Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, dani4ka19 написа:

Ама не е ли ясно,че вървим към световна война? Светът е разделен вече!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2797

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3298

• Радул

2926

преди 9 часа, andiay написа:

Тази вечер ми е трудно да ви смогна, признавам си.

Повече от седмица е, но това е без значение.

Ти добре ли си бе човек??

Възхищавам се на опитите ти за просвещаване на групата на Шаро.

В преден пост споменаваш Гаусова крива.Хайде в по-ранните споменаваше хаос, ентропия, бифуркация, атрактор, които се изучават в нелинейната ТД, а  това е доволно специфична материя.Но когато не е известно какво е гаусовото разпределение, то изводите не вдъхват особен оптимизъм.Това означава, че такъв човек дори не е минавал по улица минаваща покрай Университет. И как обясняваш статистика на такива хора.

Мислиш ли, че знаят какво е възможен, и какво е вероятен изход от събитие.За какъв анализ да става дума

Нормално, в такъв случай, изписването на антибиотици на сляпо да не им се струва проблемно.

Как един такъв човечец да осъзнае как го използват като добитък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, badr написа:

Как един такъв човечец да осъзнае как го използват като добитък.

Намерихте се.

Според мен не е до интелект.

И според Декарт.

Трябва да си включат животинските инстинкти.

Ма как да ги включат, като са зяпнали телевизора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да казвам ли за Римския клуб или? Капиталът е създаден за 1 млрд население. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Club_of_Rome

По-горе в линка са посочени, някои принципи.

Първите 3 вече са факт, явно сега се работи по точка 1.

×××××

€€€€€

Първата идея се заключва в това, че светът трябва да прекрати икономическия си и демографски ръст. Това е задачата минимум. Задачата максимум е рязкото снижаване на мащабите на икономическата дейност и радикалното съкращаване на числеността на населението на планетата. Повечето членове на Римския клуб смятат, че хората на земята не трябва да са повече от един милиард. Фактически Римският клуб разработва „интелектуалното обосноваване” на политиката на глобален геноцид, провеждан под контрола на стопаните на парите.

$$$$$

&&&&&

Някои членове

https://en.wikipedia.org/wiki/Bill_Gates

https://en.wikipedia.org/wiki/Beatrix_of_the_Netherlands

https://en.wikipedia.org/wiki/Juan_Carlos_I

https://en.wikipedia.org/wiki/Mikhail_Gorbachev

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, АСПЕКТ написа:

Фактически Римският клуб разработва „интелектуалното обосноваване” на политиката на глобален геноцид, провеждан под контрола на стопаните на парите.

А не може ли да съкратим Римския клуб, и тогава необходимостта да се избият 6 милиарда човека ще отпадне от самосебеси.

Аз и сам мога да ги съкратя. Вие ги изкарайте на стадиона и ми дайте в ръцете заредена картечница. Сюлейман Безумний да е в първите редици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Реджеп Иведик написа:

А не може ли да съкратим Римския клуб, и тогава необходимостта да се избият 6 милиарда човека ще отпадне от самосебеси.

Аз и сам мога да ги съкратя. Вие ги изкарайте на стадиона и ми дайте в ръцете заредена картечница. Сюлейман Безумний да е в първите редици.

шъ съ крий мръсникът заТ мукъвътъ нъ трабана...

ората одят на трабахо...

он ми кара трабанеро...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Hristo52 написа:

Не се заяждам, но този сайт е по-зле и от нашия ПИК. Във всички социални мрежи е блокиран.В него четох че марсианци имало на земята от 10 години! :)

A добър ден. Този и Life Site News, са сайтовете на световната психо- фантастика. ПИК е направо сериозна медия в сравнение с тези.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Лудар написа:

A добър ден. Този и Life Site News, са сайтовете на световната психо- фантастика.

Щом не ви харесва истината,не четете!Аз трябва ли да вярвам на Нова ТВ и тем подобни,които ни лъжат всеки ден?Хората да преценяват сами:ДОКАЗАТЕЛСТВО, че „ваксините“ на COVID ,причиняват прионно заболяване...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Димитър 59 написа:

Щом не ви харесва истината,не четете!Аз трябва ли да вярвам на Нова ТВ и тем подобни,които ни лъжат всеки ден?Хората да преценяват сами:ДОКАЗАТЕЛСТВО, че „ваксините“ на COVID ,причиняват прионно заболяване...

Не го четем бе Мите. Не е зле и ти да спреш да си губиш акъла в тях, ама както ти харесва. Аз само да ти кажа, че никой не ги чете, та няма смисъл да ги пускаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия дето казват, че ваксините не помагат-лъжат.
Кунчев си наби няколко и, на.
Умря, възкръсна...
Набийте си по няколко и ще сте безсмъртни. В рамото, под рамото и една в ГЗ за всеки случай. 

И тогава ще настъпи мир, благополучие, всички ще спрът да пият, ще се върнат на работа и ще заживеят щастливо.

Амин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Лудар написа:

Не го четем бе Мите. Не е зле и ти да спреш да си губиш акъла в тях, ама както ти харесва. Аз само да ти кажа, че никой не ги чете, та няма смисъл да ги пускаш.

Вие сте около 5 човека тук,които не искате да четете странични мнения.Как можете да говорите от името на мнозинството в този случай?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Димитър 59 написа:

Вие сте около 5 човека тук,които не искате да четете странични мнения.Как можете да говорите от името на мнозинството в този случай?

Това не са странични мнения, а бълнувания на психично болни хора.

Как баш антиваксъра Костадинов от Възраждане сам се набута в оркестъра?!?

https://www.capitan.bg/kak-bash-antivaksara-kostadinov-ot-vazrazhdane-sam-se-nabuta-v-orkestara/?fbclid=IwAR2vCEbvLC_XoSYUGizRaZfr4uaHr0bxeK0suE1MFE0Brd4uREboIoQrmhE

Хайде четете. При над 28 000 починали у нас от короната, 564 са били ваксинирани... Мисля че всякакви коментари са излишни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 2 години, добре познават вируса, знаят какъв е. С 70 процента ваксинирани и поне 20 процента оздравели,  прекарали вируса, с мерки, с недопускане на неваксинирани на определени места, със зелен паспорт и всякакви такива простотии.

И.... Пак...

ЛОКДАУН! Висок процент на заразени, натоварване на болниците и кого да обвиним. Точно така 10 процента неваксинирани.

Клоуни. Цирк.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Лудар написа:

Убиха го...вашите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Десет кИбапчИта и литър и половина бира решават всички проблеми в БГ. Къде е тогава проблема относно ваксината??? Проблема е,че не само в БГ на никой не му пука за смъртността впоследствие на вируса,ами и на целия Свят не му пука... И ако на някой изобщо някога му беше минало през акълЯ да раздава на всеки ваксинирал се 10 кИбапчИта и литър и половина бира аз лично много се съмнявам,че на Света съществува фармацевтична компания,която да може да свари да произвежда дози за българското потребление. 99% от населението на БГ щеше да е ваксинирано с всички издания на ваксината и щеше да протестира за нечовешките шест месеца в очакване на следващата доза....Но...както забелязвате на никой не му пука,че мрете като мухи..............

Или както е казал поета–"На прост човек акъл не може да се набие"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Лудар написа:

Това не са странични мнения, а бълнувания на психично болни хора.

https://www.capitan.bg/kak-bash-antivaksara-kostadinov-ot-vazrazhdane-sam-se-nabuta-v-orkestara/?fbclid=IwAR2vCEbvLC_XoSYUGizRaZfr4uaHr0bxeK0suE1MFE0Brd4uREboIoQrmhE

Хайде четете. При над 28 000 починали у нас от короната, 564 са били ваксинирани... Мисля че всякакви коментари са излишни.

Хайде сега да разгледаме обстойно за какво иде реч в малоумната статийка , поднесена от още по-ощетеният , в това отношение Лудар / лудар идва от "Луд"  , макар , че списващият под него ще ви каже , че е обърнат на Радул.  Много му ходи този ник , екстра му пасна на визията ! 

Така , да видим кой е "Капитан " и има ли някакъв реален Респект да казва "само Истината " ! 

Този човечец , драги зрители се предполага , че е лицето и вероятно собственика / не смея да твърдя  , но човечецът , със физиономия на току що излязъл от 4 дневен запой от квартална кръчма ни съобщава следното

https://www.capitan.bg/

"

Уважаеми читатели на Капитан, Вие вече може и да сте автори на статии и видеоматериали за всичко от обществения ни живот, което Ви вълнува. За целта можете да изпращате Вашите статии и видеоматериали на адрес : [email protected]  Ще публикуваме всички Ваши материали, стига да заставате зад тях с името си и те да не съдържат обидни квалификации! Ако преценим, че се налага, някъде може по изключение да направим редакторска намеса, но само с Ваше разрешение! Очакваме Вашите статии и  видеоматериали!

А Вие уважаеми зрители, ще се забавлявате с веселите скечове и невероятен сарказъм, на репортера на предаването Вуйчо Страхил.

Даже и вуйчо си Страхил включил към "респектиращата си платформа " , вуйчо му правел смешките из репортажите , изобщооо Страшен "респект " !!! Почти като"24 часа " - библията на некои от месните ковидясали .

Значи какво имаме

"Ще публикуваме всички Ваши материали, стига да заставате зад тях с името си и те да не съдържат обидни квалификации!"

Значи всеки малоумник , който напише статия без да обижда може да се види като Автор на страниците на тази мижава платформа , която тука нашият Луд/ар ни предлага на вниманието сигурно като Респект ли , като аргумент ли , не се знае , понеже в момента на 99% погледът му е същият като въпросният капитан от снимката на корицата.

Да продължим нататък !  Някакъв си Ангел Божидаров , който забележете , драги зрители !!!  имал зъб на Костадинов извадил от контекст негови думи и прави свободни и волни разсъждения върху тях като по никакъв начин не става ясно на читателя защо самото заглавие е така Манипулирано , че едва ли не идва реч , че самият Костадинов се е ваксинирал ?!? 

Питам аз какво общо има самото заглавие на "статията " с въпросното съдържание вътре ?

Четейки статията обаче , очевидно трябва да изпия неколко ракии , за да вляза в "духовното ниво " и на самият автор и на онзи , който ни я предлага за прочит !

В заключителната част , след всичко Изопачено и Манипулирано малоумната калинка дава и отговор за Мотивите си да сглоби този маскарад

"

Напълно съм наясно, че ти не вярваш на нито една дума, която казваш, или пишеш за ваксините! Не вярваш, защото не си природно тъп, а си достатъчно интелигентен и умен за да виждаш, че ваксините може да не са панацея, но определено помагат!

Лошото е, че заради повече гласове на изборите яхна антиваксърската вълна и с това, ще увеличиш болежките  на много хора, които ти повярваха! Не може човек да гради собственото си благоденствие върху страданието на хората! Знам, че няма да се извиниш , но поне се засрами!

Акценът , драги зрители е да се покаже , че самият Костадинов вярвал в тези ваксини ! ОБАЧЕ В КОИ ВАКСИНИ !!!!!

зАЩОТО В ОРГИНАЛА НА ИЗКАЗВАНЕТО НА КОСТАДИНОВ ЧЕТЕМ ТОВА

"

Както всеки един човек знае, и без да има медицинско образование, ваксините предпазват на 100% от заболяване. Именно заради това ние от Възраждане подкрепяме ваксинацията с утвърдените и доказани във времето ваксини срещу сериозните болести. Може ли обаче да бъдат наречени ваксини експерименталните субстанции на фармацевтичните компании, които ни пробутват срещу грипа, при наличието на посочените по-горе показатели?
Отговорът на този въпрос оставям на вас. Аз отдавна съм си отговорил."

За Костадинов сегашните субстанции НЕ СА ВАКСИНИ ! 

Като как точно се е вкарал Костадинов във "оркестъра " не става нито ясно , нито във връзка с какво , още по-малко става известно какво е имал предвид мишока зад пиянската си статийка .

Сега остава да разберем какво е имал предвид и нашият Луд/ар подхвърляйки ни този акт на манипулация и малоумие за прочит.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, _sirena_ написа:

Хайде сега да разгледаме обстойно за какво иде реч в малоумната статийка , поднесена от още по-ощетеният , в това отношение Лудар / лудар идва от "Луд"  , макар , че списващият под него ще ви каже , че е обърнат на Радул.  Много му ходи този ник , екстра му пасна на визията ! 

Така , да видим кой е "Капитан " и има ли някакъв реален Респект да казва "само Истината " ! 

Този човечец , драги зрители се предполага , че е лицето и вероятно собственика / не смея да твърдя  , но човечецът , със физиономия на току що излязъл от 4 дневен запой от квартална кръчма ни съобщава следното

https://www.capitan.bg/

"

Уважаеми читатели на Капитан, Вие вече може и да сте автори на статии и видеоматериали за всичко от обществения ни живот, което Ви вълнува. За целта можете да изпращате Вашите статии и видеоматериали на адрес : [email protected]  Ще публикуваме всички Ваши материали, стига да заставате зад тях с името си и те да не съдържат обидни квалификации! Ако преценим, че се налага, някъде може по изключение да направим редакторска намеса, но само с Ваше разрешение! Очакваме Вашите статии и  видеоматериали!

А Вие уважаеми зрители, ще се забавлявате с веселите скечове и невероятен сарказъм, на репортера на предаването Вуйчо Страхил.

Даже и вуйчо си Страхил включил към "респектиращата си платформа " , вуйчо му правел смешките из репортажите , изобщооо Страшен "респект " !!! Почти като"24 часа " - библията на некои от месните ковидясали .

Значи какво имаме

"Ще публикуваме всички Ваши материали, стига да заставате зад тях с името си и те да не съдържат обидни квалификации!"

Значи всеки малоумник , който напише статия без да обижда може да се види като Автор на страниците на тази мижава платформа , която тука нашият Луд/ар ни предлага на вниманието сигурно като Респект ли , като аргумент ли , не се знае , понеже в момента на 99% погледът му е същият като въпросният капитан от снимката на корицата.

Да продължим нататък !  Някакъв си Ангел Божидаров , който забележете , драги зрители !!!  имал зъб на Костадинов извадил от контекст негови думи и прави свободни и волни разсъждения върху тях като по никакъв начин не става ясно на читателя защо самото заглавие е така Манипулирано , че едва ли не идва реч , че самият Костадинов се е ваксинирал ?!? 

Питам аз какво общо има самото заглавие на "статията " с въпросното съдържание вътре ?

Четейки статията обаче очевидно трябва да изпия неколко ракии , за да вляза в "духовното ниво " и на самият автор и на онзи , който ни я предлага за прочит !

В заключителната част , след всичко Изопачено и Манипулирано малоумната калинка дава и отговор за Мотивите си да сглоби този маскарад

"

Напълно съм наясно, че ти не вярваш на нито една дума, която казваш, или пишеш за ваксините! Не вярваш, защото не си природно тъп, а си достатъчно интелигентен и умен за да виждаш, че ваксините може да не са панацея, но определено помагат!

Лошото е, че заради повече гласове на изборите яхна антиваксърската вълна и с това, ще увеличиш болежките  на много хора, които ти повярваха! Не може човек да гради собственото си благоденствие върху страданието на хората! Знам, че няма да се извиниш , но поне се засрами!

Акценът , драги зрители е да се покаже , че самият Костадинов вярвал в тези ваксини ! ОБАЧЕ В КОИ ВАКСИНИ !!!!!

зАЩОТО В ОРГИНАЛА НА ИЗКАЗВАНЕТО НА КОСТАДИНОВ ЧЕТЕМ ТОВА

"

Както всеки един човек знае, и без да има медицинско образование, ваксините предпазват на 100% от заболяване. Именно заради това ние от Възраждане подкрепяме ваксинацията с утвърдените и доказани във времето ваксини срещу сериозните болести. Може ли обаче да бъдат наречени ваксини експерименталните субстанции на фармацевтичните компании, които ни пробутват срещу грипа, при наличието на посочените по-горе показатели?
Отговорът на този въпрос оставям на вас. Аз отдавна съм си отговорил."

За Костадинов сегашните субстанции НЕ СА ВАКСИНИ ! 

Като как точно се е вкарал Костадинов във "оркестъра " не става нито ясно , нито във връзка с какво , още по-малко става известно какво е имал предвид мишока зад пиянската си статийка .

Сега остава да разберем какво е имал предвид и нашият Луд/ар подхвърляйки ни този акт на манипулация и малоумие за прочит.

Много си далеч, дори от акцента на статията. Всъщност, ти както обикновено си слагаш някакъв твой акцент, върху който да си изградиш обвинения. Обидите ще ги пропусна. Тва си ти е запазена марка на спасител на Човечеството. Но целия ти пост е издържан в стил на човек, който е на тежки антидепресанти. Прочети си го пак и виж колко много неадекватност има в него.

А това че автора "имал зъб" на Костадинов, сама ли го измисли или той ти го каза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И къде  е обещаният в понеделник Кунчев , питам аз ?! 

Или му удължаха болничният с още 1 месец ? 

НИ ДУМА , НИ ВОПЪЛ , НИ СТОН ! 

Едно интервю не е дал , една медия не го е  отразила ???

М ? 

преди 5 минути, Лудар написа:

Много си далеч, дори от акцента на статията. Всъщност, ти както обикновено си слагаш някакъв твой акцент, върху който да си изградиш обвинения. Обидите ще ги пропусна. Тва си ти е запазена марка на спасител на Човечеството. Но целия ти пост е издържан в стил на човек, който е на тежки антидепресанти. Прочети си го пак и виж колко много неадекватност има в него.

А това че автора "имал зъб" на Костадинов, сама ли го измисли или той ти го каза.

Аз Винаги съм казвала , че ти не можеш да четеш ! Не можеш да асимилираш , но за сметка на това да забъркваш манипулация от какво да е , си много успешен !    1/1 си със авторчето на малоумната статийка.   Каквото трябва съм написала - научи се да четеш !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване