Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 54 минути, _sirena_ написа:

мобилката смятам да го сложа у "фризера " , понеже натрапчиво започна да ми мирише на  един неадекватен пенсионер в анцуг , който бях повалила през първите дни в тази тема.   

Още ли сипеш "мъдрост", "егрегор"? Смешните ти прозрения доставят секунда забавление в "сивото"  ми ежедневие.

И от това, че се изказваш като инстанция, по-какво се случи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 40,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2689

• miro20

2658

• Реджеп Иведик

3261

• Радул

2926

преди 8 часа, ivottoshev написа:

ПП: Миркоооо, теб тестваха ли те преди бустера? Ако четеш това - дай знак че си жив, та да не те мислим поне тебе.

Не се притеснявай :)  Всичко е наред с третата.

Иначе забелязвам доста станахте вманиачените ми фенове дето ми следят всеки пост, колко дена съм пропускал тук, и т.н. и т.н.

Както съм повтрял, хем е ласкае това влияние, хем ви се чудя  на акъла...  по точно ...  притеснен съм за психичното ви здраве :)

Нали си знаете че за тролчета като вас пък никой не му пука иняма никога да пита... :getout:

преди 7 часа, Реджеп Иведик написа:

"На прост човек, Томиславе, акъл не можеш да налееш"

Е тук синтезира мн точно цялата тема.

Само че се отнася изцяло към антиваксърите, конспираторите и всякакви там фейкомети

преди 8 часа, VeeeSeLa написа:

Както и никой (повтарям никой) не може да каже дали ваксинацията е в състояние да ме предпази! 

Еееее! 

Ами всички статистики по света и у нас, показват и доказват че ваксините помагат и то много срещу короната.

Нещо повече - масовата ваксинация са единственото средство с което може успешно да се пребори.

И предупреждение от МЗ

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3118555831735344&id=1622143941376548

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Teзи от СЗО направо смразяват злокобно с изказванията си... Какво значи проблемите с ковид тепърва предстоят?!? До сега 2 години локдауни, маски и ваксини не са били никакви проблеми ли? Дебилите какво точно са ни приготвили че да е толкова страшно? Масово изтребване ще се окаже не точно конспирация :D :D :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 25.11.2021 г. в 9:00, Димитър 59 написа:

Давай,ние четем всичко и отсяваме плявата.И не задължаваме никой да вярва на всичко,а да преценява сам на какво да вярва.Аз например не вярвам на нашите национални медии.Ти на тях ли си привърженик?

Не, не съм привърженик на нашите медии, но определно не бих взел на сериозно това, което ти постваш и си мислиш, че е много достоверно. И да, прав си, въпрос на личен избор на какво да вярваме и на какво не. В днешно време поне информация да искаш. 

Аз само едно попитах. Защо тези договори, след като са достъпни за тази организация, която ти постваш, не са достъпни за всики? 

За теб плява, за мен истина. Също важи и обратно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, mitosandov написа:

Teзи от СЗО направо смразяват злокобно с изказванията си...

Това е целта.

В началото е терора

преди 9 минути, ostavime написа:

За теб плява, за мен истина. Също важи и обратно. 

Така е. Иначе краля на нагите нямаше да даде сутрите на Нагарджуна да учи хората на ум и разум.

Остава да разберем може ли да се "екстраполира" това твърдение и каква е ролята на Бог...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

Нали си знаете че за тролчета като вас пък никой не му пука иняма никога да пита... :getout:

Така е Мирко. Ти си звездата - шута на форума!!! Ние сме ти просто публика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, ostavime написа:

Аз само едно попитах. Защо тези договори, след като са достъпни за тази организация, която ти постваш, не са достъпни за всички?

Наивно е да си мислим,че всичко е толкова просто.Може би си пазят компроматите за осигуровка или чакат момента в който ще цъфне лъжата,за да ги изкарат на показ.Подобен въпрос може да се зададе на нашите медии,които ни засипват с корона цифри всекидневно.Защо не покажат някакъв реален докумет,според който ги съставят,а ни поднасят нагласени от някой резултати?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Димитър 59 написа:

Наивно е да си мислим,че всичко е толкова просто.Може би си пазят компроматите за осигуровка или чакат момента в който ще цъфне лъжата,за да ги изкарат на показ.Подобен въпрос може да се зададе на нашите медии,които ни засипват с корона цифри всекидневно.Защо не покажат някакъв реален докумет,според който ги съставят,а ни поднасят нагласени от някой резултати?

Ясно, значи да вярваме на думите на някой си. Е, не, благодаря. Ти си вярвай. 😉

Аз работя с документи и вярвам на такива. Така че... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Реджеп Иведик написа:

ми излъгаха хората да се ваксинират -накрая се оказа че всичко е напразно защото това не действа,същевременно инфлацията се развихря хората оставят без работа без пари започват да психястват(виждаме грабеж за 10000лв).Утре като огладнеят ще започнат да разбират и магазините.Т.е навлизаме в спиралата на анархията

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

27-годишен "ваксиниран" с фалшив сертификат почина

Цитат

Преди да издъхне младият мъж признал, че се е сдобил с фалшив сертификат за имунизация като обяснил, че не искал да се ваксинира, за да ни създаде репродуктивни проблеми. Отказал и кислородна маска, защото се страхувал кислородът да не му изгори белите дробове.

Разпознавате ли се ? ;) 

Ама изродите в тая тема, няма да се трогнат че лъжите им убиват хора. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, N1K17Y написа:

Разпознавате ли се ? ;) 

Тоя да не се е подготвял да стане татко?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, N1K17Y написа:

Ще ти/ви кажа нещо с тежко чувство, мъчи ме някъде от 10ч. снощи. Лъжите наистина убиват. Един наш приятел вчера е починал, ваксинира се през август с две дози не знам от коя ваксина. Питах го - той не обръща внимание и не запомня такива работи. Понеже е зевзек, ни разправяше как искал там да му поставят направо и третата доза, ма те не пожелали, и се смее по телефона и псува онези, дето не искат да се ваксинират. Аз нищо не казвам, щото какво да му говориш, нали вече го е направил. От сертификати не се интересуваше и даже не знаеше как се използва смарт телефон, затова ползваше стар обикновен джиесем. В началото на месеца ми светна червената лампичка, когато мъжът ми го викна на едно литературно събитие и трябваше да събира, по стечение на обстоятелствата, публика от хора със сертификати. Нямаше как да отложи събитието, защото вече беше уредено. Той така и не разбра май за какъв документ става въпрос, после му се оплака, че от седмица бил на легло и му биели инжекции, понеже много го болял гърбът... Та тази сутрин разбрахме, че погребение няма да има - починал е от ковид и ще бъде кремиран. Явно е бил в болница - и починал от ковид. 

Лошото на ситуацията е, че всеки уж прави някакъв избор според разбиранията си и нищо не може да се направи и каже - нито преди това, ако е решил човекът, нито после, защото е нетактично и безполезно. Обаче тук може и трябва да се свидетелства, си мисля аз, някак по- неперсонално е, но трябва да се казва някъде какво причиняват тези така наречени "ваксини". Той можеше да живее още, беше на 65 и много вероятно е изкарал вируса преди ваксината. Много вероятно, вълната през пролетта тук мина с доста последици. И други познати имаме, които това лято изчезнаха просто така, пък като се замисля, бяха някои от тях хора, които биха се ваксинирали. За тях не знам. Със сигурност за горкия ни непоносим, глупав и много добър като човек приятел мога да кажа, че ваксината го довърши. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ли са предимствата да си ваксиниран? 

😀😀😀😀😀 Смях!

https://www.dnes.bg/koronavirus/2021/11/26/portugaliia-vyvede-zadyljitelen-otricatelen-test-i-za-vaksinirani.511900

От 1 декември носенето на маска на закрити обществени места ще бъде задължително, а за влизане в ресторанти, киносалони и хотели ще се изисква дигитален сертификат, доказващ ваксинацията или възстановяването от коронавируса.

Но дори ваксинираните ще трябва да имат и негативен тест, за да посещават болници, домове за възрастни, спортни събития, барове и дискотеки.

преди 1 час, N1K17Y написа:

Разпознавате ли се ? ;) 

И как се разбира, че е имал ФАЛШИВ сертификат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, miro20 написа:

1390 страници и още не си разбрал действието на ваксините , за какво са , колко , как и от какво  предпазват .

:getout:

Кажи ни ти, учителю? О, ти най-мъдър сред нас. Кажи ни ти сенсей? Какво е ваксината? Как, колко и какво съдържа ваксината?

На какъв интервал от време да я приемем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, miro20 написа:

1390 страници,  Карл...  :giggle1:

Ти си ни пътеводната звезда, ти кажи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, miro20 написа:

1390 страници и още не си разбрал действието на ваксините , за какво са , колко , как и от какво  предпазват .

:getout:

От нищо не предпазват, престанете с тези лъжи! Това са гадни подли лъжи и хората все повече ще го разбират на гърба си. В буквален и преносен смисъл. 

Какво стана с Ангел Кунчев, леко ли го изкара, ще го изкара ли въобще? Нали ваксинираните карали ковида леко, е, колко леко да е било, че да саботира самият той Светия Ваксинационен Процес. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, witness написа:

От нищо не предпазват, престанете с тези лъжи! Това са гадни подли лъжи и хората все повече ще го разбират на гърба си. В буквален и преносен смисъл. 

Какво стана с Ангел Кунчев, леко ли го изкара, ще го изкара ли въобще? Нали ваксинираните карали ковида леко, е, колко леко да е било, че да саботира самият той Светия Ваксинационен Процес. 

Кунчо....днес назначили на негово място временнно И.Д....някаква госпожа...

ще провеждат конкурс....

,,....търси да назначи продажен, мазен ФАШИСТ....."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Македонците са българи. Не вярват

преди 14 минути, witness написа:

Светия Ваксинационен Процес

Да славится имя его, нине, присно и вовеки веков

Амин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно няма да получа отговор. Защото и той самия не знае.Нито пък друг ваксиниран.

Аз пък имам. Повечето се ваксинират, защото са наплашени, паникьосани, репресирани от държавата. 

Не искат да плащат за тестове, а и не могат, всеки ден. То вече и да пътуваш не можеш. До теста.

PCR тестът беше 48, сега вече е 24 часа. Защо ли?

Много им пречи на режима. Една диктатура винаги идва с репресии и лайтмотива им е.

Това е за ваше благо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, АСПЕКТ написа:

Явно няма да получа отговор. Защото и той самия не знае.

Нито пък ваксинирания.

Аз пък имам. Повечето се ваксинират, защото са наплашени, паникьосани, репресирани от държавата.

Не искат да плащат за тестове, а и не могат, всеки ден.

ПСР тестът беше 48, сега вече е 24 часа. Защо ли?

Всеки се страхува за живота си,дори и да си умиращ се надяваш на чудо-точно тука се намесват хората които искат да изкарат пари от твоето нещастие като ти предлагат заблуди за пари че ще се изцериш.Това е от векове така сега само  е малко по-добре направено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване