Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 5 минути, N1K17Y написа:

Слушай Митко и си стой у вас да се лекуваш с белина. 

Тя поне няма никакви странични ефекти,за разлика от всякакви други „лекарства“.Японците елеминираха един „пик“ на ковид,точно с едно противопаразитно лекарство,имащо подобно действие.Свалиха случаите на ковид почти на нула за един месец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2740

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3277

• Радул

2926

То и аз не съм шофьор, но данъците ми отиват и за пътищата. Или нямам деца, но от данъците, дето ми дърпат, отиват и за учителите.

С МВР също нямам вземане, даване, но и за затворниците отиват парите.

Боклук също не хвърлям много. Но плащам такса смет. Наравно с другите.

За здравеопазването пък, ми не пийте много алкохол, не пушете, не яжте сладко много, малко мазни храни, малко храна. Повече спорт и вода.

И няма да има рак, диабет, сърдечни болести.

Ще има място за ваксинираните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, N1K17Y написа:

Какво да коментирам по статията ? Всяка статия ли трябва да коментирам ? Статията е затова, че ваксинираните се заразяват. И ? Да съм твърдял обратното ? Питаш ме какъв ми е проблема с неваксинираните, отговарям ти. 

Статиите са две и не са само за това, че ваксинираните се заразяват, самите те заразяват, боледуват и умират.

Нали ползваше английски свободно?

Всъщност, това не са и статии, статиите ги пишат журналисти.

Това е мнение на германски професор, който се занимава точно с това, да изследва трендовете от епидемиологична гледна точка, паралелно с напредъка на ваксинационния процес.

Особено интересен е примера от една израелска болница, която е станала огнище на зараза.

Цитат

In Israel a nosocomial outbreak was reported involving 16 healthcare workers, 23 exposed patients and two family members. The source was a fully vaccinated COVID-19 patient. The vaccination rate was 96.2% among all exposed individuals (151 healthcare workers and 97 patients). Fourteen fully vaccinated patients became severely ill or died, the two unvaccinated patients developed mild disease

Да проверим в Германия

Цитат

In Germany, the rate of symptomatic COVID-19 cases among the fully vaccinated (“breakthrough infections”) is reported weekly since 21. July 2021 and was 16.9% at that time among patients of 60 years and older This proportion is increasing week by week and was 58.9% on 27. October 2021 providing clear evidence of the increasing relevance of the fully vaccinated as a possible source of transmission.

Във Великобритания

Цитат

A similar situation was described for the UK. Between week 39 and 42, a total of 100.160 COVID-19 cases were reported among citizens of 60 years or older. 89.821 occurred among the fully vaccinated (89.7%), 3.395 among the unvaccinated (3.4%) One week before, the COVID-19 case rate per 100.000 was higher among the subgroup of the vaccinated compared to the subgroup of the unvaccinated in all age groups of 30 years or more.

Та, не става въпрос само за това, дали ваксинираните се заразяват, самите те заразяват, боледуват, умират.

Става въпрос за това, доколко ваксинацията има влияние от епидемиологична гледна точка.

В другото си мнение, професора ясно казва, че подобна сегрегация на "ваксинирани" и "неваксинирани" няма никаква научна обосновка.

Но аз нямам проблем с това, както казах нямам проблем и с това неваксинираните да не ползват болнични услуги за Ковид.

Но дали ваксинираните биха приели, при евентуално тяхно заболяване от Ковид също да не бъдат лекувани?

Ако някой ваксиниран, предаде заразата на друг, независимо дали ваксиниран или не, то при последвали усложнения лично да плати лечението?

Все пак всички сме платили тези ваксини.

Така не е ли хуманно и честно?

Не се връзва с твоите представи от статистиките, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, andiay написа:

Статиите са две и не са само за това, че ваксинираните се заразяват, самите те заразяват, боледуват и умират.

Умират ама ваксинирани умират. Некси с достойнство и изпълнен граждански дълг умират. И с чиста съвест.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adobeaa написа:

Въобще не ми е смешно.Гледката,беше потресаваща.Няма ли някакъв,санитарен контрол?Кой може-кой не,бият инжекции.

Колега,на фона на загрижеността ти за санитарен контрол, бих искал да прочета и коментара ти за  лайнярщината в Любек (Lübeck) от преди два дена.  Вярно,подобна информация по БГ медиите ще бъде публикувана малко след Нова година, но все пак след  малко търсене всеки може да разбере какво е изобретил и най-вече кои са клиентите на гн Винфрид Стокър /Winfried Stöcker/.
  Тук може би ще е и много уместно да вметна нещо за
SARS-CoV-2-Omicron. Преди около двайсетина дни ,забележете, група китайски дипломати са затворени под карантина всичките до един носители на SARS-CoV-2-Omicron в Република Ботсвана. Две седмици по-късно SARS-CoV-2-Omicron е в 14 европейски държави... Нещо интересно за Република Ботсвана-площ- горе долу колкото Франция и население- два милиона и половина души ...разбира се ,факта,че тази африканска  държава държи здраво 75% от световния добив на диаманти убягва само на хейтъри с вроден кретенизъм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, XEPO-1 написа:

Колега,на фона на загрижеността ти за санитарен контрол, бих искал да прочета и коментара ти за  лайнярщината в Любек (Lübeck) от преди два дена.  Вярно,подобна информация по БГ медиите ще бъде публикувана малко след Нова година, но все пак след  малко търсене всеки може да разбере какво е изобретил и най-вече кои са клиентите на гн Винфрид Стокър /Winfried Stöcker/.
SARS-CoV-2-Omicron. Преди около двайсетина дни ,забележете, група китайски дипломати са затворени под карантина всичките до един носители на SARS-CoV-2-Omicron в Република Ботсвана. Две седмици по-късно SARS-CoV-2-Omicron е в 14 европейски държави... Нещо интересно за Република Ботсвана-площ- горе долу колкото Франция и население- два милиона и половина души ...разбира се ,факта,че тази африканска  държава държи здраво 75% от световния добив на диаманти убягва само на хейтъри с вроден кретенизъм.

Ето и за златото.

Китай, Русия и Австралия.

Познайте, коя африканска страна добива най-много злато? 

ЮАР.

https://www.gold.org/goldhub/data/historical-mine-productionhttps://money.bg/macro/yuzhna-afrika-tsyal-vek-beshe-nomer-1-v-dobiva-na-zlato-no-sega-ima-drug-lider-na-pazara.html

Южнa Aфpиĸa цял вeĸ бeшe нoмep 1 в дoбивa нa злaтo. Ho ceгa имa дpyг лидep нa пaзapa

Южнa Aфpиĸa - няĸoгaшният лидep в дoбивa и изнoca нa злaтo в Aфpиĸa, изгyби вoдeщaтa cи пoзиция, cлeд ĸaтo цял вeĸ бeшe глoбaлeн нoмep 1.

Kъм днeшнa дaтa cтpaнaтa вeчe e нa втopo мяcтo пo дoбив в Aфpиĸa, ĸaтo oтcтъпи мяcтoтo cи нa Гaнa.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, АСПЕКТ написа:

Що ти каква болница ползваш? Нали ваксината, дето ти я турат всеки месец, НЕваксинираните ти я плащат?

Ако имаш усложнения и си в болницата. Пак от Неваксинираните.

Бате, ти на тъп ли се правиш или си автентичен  случай ? Аз си ползвам същата болница като теб. Само, че аз не вярвам че вътре се мъчат да ме убият с кислород. Ти си тоя, който го вярва. Та какво ще търсиш в болницата ? 

преди 29 минути, Димитър 59 написа:

Тя поне няма никакви странични ефекти,за разлика от всякакви други „лекарства“.Японците елеминираха един „пик“ на ковид,точно с едно противопаразитно лекарство,имащо подобно действие.Свалиха случаите на ковид почти на нула за един месец.

А това, че от години носят маски и имат 80% ваксинирани ще го игнорираме ;)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, N1K17Y написа:

Бате, ти на тъп ли се правиш или си автентичен  случай ? Аз си ползвам същата болница като теб. Само, че аз не вярвам че вътре се мъчат да ме убият с кислород. Ти си тоя, който го вярва. Та какво ще търсиш в болницата ? 

Плащам и съм в болницата. Ако не плащам, няма да я ползвам.

Всяка една услуга, която плащам, би трябвало да се ползва.

Ти, ако плащаш и нямаш нет, защото има много хора на линията? Кой е виновен? Тия, дето стоя на линията ли? Ти си плащаш да имаш нет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, N1K17Y написа:

Ето, отново стигаме до въпроса за вярата.

Ти вярваш, че ваксинацията те предпазва от тежко боледуване на Ковид, затова си се и ваксинирал.

Готов ли си да подпишеш отказ от лечението си на Ковид, ако се наложи?

Ти не вярваш, че ваксинираните разпространяват вируса в опасна степен.

Готов ли си да се подпишеш, че се съгласяваш да платиш лечението на друг, ако той се е заразил от теб и са настъпили усложнения.

Силна ли е вярата ти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, N1K17Y написа:

Ти още се правиш на неразбрал,че ваксините не работят.Още не виждаш,че в страни,където ваксинацията е по-голям процент,им пеят песента: „Нужно ви е бустер,защото ваксината не ви подейства“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, andiay написа:

Нали ползваше английски свободно?

Всъщност, това не са и статии, статиите ги пишат журналисти.

Това е мнение на германски професор, който се занимава точно с това, да изследва трендовете от епидемиологична гледна точка, паралелно с напредъка на ваксинационния процес.

Особено интересен е примера от една израелска болница, която е станала огнище на зараза.

Да проверим в Германия

Във Великобритания

Та, не става въпрос само за това, дали ваксинираните се заразяват, самите те заразяват, боледуват, умират.

Става въпрос за това, доколко ваксинацията има влияние от епидемиологична гледна точка.

В другото си мнение, професора ясно казва, че подобна сегрегация на "ваксинирани" и "неваксинирани" няма никаква научна обосновка.

Но аз нямам проблем с това, както казах нямам проблем и с това неваксинираните да не ползват болнични услуги за Ковид.

Но дали ваксинираните биха приели, при евентуално тяхно заболяване от Ковид също да не бъдат лекувани?

Ако някой ваксиниран, предаде заразата на друг, независимо дали ваксиниран или не, то при последвали усложнения лично да плати лечението?

Все пак всички сме платили тези ваксини.

Така не е ли хуманно и честно?

Не се връзва с твоите представи от статистиките, нали?

Единствено първият ти цитат се отнася за смъртни и тежки случаи на Ковид. Но извадката е от няма 250 човека. 9-10 са били неваксинирани. Каква статистика е това ? За Германия и Великобритания говорят само за случаи.

Ама щом питаш, за Израел:

Suggestion vaccinated COVID-19 patients dominate Israel hospitals is ‘fake news’

Цитат

Data from the country’s health ministry for October 26 show 77 per cent of COVID-19 patients hospitalised with severe illness were unvaccinated, with 187 unvaccinated patients and 55 vaccinated patients.

За Англия

Covid: Why are UK cases so high?

Цитат

n England, unvaccinated people were at least three times as likely to need hospital care as vaccinated people, according to the most recent Public Health England figures for the previous three weeks.

In the oldest group - the over-80s - 141 people in every 100,000 unvaccinated people ended up in hospital with Covid compared with 54 in every 100,000 vaccinated people. In the youngest - the under-18s - four unvaccinated people in every 100,000 needed overnight hospital treatment compared with zero in the vaccinated group.

Ама и тази статистика ще кажеш, че "няма как да бъде така" значи лъжат. Както не можа да обясниш защо в държавите с висока ваксинация се наблюдава в пъти по-ниска смъртност, сравенено с предишните им вълни. ,

преди 8 минути, andiay написа:

Ти не вярваш, че ваксинираните разпространяват вируса в опасна степен.

Ха, я покажи къде съм казал това. Никога не съм го твърдял, дори миналата година, когато нямахме тази информация. 

преди 12 минути, Димитър 59 написа:

Ти още се правиш на неразбрал,че ваксините не работят.Още не виждаш,че в страни,където ваксинацията е по-голям процент,им пеят песента: „Нужно ви е бустер,защото ваксината не ви подейства“

И тъпите японци не са го разбрали, само мъдрият но беден и неграмотен български народ го разбра ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, N1K17Y написа:

И тъпите японци не са го разбрали, само мъдрият но беден и неграмотен български народ го разбра ;) 

„Тъпите“ японци го разбраха,дори споделиха със света новината.Но някои българи,не четете чуждестранните новини.Няма да линквам отново къде го потвърдиха,заради такива „мъдри“ като теб...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, XEPO-1 написа:

Не знам,защо точно моето мнение искаш...Дано не съм прав.Мисля че,това е само "тренировка",за това което ни готвят.Пробват.Ако стане.После си мият ръцете и след около десетина години,ще се появи,истинската причина.Това са хора,с много пари.Имат всичко,което може да се купи.Включително и последователи.Липсва им само,абсолютната власт.Сега,е много лесно-Всеки браузер,ти дава,къде,кога,как,устройство,ОС и т.н.Имат инфото,за всеки.Само трябва,да измислят начин,да го централизират.Да сме благодарни,на факта,че всички са алчни и дърпат одеялото.И заради това,ще се пропукат.Както казах-Баницата е,много по-малка,в сравнение с преди 30години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, N1K17Y написа:

Единствено първият ти цитат се отнася за смъртни и тежки случаи на Ковид. Но извадката е от няма 250 човека. 9-10 са били неваксинирани. Каква статистика е това ? За Германия и Великобритания говорят само за случаи.

Ама щом питаш, за Израел:

Suggestion vaccinated COVID-19 patients dominate Israel hospitals is ‘fake news’

За Англия

Covid: Why are UK cases so high?

Ама и тази статистика ще кажеш, че "няма как да бъде така" значи лъжат. Както не можа да обясниш защо в държавите с висока ваксинация се наблюдава в пъти по-ниска смъртност, сравенено с предишните им вълни. ,

Ха, я покажи къде съм казал това. Никога не съм го твърдял, дори миналата година, когато нямахме тази информация.

Пак играем "Изгубени в превода".

Къде видя да се говори за статистика в онези цитати?

Там се разглежда епидемиологичната страна на нещата и как влияе ваксинацията на епидемиологичната обстановка.

Това, което ти, поради нежелание или невъзможност, отказваш да разбереш е, че ваксинацията не спира епидемията.

Онзи случай в израелската болница е нищожен от статистическа гледна точка, но е показателен от епидемиологична гледна точка.

Показва, че в една изолирана група от хора, чийто ваксинационен статус е над 96%, един ваксиниран приносител разпространява заразата и тя плъзва, като напълно естествено довежда до заболяване и смърт при определен процент от тази група. Като този процент е много близък до процентите, които се наблюдават при напълно неваксинирани групи.

Ако разгледаш любимите си статистики внимателно, то ще видиш, че освен високия ваксинационен процент там, където се наблюдава в пъти по-ниска смъртност, спрямо времето преди ваксинацията, има и още нещо общо - ясно изразени пикове на заразяване, заболяване и смъртност, преди началото на ваксинацията. Което говори за по-висок процент хора, които са се срещали с вируса на дадена територия.

Ваксините имат някакво влияние, но не е това само причината. 

Там където е нямало високи нива на заболеваемост и смъртност и е имало строги локдауни, днес след огромен процент ваксинирани се наблюдава пик и на заболеваемостта и на смъртността.

И да, обяснението в страни с почти 100% ваксинирани, че болшинството тежки случаи са от нищожното малцинство неваксинирани е определено лъжа или спестяване на истината, ако предпочиташ.

От епидемиологична и медицинска гледна точка това е невъзможно!

Това показва и онзи случай в израелската болница, ако не беше така, то неваксинираните трябваше да са умрели.

В цитатите за Германия и Великобритания не се говори за заразени, а за симптомно заразени, т.е. болни.

Може аз грешно да съм те разбрал, но щом вярваш, че ваксинираните могат да разпространяват вируса в опасна степен, то би ли се отказал от "Зеления сертификат" и да спазваш всички рестрикции, които са наложени на неваксинираните?

А нещо за отказ от лечение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, andiay написа:

Пак играем "Изгубени в превода".

Къде видя да се говори за статистика в онези цитати?

Там се разглежда епидемиологичната страна на нещата и как влияе ваксинацията на епидемиологичната обстановка.

Това, което ти, поради нежелание или невъзможност, отказваш да разбереш е, че ваксинацията не спира епидемията.

Онзи случай в израелската болница е нищожен от статистическа гледна точка, но е показателен от епидемиологична гледна точка.

Показва, че в една изолирана група от хора, чийто ваксинационен статус е над 96%, един ваксиниран приносител разпространява заразата и тя плъзва, като напълно естествено довежда до заболяване и смърт при определен процент от тази група. Като този процент е много близък до процентите, които се наблюдават при напълно неваксинирани групи.

Ако разгледаш любимите си статистики внимателно, то ще видиш, че освен високия ваксинационен процент там, където се наблюдава в пъти по-ниска смъртност, спрямо времето преди ваксинацията, има и още нещо общо - ясно изразени пикове на заразяване, заболяване и смъртност, преди началото на ваксинацията. Което говори за по-висок процент хора, които са се срещали с вируса на дадена територия.

Ваксините имат някакво влияние, но не е това само причината. 

Там където е нямало високи нива на заболеваемост и смъртност и е имало строги локдауни, днес след огромен процент ваксинирани се наблюдава пик и на заболеваемостта и на смъртността.

И да, обяснението в страни с почти 100% ваксинирани, че болшинството тежки случаи са от нищожното малцинство неваксинирани е определено лъжа или спестяване на истината, ако предпочиташ.

От епидемиологична и медицинска гледна точка това е невъзможно!

Това показва и онзи случай в израелската болница, ако не беше така, то неваксинираните трябваше да са умрели.

В цитатите за Германия и Великобритания не се говори за заразени, а за симптомно заразени, т.е. болни.

Може аз грешно да съм те разбрал, но щом вярваш, че ваксинираните могат да разпространяват вируса в опасна степен, то би ли се отказал от "Зеления сертификат" и да спазваш всички рестрикции, които са наложени на неваксинираните?

А нещо за отказ от лечение?

Бате, измисляш си сам аргументи, че да можеш да ги оборваш. Кога съм ти говорил, че ваксинирани не пренасят заразата и подобни ? 

Цитираш ми проценти ваксинирани/неваксинирани, ама не било статистика :lol6: 

Цитат

Къде е пика на смъртността ? В кои държави ? 

Цитат

преди 2 часа, N1K17Y написа:

Това че не ти харесва отговора или не му вярваш, няма какво да направя. Подминавай ме в такъв случай. 

Интересно как вярваш на данните от израелската болница обаче. Ще си каже човек, че вярваш само на данни, които ти изнасят, нищо че и двата вида данни идват от един източник. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Димитър 59 написа:

еее....

поне успокои хипохондриците че ,,ваксините" са разработени отдавна...

а не скалъпени на две-на три

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, N1K17Y написа:

Бате, измисляш си сам аргументи, че да можеш да ги оборваш. Кога съм ти говорил, че ваксинирани не пренасят заразата и подобни ? 

Интересно как вярваш на данните от израелската болница обаче. Ще си каже човек, че вярваш само на данни, които ти изнасят, нищо че и двата вида данни идват от един източник. ;) 

Гледам Индианчо сега теб е хванал за слушател, да ти бори невежеството. 😆

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Лудар написа:

да ти бори невежеството. 😆

Това не се бори. Няколко човека ваксинирани сте пример за това :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бабишкера отново проговори! Едно е ясно! Всеки си има мнение и на никой в света, не му е ясно как да се справи с това. Имам предвид лекарите - "специалисти"  Или бабишкера слуша "компетентните" хамериканци и евреи. :vomit:

Проф. Радостина Александрова: Може да се наложи поставянето на повече от три дози.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам че е страшен вирус там кво е...ама.....как се сагласяват хорат а да се ваксинират постоянно през. Няколко месеци и до безкрай...1 път в година да ама..... 2. 3. И тн.дали осъзнават че с 1  и ще приключи де да беше така...

1 път да се ваксинира човек по да ама постояно през няколко месеца ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още една хамериканска подлога! Искат УЧЕНИТЕ, три седмици за да разберат подробности за омикрон, но нашите "специалисти" вече знаят всичко. Включително хамериканските подлоги!

Наш учен от Станфорд: Омикрон е абсолютно ужасяващ, суперзаразен и не признава имунитет.

Помните ли Мутафчийчето? "Идва нещо страшно, и агресивно!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, N1K17Y написа:

Добре де, нали казах, че може да съм сгрешил и приемаш, че ваксинираните също пренасят заразата и подобни.

Ще се откажеш ли от "Зеления сертификат"?

Цитирам ти становище от доклад, не статистика, статистиките са твоя пирамидон, не моя.

Ами от последния ни разговор за Сингапур преди седмици, смъртността се е покачила почти двойно, вече гони 800 случая.

Да, да, знам - 80% са неваксинирани. А дано, ама надали.

Данните от израелската болница показват една реална епидемиологична обстановка в затворена система, там няма други влияещи фактори.

Данните са от проучване на израелски учени, под мнението на германския професор има линкове и към техните публикации, ако си бе направил труда да провериш.

Тук говорим за наука, а не за твърдения на този или онзи администратор.

Е, пак не разбрах, би ли приел да се откажеш от болнична помощ за Ковид защото си се ваксинирал против Ковид и знаеш, че ваксинираните прекарват леко болестта?

преди 19 минути, Лудар написа:

Гледам Индианчо сега теб е хванал за слушател, да ти бори невежеството. 😆

Радулчо, то ясно се показа кой е "индианец" в спора за антибиотиците.

Все пак, не аз вярвам, че е нормално да се тъпчеш почти месец с три различни антибиотика.

Нито пък аз смятам, че пневмонията ще ми мине ей така и ходя на лекар, когато вече не мога да дишам.

Даже бе казал на някой, че вирусната минавала за три дни, доста "индианско" изказване.

Ясно се показа кой е "индианец" по всеки един спор, който се опита да водиш.

Но явно обичаш да се фукаш, като развяваш байрака на функционалната си неграмотност.

На мен не ми пречи, забавно е.

Невежеството не е аргумент - още в древността са разбрали това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, andiay написа:

Добре де, нали казах, че може да съм сгрешил и приемаш, че ваксинираните също пренасят заразата и подобни.

Ще се откажеш ли от "Зеления сертификат"?

Цитирам ти становище от доклад, не статистика, статистиките са твоя пирамидон, не моя.

Ами от последния ни разговор за Сингапур преди седмици, смъртността се е покачила почти двойно, вече гони 800 случая.

Да, да, знам - 80% са неваксинирани. А дано, ама надали.

Данните от израелската болница показват една реална епидемиологична обстановка в затворена система, там няма други влияещи фактори.

Данните са от проучване на израелски учени, под мнението на германския професор има линкове и към техните публикации, ако си бе направил труда да провериш.

Тук говорим за наука, а не за твърдения на този или онзи администратор.

Е, пак не разбрах, би ли приел да се откажеш от болнична помощ за Ковид защото си се ваксинирал против Ковид и знаеш, че ваксинираните прекарват леко болестта?

Радулчо, то ясно се показа кой е "индианец" в спора за антибиотиците.

Все пак, не аз вярвам, че е нормално да се тъпчеш почти месец с три различни антибиотика.

Нито пък аз смятам, че пневмонията ще ми мине ей така и ходя на лекар, когато вече не мога да дишам.

Даже бе казал на някой, че вирусната минавала за три дни, доста "индианско" изказване.

Ясно се показа кой е "индианец" по всеки един спор, който се опита да водиш.

Но явно обичаш да се фукаш, като развяваш байрака на функционалната си неграмотност.

На мен не ми пречи, забавно е.

Невежеството не е аргумент - още в древността са разбрали това.

А данните за заболели в цялата страна кой ги съобщава и събира ? Някои други учени ще са. А, да "администратор" бил. Не е като болниците да работят с министерството на здравеопазването или както е кръстено там, и да събират данни. Един администратор си измисля цифрички и пише. Да се чуди човек защо се водят статистики, като една болница в Израел е достатъчна за всичко. А, да. За пропаганда и фалшиви статистки, за какво друго. Тия израелски учени, защо не излязат да опровергаят лъжливия администратор, който пуска лъжливите статистики за цялата страна ? Както казах, вярваш на данните които ти изнасят.

Да ти дам и аз данни от реална епидемилогична обстановка в затворена система тогава. От 4 души вкъщи, и 4-мата го изкарахме леко. Значи вирус въобще няма, беше просто грип. За мен не е мерило за нищо, ама за теб това явно са достатъчно много данни да си вадиш заключения.

Аз защо да се отказвам от болнична помощ, ако съм ваксиниран ? Ваксинираните са направили всичко възможно да не стигнат до болница и са следвали всички препоръки на "убийците" които ще ги лекуват. Тия които не вярват в науката да си се лекуват вкъщи с белина и хапчетата за глисти. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване