Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Pifi Pedolino написа:

Всеки се страхува за живота си,дори и да си умиращ се надяваш на чудо-точно тука се намесват хората които искат да изкарат пари от твоето нещастие като ти предлагат заблуди за пари че ще се изцериш.Това е от векове така сега само  е малко по-добре направено.

Като с хазарта. Същото е, прав си. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2783

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3297

• Радул

2926

преди 1 час, witness написа:

Ще ти/ви кажа нещо с тежко чувство, мъчи ме някъде от 10ч. снощи. Лъжите наистина убиват. Един наш приятел вчера е починал, ваксинира се през август с две дози не знам от коя ваксина. Питах го - той не обръща внимание и не запомня такива работи. Понеже е зевзек, ни разправяше как искал там да му поставят направо и третата доза, ма те не пожелали, и се смее по телефона и псува онези, дето не искат да се ваксинират. Аз нищо не казвам, щото какво да му говориш, нали вече го е направил. От сертификати не се интересуваше и даже не знаеше как се използва смарт телефон, затова ползваше стар обикновен джиесем. В началото на месеца ми светна червената лампичка, когато мъжът ми го викна на едно литературно събитие и трябваше да събира, по стечение на обстоятелствата, публика от хора със сертификати. Нямаше как да отложи събитието, защото вече беше уредено. Той така и не разбра май за какъв документ става въпрос, после му се оплака, че от седмица бил на легло и му биели инжекции, понеже много го болял гърбът... Та тази сутрин разбрахме, че погребение няма да има - починал е от ковид и ще бъде кремиран. Явно е бил в болница - и починал от ковид. 

Лошото на ситуацията е, че всеки уж прави някакъв избор според разбиранията си и нищо не може да се направи и каже - нито преди това, ако е решил човекът, нито после, защото е нетактично и безполезно. Обаче тук може и трябва да се свидетелства, си мисля аз, някак по- неперсонално е, но трябва да се казва някъде какво причиняват тези така наречени "ваксини". Той можеше да живее още, беше на 65 и много вероятно е изкарал вируса преди ваксината. Много вероятно, вълната през пролетта тук мина с доста последици. И други познати имаме, които това лято изчезнаха просто така, пък като се замисля, бяха някои от тях хора, които биха се ваксинирали. За тях не знам. Със сигурност за горкия ни непоносим, глупав и много добър като човек приятел мога да кажа, че ваксината го довърши. 

И как го разбра ? Вече всеки умрял ваксиниран, умира от ваксината ли ? Вицовете за катастрофирал и умрял "от Ковид" сега се превърнаха на катастрофирал и умрял от ваксината. 

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Това ли са предимствата да си ваксиниран? 

😀😀😀😀😀 Смях!

https://www.dnes.bg/koronavirus/2021/11/26/portugaliia-vyvede-zadyljitelen-otricatelen-test-i-za-vaksinirani.511900

От 1 декември носенето на маска на закрити обществени места ще бъде задължително, а за влизане в ресторанти, киносалони и хотели ще се изисква дигитален сертификат, доказващ ваксинацията или възстановяването от коронавируса.

Но дори ваксинираните ще трябва да имат и негативен тест, за да посещават болници, домове за възрастни, спортни събития, барове и дискотеки.

И как се разбира, че е имал ФАЛШИВ сертификат?

Да беше отворил линка, щеше да видиш как.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слушам днес новините...(I read the news today, oh boy – John Lennon) 

У нас:   

80% от "новите случаи" са на неваксинирани.

79% от смъртните случаи С корона вирус са на неваксинирани.   

:: Горните проценти означават, че 20% от новите случаи и 21% от умрелите С коронавирус са ваксинирани. Ми те май напълно ваксинираните у нас са същия процент?

И вижте как йезуитски избират страната на процентите, надявайки се на тези, които не разбират понятието "процент" и не (могат да) правят елементарно изваждане, да се хванат на въдицата на лъжите им.::

За влизане от Гърция искаме т.н. Зелен сертификат И PCR-тест. 

В Европа 75% от възрастните са ваксинирани, но повсеместно мерките-теглилките се ужесточават. Урсула фон дер Лайнен зове за масова трета игла.     

Португалия, с 80% ваксинирани, също иска Зелен сертификат И PCR и, ако правилно разбрах – въвежда и безусловна карантина за пристигащите отвън.     

Всичкото това горе означава, че въгсините нямат никакъв ефект, погледнато масово, статистически.   

Ми каква е тогава разликата с числата и мерките-теглилките от самото начало на "пандемията" и сега? Никаква, освен че въведоха Зелен сертификат, основаващ се на неработещите им въгсини.         

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, N1K17Y написа:

И как го разбра ? Вече всеки умрял ваксиниран, умира от ваксината ли ? Вицовете за катастрофирал и умрял "от Ковид" сега се превърнаха на катастрофирал и умрял от ваксината. 

Да беше отворил линка, щеше да видиш как.

Мислиш ли, че след като давам линкове не ги отварям или не ги чета? Знаеш, ли че дори и за миг да преминеш пред плакат на улицата, вече мозъкът ти го е копирал и така рекламата ти е повлияла.

Така беше Хром Браузърът. Имаше на всяка една метро станция плакат. Билдборд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, adersa написа:

ето поредното оправдание защо ,,ваксините" им не вършат работа....

после ще се върнат на старото оправдание-,,неваксинираните" са виновни....

ако кьорав ненабоден не остане-абе те са набодени ,,само" с три ,,ваксини", а трябва с 33

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Аралампи написа:

Слушам днес новините...(I read the news today, oh boy – John Lennon) 

У нас:   

80% от "новите случаи" са на неваксинирани.

79% от смъртните случаи С корона вирус са на неваксинирани.   

:: Горните проценти означават, че 20% от новите случаи и 21% от умрелите С коронавирус са ваксинирани. Ми те май напълно ваксинираните у нас са същия процент?

И вижте как йезуитски избират страната на процентите, надявайки се на тези, които не разбират понятието "процент" и не (могат да) правят елементарно изваждане, да се хванат на въдицата на лъжите им.::

За влизане от Гърция искаме т.н. Зелен сертификат И PCR-тест. 

В Европа 75% от възрастните са ваксинирани, но повсеместно мерките-теглилките се ужесточават. Урсула фон дер Лайнен зове за масова трета игла.     

Португалия, с 80% ваксинирани, също иска Зелен сертификат И PCR и, ако правилно разбрах – въвежда и безусловна карантина за пристигащите отвън.     

Всичкото това горе означава, че въгсините нямат никакъв ефект, погледнато масово, статистически.   

Ми каква е тогава разликата с числата и мерките-теглилките от самото начало на "пандемията" и сега? Никаква, освен че въведоха Зелен сертификат, основаващ се на неработещите им въгсини.         

Няма такова нещо. Новите случаи са над 89% неваксинирани. Смъртните случаи са над 90% неваксинирани. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Лудар написа:

Няма такова нещо. Новите случаи са над 89% неваксинирани. Смъртните случаи са над 90% неваксинирани. 

Аха, и това радио Га Га ли ти каза?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Лудар написа:

Моят източник е новините по Хоризонт-БНР в 8 часá тази сутрин.

Твоят кой е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, miro20 написа:

Ами всички статистики по света и у нас, показват и доказват че ваксините помагат и то много срещу короната.

Това е да си инженер менте.

Днес.

Цитат

Високите равнища на ваксинация за Западна Европа не облекчават болниците. Ситуациоята в Португалия, Нидерландия и Германия се влошава все повече, което налага взимането на различни мерки.

Португалия въведе отново някои наложени заради пандемията ограничения, по-малко от два месеца след отмяната на повечето забрани и след като постигна целта за ваксиниране на 86 на сто от населението, съобщи Асошиейтед прес.

https://dnes.dir.bg/na-fokus/i-portugaliya-vrashta-ogranicheniyata-vapreki-visokoto-nivo-na-vaksinatsiya-v-niderlandiya-stava-vse-po-tezhko

Ваксинирани 86% от населението, което означава, че всички са ваксинирани.

Въпросът на въпросите: Ако ваксината предпазва от заразяване и тежко протичане, то защо болниците не се облекчават? 

И главният въпрос: Кои са тези, които се заразяват след като няма неваксинирани??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

""Това е да си инженер менте."'

Аз съм му го писал неведнаж, но до сега не е успял да го разбере.

инженер менте

Е този или тази, който(която) е инженер между политици и политик, между инженери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, ostavime написа:

Ясно, значи да вярваме на думите на някой си. Е, не, благодаря. Ти си вярвай. 😉

Аз работя с документи и вярвам на такива. Така че... 

Дай тогава документ на умрялите от ковид,дето ги дават по нашите телевизори?Но такъв,доказващ от какво са починали реално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Реджеп Иведик написа:

Коледен базар в Германия

261137051_5275264562486895_4315768112110

Ашколсун !

В превод на български "Хайл Хитлер"

....,,чедо, ще ми подадеш ли, бабе, две вурсчета...да не се просягам....данке...исках да кажа-зиг"....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, N1K17Y написа:

Казах, че е починал от ковид, умрял е от същото, срещу което се е ваксинирал, и то по-малко от четири месеца след ваксината. Затова няма да има погребение, бившата му жена е лекар и може би тя е уредила нещата с кремацията. На мен всичко това не ми очертава ваксината  като ефективна и още по-малко безопасна, щом не само не е прекарал болестта по-леко, а даже е умрял от точно нея. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, badr написа:

Това е да си инженер менте.

Като знам какъв съм инженер и ме е страх да отида на доктор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, witness написа:

Казах, че е починал от ковид, умрял е от същото, срещу което се е ваксинирал, и то по-малко от четири месеца след ваксината. Затова няма да има погребение, бившата му жена е лекар и може би тя е уредила нещата с кремацията. На мен всичко това не ми очертава ваксината  като ефективна и още по-малко безопасна, щом не само не е прекарал болестта по-леко, а даже е умрял от точно нея. 

не е верно....

,,ваксината" е много добра и върши страхотна работа....само и единствено за производителя....

няма да се учудя ако фон дер фашистен е сключила договор с тях за....55-та доза....щото ,,който има поставени само 54...се брои за ,,неваксиниран антиваксър"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, witness написа:

родил си се с едни гени някой без да знае какво ще се получи се опитва да ти промени гените като вкарва други -твоите се опъват и се съпротивляват(не се знае кой надвива).В резултат е възможно да ти се отключат и други болести и какво ли не.Т.е. се хвърляш в някакви неизследвани дебри и се молиш на Господ да те съхрани след тия експерименти.Задаваме си въпроса тогава защо ни създаде Господ и кой са тия дето искат да се месят в божата работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Pifi Pedolino написа:

родил си се с едни гени някой без да знае какво ще се получи се опитва да ти промени гените като вкарва други -твоите се опъват и се съпротивляват(не се знае кой надвива).В резултат е възможно да ти се отключат и други болести и какво ли не.Т.е. се хвърляш в някакви неизследвани дебри и се молиш на Господ да те съхрани след тия експерименти.Задаваме си въпроса тогава защо ни създаде Господ и кой са тия дето искат да се месят в божата работа.

кой...кой?

бил гей...че и 3,14дерас....на всичкото отгоре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, _nib_ написа:

фон дер фашистен е сключила договор с тях за....55-та доза

Фон дер Лайн*яната пак е затънала до гуша във фон дер лайн*а

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване