Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

Сиренчето изпусна менчето. Айде хаирлия да е. :)

Ся ми идва един въпрос... @_sirena_ , тия шушляци тука, дето нон стоп се мъчат да ми скачат на веждите, да не ги домъкна от гепито? За да "биете" Лудия.

Говориш в предния си пост за социопати, желаещи чужда смърт, то тука единствените биещи и призоваващи към саморазправи сте от вашия антиваксърски лагер бе. Не можеш ли да видиш парадокса? Да ти дам очила???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 40,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2701

• miro20

2659

• Реджеп Иведик

3272

• Радул

2926

Потребителят е щастливо семеен , така че не сглобявай тъжната си параноична картинка , оцветена с изкуствена ":)".

преди 7 минути, Лудар написа:

Ся ми идва един въпрос... @_sirena_ , тия шушляци тука, дето нон стоп се мъчат да ми скачат на веждите, да не ги домъкна от гепито? За да "биете" Лудия.

Говориш в предния си пост за социопати, желаещи чужда смърт, то тука единствените биещи и призоваващи към саморазправи сте от вашия антиваксърски лагер бе. Не можеш ли да видиш парадокса? Да ти дам очила???

Ама то всеки , който те УНИЗИ и ти покаже различна от твоята "реалност" е бой за теб , бе :D

На мен ли точно задаваш този въпрос , на мен , която , според теб все те "Биех" , когато не бях съгласна с теб ?!

В гепи няма толкова интелигентни умове , така , че и това е поредната ти параноя .

А, сетих се ..... следващата ще бъде , че потребителят всъщност е мой профил , понеже е точен стрелец , сходно те стреляме и еднакво те боли ?! :D

Алкохол , параноя и ваксинация = Неочаквано "добра " комбинация .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Лудар написа:

Дръж се културно и без обиди. Може ли?

Не съм от Гепито.

преди 1 час, N1K17Y написа:

Защо насилствено те карат да слагаш колан в колата :doh: 

Доказваме, че сме прост народ от десетилетия насам, нищо ново. Не бе, умни сме, затова сме най-необразованите и най-бедни по всички класации. От много ум, така става.  Вярвайте братя, идва деня на страшния съд и всички нечистокръвни убодени ще измрат, имайте вяра. Тия от вас които умират, докато чакат, просто да изключат телевизора и ще оздравеят. 

Защо насилствено слагаш в дизелов двигател нафта, а трябва фъстъчено масло. Що за въпрос?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, _sirena_ написа:

Потребителят е щастливо семеен , така че не сглобявай тъжната си параноична картинка , оцветена с изкуствена ":)".

Ама то всеки , който те УНИЗИ и ти покаже различна от твоята "реалност" е бой за теб , бе :D

На мен ли точно задаваш този въпрос , на мен , която , според теб все те "Биех" , когато не бях съгласна с теб ?!

В гепи няма толкова интелигентни умове , така , че и това е поредната ти параноя .

А, сетих се ..... следващата ще бъде , че потребителят всъщност е мой профил , понеже е точен стрелец , сходно те стреляме и еднакво те боли ?! :D

Алкохол , параноя и ваксинация = Неочаквано "добра " комбинация .

Никога не съм смятал, че ме биеш. Не знам как си ги измисляш такива. За сметка на това обидните определения не са спирали. Това не е бой. Но и то омръзва. Аз ти се чудя на акъла, как успя да бъдеш цели 6 години с един инфантилен и тъп социопат- алкохолик??? Хич ли не се сещаш, че тия камъни дето ги мяташ по мен, всъщност падат в твойта градина?

п.п. А да... и параноик. За малко да забравя. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така и не разбирам, и вероятно никога няма да разбера, защо в повече от половината тема се опитвате да убедите лудия, че е луд?!

Това до сега никой не е успял, няма и да успее! Или за да си правите гимнастика на езика?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, АСПЕКТ написа:

Шушляк си ти, следващия път ще те докладвам. Дръж се културно и без обиди.

Tи пък как се разпозна тук бе Аспекте???

picard-facepalm.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Лудар написа:

Никога не съм смятал, че ме биеш. Не знам как си ги измисляш такива. За сметка на това обидните определения не са спирали. Това не е бой. Но и то омръзва.

преди 22 минути, Лудар написа:

Аз ти се чудя на акъла, как успя да бъдеш цели 6 години с един инфантилен и тъп социопат- алкохолик??? Хич ли не се сещаш, че тия камъни дето ги мяташ по мен, всъщност падат в твойта градина?

Хич ли не се сещаш, че тия камъни дето ги мяташ по мен, всъщност падат в твойта градина?

п.п. А да... и параноик. За малко да забравя. :)

Напротив , винаги си го смятал за "бой и млатене" и обичайно финализираше като жертва и след "батманската си реплика " отиваше да спиш , понеже на другият ден трябваше да тръгваш на "фронта " .  Можеш спокойно да отричаш онова , което не ти изнася , понеже  никога да извадя "доказателства " от личен архив , за да покажа истината каква е била и да предам тежест на думите си , но да го отричаш пред мен няма смисъл , понеже и двамата чудесно знаем , че това , което казвам е така.

Относно другото : "Аз ти се чудя на акъла, как успя да бъдеш цели 6 години с един инфантилен и тъп социопат- алкохолик???

Не можеш ли да се сетиш , че връзката , ако беше реална нямаше да издържи и 6 часа , не 6 год. ?

Аз те Създадох според нуждите ми и те ползвах такъв , какъвто те създадох и затова , за което те научих .

Мисля , че имаше полза и за теб , понеже ти вдъхнах живот в една затихнала вече , според теб самият функция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, АСПЕКТ написа:

Дръж се културно и без обиди. Може ли?

Не съм от Гепито.

Защо насилствено слагаш в дизелов двигател нафта, а трябва фъстъчено масло. Що за въпрос?

Кой те кара да слагаш нафта ? 

Въпрос елементарен. Както те карат да слагаш колан, така ще те накарат да се ваксинираш скоро. Ама не ти изнася, та ме питаш небивалици :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

начи за новио вариант...

фармацевтичната мафия обещава да е готова с новата отрова...ъъъъ пЪрдон-експериментална течност до две седмици....

пардон видох си грешката-до 100 дни ще е готова

....а караибрахимчето на българските фашаги, муфтажийски, си скъсва гъзО да рекламира бустеро....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, N1K17Y написа:

Както те карат да слагаш колан, така ще те накарат да се ваксинираш скоро.

Това на теб самият какво ти носи ?  Радост ли , сексуална наслада лиии , изправя те в Състояние на Щастие лиии ? 

М ? Какво ти носи на теб самият ? Отговори ми кратко , точно и ясно , без да бягаш от въпроса с въпрос и без да дръзваш да отклоняваш в други посоки и теми .

Ясно и точно и кратко искам да ми отговориш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Истината за Кунчев ще се окаже достатъчната сламка в колелото на надигащото се недоволство срещу измамната манипулация.

Цитат

Правителството се страхува официално да обяви смъртта или състоянието на Ангел Кунчев, защото това ще бъде най-добрата реклама срещу ваксинацията.

Предполагам, че ако имаше възможност, до сега съмненията щяха гръмогласно да бъдат разсеяни, но... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, N1K17Y написа:

Въпрос елементарен. Както те карат да слагаш колан, така ще те накарат да се ваксинираш скоро. Ама не ти изнася, та ме питаш небивалици :) 

Мога и без колан. И получавам примерно само глоба. И то допустима.

А, тук се прокрадва идеята и за затвор. Даже 2500 евро глоба за без сертификат. 

Забрана за протест.

В Германия все повече хора пишат си уволнененията. Не са съгласни с фашисткия модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой замислял ли се е,защо новите игрални филми,които са от 2020 и 2021 година,не засягат реалната обстановка?В никой не съм виждал маски,мерки,ваксини и дори загатване на ,,пандемия"?Сякаш нищо не се е случило,а живота в тях продължава както преди 2020 година!Замислям се вече,дали причината не е,че не искат да показват тази реалност в бъдеще.Защото знаят,че всичко ще се срине изведнъж,а след това публиката ще избягва филми с такава тематика.А може би не искат в бъдещето да се знае,че са избивали с подлост човечеството?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, _sirena_ написа:

Това на теб самият какво ти носи ?  Радост ли , сексуална наслада лиии , изправя те в Състояние на Щастие лиии ? 

М ? Какво ти носи на теб самият ? Отговори ми кратко , точно и ясно , без да бягаш от въпроса с въпрос и без да дръзваш да отклоняваш в други посоки и теми .

Ясно и точно и кратко искам да ми отговориш.

Удоволствие ще ми донесе, когато 15% неваксинирани не са равни на 80% от пациентите в интензивните отделения. Има и друг вариант неваксинираните да не ги лекуват, като се разболеят и тогава наистина "секи сам да си преценя" ама как ще ревнете... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, N1K17Y написа:

Удоволствие ще ми донесе, когато 15% неваксинирани не са равни на 80% от пациентите в интензивните отделения. Има и друг вариант неваксинираните да не ги лекуват, като се разболеят и тогава наистина "секи сам да си преценя" ама как ще ревнете... 

И ако ваксиниран попадне в интензивното, какво да го лекуваме ли? И защо? Пък неваксинираните да не ги лекуваме, защо?

Лекарите не са съдии. Работата им е да лекуват хора. 

Не се занимават с политика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Димитър 59 написа:

Някой замислял ли се е,защо новите игрални филми,които са от 2020 и 2021 година,не засягат реалната обстановка?В никой не съм виждал маски,мерки,ваксини и дори загатване на ,,пандемия"?Сякаш нищо не се е случило,а живота в тях продължава както преди 2020 година!Замислям се вече,дали причината не е че не искат да показват тази реалност в бъдеще.Защото знаят,че всичко ще се срине изведнъж,а след това публиката ще избягва филми с такава тематика.

90% от населението ще умре изведнъж, ама той тръгнал да се притеснява дали "публиката" ще иска да гледа актьори с маски на кино :lol6:

Страшна логика ей. 

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

И ако ваксиниран попадне в интензивното, какво да го лекуваме ли? И защо? Пък неваксинираните да не ги лекуваме, защо?

Лекарите не са съдии. Работата им е да лекуват хора. 

Ваксинирания е направил всичко възможно до момента, за де не попадне в интензивното. А на теб какво ще ти лекуват, нали вирус няма, а в болниците нарочно убиват хора с кислород и да им горят дробовете :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, N1K17Y написа:

90% от населението ще умре изведнъж, ама той тръгнал да се притеснява дали "публиката" ще иска да гледа актьори с маски на кино :lol6:

Страшна логика ей. 

Страшната логика е твоята с 90% измиране на населението!Грипът е отговорен за под един процент смъртни случаи спрямо световното население.А от вашият ,,ковид грип" се мре много по-малко...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Димитър 59 написа:

Страшната логика е твоята с 90% измиране на населението!Грипът е отговорен за под един процент смъртни случаи спрямо световното население.А от вашият ,,ковид грип" се мре много по-малко...

Да не забрави, че е твоята теория бе :lol6:

Нали пролетта всички ваксинирани ще измрат ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Димитър 59 написа:

Някой замислял ли се е,защо новите игрални филми,които са от 2020 и 2021 година,не засягат реалната обстановка?В никой не съм виждал маски,мерки,ваксини и дори загатване на ,,пандемия"?Сякаш нищо не се е случило,а живота в тях продължава както преди 2020 година!Замислям се вече,дали причината не е,че не искат да показват тази реалност в бъдеще.Защото знаят,че всичко ще се срине изведнъж,а след това публиката ще избягва филми с такава тематика.А може би не искат в бъдещето да се знае,че са избивали с подлост човечеството?

реалити , скоро и по нашите улици :D

497a9ktqity71.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Нали пролетта всички ваксинирани ще измрат ?

Ще започват от пролетта да се разболяват и до 5 години ще измират постепенно.Така говорят лекари запознати със съдържанието на експерименталните субстанции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, N1K17Y написа:

Това с предпазния колан в колите е много сполучлива аналогия.

Та и от мен едни елементарни въпроси.

1. Как слагането на колан те прави по-малко опасен за другите участници в движението?

2. Поставянето на предпазен колан освобождава ли те от отговорност при нарушаване на другите правила за движение?

3. Ако някой не си е поставил колана, но спазва останалите правила и не кара с превишена скорост, не предприема рискови изпреварвания и т.н., а друг си е поставил предпазния колан, но нарушава тези правила, то кой е по-опасния за обществото?

Има и още, но и тези стигат засега.

Отговори?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Димитър 59 написа:

Ще започват от пролетта да се разболяват и до 5 години ще измират постепенно.Така говорят лекари запознати със съдържанието на експерименталните субстанции.

И ако не почнат от тая пролет, значи са имали предвид следващата. Само уточнявам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, N1K17Y написа:

ВЪПРОСЪТ Е : ТОВА НА ТЕБ КАКВО ТИ НОСИ ?

Не ми минавай в олигофренска пропаганда , че те интересуват интензивните отделения и хората , защото нито работиш там , нито си загрижен за хората !!! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, andiay написа:

Това с предпазния колан в колите е много сполучлива аналогия.

Та и от мен едни елементарни въпроси.

1. Как слагането на колан те прави по-малко опасен за другите участници в движението?

2. Поставянето на предпазен колан освобождава ли те от отговорност при нарушаване на другите правила за движение?

3. Ако някой не си е поставил колана, но спазва останалите правила и не кара с превишена скорост, не предприема рискови изпреварвания и т.н., а друг си е поставил предпазния колан, но нарушава тези правила, то кой е по-опасния за обществото?

Има и още, но и тези стигат засега.

Отговори?

А ти без колан ли караш и като те спрат да те глобят, почваш да задаваш тия въпроси или си взимаш глобата и пожелаваш приятен ден ?

преди 7 минути, _sirena_ написа:

ВЪПРОСЪТ Е : ТОВА НА ТЕБ КАКВО ТИ НОСИ ?

Не ми минавай в олигофренска пропаганда , че те интересуват интензивните отделения и хората , защото нито работиш там , нито си загрижен за хората !!! 

В тия интензивни отделения нали и аз мога да свърша ? Баща ми ако получи инфаркт и има нужда от линейка, но такива няма защото 90% неваксинирани са окупирали всичко, не ме ли касае ? Олигофренска пропаганда, пък даже и не можеш да я схванеш. Каква ли те прави тогава. 

преди 14 минути, Димитър 59 написа:

Ехее 5 години. Дотогава я камилата... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване