Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

Хората трябваше още след лъжите за птичия и свинския грип, от които едни господа нагушиха милиарди за сметка на доверчивите, да си дадат сметка че тази организация СЗО трябва да се разформирова. Вместо това и се доверяват отново...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 21,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1827

• miro20

1542

• FusE

1198

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Новина бомба!  В сряда здравният министър Костадин Ангелов ще внесне доклад в Министерски съвет за удължаване на извънредната епидемична обстановка до края на септември. Някой да се е съмняв

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Публикувани изображения

преди 14 минути, sliderum написа:

Имам слаб 2 по математика, нещо не мога да смятам и все прибавям по 3 нули в повече.

3*365*0,250 млрд. =273,75 млрд. лв. (една цифра не съм уцели при писането)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може ли някой който е против ваксините да се изкаже и срещу ваксина срещу този вирус

май ги свалиха тези на земята

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

може ли някой който е против ваксините да се изкаже и срещу ваксина срещу този вирус

Нивгаш такива няма да се обадят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега точно тези антиваксери сее насраха от страх и изкупиха тоалетната хартия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ncl написа:

Това са сметки без кръчмар. Първо трябва да ги има тези милиарди, за да може да се загубят.

Това е изгубена продукция. Труда на всеки ни се оценя с парична стойност, дори на час.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Myanmar написа:

Е! "нещо много по-голямо... по-важната тема.....", ама няма да ни кажеш!

Atomic Bomb Fire GIF

Аз какво да кажа ? Много по-умни от мен си го казват , едно към едно..... :

Пак е на руски , защото на български няма..... няма да питам защо няма !  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

В Русия се пробват да изкупат водката нещо гледам.😂

Отивам днес на пазара и гледам в началото расипан бая големо количество чесън на земята,подритвам го с крак а една кака изкача от сергията с ягоди и ми вика не го ритай тоя ни пази от вируса цела седмица.🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, _Belial_ написа:

още след лъжите за птичия и свинския грип

Не, не са лъжи. А твоето е невежество :)

Индия , с 1.3 млрд население  ,  пък с доста радикални мерки . - Въвежда тотална карантина и то няколко часа след обявяването и. Който до където стигнал.. точка.

https://www.bbc.com/russian/news-52079317?at_custom1=link&at_custom2=facebook_page&at_campaign=64&at_medium=custom7&at_custom4=6C6E5A3A-716F-11EA-B1CD-82984744363C&at_custom3=BBC+News+Russian&fbclid=IwAR2zwFYkadt--NkjH2IVZ_Y9IQ2WJesJ8tuYJQnpQ0pJz7ZxA2IgEzIOWCE

В САЩ знаем какво е... в Чикаго починало първото едногодишно дете от короноавируса.

https://www.rbc.ru/society/29/03/2020/5e80071c9a79470a885fa6ba?utm_source=fb_rbc&fbclid=IwAR2HaxSBVNuvBXn-HiUTLXav-9qKLHxz0KvXnHeglZtzryZJgugZl_jRXqk

В "матушката" доста звезди и олигарси се оказаха доста притеснени след като някои се заразиха. Евентуално и за Путя  дори  има подозрения заради тези контакти.

Москва също ще е под карантина. Само до близкия магазин, разходка с куче до 100м от дома, и при съвсем спешни случаи.

https://www.bbc.com/russian/news-52085558?at_medium=custom7&at_custom2=twitter&at_custom1=[post+type]&at_custom4=D041E644-71DD-11EA-92B8-7EEA923C408C&at_campaign=64&at_custom3=BBC+Russian

преди 12 минути, by_chechi написа:

Аз какво да кажа ? Много по-умни от мен си го казват , едно към едно..... :

Винаги има такива сценарии и варианти на противодействие на пандемии.

В случая сега се спекулира с това. Както и твоя клип.

Все едно да кажеш - военните тренират нападение и отбрана, и като ги изпратят в някоя гореща точка, или недай боже, се наложи да защитават държавата си , да кажеш - ето - това е готвено ОТ ПРЕДИ .

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Без умствен капацитет написа:

Ми тоалетната хартия става за много неща. Кво да си купят- ваксина дето не става за нищо?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Myanmar написа:

3*365*0,250 млрд. =273,75 млрд. лв. (една цифра не съм уцели при писането)

250 000, са четвърт милион, а не четвърт милиард. Признай си, че въобще не познаваш числата и черпи една бира.

ПС. Ако си имал предвид че губим не по 250 000 на ден, както си написал там, а по 250 000 000 (което, може да се напише и като 0.250млрд) пак така на ден...Тогава ще излезе, че работещите българи имат наистина страхотна производителност, повече дори и от най-производителните други работници в целият свят и не знам тогава рОботодателите, как оправдават ниските заплати с лоша производителност на труда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Не, не са лъжи. А твоето е невежество :)

Кое не е лъжа? Че са смъртоносни ли? Ти защо си жив още тогава?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _Belial_ написа:

Кое не е лъжа? Че са смъртоносни ли? Ти защо си жив още тогава?

За радост или не, тези епидемии  птичия, свинския грип са глобални , и не зависят нито от мен, нито от твоето нищонезначещо неграмотно мнение че това било "лъжи".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

За радост или не, тези епидемии  птичия, свинския грип са глобални , и не зависят нито от мен, нито от твоето нищонезначещо неграмотно мнение че това било "лъжи".

Айде да не оценяваш грамотността ми троле недоклатен. Болести са, но в никакъв случай смъртоносни. Не се прави на неразбрал. И "нищо незначещо" се пише ей така, както съм го написал. Тааа, неграмотния и нищо незначещия си ти и това не е тайна за никой.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Без умствен капацитет написа:

май ги свалиха тези на земята

против ваксина съм

не ме е страх

ако някой го е страх  да се ваксинира

по ме е страх че ще изнамерят уж някаква ваксина и ще задлжат всички да се ваксинират

по- ми е интересно какво ще стане с нарко зависимите както са спряни полети  и камиони по граници като им свърши наркотика...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гответе се, пичоУе:

https://www.svobodnaevropa.bg/a/30510693.html

После да ни споменете с добро с Реджепа, като ви разправяме за "кафЕвата чума". Това обаче не е същото, а е нещо изключително иновативно. Всеки сам си налага концлагер и всеки сам на себе си е едновременно Хитлер и жертва. Че и си благодари и си ръкопляска. Дарвин отново излезе, че греши. Няма толкова тъпа маймуна. А да, и не забравяйте да гледате телевизия. Много телевизия. И в Мрежата има интересни механизми вече. Слушам си "Пантера" в тубата по тела. Точно след половин минута ми се появява банер с надпис от рода на "Пантера си останаха вкъщи направи го и ти.... бла-бла". Бях навън. Не знам има ли значение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, _Belial_ написа:

Айде да не оценяваш грамотността ми троле недоклатен. Болести са, но в никакъв случай смъртоносни. Не се прави на неразбрал. И "нищо незначещо" се пише ей така, както съм го написал. Тааа, неграмотния и нищо незначещия си ти и това не е тайна за никой.

Не аз, ти говориш за лъжи за тези епидемии. И пак казвам, остави ме мен " трола недоклатен" , а виж световните реакции и мерки . Няма нужда да гледаш мнението на "тролове недоклатени" , за да видиш че не си прав :) 

Както винаги .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Мальчик Бананан написа:

Гответе се, пичоУе:

После да ни споменете с добро с Реджепа, като ви разправяме за "кафЕвата чума". Това обаче не е същото, а е нещо изключително иновативно. Всеки сам си налага концлагер и всеки сам на себе си е едновременно Хитлер и жертва. Че и си благодари и си ръкопляска. Дарвин отново излезе, че греши. Няма толкова тъпа маймуна. А да, и не забравяйте да гледате телевизия. Много телевизия. И в Мрежата има интересни механизми вече. Слушам си "Пантера" в тубата по тела. Точно след половин минута ми се появява банер с надпис от рода на "Пантера си останаха вкъщи направи го и ти.... бла-бла". Бях навън. Не знам има ли значение.

Само да чуя че некой се е изкихал в блока веднага го докладвам без да ми мигне окото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, sliderum написа:

250 000, са четвърт милион, а не четвърт милиард. Признай си, че въобще не познаваш числата и черпи една бира.

преди 19 часа, Myanmar написа:

Мъпета рекъл, че бързите тестове стрували 500 млн. лв. и затова не ги искал, за да пази бюджета, обаче си трае, че за всеки ден извънредно положение България губи 250 млн. лв.

Пия Загорка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

властите наложиха ограничения в придвижването, за да забавят разпространението на епидемията

Е, поне не заблуждават, че това е предпазна или лечебна мярка срещу вируса. Неизбежното само се отлага.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха, преди 19 часа си писал 250 милиона, а преди час и нещо 250 хиляди. Карай да върви. Аз не съм убеден, че губим по 250 милиона дневно. Няма как да печелим по толкова, дори да сме на пълни обороти, камо ли да се твърди че се губят, след като все още се работи в доста производства.  Това са някакви манипулации с цифри. За да бъдем заблудени за реалността и боко и компания от шиши, каракрачуна, домуса  и другите свинеподобни да ограбят бюджета и спестяванията на по-бедните от тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, объркал съм се.

преди 3 часа, Myanmar написа:

Ако България губи 250 000 лв. дневно

Но във видеото на ветеринаря (той е бил шеф в Русия на вирусулогонещо си, респектиращо) посочи 250 млн.

преди 9 минути, sliderum написа:

Аз не съм убеден, че губим по 250 милиона дневно.

При население 7 050 000 и безработица от 4,3%, излиза, че на ден заплатата им е толкова, че за 30 дена средната им заплата е 1110 лв. На мен ми изглежда съвсем реалистично. Косвените щети, обаче, са още по-страшни от тези четвърт милиард лв. дневно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, miro20 написа:

нито от твоето нищонезначещо неграмотно мнение че това било "лъжи".

И това от благодарност, че човека ти обяснява как стоят нещата.

На Белиал и бай Чечи, не заслужаваш от стъпките им вода да пиеш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване