Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 18 минути, Лудар написа:

Друг път като отговаряш на "тъпо" питане, първо помисли, дали не е обикновено питане.

Ами не е обикновено.Няма държава в света, в която децата да са по-малко от 15-на %.В най-известните ст.институти - тези на св.банка, МВФ, ЦРУ се посочват възрастови групи 0-14/14-64/64-.

Как си представяш  общество с по- малък процент деца.

преди 18 минути, Лудар написа:

Видях, благодаря. Процента все пак не е 14 и то към 2019 та година. Колко е през 2021 ва при намаляваща тенденция, един господ знае. Вероятно и португалците не знаят.

Процента е на деца до 14г.Сещаш ли се, че има и 15 годишни, че има..........

Но понеже сигурно те лъжа. https://trud.bg/98-от-населението-на-португалия-е-напълно-ваксинирано/

Редактирано от badr (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 45k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3030

• miro20

2683

• Реджеп Иведик

3493

• Радул

2926

преди 1 час, Лудар написа:

Една снимка като как точно доказва , че съответният е жив ? 

Посочете го в ефир с настояща дата.  Няма го  в публичното пространство близо месец и половина и излизат некви статии с "негови коментари" и архивни фотосчета !   Това не е Състоятелно доказателство , че въпросният е възкръснал !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Лудар написа:

Ами аз и снищи написах- антибиотика допълва имунната система, срещу микроорганизми (основно бактерии, но не само) с които тя сама не може да се справи. Или и помага да се справи в по- кратки срокове, за да се избегнат трайни увреждания от евентуална прдължителна инфекция.

Е, не така общо де, обясни малко по-подробно как точно се случва това.

Защото определено за първи път чувам нещо подобно.

Честно, имаш ли представа, какви глупости пишеш по подобни въпроси, или пак се осланяш на четене по диагонал в Уикито?

Не ти се отдава четенето по диагонал, наблягай на осмисляне на прочетеното.

Колкото знаеш какво е това ваксина, как действа и как се определя ефективността й, толкова си наясно и антибиотика.

Я да те питам още нещо, защо днес се налага да пиеш доста силни, съответно скъпи, антибиотици, за неща, които преди време се лекуваха с евтини и достъпни антибиотици?

Някакво мнение, ама твое, не копирано или прочетено из нета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, andiay написа:

Честно, имаш ли представа, какви глупости пишеш по подобни въпроси, или пак се осланяш на четене по диагонал в Уикито?

Колкото знаеш какво е това ваксина, как действа и как се определя ефективността й, толкова си наясно и антибиотика.

Я да те питам още нещо, защо днес се налага да пиеш доста силни, съответно скъпи, антибиотици, за неща, които преди време се лекуваха с евтини и достъпни антибиотици?

Тук не дават антибиотици. Само вода, парацетамол.

Това казват лекарите тук. Пий вода и парацетамол.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Лудар написа:

Да се отровиш с антибиотик е доста трудна работа. Трябва мнооого да се постараеш.

По-добре не се излагай

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

Тук не дават антибиотици. Само вода, парацетамол.

Радул не е доктор бе. Той е тенекеджия. Ся кефи как продава на краставичари краставици. Учи докторите в темата на докторлък

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Лудар написа:

Да се отровиш с антибиотик е доста трудна работа. Трябва мнооого да се постараеш.

Вземи си тетрациклин. Пий 2 блистера за 1 ден и пак ще поговорим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно ти ли говориш за доказателства? Още чакам да прочета патента на Ротшилд от 2015 за Ковид. И номер съм ви дал. Пиша "ви" защото не знам с кой ник пишеш.

Чакам да видя къде са забранени аутопсиите, защото продължавам да гледам видеото на Реджеп, където ми говорят за резултати от аутопсии, в които се говори за "вероятно", "допускаме". 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, parmobil написа:

Точно ти ли говориш за доказателства? Още чакам да прочета патента на Ротшилд от 2015 за Ковид. И номер съм ви дал. Пиша "ви" защото не знам с кой ник пишеш.

Чакам да видя къде са забранени аутопсиите, защото продължавам да гледам видеото на Реджеп, където ми говорят за резултати от аутопсии, в които се говори за "вероятно", "допускаме". 

Аутопсията е забранена, мисля че починалите ги изгарят.

Преди беше така, сега не знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, andiay написа:

не знам за какво говориш. Последно приемания от мен антибиотик беше амоксицилин (пеницилинов антибиотик) и той свърши работата, което преди него съвременните Кларитромицин и левофлоксацин не успяха. Всеки организъм реагира различно на лекарствата. Тезата която се опитваш да подемеш, за все по- голямата резистентност към "старите" антибиотици, не е съвсем вярна, нищо че е широко прокламирана. Това е повече рекламен трик, насочващ към "новите". Не е пълна лъжа, но не е и пълна истина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, _sirena_ написа:

По-добре не се излагай

Изпробвано лично! Ти на какво се основаваш? На твърденията на анонимус науката?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Н.В муфтачийски:

,,По думите му, хората, които имат трета бустерна доза ваксина, са 10 пъти по-защитени от тези с две дози."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Лудар написа:

което преди него съвременните Кларитромицин и левофлоксацин не успяха.

я хапни 3  кебабчета да видиш как че се оправиш

ракията е антибиотик

понякога когато стана  пия 3 глътки профилактично 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, parmobil написа:

@АСПЕКТ Абе вие като си бичите "лайкове" на постовете, не си ли ги гледате?

Не. Нали бях от тяхната клика, та знам как става. Минаваш темата и слагаш лайк на всеки от наще, независимо какво е писал. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

след 4 дена ми идва инкубационния  период дето се ръгнах в тълпата без маска  да гласувам 

ай да видиме какво ще стане 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Лудар написа:

Мислещите хора, не се инатят като магаре на мост. И не мъкнат от 10 кладенеца вода, само и само да е тяхната. И най- вече, мислещите хора винаги допускат, че е възможно да грешат.

Всяка словесна супа , която създаваш е дразнеща и стържеща в нормалните Съзнания , понеже е замесена с висока доза Инфантилна наглост , посредствена тъпота и сготвена с неадекватна какафония на нелепи призиви , твърдения и анализи .

Това би изнервило и монахиня - родена и отгледана във манастир !

Затова и участниците в темата искат да те "разкъсат" ! 

И това всичкото  го поднасяш съвсем тенденциозно с равен и монотонен тон , за да прикриеш незнанието от една страна , от друга - способността да покажеш повече и не на последно място да се асоциираш като "изправен " , а не люлеещ се.

По-добре не вземай отношение в тази тема , отколкото да дъвчиш  напълно заслужената критика.

Ако целта ти е да дразниш и с това да се чувстваш доволен - ок .

Яж каквото са ти приготвили обитателите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Banesc написа:

след 4 дена ми идва инкубационния  период дето се ръгнах в тълпата без маска  да гласувам 

в тълпата имаше ли болни? Някой кашляше ли ти в лицето?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Лудар написа:

Не. Нали бях от тяхната клика, та знам как става. Минаваш темата и слагаш лайк на всеки от наще, независимо какво е писал. :)

Така ли? 

Проблеми в рая.

https://news.bg/world/covid-buntovete-v-martinika-nabirat-sila-napadat-politsai-i-zhurnalisti.html

Covid бунтовете в Мартиника набират сила, нападат полицаи и журналисти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, _nib_ написа:

Н.В муфтачийски:

,,По думите му, хората, които имат трета бустерна доза ваксина, са 10 пъти по-защитени от тези с две дози."

най -много да мутираш още повече

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, parmobil написа:

@АСПЕКТ Абе вие като си бичите "лайкове" на постовете, не си ли ги гледате?

Не разбирам, какво питаш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Banesc написа:

ако гените ти са на прабългарите абсолютно нищо нема да стане,ако преобладават на славяните ще закъсаш яко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, _sirena_ написа:

Всяка словесна супа , която създаваш е дразнеща и стържеща в нормалните Съзнания , понеже е замесена с висока доза Инфантилна наглост , посредствена тъпота и сготвена с неадекватна какафония на нелепи призиви , твърдения и анализи .

Това би изнервило и монахиня - родена и отгледана във манастир !

Затова и участниците в темата искат да те "разкъсат" ! 

И това всичкото  го поднасяш съвсем тенденциозно с равен и монотонен тон , за да прикриеш незнанието от една страна , от друга - способността да покажеш повече и не на последно място да се асоциираш като "изправен " , а не люлеещ се.

По-добре не вземай отношение в тази тема , отколкото да дъвчиш  напълно заслужената критика.

Ако целта ти е да дразниш и с това да се чувстваш доволен - ок .

Яж каквото са ти приготвили обитателите.

Бях те предупредил. Взе решение, което от тук нататък ще следваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, parmobil написа:

Остави! Ти си пълен "бот".

От твоята уста звучи като като комплимент.

Мерси.

Аз пък Мюмюн повече си го харесах.

Какво е това омикрон?

https://www.actualno.com/society/novijat-variant-na-koronavirusa-se-kazva-omikron-bylgarski-epidemolog-objasni-kakvo-se-znae-za-nego-news_1676969.html

Новият вариант на коронавируса се казва Омикрон - български епидемиолог обясни какво се знае за него

Прочетете целия материал на следния линк: https://www.actualno.com/society/novijat-variant-na-koronavirusa-se-kazva-omikron-bylgarski-epidemolog-objasni-kakvo-se-znae-za-nego-news_1676969.html © Actualno.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...