Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 6 минути, Лудар написа:

На антибиотиците и ваксините, по отношение на имунната система. В цялост- на науката.

Антибиотиците подкрепят имунната система? Вярно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2718

• miro20

2659

• Реджеп Иведик

3275

• Радул

2926

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

И без ваксина няма да стане ли? Да се пребори организма?

Може и да стане, може и да не стане.Божа работа както се казва.

Именно, че докато не се срещне организмът ти със вируса никой(повтарям никой) не може да каже дали имунната ти система ще бъде в състояние сама да се пребори с него!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

И без ваксина няма да стане ли? Да се пребори организма?

За 5 милиона не стана. Това достатъчно ли е? И то при само 250 милиона преминали през вируса. При 7 милиарда преминали, умрелите от вируса ще са над 100 милиона. Дали не си заслужава да се примирим със загубата на малко инат, за да спасим към 90 милиона човека?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Лудар написа:

За 5 милиона не стана. Това достатъчно ли е? И то при само 250 милиона преминали през вируса. При 7 милиарда преминали, умрелите от вируса ще са над 100 милиона. Дали не си заслужава да се примирим със загубата на малко инат, за да спасим към 90 милиона човека?

Как го разбра това? Как го сметна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, parmobil написа:

Извинете, но каква е средната продължителнст на живота преди сто/двеста години и сега?

Същата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, andiay написа:

Антибиотиците подкрепят имунната система? Вярно?

Вършат работата, където тя обикновено се справя зле. Даже много зле. Допълват я.

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Как го разбра това? Как го сметна?

Лесно. Аз бях страшен по математика. Сега съм само добър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Лудар написа:

Ти май още не схващаш какво е капитализъм. За него намаляване на популацията е като самоубийство.

преди 5 минути, parmobil написа:

Теб не те броим за авторитетен източник.

съберете се двамката на една маса и развивайте тезите без да ме занимавате 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VeeeSeLa написа:

Както и никой (повтарям никой) не може да каже дали ваксинацията е в състояние да ме предпази! 

Еееее! 

Тук вече грешиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, M.Николов написа:

Именно, че докато не се срещне организмът ти със вируса никой(повтарям никой) не може да каже дали имунната ти система ще бъде в състояние сама да се пребори с него!

Аз си мислих, че говорим за наука. То, ако разчитаме на Бог, то тогава няма смисъл от ваксината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, M.Николов написа:

Отличната физическа форма, не е гаранция за добра имунна система. По мое мнение, едни от най- добрите имунни системи имат лекарите. Бих казал- логично. Те са атакувани от всевъзможни агенти, ежедневно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Лудар написа:

Отличната физическа форма, не е гаранция за добра имунна система. По мое мнение, едни от най- добрите имунни системи имат лекарите. Бих казал- логично. Те са атакувани от всевъзможни агенти, ежедневно.

И защо тогава ги карат да се бодат? Защо ги принуждават да се бодат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Лудар написа:

Вършат работата, където тя обикновено се справя зле. Даже много зле. Допълват я.

Верно?

Имаш ли изобщо представа за какво говориш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VeeeSeLa написа:

Ааа, ей това да ми обяснят господата ваксъри. На кой фронт сме, че ваксинират, къде сварят? Не са ли важни в случая, реда, хигиената, превенцията и т.н.? Посещавали ли са подобни импровизирани центрове/палатки? Такива са открити дори и на селските пазари. Много отговорен и сериозен подход към чумата на 21 век!

Това бе поредният Брутален Цинизъм , но могат да го оценят само интелигентни хора !

Виждаш сама какъв е таргетът на ваксинираните . Е , що да си играят да им предлагат хигиенични условия ?

Ей там - на поляната , в кошарата , бодат ги и им лепват на челото зелено билетче и това е .

Ветеринарна история . Като за овце и друг рогат добитък .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Аз си мислих, че говорим за наука. То, ако разчитаме на Бог, то тогава няма смисъл от ваксината.

Каква наука, бре?

Нали питаш дали без ваксина имунната ти система ще успее да се пребори с вируса!

Къде я видя тая наука без ваксина?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, M.Николов написа:

Каква наука, бре?

Нали питаш дали без ваксина имунната ти система ще успее да се пребори с вируса!

Къде я видя тая наука без ваксина?

Ти каза, че Бог знае. Аз искам доктор да знае.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VeeeSeLa написа:

Ааа, ей това да ми обяснят господата ваксъри. На кой фронт сме, че ваксинират, къде сварят? Не са ли важни в случая, реда, хигиената, превенцията и т.н.? Посещавали ли са подобни импровизирани центрове/палатки? Такива са открити дори и на селските пазари. Много отговорен и сериозен подход към чумата на 21 век!

Мила ми, Венето (по Ботев)

Най-голямата пандемия от полиомиелит е през 20в., а вече го няма! Живеем по-добре благодарение на прогреса!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, parmobil написа:

Мила ми, Венето (по Ботев)

Най-голямата пандемия от полиомиелит е през 20в., а вече го няма! Живеем по-добре благодарение на прогреса!

И това благодарение на?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, VeeeSeLa написа:

Според официалните български власти, лица със симптоми не трябва да се ваксинират:

https://coronavirus.bg/bg/vaccinations/faq

Цитат

Лица, които НЕ трябва да се ваксинират с Comirnaty срещу COVID-19:

......

Хора, които в момента са в изолация или имат симптоми на COVID-19; тези хора могат да се ваксинират, след като приключат с изолацията и след преустановяването на всичките им симптоми.

......

Е, хубаво, но нали същите тези власти измислиха абсурдният израз "безсимптомно болен"?!? Значи според собствените им разпоредби, всеки който се ваксинира, първо трябва да бъде тестван!

ПП: Миркоооо, теб тестваха ли те преди бустера? Ако четеш това - дай знак че си жив, та да не те мислим поне тебе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

И това благодарение на?

Нимоа поичи! 😂

преди 1 минута, ivottoshev написа:

Според официалните български власти, лица със симптоми не трябва да се ваксинират

https://coronavirus.bg/bg/vaccinations/faq

Е, хубаво, но нали същите тези власти измислиха абсурдният израз "безсимптомно болен"?!? Значи според собствените им разпоредби, всеки който се ваксинира, първо трябва да бъде тестван!

ПП: Миркоооо, теб тестваха ли те преди бустера? Ако четеш това - дай знак че си жив, та да не те мислим поне тебе.

Ейййй тия манипулацийки бе! Хора със симптоми ( а още повече доказано заразени) е безсмислено да се ваксинират! Те вече си имат вируса оргиналдъ. Дали ще им туриш и от ментето, няма да помогне с нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Лудар написа:

Тук си една идея по-близо до истината, но пък пропускаш влиянието на стреса върху ИС, а лекарската професия е една от най-стресиращите.

Сега остава и да обясниш корелацията между този твой пост и онзи с антибиотиците и ИС.

Интересно е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То може да ти е интересно , ама след "батманската реплика " няма да може да ти сглоби нищо смислено.

Почват глупостите на кг. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване