Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 5 минути, Лудар написа:

Абе нали искахте като в Швейцария? Гледайте какво става.

Та те са надупчени повечето,затова са гласували за този „заветен“сертификат.Иначе,означаваше,че са били прекарани да се ваксинират.Ако има такъв референдум у нас,ще видите обратния резултат.Това,какво ли доказва въобще?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2781

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3295

• Радул

2926

преди 7 минути, NewRedDragon написа:

Първо, не става дума за концентрационен лагер, в този смисъл - става дума за временни, изолирани територии. Второ, не става дума за настинка, а за хора, които са опсани за мен - а това аз го приемам лично!

Трето - лично оръжие имам - 2 броя - ловно и късоцевно за самозащита

1. Баш такова си е!  Справка - Concentration Camps, 1933–1939 | Holocaust Encyclopedia (ushmm.org)

Цитат

The term concentration camp refers to a camp in which people are detained or confined, usually under harsh conditions and without regard to legal norms of arrest and imprisonment that are acceptable in a constitutional democracy.

2. Изобщо не е сигурно - за какво става дума!
Настинката също се причинява от Корона-Вирус!

3. Не е достатъчно да имаш оръжие, а да можеш - да го използваш!
Ти ... убивал ли си човек?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, jhoro написа:

Закани се няколко пъти да ме убие.

Кишка тонкая

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Димитър 59 написа:

Та те са надупчени повечето,затова са гласували за този „заветен“сертификат.Иначе,означаваше,че са били прекарани да се ваксинират.Ако има такъв референдум у нас,ще видите обратния резултат.Това,какво ли доказва въобще?

И у нас ще е подобен резултата. Мислите си че сте много, защото сте кресливи и имате много свободно време, да драската глупости в нета.

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Закани се няколко пъти да ме убие.

Кишка тонкая

Какво толкова, ти се закани на половината свят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Димитър 59 написа:

Че българите сме прост народ. Както го доказва всяка статистика. И както статистиката за всичко свързано с Ковид, съвпадат по резултати със статистики като тези за образование, финанси, здравеопазване ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Реджеп Иведик написа:

Нали си уж ваксиниран, как са опасни ?

Ваксинирам съм - да!  Така смятам аз - това е достатъчно! Не си ти съществото, оето ще дава оценки за ЧОВЕК като мен! Ясно!

преди 4 минути, jhoro написа:

Не е достатъчно да имаш оръжие, а да можеш - да го използваш!

Доста добре се справям!

преди 5 минути, jhoro написа:

Не. За сега, но при самозащита, не бих се поколебал. Ранявал съм човек, но слабо - с нож

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Лудар написа:

Какво толкова, ти се закани на половината свят.

И ти се уплаши и си смени името.

Комедиант. Кой ще ти повярва бе. На никой потребител не съм се заканвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Историята на COVID-19 ваксините в една книга.
Най-важното, което трябва да запомните е, че технологията с информационна РНК се разработва над 10 години преди началото на пандемията. Фирмите BioNTech и Moderna използват иРНК методи за имунотерапия на тумори и разработват други ваксини - срещу грип, HIV, RSV и др.
Все още много хора у нас се страхуват от ваксините. Поне част от тях са недоверчиви, защото смятат, че наличните продукти са създадени "прекалено бързо" и не са достатъчно изпитани. Фактите са съвсем други. Научният прогрес ни позволява да разполагаме с ваксини, за които в миналото се е чакало с години. Книгата разбива всички митове на антиваксърите за опасностите от т.нар. "Биг Фарма". Факт е, че много хора днес дължат живота си на компаниите BioNTech, Moderna, AstraZeneca.
Прочетете я, ако все още имате някакви съмнения относно ваксинацията.
Последвайте ме в социалната мрежа за четене - Goodreads за още ревюта на интересни книги:
Може да бъде изображение с текст, който гласи 'GREGORY ZUCKERMAN NEW YORK TIRES BESTSELLING AUTHOR OF THE MAN AwO SOLVE THE HARNET A SHOT TO SAVE THE WORLD THE INSIDE STORY OF THE LIFE-OR-DEATH RACE FOR A COVID-19 VACCINE'
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, NewRedDragon написа:

Първо, не става дума за концентрационен лагер, в този смисъл - става дума за временни, изолирани територии.Второ, не става дума за настинка, а за хора, които са опсани за мен - а това аз го приемам лично!

Трето - лично оръжие имам - 2 броя - ловно и късоцевно за самозащита

За мен сте опасни ваксинираните. Защото създавате мутациите на вируса. Досега да бяхме забравили за ковид ако не бяха мерките, ограниченията и ваксинациите.

Така че ако трябва да се изолират някои, то това сте вие - ваксинираните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, vpvelev написа:

За мен сте опасни ваксинираните. Защото създавате мутациите на вируса.

Да. Бъркам ги в една кофа в мазето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, NewRedDragon написа:

Първо, не става дума за концентрационен лагер, в този смисъл - става дума за временни, изолирани територии.Второ,...

„Изолирани“територии?Щото няма болници нали?Това са лагери за пречупване на умно мислещите,невинни жители.Просто фашистки метод е това...с насочено оръжие срещу невинен болен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен сте опасни ваксинираните. Защото създавате мутациите на вируса. Досега да бяхме забравили за ковид ако не бяха мерките, ограниченията и ваксинациите.

Така че ако трябва да се изолират някои, то това сте вие - ваксинираните.

А медиците казват друго - поне голямата част от тях. Аз на лекарите акъл не давам - затова са учили по 6-7 години и повече. Както и те (лекарите) не ми дават акъл на мен! Точка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, NewRedDragon написа:

Ваксинирам съм - да!  Така смятам аз - това е достатъчно! Не си ти съществото, оето ще дава оценки за ЧОВЕК като мен! Ясно!

И кво стана сега? Нов щам и ... язък за ваксините!
Тук шопите ще кажат - „И оти ги ручааме* ... ваксините?“

преди 4 минути, NewRedDragon написа:

Не. За сега, но при самозащита, не бих се поколебал. Ранявал съм човек, но слабо - с нож

Ама си сигурен или си мислиш ...
Имах случай - бях тръгнал да убивам! И само външни фактори развалиха плана!

Не е същото!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Димитър 59 написа:

„Изолирани“територии?Щото няма болници нали?Това са лагери за пречупване на умно мислещите,невинни жители.Просто фашистки метод е това...

Болници има - няма легла свободни, от заразени индивиди

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, NewRedDragon написа:

Не. За сега, но при самозащита, не бих се поколебал.

Тъй кажи, да не се притеснявам.

Тука сте трима четирима в темата, логиката е минала покрай вас с бързия влак

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, jhoro написа:

Ама си сигурен или си мислиш ...

Абсолютно съм сигурен! Аз скруполи в това отношение нямам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, NewRedDragon написа:

А медиците казват друго - поне голямата част от тях. Аз на лекарите акъл не давам - затова са учили по 6-7 години и повече. Както и те (лекарите) не ми дават акъл на мен! Точка!

Точка, запетая, прецакан си с глупавото ти решение, което си взел да се ваксинираш. Ако е било от страх за здравето ти бих го приел, но ако е за да ходиш на море в Португалия е глупава жертва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NewRedDragon написа:

И ти спиш!!!

Болници има, легла - също има. И кушетки има.

ДОКТОРИ НЯМА!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

прецакан си с глупавото ти решение

"На прост човек акъл не може да се набие"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, NewRedDragon написа:

Заразени от ваксината...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Из дебрите на правото: Може ли "Зеленият сертификат" да се окаже противоконституционен?
https://www.actualno.com/healthy/iz-debrite-na-pravoto-moje-li-zelenijat-sertifikat-da-se-okaje-protivokonstitucionen-news_1676932.html 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adobeaa написа:

Изчакай малко,до другата ракия.И на теб,ще започне да изпраща карамфили.

Бели.

Ма при самозащита.

Господ като раздавал акъл, лапал мухите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, vpvelev написа:

Точка, запетая, прецакан си с глупавото ти решение, което си взел да се ваксинираш. Ако е било от страх за здравето ти бих го приел, но ако е за да ходиш на море в Португалия е глупава жертва.

Не точно на море по това време, но ще ходя - да! Не ми пука!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NewRedDragon написа:

Не точно на море по това време, но ще ходя - да! Не ми пука!

Удряш го на живот за последно?

Те там може да искат вече и четвърта доза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване