Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 22 минути, АСПЕКТ написа:

Че кой твърди обратното? От САЩ тръгна вируса. Нали имаше военни игри.

Да беше прочел статиите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2724

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3277

• Радул

2926

преди 22 минути, АСПЕКТ написа:

От САЩ тръгна вируса.

Така е, така е. Ухан е американски град в щата Китай. :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Димитър 59 написа:

„Каменоделеца“ ми каза,че 2020-та не е имало увеличение на работата му,а тази година от лятото насам е почувствал значителното увеличение.Все ви се ще,да изкарате,че хора мрели от вашата настинка,но уви не е така...

Каменоделец не беше с ирония. Човекът прави паметници, затова го нарекох така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес е било интересно в София. Някакви хора са протестирали пред Народното събрание, срещу "измисления" вирус Ковид-19! Чудя се дали утре ще продължат с протеста и да включат "измисления" вирус менингит. Светла му памет на детенцето. Според мен протестиращите са платени, защото ако не са, значи са психично болни и са за специализирано здравно заведение.

преди 5 минути, ncl написа:

Испанският грип от Испания ли тръгна?!

От Бил Гейтс. Ако не знаеш той е от рода Маклауд Шотландски и още отдавна прави опити да ограничи населението на земята. Но това е тайна. И много малко хора от елита знаят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, БаалБек написа:

Днес е било интересно в София. Някакви хора са протестирали пред Народното събрание, срещу "измисления" вирус Ковид-19! Чудя се дали утре ще продължат с протеста и да включат "измисления" вирус менингит. Светла му памет на детенцето. Според мен протестиращите са платени, защото ако не са, значи са психично болни и са за специализирано здравно заведение.

Хората протестират за свободата си на избор,ти ги изкара платени или психично болни!А „интересното“,което показаха по новините за протеста,беше изявлението на Петков,когато каза:Аз съм ваксиниран,семейството ми е ваксинирано,вярвам на науката“.Този,се гласи да убива яко Българите с ваксини...!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Димитър 59 написа:

Хората протестират за свободата си на избор,ти ги изкара платени или психично болни!А „интересното“,което показаха по новините за протеста,беше изявлението на Петков,когато каза:Аз съм ваксиниран,семейството ми е ваксинирано,вярвам на науката“.Този,се гласи да убива яко Българите с ваксини...!

кое е по опасно да умреш - вируса или от ваксина, кажи го в проценти, а не в еди коя си страна имало 5 човека от ваксината, аз пък мога да ти кажа за хиляди умрели от вируса

дай за България че е по лесно

по официални данни от началото на пандемията имаме над 28 000 умрели от ковид

може ли да докажеш че имаме повече умрели от ваксината

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

кое е по опасно да умреш - вируса или от ваксина, кажи го в проценти, а не в еди коя си страна имало 5 човека от ваксината, аз пък мога да ти кажа за хиляди умрели от вируса

дай за България че е по лесно

От вируса „умират“ само в нагласените статистики,на екрана на телевизора,а от ваксината го виждаме вече на живо...Иначе,ако се върнеш в предишните дни,имаше статии,където лекари твърдяха,че до 40% от боцнатите си заминават,рано или късно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Димитър 59 написа:

Хората протестират за свободата си на избор.....

Ами аз виждам на плаката тези неща. 

Screenshot_1.png.d6cd1b7da8005d7a48d0b67908b75c4e.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Димитър 59 написа:

От вируса „умират“ само в нагласените статистики,на екрана на телевизора,а от ваксината го виждаме вече на живо...Иначе,ако се върнеш в предишните дни,имаше статии,където лекари твърдяха,че до 40% от боцнатите си заминават,рано или късно.

я покажи една статия която показва че в интезивно отделение има повече ваксинирани

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Димитър 59 написа:

Много неща,на които не вярвате сега,стават реалност по късно....

преди 47 минути, БаалБек написа:

Ок. Но имаш ли обяснение как все пак са дали такава прогноза?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, БаалБек написа:

Ами аз виждам на плаката тези неща. 

Screenshot_1.png.d6cd1b7da8005d7a48d0b67908b75c4e.png

многохиляден протест ми се вижда:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

я покажи една статия която показва че в интезивно отделение има повече ваксинирани

Вместо да се върнеш назад в темата,за да си ги прочетеш,ме караш да ги пускам пак ли?Я бягай към интензивното да се убедиш сам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Димитър 59 написа:

Вместо да се върнеш назад в темата,за да си ги прочетеш,ме караш да ги пускам пак ли?Я бягай към интензивното да се убедиш сам...

бягаш от въпроса - явно не желаеш да отговориш

а ако се върнеш назад в темата ще установиш че доста от противниците, вече ги нема - явно са 2 метра под земята

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VeeeSeLa написа:

Може да бъде изображение с един или повече хора и текстово съобщение

Tва особено умно е измислено. Значи котката, понеже наистина се страхува от кучето, има сърце на мишка. И въобще, май всички изброени животни тука, имат сърце на мишка. 😆  Много тъпи мъдрости се получават, когато илитерати се занимават с метафора на 3 ракии. Или с ракия на 3 метафори... А и тоя магьосник е бил ебати лаладжията.

преди 18 минути, Димитър 59 написа:

Цели 5 милиона и 250 хиляди нагласени викаш. Голямо нагласяне, голямо нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

w6YF80N.png

"От всички вaк'cини, които познавам през живота си (мaгaрешка кaшлица, дифтeрия, тeтанус, eдpа шaрка, мopбили, pубeoла, пapoтит, xeпaтит, мeнингит и тубeркулoзa), никога не съм виждал вaк'cинa, при която да нoсиш мacка и да се държиш на разcтoяниe, дори ако си напълно вaк'cиниpан. Никога не съм чувал за вaк'cинa, която кара виpусa да се paзпpoстpaнявa дори след вaк'cинaция. Преди това никога не бяхме чували за нaгради, oтстъпки, cтимули за получаване на вaк'cинa. Нямаше диcкриминaция, ако не си бил вaк'cиниpaн, никой не се е опитвал да те накара да се чувстваш лош или егоист. Никога не съм виждал вaк'cинa да застрашава отношенията между семейството и приятелите. Никога не съм виждал вaк'cинa, която застрaшaвa прeпитанието, рaбoтaта или училищeтo. След всички вaк'cини, които изброих по-горе, никога не съм виждал вaк'cинa като тази, която да дискpиминиpa, рaздeля и oсъждa oбществo като днешното и да рaзпада coциалнaтa тъкaн... Това е мощна вaк'cинa! Тя прави всички тези неща, които са споменати, НО НЕ И КАКВОТО Е ПРEДНAЗНАЧEНО ДА ПРAВИ!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

бягаш от въпроса - явно не желаеш да отговориш

а ако се върнеш назад в темата ще установиш че доста от противниците, вече ги нема - явно са 2 метра под земята

На теб,не може да ти се обясни,защото не искаш да получиш отговор,а търсиш начин да промениш дискусията в друга посока.По добре да ти бия един бустер,че да млъкнеш:                                                                                                                                                                                                                                                                          Хиляди съобщават, че развиват анормални тумори след ваксини с COVID.

преди 5 минути, Лудар написа:

Цели 5 милиона и 250 хиляди нагласени викаш. Голямо нагласяне, голямо нещо.

Точно ти,знаеш от преди,че това са хора умрели по различни причини,но в последствие записани с Ковид,срещу комисионна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VeeeSeLa написа:

Дупката ли си загуби ве, мишок? :lol6:Или остана без мустаки? :D 

Май ме бъркаш с някой.

преди 4 минути, Димитър 59 написа:

На теб,не може да ти се обясни,защото не искаш да получиш отговор,а търсиш начин да промениш дискусията в друга посока.По добре да ти бия един бустер,че да млъкнеш:                                                                                                                                                                                                                                                                          Хиляди съобщават, че развиват анормални тумори след ваксини с COVID.

Айде, до сега получаваха тромбози, сега вече тумори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, vpvelev написа:

От всички вaк'cини, които познавам през живота си (мaгaрешка кaшлица, дифтeрия, тeтанус, eдpа шaрка, мopбили, pубeoла, пapoтит, xeпaтит, мeнингит и тубeркулoзa), никога не съм виждал вaк'cинa, при която да нoсиш мacка и да се държиш на разcтoяниe, дори ако си напълно вaк'cиниpан. Никога не съм чувал за вaк'cинa, която кара виpусa да се paзпpoстpaнявa дори след вaк'cинaция. Преди това никога не бяхме чували за нaгради, oтстъпки, cтимули за получаване на вaк'cинa. Нямаше диcкриминaция, ако не си бил вaк'cиниpaн, никой не се е опитвал да те накара да се чувстваш лош или егоист. Никога не съм виждал вaк'cинa да застрашава отношенията между семейството и приятелите. Никога не съм виждал вaк'cинa, която застрaшaвa прeпитанието, рaбoтaта или училищeтo. След всички вaк'cини, които изброих по-горе, никога не съм виждал вaк'cинa като тази, която да дискpиминиpa, рaздeля и oсъждa oбществo като днешното и да рaзпада coциалнaтa тъкaн... Това е мощна вaк'cинa! Тя прави всички тези неща, които са споменати, НО НЕ И КАКВОТО Е ПРEДНAЗНАЧEНО ДА ПРAВИ!

Много добре написано. Това си точно ти. Това те описва идеално. Как един лаик обяснява неща, от които си няма представа. Но прави гениално заключение и то става константа. Браво! :yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Лудар написа:

Айде, до сега получаваха тромбози, сега вече тумори.

И още какво ги чака,никой не знае...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване