Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 23 минути, M.Николов написа:

Чакай, тия ваксинираните нямаше ли да измрат в близките 5 години?

Каква 2030г.?

Всичко е относително...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 45k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3030

• miro20

2683

• Реджеп Иведик

3493

• Радул

2926

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

Миро20 инженера ще им помогне. Той е учил аналитичната математика (геометрия).

Тази - АНАЛитичната математика - това, което си мисля ли е или друго?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, АСПЕКТ написа:

Той е учил аналитичната математика

Той ще ги учи за процентите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Разбира се. Къде сме ние, къде е миро20?

Миро също е зле с тая материя. Като цело сте във филма "Калкулирай трудно".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Лудар написа:

Всичко е относително...

Виж за теб, какво месце измислиха.

Хем вкусно, хем здравословно.

3 Де месо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, БаалБек написа:

Харесваш ми, че си откровен и признаваш, че има пандемия.

За Мангъров съм убедена, че гони политическа власт, която води след себе си и икономическа. За Чорбанов смятам, че иска да успее с негова ваксина, с която да се ваксинират българите и пуска много внимателно премерени послания. Затова го подкрепям и мисля, че ако успее ще имаме поредния световно известен българин.

Че кога, освен в самото начало, съм твърдял, че няма пандемия?

А тогава наистина нямаше, в България пък нямаше и епидемия дори.

Мангъров не е целял политическа власт, както и няма такава. Икономическа пък има още по-малко. Малко е склонен към преиграване, но като цяло е в час по въпроса и твърденията му имат своята подплата. Ако имаше повече специалисти като него, то бъдете сигурни, че смъртността щеше да е по-малка. Проблемът, и то не само в България е, че специалистите в тази област са кът. Просто не е печеливша специалност в развитите страни.

Е, разбира се, че ако Чорбанов може, ще използва дадената му трибуна, за да рекламира "своята" ваксина, все пак е интелигентен човек, но не тя основното в мнението му. Сигурен съм, че ако му поставят директно въпроса, дали смята, че неговата ваксина ще реши всички проблеми с тази епидемия, то той ще отговори с не. Както и за нея ще каже, че е въпрос на личен избор. Никога не би я "натресъл" насила на никого.

И ще доживея ли да кажеш на колко места по света се е стигнало до ситуация близо до колапс на здравната система, следствие на К19?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, АСПЕКТ написа:

Скрият, значи пазят.

Как се пазят РИСКОВИ ГРУПИ от виролентен вирус? Водолазен костюм? Барокамера? Я да видим "българчето" от ромски произход как ще отговори!?

Май Чорбанов ще се окаже, че леко послъгва и изпраща противоречиви послания сред хората!!!

Хоспитализираха проф. Андрей Чорбанов с COVID-19 инфекция

"По информация на Петър Велков проф. Чорбанов се влошил след около седмица с температура, двоен прием на антибиотик и потвърдена със скенер COVID инфекция.
Математикът припомня, че в различни медийни изяви Чорбанов е споделял, че вече е прекарал вируса и няма да се ваксинира, защото прекаралите заболяването имат траен имунитет срещу вируса и че естественият имунитет е много по-силен от ваксиналния."

А се оказва?

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/hospitaliziraha-prof.-andrej-chorbanov-s-covid-19-infekciia-2264397

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, АСПЕКТ написа:

Скрият, значи пазят. Български език ли не знаеш? От малцинствата ли си?

И не само , ами като я наблюдавам присъства в темата само  за да си начеше сексуалните дефицити , увисвайки на врата на този и онзи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, jhoro написа:

което си мисля ли е или друго?

Не е това, което си мислиш.

Човека е грамотен. Ти си запетайка и не знаеш като Анди на чия страна си.

Никой няма да ви чака да си включите животинските инстинкти.

Борбата е безмилостно жестока, както е казал поета.

преди 5 минути, Лудар написа:

къде е миро20?

Ще цъфне бе. И ще върже.

Въпроса е, къде е Кунчев ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, БаалБек написа:

Как се пазят РИСКОВИ ГРУПИ от виролентен вирус? Водолазен костюм? Барокамера? Я да видим "българчето" от ромски произход как ще отговори!?

Кой е от ромски произход? Аз не съм ром. И да бях, какво?

Новина от март месец. Днес в парламента беше жив и здрав.

Професорът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Реджеп Иведик написа:

Въпроса е, къде е Кунчев ?

Инспектирал "ваксините" у фризера на -70 градуса !

Щял да излезе от там когато приключи ваксинацията , говорят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, БаалБек написа:

Май Чорбанов ще се окаже, че леко послъгва и изпраща противоречиви послания сред хората!!!

Хоспитализираха проф. Андрей Чорбанов с COVID-19 инфекция

"По информация на Петър Велков проф. Чорбанов се влошил след около седмица с температура, двоен прием на антибиотик и потвърдена със скенер COVID инфекция.
Математикът припомня, че в различни медийни изяви Чорбанов е споделял, че вече е прекарал вируса и няма да се ваксинира, защото прекаралите заболяването имат траен имунитет срещу вируса и че естественият имунитет е много по-силен от ваксиналния."

А се оказва?

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/hospitaliziraha-prof.-andrej-chorbanov-s-covid-19-infekciia-2264397

От същия източник.

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/prof.-andrej-chorbanov-prebori-covid-19-ne-beshe-lesno-2265594

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, БаалБек написа:

Как се пазят РИСКОВИ ГРУПИ от виролентен вирус?

Не отговори. Нещо не ти изнася. Затварят се в зала Арена Армеец и им се правят отделни клетки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, ncl написа:

Ако се умира от ваксините

Не се знае. Има прекалено много смъртни случаи и увреждания, но е по вероятно да не са за целенасочено разреждане на популацията.

Най вероятно е ваксините да са като маските. За да сте роби.

Милен Цветков каза за маските, същото най вероятно важи за ваксините

Отнемат ви гражданските права и свободи, вие блеете като овце !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, andiay написа:

"Той уточни, че по-рано е единствено споменавал, че вероятно е прекарал COVID-19."

Перфектно измъкване от ситуацията. Този освен добър микробиолог се оказа и добър политик - хлъзгав като риба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, _sirena_ написа:

И не само , ами като я наблюдавам присъства в темата само  за да си начеше сексуалните дефицити , увисвайки на врата на този и онзи.

Както винаги - Ad hominem

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, БаалБек написа:

Не отговори. Нещо не ти изнася. Затварят се в зала Арена Армеец и им се правят отделни клетки?

Що как пазеха рисковите пациенти по време разгара на пандемията? През март 2020?

Нас ни затваряха заради тях, а сега кого пазим. След като сме затворени отново. Не знам.

Пазим ваксинираните, сигурно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, АСПЕКТ написа:

Новина от март месец. Днес в парламента беше жив и здрав.

Професорът.

Ама вярно се оказа, че не разбираш написаното и не схващаш за какво става дума. :angry: @andiay веднага "чатна". 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, БаалБек написа:

Ама вярно се оказа, че не разбираш написаното и не схващаш за какво става дума. :angry: @andiay веднага "чатна". 

Какво е чатнал? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, VeeeSeLa написа:

Айде сега! Почваме със сапунките ли? И аз се 'ебавам с Лудар/Радул и Николов, ма нищо лично не влагам! 

Не ме вълнува кой какво влага , нито ме интересуват обектите на инвестираният емоционален заряд !

Не знам къде ти се привиждат сапунки.   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, БаалБек написа:

Всичко наред ли е с теб? Ако имаш паник-атаки да дойда да се поцелуваме?

С ваксинирани не се целувам, защото ще ми лепнат някой мутант на ковида.

Д-р Ботев за това как ваксинираните заразяват неваксинираните и кои маски са ефективни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не обичам да се позовавам на Wikpedia, но защото не става дума за наука, а за мерки:

https://bg.wikipedia.org/wiki/Карантина

За англоговорящите - https://en.wikipedia.org/wiki/Quarantine

За рускоговорящите - https://ru.wikipedia.org/wiki/Карантин

И да покажа пак на революционерите, които крещят, че се потъпква чл. 6 от конституцията

Чл. 35.
(1) Всеки има право свободно да избира своето местожителство, да се придвижва по територията на страната и да напуска нейните предели. Това право може да се ограничава само със закон, за защита на националната сигурност, народното здраве и правата и свободите на други граждани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, vpvelev написа:

С ваксинирани не се целувам, защото ще ми лепнат някой мутант на ковида.

Д-р Ботев за това как ваксинираните заразяват неваксинираните и кои маски са ефективни

Ние сме Преболедували и на практика ИС ни е в пълна бойна готовност и няма да позволи на "врага" да ни разболее.

Така , че принципно можеш да се поцелуваш , стига да не те е гнус. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, БаалБек написа:

"Той уточни, че по-рано е единствено споменавал, че вероятно е прекарал COVID-19."

Перфектно измъкване от ситуацията. Този освен добър микробиолог се оказа и добър политик - хлъзгав като риба.

Защо, ти как щеше да реагираш?

Или смяташ, че всеки, който в даден момент е решил, че боледува от ковид се е изследвал?

Но, това не променя по никакъв начин факта, че естествения имунитет е по-добра защита, лошото е, че трябва да успееш да се справиш със заболяването, преди да го получиш.

Ако трябва да кажа личното си мнение, то смятам, че много добре е знаел, че не е боледувал, но това му е дошло на устата, когато са го попитали дали ще се ваксинира. Просто е нямало как да каже не, без да посочи неутрална причина, която няма да обиди никого.

Така че, в този смисъл да, добър политик е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, andiay написа:

Че кога, освен в самото начало, съм твърдял, че няма пандемия?

Пандемия стана, като смениха определението за пандемия. Умножиха знаменателя на контролната дроб по 10.

По старото определение все още няма пандемия. И епидемия няма. И грипна ваканция не се налага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...