормални“ резултати.

Според Родригес, лекар по функционална медицина и хиропрактик „изглежда са единствените, които искат да й помогнат“ да разбере какво се случва с тялото й.

lg.php?bannerid=83092&campaignid=15278&z

Родригес сподели, че в някои случаи симптомите й са били отписани като психологически проблем, който се е превърнал в често срещан рефрен сред ораторите на митинга. Когато не представят погрешно симптомите си, често се съобщава, че лекарите или отказват да свържат физическите си проблеми с удара, или признават, че симптомите им са реални изобщо.

„Това се превърна в най-самотното и изолиращо преживяване, което съм имал през 35-те си години живот“, каза Родригес. „Накараха ме да почувствам, че нямам значение за тези в западната медицина. Че не съм нищо повече от досада и загуба на време. Заслужавам да бъда изслушан и да се отнасям със състрадание, но вместо това бях наречен лъжец и фалшив и дори ми казаха от лекарите от спешното отделение, че всичко това е в главата ми и че няма нищо нередно от медицинска гледна точка."

Всъщност, каза тя, стигнаха дотам, че извикаха социален работник, за да я оцени за ангажимент в държавна болница за психично здраве.

Родригес каза, че планира да сподели историята си, докато „всеки един“ човек, наранен от убождане на COVID, „разработи диагноза и план за лечение“. Тя вярва, че е време да „изискат“ лекарите „да спрат да игнорират и отхвърлят това, което се случва с хиляди“ по света.

„Обичам всички ви, защото това е единственото нещо, което ще ни помогне през това. Любовта е единственото оръжие, достатъчно мощно, за да унищожи грозотата в този хаос, който наричаме наш свят“, каза Родригес.

Real Not Rare  е масово движение, което се стреми да повиши осведомеността относно нежеланите реакции при инжекции от COVID, търси признаване от медиите и правителството на тези рискове и се застъпва за по-добро лечение на ранените от изстрелите, както и за прекратяване на Мандати за изстрел от COVID.

Двойно ваксинираните са новите Unvaxxed !    Губернатор ДеСантис – „Тези хора, които са преминали през нормална серия от ваксинации за COVID – ще бъде решено,че не сте ваксинирани много скоро… Те ще ви кажат: „Трябва да получите бустер, в противен случай можете да се сблъскате със загуба на работа "...Това е само върхът на айсберга."  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване