Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

• Отговори 41,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2755

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3283

• Радул

2926

преди 22 минути, АСПЕКТ написа:

Още една конспирация излезе истина.

Чак след 2 години.

Вече официално.

https://dariknews.bg/novini/sviat/variantyt-omikron-mozhe-da-e-vyzniknal-pri-pacienti-s-hiv-2292291

Вариантът Омикрон може да е възникнал при пациенти с ХИВ

€€€€€

$$$$$

Да припомним.

Преди 2 години.

https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-koronavirus/otkrivateliat-na-spin-koronavirusyt-e-syzdaden-v-laboratoriia-v-uhan-6108438

Според проф. Монтание, математикът е изследвал вируса до най-малки подробности. Той смята, че вирусът SARS-CoV-2 "съдържа елементи на вируса ХИВ, който предизвиква СПИН".

https://nova.bg/news/view/2020/04/18/285447/проф-люк-монтание-коронавирусът-е-създаден-в-лаборатория-в-ухан/

Не обвинявам никого, не знаем кой го е направил и защо. Вероятно са искали да направят ваксина срещу СПИН. Взели са елементи от ХИВ вируса и са ги пренесли върху коронавируса, смята Люк Монтание.

"Може" - ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО, ПОТВЪРДЕНО, ШОК. На нивото на Блиц си :D 

А иначе, това е просто още един аргумент да се ваксинираш. Или предпочиташ да се разболееш от вирус правен от китайците в лаборатория за кой знае какви цели или ваксина правена от европейци ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В тези времена се раждат герои.

Като например Роза Паркс. Където е била глобена 14 долара и откарана в затвора.

14 долара през 1950 година сега е към 140 долара 2021 глоба е получила. За постъпката си.

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Роза_Паркс

Паркс става известна с отказа си на 1 декември 1955 г. да се подчини на автобусен шофьор и да освободи мястото си на бял мъж.

По това време съществува сегрегация и в автобусите на южните щати, белите седели в предната част, а чернокожите - в задната. Роза Паркс седяла в частта за чернокожи, но местата за бели свършили и шофьорът я накарал да стане. Тя отказала. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, N1K17Y написа:

"Може" - ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО, ПОТВЪРДЕНО, ШОК. На нивото на Блиц си :D 

А иначе, това е просто още един аргумент да се ваксинираш. Или предпочиташ да се разболееш от вирус правен от китайците в лаборатория за кой знае какви цели или ваксина правена от европейци ? 

С какво ще ти помогне на теб, ако някой, който не иска да се ваксинира, го направи?

Понеже бе любител на статистиките, то защо не коментираш данните посочени в тези две писма до The Lancet от Günter Kampf.

https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(21)02243-1/fulltext#back-bib1

https://www.thelancet.com/journals/lanepe/article/PIIS2666-7762(21)00258-1/fulltext

Хайде, прескочи нивото на "Блиц" и поразсъждавай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бре, фашиста Сюлейман Паси, като е толкоз злостен фашист, що не отиде да продава фасоните си на евреите в Израел, да видим колко време ще го оставят да диша

Ма и аз да съм там, да гледам колко милисекунди ще минат преди да го фанат за гръцмуля

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Реджеп Иведик написа:

А бре, фашиста Сюлейман Паси, като е толкоз злостен фашист, що не отиде да продава фасоните си на евреите в Израел, да видим колко време ще го оставят да диша

Ма и аз да съм там, да гледам колко милисекунди ще минат преди да го фанат за гръцмуля

гръцмуля още джигеря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, _nib_ написа:

гръцмуля още джигеря

С джигеря ще играят народна топка.

Народна топка още мач

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ходих на пазар,до Витошка.В една пряка,палатка.Вътре трима "доктори".Двама пият кафе,един ваксинира някакъв човек.Пред палатката,двама пушат.Идилия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, adobeaa написа:

Вчера ходих на пазар,до Витошка.В една пряка,палатка.Вътре трима "доктори".Двама пият кафе,един ваксинира някакъв човек.Пред палатката,двама пушат.Идилия!

....чу се потропване на зарчета върху дървена дъска...и някой радостно изрече:

- Дубари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, _nib_ написа:

- Дубари.

Въобще не ми е смешно.Гледката,беше потресаваща.Няма ли някакъв,санитарен контрол?Кой може-кой не,бият инжекции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adobeaa написа:

Въобще не ми е смешно.Гледката,беше потресаваща.Няма ли някакъв,санитарен контрол?Кой може-кой не,бият инжекции.

ба....санитарен....

те с изтекъл срок...пардон удължен....пепарати хакат на доверилите се....

да се радват че иглата е за еднократна употреба

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквайте още доста мутации на корона вируса, защото останаха доста неизползвани букви от гръцката азбука. Като свършат ще минат на китайската, че там са повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, andiay написа:

С какво ще ти помогне на теб, ако някой, който не иска да се ваксинира, го направи?

Понеже бе любител на статистиките, то защо не коментираш данните посочени в тези две писма до The Lancet от Günter Kampf.

https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(21)02243-1/fulltext#back-bib1

https://www.thelancet.com/journals/lanepe/article/PIIS2666-7762(21)00258-1/fulltext

Хайде, прескочи нивото на "Блиц" и поразсъждавай.

Колко пъти ще ме питаш един и същи въпрос ? Това че не ти харесва отговора или не му вярваш, няма какво да направя. Подминавай ме в такъв случай. 

на 27.11.2021 г. в 17:20, N1K17Y написа:

В тия интензивни отделения нали и аз мога да свърша ? Баща ми ако получи инфаркт и има нужда от линейка, но такива няма защото 90% неваксинирани са окупирали всичко, не ме ли касае ? Олигофренска пропаганда, пък даже и не можеш да я схванеш. Каква ли те прави тогава. 

Ехее 5 години. Дотогава я камилата... 

Когато 14% от неваксинираните спрат да окупират 70% от леглата в интензвините отделения, ще спра да имам проблем с неваксинираните. И за алтернативно решение на проблема съм писал, неваксинирани не ги приемат в болниците, ако се разболеят тежко, а да се правят на терминатори вкъщи. Ама тогава ще има рев, че не е хуманно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, _nib_ написа:

финансовите фашисти се карат на медицинските фашисти да забавят малко пускането на нови вируси

Баницата,става все по-малка.

преди 10 минути, vpvelev написа:

Очаквайте още доста мутации на корона вируса, защото останаха доста неизползвани букви от гръцката азбука. Като свършат ще минат на китайската, че там са повече.

Само на омикрон,са 30 мутации.По три инжекции...Скоро ще направят така,че всеки ден да си бием различна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, N1K17Y написа:

Когато 14% от неваксинираните спрат да окупират 70% от леглата в интензвините отделения, ще спра да имам проблем с неваксинираните. И за алтернативно решение на проблема съм писал, неваксинирани не ги приемат в болниците, ако се разболеят тежко, а да се правят на терминатори вкъщи. Ама тогава ще има рев, че не е хуманно. 

Това с окупирането на леглата от неваксинирани е много глупава теория. А откъде знаеш че са 70%. Вярваш ли още в сегашните статистики от официалните медии, а и болници. Всичко (медии и медици предимно) се е овълчило за пари и лови риба в мътни води. За сметка на здравето и живота на хората. Включвам тук и ваксинираните, които са обречени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, vpvelev написа:

Това с окупирането на леглата от неваксинирани е много глупава теория. А откъде знаеш че са 70%. Вярваш ли още в сегашните статистики от официалните медии, а и болници. Всичко (медии и медици предимно) се е овълчило за пари и лови риба в мътни води. За сметка на здравето и живота на хората. Включвам тук и ваксинираните, които са обречени.

Да бе, разбрах вече. Всичкото е една лъжа, за да може Бил Гейтс да ти продаде ваксина за 20 евро всяка година.

преди 15 минути, N1K17Y написа:

Това че не ти харесва отговора или не му вярваш, няма какво да направя. Подминавай ме в такъв случай. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, miro20 написа:
преди 10 часа, Banesc написа:

Браво. Значи мерките ,които се спазват и пригласуването, работят.

аз не ги спазвах

преди 10 часа, Mediterranean написа:

Защото си бил само ти в залата за гласуване и си минал за 30 секунди. Не е имало време кой да кихне, шмръкне или пръдне.

не бях

бяхме 10 човека  пред вратата

машината се развали

и си тръгнах след 15 минути

нямах маска 

имаше и 4 ковидари от чужда телевизия поне  техния щам  да ми бяха дали 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, N1K17Y написа:

Колко пъти ще ме питаш един и същи въпрос ? Това че не ти харесва отговора или не му вярваш, няма какво да направя. Подминавай ме в такъв случай. 

Карам те да коментираш нещо, което не е публикувано в "Блиц" или в някой никому неизвестен сайт, а в The Lancet.

Мнение на немски професор.

Нали не смяташ, че в The Lancet публикуват мненията на кой да е?

Или че не проверяват информацията?

Или ти така реагираш на неща, които не се връзват с твоята представа?

Казах ти, нямам проблем с това неваксинираните да не ги приемат в болници, но тогава трябва да се предприемат реципрочни мерки и спрямо хората с наднормено тегло, които са основен контингент на болничните заведения, а също са и тези при които най-често се наблюдават тежки симптоми на Ковид, независимо от ваксинационния им статус. Поради тяхното неглижиране на този проблем и аз плащам за лечението им, а когато на мен ми се наложи такова се налага и да доплащам.

Нека и те да останат вкъщи и да си плюскат на воля.

Дали ще е хуманно?

Ами прекаляващите с алкохола?

Дали ще е хуманно?

Много е лесно да се подиграваш в стил "Блиц", много е трудно да се аргументираш, когато те питат нещо конкретно по темата.

Невежеството не е аргумент!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Banesc написа:

аз не ги спазвах

не бях

бяхме 10 човека  пред вратата

машината се развали

и си тръгнах след 15 минути

нямах маска 

имаше и 4 ковидари от чужда телевизия поне  техния щам  да ми бяха дали 

Аз на 4 избори бях. 3 български, 1 немски. Чаках повече от 1 час на опашка и вътре съм чакал.

И какво трябва да следва от опита? 

По време на пандемията, в началото месеци ходих без маска в метрото, на касата, в магазина.  Е и?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, andiay написа:

Карам те да коментираш нещо, което не е публикувано в "Блиц" или в някой никому неизвестен сайт, а в The Lancet.

Мнение на немски професор.

Нали не смяташ, че в The Lancet публикуват мненията на кой да е?

Или че не проверяват информацията?

Или ти така реагираш на неща, които не се връзват с твоята представа?

Казах ти, нямам проблем с това неваксинираните да не ги приемат в болници, но тогава трябва да се предприемат реципрочни мерки и спрямо хората с наднормено тегло, които са основен контингент на болничните заведения, а също са и тези при които най-често се наблюдават тежки симптоми на Ковид, независимо от ваксинационния им статус. Поради тяхното неглижиране на този проблем и аз плащам за лечението им, а когато на мен ми се наложи такова се налага и да доплащам.

Нека и те да останат вкъщи и да си плюскат на воля.

Дали ще е хуманно?

Ами прекаляващите с алкохола?

Дали ще е хуманно?

Много е лесно да се подиграваш в стил "Блиц", много е трудно да се аргументираш, когато те питат нещо конкретно по темата.

Невежеството не е аргумент!

Какво да коментирам по статията ? Всяка статия ли трябва да коментирам ? Статията е затова, че ваксинираните се заразяват. И ? Да съм твърдял обратното ? Питаш ме какъв ми е проблема с неваксинираните, отговарям ти. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, N1K17Y написа:

Какво да коментирам по статията ? Всяка статия ли трябва да коментирам ? Статията е затова, че ваксинираните се заразяват. И ? Да съм твърдял обратното ? Питаш ме какъв ми е проблема с неваксинираните, отговарям ти. 

Ти защо ползваш болницата? Ний що да не можем?

Нали и ние си плащаме?

Това е като през 50-те белите отпред, чернокожите отзад. Защо? Нали имат билет? Ще си стоят, където си искат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Ти защо ползваш болницата? Ний що да не можем?

Нали и ние си плащаме?

Това е като през 50-те белите отпред, чернокожите отзад. Защо? Нали имат билет? Ще си стоят, където си искат.

Каква болница искаш да ползваш, нали вътре са  мафиотите с бели престилки, ще ти пускат отрова или ще ти надуват белите дробове докато се пръснат ? Вкарват те в болница за да те убият и пишат починал от Ковид. Слушай Митко и си стой у вас да се лекуваш с белина. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Вкарват те в болница за да те убият и пишат починал от Ковид.

Хубаво е,че ти каза тази истина...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, N1K17Y написа:

Каква болница искаш да ползваш, нали вътре са  мафиотите с бели престилки, ще ти пускат отрова или ще ти надуват белите дробове докато се пръснат ? Вкарват те в болница за да те убият и пишат починал от Ковид. Слушай Митко и си стой у вас да се лекуваш с белина. 

Що ти каква болница ползваш? Нали ваксината, дето ти я турат всеки месец, НЕваксинираните ти я плащат?

Ако имаш усложнения и си в болницата. Пак от Неваксинираните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване