Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

• Отговори 41k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2715

• miro20

2659

• Реджеп Иведик

3274

• Радул

2926

преди 5 минути, parmobil написа:

Пусни нещо истинско веднъж.

За теб лъжа,за другите истина:

ДЕЙВИД МАРТИН КАТЕГОРИЧНО ЗАЯВЯВА:

1). Няма SARS-CoV-2.  Има биологично оръжие, което през 1999 г. беше платено от Антъни Фаучи, патентовано е от университета на Северна Каролина, Чапъл Хил през 2002 г. Рекомбинантният коронавирус всъщност беше биологичното оръжие, създадено от NIAID за този момент. Това биологично оръжие беше клонинг на коронавирус с инфекциозна репликация.

Той казва: „Това биологично оръжие е създадено, за да унищожи човечеството. И ако започнем да говорим за биологично оръжие, а не за ваксина или вирус, щяхме да постигнем голям напредък."

2). Няма COVID-19.  Има грипоподобно заболяване. Когато Световната здравна организация изобрети понятието COVID-19, това беше първото заболяване в човешката история, което нямаше клинична диагностика. Тя беше диагностицирана от комисия и симптом - и след това те измислиха термина "асимптоматичен носител", който не съществува.

3). Няма ваксина.  Има биологично оръжие, което се инжектира, което е проектирано да генерира тонове пари за Big Pharma.

АРХИТЕКТИ НА ПЛАНДЕМИКАТА

Дейвид казва, че Питър Дазак от EcoHealth Alliance и Антъни Фаучи са архитектите на пандемията и на плана за печалба,от принудителното унищожаване на всички на планетата, което датира от поне 2016 г. в документ, озаглавен  „Разработване на медицински мерки за противодействие ( MCMs) за коронавирус“ , който е част от „Известия на Националната академия на науките“.

Daszak пише на Fauci: „Трябва да увеличим общественото разбиране за необходимостта от медицински контрамерки, като пан-коронавирусна ваксина. Ключов двигател са медиите и икономиката ще последва шума. Трябва да използваме тази реклама в своя полза, за да стигнем до истинските проблеми. Инвеститорите ще отговорят, когато видят печалба в края на процеса."

Дейвид казва, че горното изявление е „Признание за 5 престъпления в Съединените щати... и нито един губернатор, нито един член на Министерството на правосъдието, нито един американски прокурор, нито един генерален прокурор, нито един избран служител в това страната всъщност ще позволи този цитат да влезе в публичния архив.

„И познайте какво? От вас зависи да го направите. Това е офертата, която трябва да изпратите до всеки избран представител, всеки един назначен представител, всяко училищен съвет. Това е признание за престъпен заговор за убиване и осакатяване на американци... [този документ] е моментът, когато престъпният заговор е оповестен публично.

ТРУДА ИСТИНА

„И това ще бъде неудобно за мнозина от вас да прегърнат, но не ме интересува, защото понякога трябва да приемем една твърда истина: На 18 септември 2019 г. Световната здравна организация, в своята глобална готовност Събирайки се на борда за наблюдение, се събраха и казаха, че трябва да създадем глобална симулация на освобождаването на респираторен патоген, което ще продължи от септември 2019 г. до септември 2020 г. Глобална кампания.

„Денят след публикуването на този документ, президентът Доналд Тръмп подписа тази  изпълнителна заповед  [13887] и искам да прочетете какво има в тази изпълнителна заповед. Тези технологии на платформата за ваксини включват ДНК, иРНК, вирусоподобни S-частици, векторно базирани и самосглобяващи се наночастици ваксини.

„Денят след като китайците, NIAID, фондацията на Бил и Мелинда Гейтс, в престъпен заговор, в преплетени дирекции, в рекет, обявиха... война на света, Доналд Тръмп подписа изпълнителна заповед, която всъщност задължава токсинът да бъде освободен на обществено. Точно там е, в неговата изпълнителна заповед.

По подробно прочетете тук: Става дума за поставяне на белезници на Антъни Фаучи и разхождане на престъпника. Ето за какво става въпрос!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, andiay написа:

А бе хич не е спорен, стига да се употребяват разумно.

НЕ-употребявам съвсем разумно!

С изключение на домашните, над 50 гадуса!

преди 18 часа, N1K17Y написа:

Статистиките го казват, скриптчо.

Статистиката може да докаже всичко, дори истината.
Ноел Монихан

преди 10 часа, miro20 написа:

На кого Миро пак е изял закуската ? :giggle1:

Не е моята - аз ... не закусвам!

преди 9 часа, дръндю написа:

мдаа, решението за масово ваксиниране е неудачно 
слагам маска, като говоря с някой, да не пръскам  слюнки...тъй де, никой не е длъжен заради мен да си носи дъждобран

Аз не „пръскам слюнка“ - направо ги плюя!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, jhoro написа:

Статистиката може да докаже всичко, дори истината.
Ноел Монихан

Свободен си да я опровергаеш. Аз затова и я пускам. Ама досега все дървени философи отговарят. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Реджеп Иведик написа:

Дали да ги пие, решава лаика. Не специалиста.

Решава, който има ПРАВО да реши. Специалиста съветва.

преди 11 часа, Лудар написа:

Лаика има ПРАВОТО единствено да се откаже от помощта на специалиста. Не и дали да пие антибиотик. Стигнал ли е до специалист, лаика има право само да изпълнява препоръките му. Ако откаже, значи се отказва и от услугите на специалиста.

Зависи от лаика и от специалиста, че не всички лаици са еднакви и не всички специалисти са еднакви.

Мен, дежурния специалист ортопед в спешното, ми препоръча гипс на крака за един месец за разтегнат ахилес, че можело иначе да стигна до операция. Даже и щял да ме уреди с "миещ" гипс за 80 лв.

Ами не изпълних препоръките му и потърсих мнение на друг специалист, платих си прегледа, че да не чакам ред по здравна каса и се оказа, че освен разтегнат ахилес е скъсан и един от мускулите на прасеца.

Ако бях изпълнил препоръките на първия специалист, днес със сигурност щях да бъда вече на няколко операции и куц с единия крак.

А два месеца, след инцидента вече бях на връх Ботев и за две години от тогава имам поне 1500 км. извървени по планински баири.

Така че, от специалист до специалист и от лаик до лаик, разлика огромна.

Лично аз, компромис със здравето си не правя и не се доверявам сляпо на никой, относно него.

преди 47 минути, jhoro написа:

Е, и аз не ползвам често, но за последните 20 години два-три пъти се е налагало.

И нито веднъж за повече от 5 дена, камо ли различни един след друг.

преди 26 минути, N1K17Y написа:

Свободен си да я опровергаеш. Аз затова и я пускам. Ама досега все дървени философи отговарят. 

Според статистиката, от 1 000 000 представления на различни илюзионисти по света, при 999 000 се наблюдава как илюзиониста реже с трион асистентката си на части и после я отново я "сглобява" непокътната. Следователно това е възможно.

Ако искаш можеш да пробваш.

Ако ли не, опровергай тази статистика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фон дер Лайнарен трябва да я овесим по напред от свинята Паси.

На портата на райхстага да я овесим. Да виси и да се люлее!

преди 5 минути, andiay написа:

Зависи от лаика и от специалиста

Не, пишеш глупости, колкото да не заспиш.

Ти на чия страна си ?

Абе хора. Какво ви става ? Ще ни сгънат още вчера, ако не си размърдате мозъците

преди 10 минути, andiay написа:

Нищо не си разбрал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, andiay написа:

Зависи от лаика и от специалиста, че не всички лаици са еднакви и не всички специалисти са еднакви.

Мен, дежурния специалист ортопед в спешното, ми препоръча гипс на крака за един месец за разтегнат ахилес, че можело иначе да стигна до операция. Даже и щял да ме уреди с "миещ" гипс за 80 лв.

Ами не изпълних препоръките му и потърсих мнение на друг специалист, платих си прегледа, че да не чакам ред по здравна каса и се оказа, че освен разтегнат ахилес е скъсан и един от мускулите на прасеца.

Ако бях изпълнил препоръките на първия специалист, днес със сигурност щях да бъда вече на няколко операции и куц с единия крак.

А два месеца, след инцидента вече бях на връх Ботев и за две години от тогава имам поне 1500 км. извървени по планински баири.

Лично аз, компромис със здравето си не правя и не се доверявам сляпо на никой, относно него.

И защо ме цитира мен, за да ми ги кажеш тези неща, след като свръхинтелигентен човек като теб, би се досетил и без да се замисля, че ми дреме на... антибиотика?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз изобщо не ходя на доктор като се контузя. Спирам да бягам няколко дена. Ако е лека контузията изобщо не спирам. Минава ми като на куче.

Ся два дена не съм бягал, щото бахър. И утре няма, щото имам работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото пак си написал глупости, бе Радулчо.

Нали ти казах, че ми е все едно на какво ти дреме или не.

Пишеш ли глупост, казвам че е глупост.

Не пиши глупости и няма да те цитирам.

преди 15 минути, Реджеп Иведик написа:

Не, пишеш глупости, колкото да не заспиш.

Ти на чия страна си ?

Абе хора. Какво ви става ? Ще ни сгънат още вчера, ако не си размърдате мозъците

Нищо не си разбрал

Щом казваш.

Всеки има право на мнение.

Иначе съм на моята си страна, ако с някой вижданията ни съвпадат - добре, ако ли не - проблем за мен няма.

преди 7 минути, Лудар написа:

И защо ме цитира мен, за да ми ги кажеш тези неща, след като свръхинтелигентен човек като теб, бе се досетил и без да се замисля, че ми дреме на... антибиотика?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, andiay написа:

Единственото, което се разбира от прословутите ти неглупости е, че се опита неуспешно да се изкараш по- специалист от специалист. Хубаво е че си вярваш иначе...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, andiay написа:

ако ли не - проблем за мен няма

Абе досега тази философия беше желязна. И аз се ползвах от нея. Ама вече е пробита.

Поединично не можем да се спасим. Можем ама в гората, като отшелници. Или в гроба.

Ако искаме да живеем качествено в цивилизацията, трябва да се обединяваме и да се бием за да изметем мекеретата от властта. Докато сме мнозинство.

Готвят ни операция Барбароса от 1 ви февруари. Блицкриг. Телевизор ли нямаш ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, andiay написа:

Според статистиката, от 1 000 000 представления на различни илюзионисти по света, при 999 000 се наблюдава как илюзиониста реже с трион асистентката си на части и после я отново я "сглобява" непокътната. Следователно това е възможно.

Ако искаш можеш да пробваш.

Ако ли не, опровергай тази статистика.

Че Вие сам сте дал отговора бе, г-н Чорбанов. Илюзонист е ключовата дума. Няма как да опровергая статистика, която е вярна. Точно това се наблюдава. Ама е илюзия. И е отдавна обяснено как става илюзията дори. Благодаря, че ми доказахте твърдението, че само дървени философи отговарят. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се учудвам на извода ти, вече установихме, че имаш проблем с осмисляне на прочетеното.

Пробвай пак.

Ясно съм посочил на кой специалист съм се доверил и защо.

Но то не става само с четене, трябва и ...нещо друго.

Не аз твърдях, че съм най-големия специалист.

Ама вЕрвай си, то май само ти остана да си вЕрваш.

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Че Вие сам сте дал отговора бе, г-н Чорбанов. Илюзонист е ключовата дума. Няма как да опровергая статистика, която е вярна. Точно това се наблюдава. Ама е илюзия. И е отдавна обяснено как става илюзията дори. Благодаря, че ми доказахте твърдението, че само дървени философи отговарят. 

Ами и за онази статистика ти казах да наблегнеш на едни ключови базови точки, за да разбереш, че много отдавна е обяснено кое как става.

Благодаря, че доказваш твърдението ми, че първо трябва да имаш базова представа за това как се случват нещата и едва тогава да обясниш възможно ли е това, което наблюдаваш.

По-добре дървен философ, отколкото просто пън.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, andiay написа:

Ясно си посочил и на кой не си се доверил. Само не каза защо, та предположих, че е защото си по- умен от него. Я кажи сега, с една излишна операция ли се набарбальока?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, andiay написа:

Не се учудвам на извода ти, вече установихме, че имаш проблем с осмисляне на прочетеното.

Пробвай пак.

Но то не става само с четене, трябва и ...нещо друго.

Не аз твърдях, че съм най-големия специалист.

Ама вЕрвай си, то май само ти остана да си вЕрваш.

Ами и за онази статистика ти казах да наблегнеш на едни ключови базови точки, за да разбереш, че много отдавна е обяснено кое как става.

Благодаря, че доказваш твърдението ми, че първо трябва да имаш базова представа за това как се случват нещата и едва тогава да обясниш възможно ли е това, което наблюдаваш.

По-добре дървен философ, отколкото просто пън.

Тоест не можеш да го обясниш, ами аз трябва сам да го схвана, като ти отговоря на 4-те точки, иначе съм тъп. Само не разбрах, защо (пак) продължаваш да ми отговраяш като нищо няма да кажеш ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Само не разбрах, защо (пак) продължаваш да ми отговраяш

Щото не е разбрал, че си на служба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Лудар написа:

Ясно си посочил и на кой не си се доверил. Само не каза защо, та предположих, че е защото си по- умен от него. Я кажи сега, с една излишна операция ли се набарбальока?

Както казах, операция нямаше, щеше да има, ако гипсираш крак със скъсан мускул.

Минах само с мехлеми и компреси, е движех се с патерици и не натоварвах излишно контузения крак, даже не излязох в болнични.

Ако не знаеш, мускулните влакна имат това свойство да се възстановяват сами.

В случая извадих и късмет, защото от трите мускула на прасеца, бях скъсал вътрешния, ако бе някой от другите можеше и да не мина толкова леко.

Но при всички положения гипса не бе изобщо нужен.

Така, като е нямало причина да пиеш три различни антибиотика един след друг.

Но всеки сам решава на кой да се довери.

преди 4 минути, N1K17Y написа:

Тоест не можеш да го обясниш, ами аз трябва сам да го схвана, като ти отговоря на 4-те точки, иначе съм тъп. Само не разбрах, защо (пак) продължаваш да ми отговраяш като нищо няма да кажеш ? 

Щото пишеш глупости, затова ти отговарям.

Аз ти го обясних, но за теб обяснението не важи, защото нямаш и представа по онези четири точки.

Както детето вярва, че илюзиониста наистина реже мадамата и това е типично до определена възраст, но става обезпокоително след преминаването на тази възраст.

Аз не съм в състояние да оборя вярата на някой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До сега се борих със сайта на БНТ, но не можах да се преборя та да дам клипче. Който може, да си върне предаването "Денят започва" от тази сутрин около 07:41. Там Богдан Кирилов - изпълнителен директор на Агенция по лекарствата каза, че:

Цитат

Компанията Янсен е подала документи в Европейската агенция по лекарства по отношение на актуализация на кратката характеристика, тъй като са проведени изпитания за бустер доза след вторият месец.

Оказа се, че супер-дупер ваксините държат... от ден до пладне. Очаквайте скоро задължителни бустерни дози... всяка сутрин на гладно, а по-късно през деня за следобедна закуска, вместо бутерка - една бустерка. Ай сиктир!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 130 работника само 15 са боцнати.

Другите не искат да се боцкат. Да видим сега, кой ще работи при пенсионирате в Германия. Кой ще ги гледа. 

Няма болногледачи.

https://fb.watch/9ERHy7UWE8/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, andiay написа:

Но всеки сам решава на кой да се довери.

Да, в конституцията го пише, в закона и в Нюрнбергските правила. Преди малко защо мина на страната на врага не разбрах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, andiay написа:

Както казах, операция нямаше, щеше да има, ако гипсираш крак със скъсан мускул.

Не знам дали ти е известно, но при счупване на кост също има разкъсан мускул ( и то много по- разкъсан), но кракът се гипсира и пак минава без операция. Как би коментирал твърдението си, че ако гипсираш крак със скъсан мускул, непременно се отива на операция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

От 130 работника само 15 са боцнати.

Другите не искат да се боцкат. Да видим сега кой ще работи при пенсионирате в Германия. Кой ще ги гледа. 

Ей, имаш ли представа дали в Германия ги тестват преди ваксинация?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване