Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 15 минути, adobeaa написа:
преди 33 минути, N1K17Y написа:

500,000 lives saved by COVID vaccinations in Europe

Risk of COVID-19 infection steadily increases after second vaccine dose (healtheuropa.eu)

От същият сайт.Да не кажеш,че гледам някъде...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2808

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3311

• Радул

2926

преди 2 минути, adobeaa написа:

От същият сайт.Да не кажеш,че гледам някъде...

Сайта го дадох, защото не можах да намеря първоначалния източник, който четох. Колко е достоверен, нямам представа. 

А какво се опитваш да ми кажеш иначе ? Че ваксинираните се заразяват ? Никога не съм твърдял обратното. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

Айнщайн: Лудостта е да правиш едно и също нещо отново и отново и да очакваш различен резултат

Прочети повече на: https://woman.bg/po-zhenski/ajnshtajn-ludostta-e-da-pravish-edno-i-sushto-neshto-otnovo-i-otnovo-i-da-ochakvash-razlichen-rezultat.66755.html

Аууу, женски списания. Слава богу че Айнщайн не е бил психиатър, не мислиш ли? С неговия ум- бръснач- жалнанимайка. И колко хубаво, че калдатските психиатри ар джуст ънсоушъл моронс. Бунтът им се изразява в това, да напишат дълъг пост, в който "овца" и "маймуна" присъстват задължително на всеки ред. После заспиват уморени, но доволни от храбростта си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Лудар написа:

Прочети го пак няколко пъти. Ако отново не си го разбрал, питай някой да ти обясни. Нищо не бъркам, просто ти не знаеш какво пише там. не е случайно и че различните микробиологии имат и различен срок в който излиза резултата. И накрая, различните бактерии живеят в различни среди.  За пневмокок изследването дава резултат след 18 часа, за м. туберкулозис след седмица...

Имаше един филм "Далече, далече".

Рагулчо, не ме карай да чета нещо, което вече съм чел много отдавна.

Различните лаборатории дават различен период от време до излизане на резултатите, това не е важно.

Зависи също и каква телесна течност се ползва, като това има отношение и към прецизността на изследването.

Само с едно микробиологично изследване на проба от телесна течност се установява евентуалния причинител на пневмонията.

В организма ти има не хиляди, а много повече бактерии, но съвсем малко са тези, причиняващи пневмония.

Тях търсят и за тях са посявките, ако съмненията са за бактериална пневмония.

Да не смяташ, че за всяка бактерия взимат нов секрет?

Зарежи Уикито и си потърси друг източник на информация.

Глупостите, които пишеш са преразказ на статията в Уикито за пневмонията, нарочно проверих.

Нали не смяташ, че лекарите в развитите страни убиват пациентите си, като изрично назначават микробиологично изследване преди да изпишат антибиотик?

Казах ти, пий си антибиотици със шепи, ако те влече, но не подвеждай другите с твоята сбъркана представа.

Чакай и следващия път да почнеш да храчиш кръв и пий смело, който антибиотик ти е на сърце.

Може и по няколко наведнъж, за по-сигурно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, N1K17Y написа:

От "настинката", от неизвестното, от всичко което не разбирате. Няма и да се освестите, докато не пострада някой ваш близък от глупост. Дотогава само си плямпаме. 

Митето на 60 + си мисли че е настинка, ама за него ще е кислород и въпрос на късмет. Любимата жертва на ковид е мъж на 60+, непушач и трезвеник в добро здраве. И неваксиниран разбира се. Ваксинирания има шанс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, АСПЕКТ написа:

Айнщайн: Лудостта е да правиш едно и също нещо отново и отново и да очакваш различен резултат

Прочети повече на: https://woman.bg/po-zhenski/ajnshtajn-ludostta-e-da-pravish-edno-i-sushto-neshto-otnovo-i-otnovo-i-da-ochakvash-razlichen-rezultat.66755.html

друго си е държавата да се ,,грижи" за теб....

,,...като се загрижи държавата за нас....

та цели две години...."

за сега

ако требе и 55 експериментални инжекции ще ти тури....

но ,,грижата" си е ,,грижа"....иии сака жертви....

от наша страна естествено....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, _nib_ написа:

друго си е държавата да се ,,грижи" за теб....

,,...като се загрижи държавата за нас....

та цели две години...."

за сега

ако требе и 55 експериментални инжекции ще ти тури....

но ,,грижата" си е ,,грижа"....иии сака жертви....

от наша страна естествено....

Не ми трябва държавата да се грижи за мен. Досега не го е правила и за в бъдеще не искам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, adobeaa написа:

Всичко ти е такова.Просто постваш.

Питах те нещо конкретно, ама явно нямаш какво да кажеш, щом го обърна на лични нападки. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, N1K17Y написа:

От "настинката", от неизвестното, от всичко което не разбирате. Няма и да се освестите, докато не пострада някой ваш близък от глупост. Дотогава само си плямпаме. 

Що ти, ако пострада някой твой познат от ваксината, тогава ше се осветиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Що ти, ако пострада някой твой познат от ваксината, тогава ше се осветиш?

Шанса е около 3 милиона към едно. Ако е алергичен, без да го знае.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Не ми трябва държавата да се грижи за мен. Досега не го е правила и за в бъдеще не искам.

по процентите и протестите се вижда че много хора не искат ,,грижите"....

фашагите газят конституционни права....

и временни политици с ,,временни" заповеди искат да те увредят за ,,постоянно"....ако междувременно не ,,сгънеш чадъра" де...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Лудар написа:

Шанса е около 3 милиона към едно. Ако е алергичен, без да го знае.

И откъде имаш тази информация? Да позная от ЕС, САЩ или от производителя на ваксината?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, N1K17Y написа:

Питах те нещо конкретно, ама явно нямаш какво да кажеш, щом го обърна на лични нападки.

Лични?Нееееее.Само ти извадих,статия от същият сайт.Ти каза,че не знаеш дали е достоверно.Сега,хем говориш високопарно,хем не знаеш???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

И откъде имаш тази информация? Да позная от ЕС или от производителя?

Математик съм. Умея да смятам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лични?Нееееее.Само ти извадих,статия от същият сайт.Ти каза,че не знаеш дали е достоверно.Сега,хем говориш високопарно,хем не знаеш???

Питах те каква ти е тезата. Никога не съм отричал твърдението от статията, която сподели. Ама всичкото ти е такова, просто постваш. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, N1K17Y написа:

Питах те каква ти е тезата. Никога не съм отричал твърдението от статията, която сподели. Ама всичкото ти е такова, просто постваш. ;) 

Казах ти сто пъти.Искам да видя,двете страни.И ще е много добре и ти,да го направиш.Не искам да обиждам никой.Само един ще остане и той,няма да има,на кой да разказва.Connor MCleod.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

Само излгеждат. От страх им се изпържишха мозъците. Сега не могат да мислят, а се надяват на месията да дойде и да ги поведе по правия път. Като Чорбанов и Мангъров. 

Веерно ли смяташ, че си по-наясно по темата от Мангъров и Чорбанов?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казах ти сто пъти.Искам да видя,двете страни.И ще е много добре и ти,да го направиш.Не искам да обиждам никой.Само един ще остане и той,няма да има,на кой да разказва.Connor MCleod.

Аз ги видях. И предпочитам, да не бях ги виждал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Лудар написа:

Аууу, женски списания. Слава богу че Айнщайн не е бил психиатър, не мислиш ли? С неговия ум- бръснач- жалнанимайка. И колко хубаво, че калдатските психиатри ар джуст ънсоушъл моронс. Бунтът им се изразява в това, да напишат дълъг пост, в който "овца" и "маймуна" присъстват задължително на всеки ред. После заспиват уморени, но доволни от храбростта си.

Ама ти си бил роден за тази ваксинация , бе !

Ама тази "ваксина " точно за такива като теб е създадена !

Приветствам решението ти да се ваксинираш ! 

Идеално си пасвате с "ваксината " !  И ти и всички ваксинирани участници сте за аплаузи !

Колко съвестни , колко чувствителни , толерантни хора ! Казаха им , че земята е пренаселена и че трябва да се разреди и веднага отидоха на полянката , в палатката и се "ваксинираха " , като съвестни , високо-нравствени граждани , изпълняващи гражданският си дълг. 

Браво ! Благодарим ви за участието .    

Поправителният ще е , след 1 Еон !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, АСПЕКТ написа:

ЕС, САЩ или от производителя на ваксината?

с такива приятели....врагове ти не трябват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, adobeaa написа:

Ами гледай си ги, и аз ги виждам. И пак ще ти повторя, никога не съм твърдял, че ваксинираните няма да се заразяват. Няма и да го твърдя, защото е факт. Ваксинираните също се заразяват. Само не разбрах какъв беше смисъла да ми го казваш. 

преди 8 минути, andiay написа:

Веерно ли смяташ, че си по-наясно по темата от Мангъров и Чорбанов?

Аз не съм по-наясно по много теми от много политици, но това не значи че не са безочливи боклуци, без капка морал. Затова няма да ги давам за примери, ако ще и да са най-вещите по темата. А тия двамата са си съвсем психопати. А Чорбанов колкото и да е наясно по темата, си остава пълен кретен, който се докара до болница, че да не си бие "експерименталната течност." 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване