Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 32 минути, Димитър 59 написа:

Toгава е бил бедняк,за да финансира такъв геноцид...!

Вас трябва да ви сложим в рамка.За да си спомняме,какви овчици на чудовищната пропаганда е имало...  Холокоста,който ви очаква в близките години е в ход.

След снощната ти изцепка ни говориш за пропаганда? Гьобелс на пръста не може да ти стъпи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2755

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3283

• Радул

2926

преди 18 минути, Лудар написа:

А сегашното, чудовищно финансиране на антиваксърска и антимедицинска съпротива, дали го виждаш Мите?

Ако въобще имаше финансиране на антиваксърската съпротива,досега да сме забравили,че е имало пландемия.Всички ваши измишльотини за ковид болести и ,,помагащи" ваксини,отдавна да са забравени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Димитър 59 написа:

Ако въобще имаше финансиране на антиваксърската съпротива,досега да сме забравили,че е имало пландемия.Всички ваши измишльотини за ковид болести и ,,помагащи" ваксини,отдавна да са забравени.

Ти си мислиш, че такава мащабна кампания е възможна без финансиране? Горкия Митко...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Без умствен капацитет написа:

а да те потам - по трудно ли е да се сложат наночастици в някой водопровод

Тук засягаш изключително хлъзгава тема. Все пак цялото столица се водоснабдява от язовир Искър, а тамошния персонал 80% е българи от етническо турски произход с етническо турски имена. Винаги когато някой засегне темата за водата следва цитиране на този факт и плашене че всеки момент югоизточната ни съседка може да отрови половината население...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЗАПОМНЕТЕ, ЗАГУБИХА!
👉 Загубиха.
Защото като ни заключват, те ни принуждават да стоим в сенките си и да гледаме собствените си демони право в очите, за да можем да ги излекуваме и трансформираме.
👉 Загубиха.
Тъй като ни изолират един от друг, те ни насърчават да се съберем заедно, да укрепим връзката си и да свържем отново сърце със сърце, душа с душа.
👉 Загубиха.
Тъй като те безсрамно ни лъжат, те ни карат да търсим истината другаде и в себе си, за да можем да напуснем злата илюзия, която те създадоха.
👉 Загубиха!
Защото, опитвайки се да ни изплашат, те ни подтикват да се вземем в ръце , да останем центрирани, да бъдем уверени и да бъдем свързани с истината на нашата душа.
👉 Загубиха!
Защото чрез контролиране на нашите физически тела и умове можем да разширим нашите фини тела и съзнание, така че да можем да влезем в нашата истинска сила.
👉 Загубиха!
Понеже искат да ни разболеят,
а ни дават повече свободно време за почивка и преосмисляне, анализиране на ситуацията .
👉 Загубиха!
Защото, опитвайки се да ни потопят в своя мрак, те ни карат да растем експоненциално и да култивираме вътрешната си светлина. Приливът се обръща, масите се обръщат.
👉 Загубиха!
Защото като ни отрязват от майката природа, ние ѝ позволяваме да се пречисти и излекува и след това ни позволява да медитираме и свързваме с нея, както никога досега.
👉 Загубиха!
Тъй като ни манипулират, за да станем роби, те ни принуждават да си върнем суверенитета и свободата си.
👉 Загубиха!
Защото това блокиране е натрапчива алегория на нашето блокиране в 3D матрицата затвор, която ни тласка още повече да се придвижим до 5D и по-високи измерения.
👉 Загубиха!
Защото опитвайки се да ни приспят и да ни поробят още повече, те разтърсват и събуждат цялото човечество.
👉 Загубиха!
Защото като ни инфантилизират , те ни карат да растем.
Нападайки възрастните ни родители и децата ни, те ни карат да плачем, но плачейки ни подтикват да се борим!
👉 Загубиха!
Тъй като искат да ни отслабят, те укрепват война на светлината, който спи дълбоко във всеки един от нас!
Бързат, но ние няма да ги следваме!🙏
iGlPhiZ.png
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Димитър 59 написа:

Как Русия сее лъжи за коронавируса

Някакви смешни милиарди само ;)

Ама това не ми е и нужно да ми го спуснат германците от Дойче Веле, ами само като миналата година слушам разни чичаци да обясняват "не искам тия гадни ваксини, защо не одобравят руската, искам да си сложа нея" и ми е ясно кой финансира "информацията" която са чели. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, защо само такъв тип сайтове четете??? Цъкам на първото нещо - Carlotta Masala: 27-Year-Old Dies From Myocarditis Months After Receiving Pfizer COVID-19 Vaccine, Father Seeks Answers

Търся в две търсачки информация за случая - няма друга медия, която да е написала за това.

Още едно ваше противоречие - правена е аутопсия. Нали бяха забранени?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, _Aumi_ написа:

Това е гениално и трябва да се сложи в рамка! 

Сложи това в рамка.

Не е като да не е опитвал но,все го ловят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Лудар написа:

Ти си мислиш, че такава мащабна кампания е възможна без финансиране? Горкия Митко...

Защо при Линукс, как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Лудар написа:

Надминаваш всички очаквания.

YAHOO.

You Always Have Other Options.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радуле, туй ти ли си бе ?

Нема по голем демагог от Сюлейман Ага

Ся стана ли ви ясно, що такива Менгелета като Пасито, трябва да висят по дърветата и да се люлеят ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

Радуле, туй ти ли си бе ?

Нема по голем демагог от Сюлейман Ага

Ся стана ли ви ясно, що такива Менгелета като Пасито, трябва да висят по дърветата и да се люлеят ?

Г-н Паси е абсолютно прав, но говори много меко! Дейсъвията срещу неваксинираните трябва да са много по-сериозни - маса стари поделения са празни. Затваряш ги там - докато се научат, кое е правилно и ко не

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adobeaa написа:

И Бисака е в кюпа.Изрита  оня,защото не се е ваксинирал.

Ейййй, честита ви точка. И да не забравите да пиете по едно за здравето на Жоржинката. 

Meжду другото, тоя изритания ( Тиаго Силва) е бил пред приключване на кариерата си още в началото и, заради туберкулоза. И е ваксиниран, в интерес на истината. В Челси всички са ваксинирани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, NewRedDragon написа:

Г-н Паси е абсолютно прав, но говори много меко!

Ако ми падне на една ръка разстояние, ще спре да говори завинаги !!!

Не се вижда, че на пръст мирише, Сюлейманът Безумний

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странни хора има тук. Пускат глупост - опровергаваш ги. Пак пускат глупост - пак ги опровергаваш. Като ги питаш защо пускат глупости, получаваш отговор - ми аз как да знам, че са глупости?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

Ако ми падне на една ръка разстояние, ще спре да говори завинаги !!!

Няма как да стане - обикновено ходи с охрана в бг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NewRedDragon написа:

Няма как да стане - обикновено ходи с охрана в бг

Щото е фашист, затуй. Менгеле продажно е Пасито и трябва да гние в зандана за проповядване на насилствени медицински експерименти върху хора. 

Аз как ходя без охрана и не ме е страх от нищо. Той лудия Паси, хем го е страх, хем иска да трови хората.

Сигурно и в нужника ходи с охрана. Шубето е голям страх...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

Аз как ходя без охрана и не ме е страх от нищо.

Това си твой проблем. Охраната е въпрос на престиж - дори и да не ти трябва в определени случаи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване