Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 1 час, _sirena_ написа:

Ето вижте "конспирациите " : Факти , доказателства , Реалност !

https://www.facebook.com/100069591356277/videos/622980398827912/

ре-белот 

Руски зная/чета/говоря по-добре от този, който е превеждал видеото.

"т.нар в@ксина" е  ЛИЧНО творчество

продължавам с "интерес"  да гледам манипулации

Clipboard011.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2797

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3304

• Радул

2926

преди 2 минути, N1K17Y написа:

Само не разбрах какъв беше смисъла да ми го казваш. 

Няма значение.Не говорим,на един език.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, _sirena_ написа:

Ама ти си бил роден за тази ваксинация , бе !

Ама тази "ваксина " точно за такива като теб е създадена !

Приветствам решението ти да се ваксинираш ! 

Идеално си пасвате с "ваксината " !  И ти и всички ваксинирани участници сте за аплаузи !

Колко съвестни , колко чувствителни , толерантни хора ! Казаха им , че земята е пренаселена и че трябва да се разреди и веднага отидоха на полянката , в палатката и се "ваксинираха " , като съвестни , високо-нравствени граждани , изпълняващи гражданският си дълг. 

Браво ! Благодарим ви за участието .    

Поправителният ще е , след 1 Еон !

При пложение, че ти самата получи тонове толерантност от мен, всичките ти напъни вече са безсмислени...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, N1K17Y написа:

Ами гледай си ги, и аз ги виждам. И пак ще ти повторя, никога не съм твърдял, че ваксинираните няма да се заразяват. Няма и да го твърдя, защото е факт. Ваксинираните също се заразяват. Само не разбрах какъв беше смисъла да ми го казваш. 

Аз не съм по-наясно по много теми от много политици, но това не значи че не са безочливи боклуци, без капка морал. Затова няма да ги давам за примери, ако ще и да са най-вещите по темата. А тия двамата са си съвсем психопати. А Чорбанов колкото и да е наясно по темата, си остава пълен кретен, който се докара до болница, че да не си бие "експерименталната течност." 

Определено пак ще перифразирам Вонегът:

Не е задължително да си луд, за да пишеш в тази тема, но помага!

Как ли пък ти дойде на ум този бисер, че Чорбанов нарочно се е докарал до болница, за да не си бие ваксина?

И се присмиваш на теории на конспирацията?

Ужас!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди последните избори видях проф. Чорбанов, по btv да казва, че ваксините са о'к, стига да са по желание.

Не каза - лоши/вредни/гадни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, andiay написа:

Определено пак ще перифразирам Вонегът:

Не е задължително да си луд, за да пишеш в тази тема, но помага!

Как ли пък ти дойде на ум този бисер, че Чорбанов нарочно се е докарал до болница, за да не си бие ваксина?

И се присмиваш на теории на конспирацията?

Ужас!

Е, естествено че не се докара "нарочно". Просто вярваше, че ще е един от всички юберменшени, които ще го изкарат с 3 дена сополи и кашлица. Че даже и лъга, че вече е бил болен. Ама му излязоха криви "сметките" (не че може да се предвиди, как ще го изкараш) и се докара до болница. От глупост. Защото не се ваксинира, а разчита на "естествения" си имунитет. А дали е оцелял, защото има връзки, дали нямаше да умре като куче, ако беше обикновен гражданин, няма как да знаем. Но продължава да дрънка глупости, че ваксините нямат смисъл и е по-добре да го изкараш леко, отколкото ваксина. Защото има повече гласоподаватели, които ще му харесат анти-ваксърската реторика, отколкото обратното. Това, че ще умрат няколко стотици или хиляди души по негова вина, няма значение. Пълен психопат. Ама ти му вярвай ако искаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе тоя PCR Тест показва ли, дали хората са болни от грип? 

Или е само направен за коронката?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Лудар написа:

При пложение, че ти самата получи тонове толерантност от мен, всичките ти напъни вече са безсмислени...

Надявам се това да е "батманската ти реплика " .

Съжалявам те , но не много ...В интерес на истината предпочитах този кретенизъм да го пишеше някой , който не познавам ...

За да мога да бъда още по-иносказателна и жестока ... Не ми харесва да спирам напълно заслуженият си Гняв !

Гневът не трябва да се спира ... Трябва да се излее навън към причинителят , защото ако го заровиш в себе си ще те разяде. 

А теб те Щадя !  Обирам си гнева !  Останалите от групичката ти не могат да ми предизвикат даже реакции , понеже са под допустимото ниво на когнитивно взаимодействие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С толкова ДНК събрана от цял свят, какво ще правят?  2 години голям матриал събраха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, _sirena_ написа:

Надявам се това да е "батманската ти реплика " .

Съжалявам те , но не много ...В интерес на истината предпочитах този кретенизъм да го пишеше някой , който не познавам ...

За да мога да бъда още по-иносказателна и жестока ... Не ми харесва да спирам напълно заслуженият си Гняв !

Гневът не трябва да се спира ... Трябва да се излее навън към причинителят , защото ако го заровиш в себе си ще те разяде. 

А теб те Щадя !  Обирам си гнева !  Останалите от групичката ти не могат да ми предизвикат даже реакции , понеже са под допустимото ниво на когнитивно взаимодействие.

:)ооооо чипираната, купи ли си от руснаците , дечипизатор

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

С толкова ДНК събрана от цял свят, какво ще правят?  2 години голям матриал събраха.

като те подстригват - това е ДНК-то ти, събираш ли си космите или ги оставаш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

:)ооооо чипираната, купи ли си от руснаците , дечипизатор

като те подстригват - това е ДНК-то ти, събираш ли си космите или ги оставаш

Имам човек. Не бери грижа, а и мога и без коса. Като Слави Трифонов. 

Тъй, че не бери грижа за мен, за моята коса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, parmobil написа:

Преди последните избори видях проф. Чорбанов, по btv да казва, че ваксините са о'к, стига да са по желание.

Не каза - лоши/вредни/гадни

Той това го твърди от както има ваксини за ковид.

Винаги на въпрос, какво би препоръчал да се ваксинират или не, е отговарял по един и същ начин - Моят съвет е, който чувства, че има нужда от тази ваксина, нека се ваксинира.

Никога не е твърдял, че ваксините са опасни или вредни, в началото отказваше да коментира ефикасността им, аргументирайки се със все още малкото данни. Сега вече ги определя като слабо ефективни, но въпреки това казва, че за застрашените групи е по-добре да се ваксинират.

Никога не е променял позицията си.

Ако ми разреши, ще ви постна лична кореспонденция с него тук.

преди 4 минути, N1K17Y написа:

Е, естествено че не се докара "нарочно". Просто вярваше, че ще е един от всички юберменшени, които ще го изкарат с 3 дена сополи и кашлица. Че даже и лъга, че вече е бил болен. Ама му излязоха криви "сметките" (не че може да се предвиди, как ще го изкараш) и се докара до болница. От глупост. Защото не се ваксинира, а разчита на "естествения" си имунитет. А дали е оцелял, защото има връзки, дали нямаше да умре като куче, ако беше обикновен гражданин, няма как да знаем. Но продължава да дрънка глупости, че ваксините нямат смисъл и е по-добре да го изкараш леко, отколкото ваксина. Защото има повече гласоподаватели, които ще му харесат анти-ваксърската реторика, отколкото обратното. Това, че ще умрат няколко стотици или хиляди души по негова вина, няма значение. Пълен психопат. Ама ти му вярвай ако искаш.

Човече, говориш абсолютни глупости.

Определено си на път да развиеш сериозна психоза.

П.С. Сетих се, че отдавна исках да попитам ваксинираните за онова, което каза Мирча, че на него му нямам вяра.

Вярно ли е това, че преди ваксинация не ви правят никакви тестове?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

С толкова ДНК събрана от цял свят, какво ще правят? 

Биороботи.  Евтина , непретенциозна работна ръка.  Ще ги хранят с химия ГМО и бустери , няма да имат Съзнание и за нищо няма да имат претенции , няма да имат и нужда и най-важното няма да се размножават.  Ще живият в кутийки , по-малки от на китайците и ще почиват прави.  Като се повредят ще им сменят чарковете и толкова.  Някои от тези тук като ги чета , ами те даже са нямали нужда от интервенцията с инжекцията - те готови се родили , бе ...  Ето този с цифричките и буквичките - ами той роден биоробот !

Натурал !  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, _sirena_ написа:

Биороботи.  Евтина , непретенциозна работна ръка.  Ще ги хранят с химия ГМО и бустери , няма да имат Съзнание и за нищо няма да имат претенции , няма да имат и нужда и най-важното няма да се размножават.  Ще живият в кутийки , по-малки от на китайците и ще почиват прави.  Като се повредят ще им сменят чарковете и толкова.  Някои от тези тук като ги чета , ами те даже са нямали нужда от интервенцията с инжекцията - те готови се родили , бе ...  Ето този с цифричките и буквичките - ами той роден биоробот !

Натурал !  :D

Според мен търсят някого и вече са го намерили. Затова вече не искат тестове, а ваксини. Пускат само с ваксини.

Тестване за грип, че то прилича на ковид теста.

Даже и PCR Тестът е същият като този на Ковид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, АСПЕКТ написа:

Според мен търсят някого и вече са го намерили. Затова вече не искат тестове, а ваксини. Пускат само с ваксини.

Тестване за грип, че то прилича на ковид теста.

Даже и PCR Тестът е същият като този на Ковид.

Хорейшо. ти ли си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, АСПЕКТ написа:

"Аз посях огъня / гена в света и  го поддържам докато гори "   :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, andiay написа:

Той това го твърди от както има ваксини за ковид.

Винаги на въпрос, какво би препоръчал да се ваксинират или не, е отговарял по един и същ начин - Моят съвет е, който чувства, че има нужда от тази ваксина, нека се ваксинира.

Никога не е твърдял, че ваксините са опасни или вредни, в началото отказваше да коментира ефикасността им, аргументирайки се със все още малкото данни. Сега вече ги определя като слабо ефективни, но въпреки това казва, че за застрашените групи е по-добре да се ваксинират.

Никога не е променял позицията си.

Ако ми разреши, ще ви постна лична кореспонденция с него тук.

Човече, говориш абсолютни глупости.

Определено си на път да развиеш сериозна психоза.

П.С. Сетих се, че отдавна исках да попитам ваксинираните за онова, което каза Мирча, че на него му нямам вяра.

Вярно ли е това, че преди ваксинация не ви правят никакви тестове?

Свършиха аргументите и пак минахме на общи приказки и лаладжийство. Аз съм пас ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, АСПЕКТ написа:

Ще те клонират, като овцата Доли и ще направят армия от Аспектовци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, N1K17Y написа:

На скриптове и ботове, които не могат да осмислят едно твърдение, да го проверят и въобще да водят дискусия, а само изплюват въпрос след въпрос на произволен принцип, не отговарям.

Честно казано не знам нито какво са скриптове (освен като "сценарий" -термин в киното), нито ботове.

Все пак съм жена, компютърни термини не разбирам.

Биороботите ще могат ли да пръцкат? 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, _sirena_ написа:

Гневът не трябва да се спира ..

гневът не бива да се  допуска

води до необратими  психологически изменения 

но ти си млада

ще разбереш един ден .

преди 1 час, Mediterranean написа:

Честно казано не знам нито какво са скриптове (освен като "сценарий"

точно това е  сценарии- начин на действие 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия ковиди и прочие защо при всички видове изследвания се мълчи относно какво става с хората с положителен и тези с отрицателен резус фактор? Щот нещо почва да дава отенък и че тия с отрицателния резус фактор били наследници на синя кръв от далечни извънземни и бла бла...

П.С след Омакрон трябва да очакваме и Омеркел нали тъй?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, mitosandov написа:

П.С след Омакрон трябва да очакваме и Омеркел нали тъй?

Осоломон Обесенон

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Д-р Андреас Ноак беше химик,специалист по въглерод.Еднослойният въглерод или монослойният графит във ваксината = ножчета за бръснач в наномащаб! Toй публикува това видео на 23 ноември.Четири дни по-късно той беше убит.    ВИДЕО:Д-р Андреас Ноак разкрива графеновите бръсначи във фалшивата ваксина и мъртъв скоро след това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване