Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

От твоята уста звучи като като комплимент.

Мерси.

За теб е комплимент, че те/ви уличавам в лъжа?

edit момент, сега ще ти сложа "like"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 45,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3030

• miro20

2683

• Реджеп Иведик

3493

• Радул

2926

преди 19 минути, parmobil написа:

За теб е комплимент, че те/ви уличавам в лъжа?

https://www.mystics.eu/интересни-факти/63-paradoks-na-evbuli.html

Казва ли истината Евбулид, когато говори, че винаги лъже, или ако лъже и в това си изказване, то, значи, казва една истина. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Лудар написа:

Бях те предупредил. Взе решение, което от тук нататък ще следваш.

Не знам какви решения визираш.  Налага ми се да вземам отговорно много решения и то ежедневно.

На мен ми е ясно , че думичките ми нанасят средно тежка психична повреда в опонента , но се старая към теб да бъда гальовна все пак.

Иначе способните ми "удари" са далеч по-силни и внушителни , знаеш ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, АСПЕКТ написа:

Така ли? 

Проблеми в рая.

https://news.bg/world/covid-buntovete-v-martinika-nabirat-sila-napadat-politsai-i-zhurnalisti.html

Covid бунтовете в Мартиника набират сила, нападат полицаи и журналисти

Лос рикос тамбиен йоран

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Лудар написа:

Нали бях от тяхната клика, та знам как става. Минаваш темата и слагаш лайк на всеки от наще, независимо какво е писал. :)

Taка се лайкваме,но знаем,дори без четене,че няма да ни изложи никой!Така лайквах и теб,преди да се обърнеш на 180 градуса и да се присъедениш към отбора на най-големият трол в калдата МИРО20.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Лудар написа:

не знам за какво говориш. Последно приемания от мен антибиотик беше амоксицилин (пеницилинов антибиотик) и той свърши работата, което преди него съвременните Кларитромицин и левофлоксацин не успяха. Всеки организъм реагира различно на лекарствата. Тезата която се опитваш да подемеш, за все по- голямата резистентност към "старите" антибиотици, не е съвсем вярна, нищо че е широко прокламирана. Това е повече рекламен трик, насочващ към "новите". Не е пълна лъжа, но не е и пълна истина.

Пак нещо се дърпаш да обясниш как точно антибиотика подпомага ИС и я допълва - за механизма питам.

Що се отнася до резистентността, която развиват бактериите към често употребявани антибиотици, то тук няма две мнения, науката го е доказала категорично.

Преди време ти казах, в природата няма нищо напълно вредно, нито нещо напълно полезно.

Колкото по-рядко използвате антибиотик, толкова по-добре за организма ви като цяло и за имунната ви система в частност.

А използване на няколко антибиотика един след друг е пълна идиотщина, но всеки сам си взима решенията.

преди 16 минути, Лудар написа:

Изпробвано лично! Ти на какво се основаваш? На твърденията на анонимус науката?

Пич, дори и алкохола не вреди на черния дроб така, както прекалената употреба на антибиотици, а той е само един от доста други органи и функции на организма, които страдат от подобни интервенции.

Не случайно в развитите страни антибиотик се използва само в краен случай и то само за определени инфекции и то задължително след предписване от лекар.

Антибиотиците не са превантивно лекарство, освен в случаите на открити рани.

Да, те са епохално откритие в медицината, но също като ваксините не са панацея.

Да смяташ, че единствено ваксините и антибиотиците са причина за бума в нарастването на населението на планетата е несериозно.

Да, те изиграват важна роля, но не са единствените причини.

Преди 1900 год. болшинството хора са живеели в ужасяваща мизерия, раждали са в дома си, изражданията е правила някоя от най-възрастните жени в селото и т.н. и т.н.

И днес там, където населението нараства с най-бързи темпове, ваксините и антибиотиците на практика не играят никаква роля.

Отдели един ден, за да се ограмотиш поне малко от малко и тогава тръгвай да ръсиш акъл тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Димитър 59 написа:

Taка се лайкваме,но знаем,дори без четене,че няма да ни изложи никой!Така лайквах и теб,преди да се обърнеш на 180 градуса и да се присъедениш към отбора на най-големият трол в калдата МИРО20.

ебати, аз си мислех, че водя спор с четящи/критични хора, а то било с Кучето на Павлов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Лудар написа:

в тълпата имаше ли болни? Някой кашляше ли ти в лицето?

да аз им кашлях в лицето и бягаха

имаше една чужда телевизия

и взимаха интерюта от хората

но мен ме дискриминираха все едно ме нямаше

иначе щях да им кажа че няма демокрация и не мога  да гласувам понеже бяха извадили вътрешностите на машината 

и почаках  10 мин и си тръгнах

и без мен избраха каквото избраха 

един глас в повече или в минус все тая

преди 52 минути, Pifi Pedolino написа:

ако гените ти са на прабългарите абсолютно нищо нема да стане,ако преобладават на славяните ще закъсаш яко.

на прабългарите са ми гените

малко съм молголоид

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, _sirena_ написа:

Къде е оня рамосмен да дойде да ме набие , че само Радул бием и вече ми стана мъчно за него :lock:

Забавен пост. И понеже само ти възприемаш това като бой, ще те питам нещо. Знаеш ли какво става, когато те уцелят с десен прав в брадичката? Сравнително силен десен прав. Или ъперкът.

преди 23 минути, andiay написа:

Пак нещо се дърпаш да обясниш как точно антибиотика подпомага ИС и я допълва - за механизма питам.

Що се отнася до резистентността, която развиват бактериите към често употребявани антибиотици, то тук няма две мнения, науката го е доказала категорично.

Преди време ти казах, в природата няма нищо напълно вредно, нито нещо напълно полезно.

Колкото по-рядко използвате антибиотик, толкова по-добре за организма ви като цяло и за имунната ви система в частност.

А използване на няколко антибиотика един след друг е пълна идиотщина, но всеки сам си взима решенията.

Пич, дори и алкохола не вреди на черния дроб така, както прекалената употреба на антибиотици, а той е само един от доста други органи и функции на организма, които страдат от подобни интервенции.

Не случайно в развитите страни антибиотик се използва само в краен случай и то само за определени инфекции и то задължително след предписване от лекар.

Антибиотиците не са превантивно лекарство, освен в случаите на открити рани.

Да, те са епохално откритие в медицината, но също като ваксините не са панацея.

Да смяташ, че единствено ваксините и антибиотиците са причина за бума в нарастването на населението на планетата е несериозно.

Да, те изиграват важна роля, но не са единствените причини.

Преди 1900 год. болшинството хора са живеели в ужасяваща мизерия, раждали са в дома си, изражданията е правила някоя от най-възрастните жени в селото и т.н. и т.н.

И днес там, където населението нараства с най-бързи темпове, ваксините и антибиотиците на практика не играят никаква роля.

Отдели един ден, за да се ограмотиш поне малко от малко и тогава тръгвай да ръсиш акъл тук.

Добре тате. Един ден, ще отделя един ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Лудар написа:

Забавен пост. И понеже само ти възприемаш това като бой, ще те питам нещо. Знаеш ли какво става, когато те уцелят с десен прав в брадичката? Сравнително силен десен прав. Или ъперкът.

Добре тате. Един ден, ще отделя един ден.

А не така, няма как да ти бъда баща, а ти мой син.

Иначе бих си направил сепуко.

Въпрос на чест е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, andiay написа:

А не така, няма как да ти бъда баща, а ти мой син.

Иначе бих си направил сепуко.

Въпрос на чест е!

В такъв случай зарежи поучителните пледоарии. Ако имаш да казваш нещо казвай и поне се опитай да го докажеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Лудар написа:

В такъв случай зарежи поучителните пледоарии. Ако имаш да казваш нещо казвай и поне се опитай да го докажеш.

Аз казвам и доказвам, но ти само казваш, а като поиска някой да докажеш приказките си и обръщаш темата.

Как се пееше в онази песен - "Колко пъти, колко пъти, един ли, сто ли..."

Ти твърдиш разни нелепости, но категорично отказваш да докажеш думите си.

А най-малко пък бих желал да те поучавам, това е кауза пердута,

Спри да ръсиш глупости на тонаж и никой няма да те праща да се ограмотяваш насила.

А пък се и пънеш, че си защитник на науката.

"Пази Боже, сляпо да прогледа" - българска народна поговорка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Лудар написа:

Знаеш ли какво става, когато те уцелят с десен прав в брадичката? Сравнително силен десен прав. Или ъперкът.

Oh , Душичка ...откъде да знам , че толкова силно удрям :clown:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, andiay написа:

Аз казвам и доказвам, но ти само казваш, а като поиска някой да докажеш приказките си и обръщаш темата.

Как се пееше в онази песен - "Колко пъти, колко пъти, един ли, сто ли..."

Ти твърдиш разни нелепости, но категорично отказваш да докажеш думите си.

А най-малко пък бих желал да те поучавам, това е кауза пердута,

Спри да ръсиш глупости на тонаж и никой няма да те праща да се ограмотяваш насила.

А пък се и пънеш, че си защитник на науката.

"Пази Боже, сляпо да прогледа" - българска народна поговорка.

Аз твърдя, че ваксините срещу ковид работят. Целият научен свят твърди същото. Доказателства каквито искаш- лични, емпирични, статистически, медицински, математически... изобилстват. Защо да ги повтарям, когато са на един клик разстояние? Защо да папагаля с години едно и също, като антиваксърите тук? Ти с какво доказа, че ваксините не работят? С приказки- нямаш капацитет, не си наясно с нещата, образовай се, говориш нелепици... Страшни доказателства, та и знания вадиш. Чул че антибиотиците вредяли на черния дроб и ги сравнява с алкохола. 😅 Аре чезвай моля ти се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, _sirena_ написа:

Oh , Душичка ...откъде да знам , че толкова силно удрям :clown:

Ти изобщо не удряш бе душичка, в интернет сме. И двамата пред монитора. Попитах те дали знаеш какво става, понеже се имаш за биткаджия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Лудар написа:

Ти изобщо не удряш бе душичка, в интернет сме. И двамата пред монитора. Попитах те дали знаеш какво става, понеже се имаш за биткаджия.

143112101_4142194562476034_7742035743360472389_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Лудар написа:

Аз твърдя, че ваксините срещу ковид работят

Носат тухли четворки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Лудар написа:

Аз твърдя, че ваксините срещу ковид работят.

работят но малко

и няма смисъл

а и не се знаят последствията 

я си представи че грешиш

както каза по-рано 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Banesc написа:

темата  е за ковит 

не за пулев 

90% темата е в спам така че не се  прави на изненадан.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...