Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 4 минути, VeeeSeLa написа:

Ехее, наука=ваксина! Къде бяха тия умове до сега?

Смеем ви се отстрани.:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2754

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3281

• Радул

2926

преди 2 минути, andiay написа:

Тук си една идея по-близо до истината, но пък пропускаш влиянието на стреса върху ИС, а лекарската професия е една от най-стресиращите.

Сега остава и да обясниш корелацията между този твой пост и онзи с антибиотиците и ИС.

Интересно е.

Може би утре. Сега вече ми се спи, пък и си казах батманската реплика преди половин час някъде.  Само ще кажа, че антибиотиците по никакъв начин не подтискат имунанта система, каквото е всеобщото схващане. Не знам защо то се подкрепя и от масата лекари. Но лекарите също са хора и сега се сещам че като цяло те не заклеймяват хомосексуализма, но иначе са адски противници на аналния секс. Интереса и там клати феса. Политкоректност...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Лудар написа:

Може би утре. Сега вече ми се спи, пък и си казах батманската реплика преди половин час някъде.  Само ще кажа, че антибиотиците по никакъв начин не подтискат имунанта система, каквото е всеобщото схващане. Не знам защо то се подкрепя и от масата лекари. Но лекарите също са хора и сега се сещам че като цяло те не заклеймяват хомосексуализма, но иначе са адски противници на аналния секс. Интереса и там клати феса. Политкоректност...

Ще чакам с нетърпение!

Но дори само от тези ти редове прозира отново невъзможността да схващаш прочетеното.

Сигурно е, защото си бил страшен по математика.

Да не забравиш за утре?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, _sirena_ написа:

Ей там - на поляната , в кошарата , бодат ги и им лепват на челото зелено билетче и това е .

[13:16]  И той ще направи, щото на всички - малки и големи, богати и сиромаси, свободни и роби - да се даде белег на дясната им ръка или на челата им,
[13:17]  та никой да не може нито да купува, нито да продава, освен оня, който има тоя белег, или името на звяра, или числото на името му.

Свети Йоан Богослов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Лудар написа:

Ейййй тия манипулацийки бе! Хора със симптоми ( а още повече доказано заразени) е безсмислено да се ваксинират! Те вече си имат вируса оргиналдъ. Дали ще им туриш и от ментето, няма да помогне с нищо.

А какво правим със безсимптомно болните? За да ме пуснат в магазин ми искат тест за да видят дали не съм "безсимптомен", а за да ме боцнат, такъв тест не ми правят. Що такъв двоен аршин? Та нали ако съм "безсимптомен" и ме боцнат могат да ме убият?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето , аз какво ви казах .... :biggrin:

Пълен блокаж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, _sirena_ написа:

Ето , аз какво ви казах .... :biggrin:

Пълен блокаж.

Работещ човек. Не разбрах ся, последно... да те занимавам ли, или не? Направете едно събрание с останалите извънземни в главата ти и излезте с някаква обща декларация по въпроса. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работещ човек. Не разбрах ся, последно... да те занимавам ли, или не? Направете едно събрание с останалите извънземни в главата ти и излезте с някаква обща декларация по въпроса. :biggrin:

По-добре си лягай ... утре пак ще се чудиш какви си ги дробил :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, parmobil написа:

На АСПЕКТ не му обръщайте внимание! Той до вчера казваше, че е изкарал едра шарка (Вариола). 

Ми, обърни внимание на това. Ще ми говори за полио. Що не кажеш и за това?

Защо премълчаваш?

https://travelerscoffee.ru/bg/svekla/obezvrezhivanie-dusta-ddt-osobennosti-dihlordifeniltrihloretana-i-ego/

https://bg.wikipedia.org/wiki/ДДТ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Лудар написа:

Направете едно събрание с останалите извънземни в главата ти и излезте с някаква обща декларация по въпроса.

Сега разбра ли, какво ти говорех преди 1000 страници?:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, andiay написа:

Ще чакам с нетърпение!

Но дори само от тези ти редове прозира отново невъзможността да схващаш прочетеното.

Сигурно е, защото си бил страшен по математика.

Да не забравиш за утре?

Не се съмнявам че ще забравя, но ти ще ми напомниш. В това не се съмнявам дори повече.

Ай че си развалих режима с вас. Лека ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още за ПОЛИОМИЕЛИТЪТ. Нали отворихме темата. 

https://bg.asayamind.com/when-texas-sprayed-ddt-citizens-prevent-polio

Когато Тексас пръска DDT върху гражданите, за да предотврати полиомиелит

Шепа други градове се присъединиха, като Рокфорд, Илинойс и Патерсън, Ню Джърси. Такова събитие идва от погрешната представа, че полиомиелитът се разпространява от комари или други насекоми. Джонас Салк все още не е започнал своята новаторска работа, която завърши с ваксина срещу полиомиелит през 1955 г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, _sirena_ написа:

По-добре си лягай ... утре пак ще се чудиш какви си ги дробил :D

Мисля че и на теб ти се спи. От вчера още. Лека и на теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, M.Николов написа:

Мисля да се фокусирам върху вечерята.:)

Вечеря в 23:30?

Е, те това е по-опасно за организма ти от К-19.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, andiay написа:

Щом има апетит аз през ноща като ходя до кенефа пак си хапвам после за спорта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, andiay написа:

Да се надяваме, че си прав!:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adersa написа:

Щом има апетит аз през ноща като ходя до кенефа пак си хапвам после за спорта.

Лошо нЕма, но това не значи, че е добре за организма.

преди 1 минута, M.Николов написа:

Да се надяваме, че си прав!:)

В интерес на истината, прилегнал съм, но това не означава, че не съм прав.

Освен ако не замисляш някой среднощен крос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, andiay написа:

"На прост човек, Томиславе, акъл не можеш да налееш"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, АСПЕКТ написа:

Още за ПОЛИОМИЕЛИТЪТ. Нали отворихме темата. 

https://bg.asayamind.com/when-texas-sprayed-ddt-citizens-prevent-polio

Когато Тексас пръска DDT върху гражданите, за да предотврати полиомиелит

Шепа други градове се присъединиха, като Рокфорд, Илинойс и Патерсън, Ню Джърси. Такова събитие идва от погрешната представа, че полиомиелитът се разпространява от комари или други насекоми. Джонас Салк все още не е започнал своята новаторска работа, която завърши с ваксина срещу полиомиелит през 1955 г.

Ти просто пускаш каквото избълва търсачката или...

И за утре чакам:

"Всички ми показвате US20170229149A1

Дайте съдържанието на US201562240783P, който е от 2015г."

Иначе сте обикновени манипулатори. Пардон, дезинформирани граждани, които препечатват глупости

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

,,......."Освен това, поради егоизма на някои хора, статистиката не отчита всички случаи на COVID-19, смята лекарят. Според него някои от тези, които не проявяват признаци на болестта, не посещават здравни заведения"

Вече е егоистично да си здрав и да не клечиш по болници и лаборатории!

За щастие, и БЕЗмозъчните намаляват!...."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мобилката смятам да го сложа у "фризера " , понеже натрапчиво започна да ми мирише на  един неадекватен пенсионер в анцуг , който бях повалила през първите дни в тази тема.   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване