Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 2 минути, _sirena_ написа:

И къде  е обещаният в понеделник Кунчев , питам аз ?! 

Или му удължаха болничният с още 1 месец ? 

НИ ДУМА , НИ ВОПЪЛ , НИ СТОН ! 

Едно интервю не е дал , една медия не го отразила ???

М ? 

Аз не съм му секретарка. Не знам какво толкова те вълнува Кунчев. Да допуснем че е умрял както твърдите... И какво от това??? Има още цели 564 ваксинирани и умрели от ковид. Той би бил 565 тия. Срещу 28 000 неваксинирани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 45k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3030

• miro20

2683

• Реджеп Иведик

3493

• Радул

2926

Болните от тоя вирус са толкова болни, че за да умрат, е нужно да им бъдат приложени специални и възможно най-скъпи медицински терапии.

Колкото повече биват лекувани пациентите от тоя вирус, толкова повече умират,

даже без да са заразени от него.

Той уби цялата медицина, заедно с нейните закони, норми и правила. Вече няма нужда от учебници по медицина, щото се лекува една единствена болест, и то… по телефона. После се оказа, че и тая болест не им е по силите, ама нейсе.

Той уби всички болести, остана само ковид, което неимоверно опростява образованието в областта на медицинските науки. Интересното е, че лекарската каста с лекота прие това епистемично облекчение и сега се е посветила само и единствено на тоя патологичен феномен.

Той уби всички човешки права до правото да се диша чист въздух и пушенето. Забранено е пътуване, шляене, мандахерцане и прочие безсмислено разхождане насам-натам (освен на собствениците на кучета).

https://www.otizvora.com/2021/11/14389/vselenskite-masthabi-na-ludata-rabota-na-edin-besen-mikrob/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, _sirena_ написа:

"Както всеки един човек знае, и без да има медицинско образование, ваксините предпазват на 100% от заболяване."

До тук с изказването на Костадинов!

Няма такива ваксини!

https://vaccination-info.eu/bg/fakti-za-vaksinite/efektivnost-na-vaksinite

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, _sirena_ написа:

И къде  е обещаният в понеделник Кунчев , питам аз ?! 

Или му удължаха болничният с още 1 месец ? 

НИ ДУМА , НИ ВОПЪЛ , НИ СТОН ! 

Едно интервю не е дал , една медия не го е  отразила ???

М ? 

Аз Винаги съм казвала , че ти не можеш да четеш ! Не можеш да асимилираш , но за сметка на това да забъркваш манипулация от какво да е , си много успешен !    1/1 си със авторчето на малоумната статийка.   Каквото трябва съм написала - научи се да четеш !

Ти, Индианчо и някой други в този форум, трябва веднъж завинаги де се научите, че темата не съм аз. Коментирайте Ковид, а не "Лудия Радо".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

лекарите не искат да се инжектират с нея от страх да не умрат, но пък много искат да инжектират здрави хора,

които по номенклатура са „пациенти“ до доказване на противното.

Наложи се най-демократичният от всички демократични съюзи – Европейският такъв, да принуди държавите да отменят защитните за природата и народите си закони, за да не се извърши престъпление при вноса на неизвестната инжекционна течност, която ще бъде инжектирана на всички желаещи и нежелаещи по най-доброволния насилствен начин.

За да бъдат предпазени хората от тоя бесен вирус, се налага да бъдат пръскани със сълзотворен газ и водни оръдия, но до момента Джонс Хопкинс Институт не може да предостави надеждни данни, че точно тия мерки го унищожават, което не означава, че не трябва да бъдат прилагани. Ей така, за всеки случай. И за кеф.

С увереност може да се твърди, че всички международни документи, отнасящи се до правата човека и неговото достойнство, конституциите на държавите и местните законодателства, гарантиращи свободата на личността, са суперзаразители и е крайно наложително да бъдат анулирани и суспендирани, за което можем да разчитаме на Европейската комисия.

Луда работа, ви казвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Лудар написа:

Аз не съм му секретарка. Не знам какво толкова те вълнува Кунчев. Да допуснем че е умрял както твърдите... И какво от това??? Има още цели 564 ваксинирани и умрели от ковид. Той би бил 565 тия. Срещу 28 000 неваксинирани.

"Както всеки един човек знае, и без да има медицинско образование, ваксините предпазват на 100% от заболяване. Именно заради това ние от Възраждане подкрепяме ваксинацията с утвърдените и доказани във времето ваксини срещу сериозните болести. "

Това са думите автентични на Костадинов !!!

Ай ся аз да те питам защо имате 564 заразени , М ? 

Ако се беше появил Кунчев щеше да се кефиш , нали ? 

Дайте да го видим , нали щеше да се появява в понеделник ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Лудар написа:

Ти, Индианчо и някой други в този форум, трябва веднъж завинаги де се научите, че темата не съм аз. Коментирайте Ковид, а не "Лудия Радо".

Ти си най-дразнещият с претенции за знаещ ! Затова обираш каймака !  Другите от инфантилно - ветеринарната ви групичка не ги чета даже !   Имате и ново попълнение " лудо куче на хероин " .   В следващите минути ще го сложа и него у фризера , понеже му познавам "творчеството" от началото на темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

(Петър Симеонов)
„ВНИМАНИЕ ‼️
В Женева, Швейцария приключи първият ден на спешната сесия на Световната здравна организация.
Той разгледа възможността за приемане на специална конвенция за отговор на пандемии или т. нар. „Споразумение за пандемия“.
Споразумението се основава на специален „доклад за пандемия“, публикуван (https://apps.who.int/gb/ebwha/pdf_files/WHASSA2/SSA2_3_E.pdf) от СЗО на 23 ноември 2021 г. и публикуван „Ръководство за пандемия“
( https://www.graduateinstitute.ch/…/guide-pandemic…) 22 септември 2021 г.
Тези документи по-специално предлагат:
– единственото право на СЗО да обяви началото на следващата „пандемия“;
– премахване на върховенството на правата на човека в случай на настъпване на „пандемични“ режими;
– радикални ограничения на правата на синдикатите;
– задължението на страните да поискат външна помощ, ако не могат да се справят сами с „пандемията“.
– предоставяне на НПО и други неопределени структури с правото да участват наравно с държавите в установяването на международното право;
Ще засегне всички и всеки. ПРИМЕР: Ако България подпише това „споразумение“, тя по същество ще се откаже от държавния суверенитет, от българската конституция и от Всеобщата декларация за правата на човека.
Не вярвахте ли в приказките и теориите на конспирацията за световното правителство и Новия световен ред? Ето го, вече дойде и показа животинската си усмивка. От 1 декември ще бъде твърде късно да се промени нещо. И нещо подсказва, че това „Споразумение за пандемия“ трябва да влезе в сила на 9 декември 2021 г. (9.12.21). Можете сами да гледате потока на живо от това действие във Facebook (https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=271904634987023) и коментарите все още са отворени, изразете отношението си към това знаково събитие.“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, _sirena_ написа:

"Както всеки един човек знае, и без да има медицинско образование, ваксините предпазват на 100% от заболяване. Именно заради това ние от Възраждане подкрепяме ваксинацията с утвърдените и доказани във времето ваксини срещу сериозните болести. "

Това са думите автентични на Костадинов !!!

Ай ся аз да те питам защо имате 564 заразени , М ? 

Ако се беше появил Кунчев щеше да се кефиш , нали ? 

09-4_7688872781563099330_original.jpg

Заповядай, щом си толкова на зор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VeeeSeLa написа:

Бе ти, за толкова пари дето се отпускат по всички пътеки, ако си в системата, дали па няма да бръкнеш в кацата и вече сигурно да са 280 000 почиталите?! Добре, че си просто механик!  "о" за благозвучие! :D 

По- добре прост механик, отколкото само прост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, vpvelev написа:

лекарите не искат да се инжектират с нея от страх да не умрат, но пък много искат да инжектират здрави хора,

които по номенклатура са „пациенти“ до доказване на противното.

Наложи се най-демократичният от всички демократични съюзи – Европейският такъв, да принуди държавите да отменят защитните за природата и народите си закони, за да не се извърши престъпление при вноса на неизвестната инжекционна течност, която ще бъде инжектирана на всички желаещи и нежелаещи по най-доброволния насилствен начин.

За да бъдат предпазени хората от тоя бесен вирус, се налага да бъдат пръскани със сълзотворен газ и водни оръдия, но до момента Джонс Хопкинс Институт не може да предостави надеждни данни, че точно тия мерки го унищожават, което не означава, че не трябва да бъдат прилагани. Ей така, за всеки случай. И за кеф.

С увереност може да се твърди, че всички международни документи, отнасящи се до правата човека и неговото достойнство, конституциите на държавите и местните законодателства, гарантиращи свободата на личността, са суперзаразители и е крайно наложително да бъдат анулирани и суспендирани, за което можем да разчитаме на Европейската комисия.

Луда работа, ви казвам.

Вече няма Европа ! Няма суверенитет ! Няма конституции и права и Свобода !   Всичко е под тежкият ботуш на глобалният елит Чудовища ! Всичко е Глобална ,  Смразяваща Диктатура , чиято цел е да Унищожи всичко Човешко и да създаде една "кайма " от роби без Съзнание и Мисъл !   Мисля , че в темата примерите са показателни.

Проблема на човечеството е в Глупостта и Невежеството !    Затова и античовешкият им план успява ! 

5% се БОРЯТ ! оНЕЗИ , КОИТО МОГАТ ДА МИСЛЯТ ! ИНТЕЛЕКТИТЕ ! 

Ако можеха поне да станат 50 % щяхме да Успеем ! Щяхме да ги Унищожим !

Ти виждащ ли лидер , който да обединява света ? 

Няма Лидери , готови да Призоват света !   Да кажат Истината и да поведат хората.

Няма Личности , които да дадат Агресивен Отпор !

Това е Трагедията ...

преди 8 минути, Лудар написа:

09-4_7688872781563099330_original.jpg

Заповядай, щом си толкова на зор.

Не се чуди после що те унизявам .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, _sirena_ написа:

Аха, ще се появи. Той да не е Исус Христос

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Лудар написа:

казва се "унижавам".

Думичката е изписана Правилно !   

Но пак ставаме свидетели на твоят характерен маниер , като няма какво да кажеш да се хванеш за нещо , в случая думичка , която смяташ , че не е изписана правилно ... хвани са между краката и медитирай и не ме занимавай 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Реджеп Иведик написа:

Аха, ще се появи. Той да не е Исус Христос

Хич не бързат да го обявят , понеже предусещат , че ще има национални празненства 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, _sirena_ написа:

Думичката е изписана Правилно !   

Но пак ставаме свидетели на твоят характерен маниер , като няма какво да кажеш да се хванеш за нещо , в случая думичка , която смяташ , че не е изписана правилно ... хвани са между краката и медитирай и не ме занимавай 

не се и опитвам както виждаш. Ти влезе тук да се "разправиш" с лудия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

( Natural News ) Масовото инжектиране на хора с „ваксини“ за коронавируса в Ухан (Covid-19) не върви толкова добре за Израел , който наблюдава огромен скок на новите „случаи“ на вируса.

Както се оказва, "напълно ваксинираните" израелци се оказват по - податливи на инфекция от неваксинираните. И медицинските учени започват да признават истината за това.

Учени от Leumit Health Services в Израел и Националния институт по здравеопазване на САЩ (NIH) публикуваха проучване в British Medical Journal (BMJ), което представя солидни доказателства, показващи, че двойното убождане за китайски микроби прогресивно увеличава риска от разболяване и потенциална смърт. .

Неваксинираните не са засегнати от това явление, но напълно ваксинираните – това особено включва хората, които приемат „бустерите“ – изпитват 400 процента повишен риск от инфекция за най-малко 150 дни след инжектирането.

Това, признават най-накрая експертите, е причината да продължават да има безкрайни „вълни“ на вируса, които нямаше да се появят, ако ударите никога не бяха въведени на първо място под Operation Warp Speed.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Лудар написа:

не се и опитвам както виждаш. Ти влезе тук да се "разправиш" с лудия.

Виж ся , не се чувствай "специален " , че съм ти обърнала внимание . Всеки , който беше подхвърлил тази статия и "платформа" щеше да го отнесе по сходният начин !  Обаче ти понеже много критикуваш разни сайтове и акцентираш кой бил фейк и колко струвал , да те питам аз този "Капитан" ли ти е респекта ?   Или просто намери удобната статия , с която арогантно да ни затапиш "гласа" ?!

Щото в случая този ти акт е абсолютна кретения , наравно с платформата и "авторчето " на края на хорото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, _sirena_ написа:

Имате и ново попълнение " лудо куче на хероин " .   В следващите минути ще го сложа и него у фризера , понеже му познавам "творчеството" от началото на темата.

Напълно те разбирам,даже донякъде ти съчувствам ...то няма как да си туриш джуки за 2-3 хиляди лева и някой после да те кара да ходиш с маска навсякъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, _sirena_ написа:

Виж ся , не се чувствай "специален " , че съм ти обърнала внимание . Всеки , който беше подхвърлил тази статия и "платформа" щеше да го отнесе по сходният начин !  Обаче ти понеже много критикуваш разни сайтове и акцентираш кой бил фейк и колко струвал , да те питам аз този "Капитан" ли ти е респекта ?   Или просто намери удобната статия , с която арогантно да ни затапиш "гласа" ?!

Щото в случая този ти акт е абсолютна кретения , наравно с платформата и "авторчето " на края на хорото.

Факт ли е че Костя говори глупости? Факт. Няма ваксина или лекарство, които да са 100% ефективни. Толкоз по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Лудар написа:

261793619_1641023199580473_2252558675986

А , виж , за това те бива - да спамиш и да пускаш картинки от фейса и да дрънкаш глупости на кг - екстра си !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, XEPO-1 написа:

Напълно те разбирам,даже донякъде ти съчувствам ...то няма как да си туриш джуки за 2-3 хиляди лева и някой после да те кара да ходиш с маска навсякъде.

Как е в Гърция, туриха ли ви бустерите ?

Ей голям си умник, да си купиш фабрика на 9 ти септември

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Лудар написа:

Факт ли е че Костя говори глупости? Факт. Няма ваксина или лекарство, които да са 100% ефективни. Толкоз по въпроса.

Аз да допълня ! Защо се заразяват и предават заразата ? 

Тези въпроси многократно бяха задавани тук и все още никой не е отговорил на тях !  

Аргументирано и Логично и Научно ! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...