Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 3 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Те да искаха само две ..... В някои държави има призиви официално да не се признават лица за ваксинирани , ако имат по-малко от 4 дози . Като гледам как се развиват събитията скоро ще настояват освен задължително да се поставя и нова ваксина на всеки 3 месеца . И след незнайно колко поставени дози познай какъв имунитет ще има този организъм .  ;)

Важното е плебса и социума да си вярват ,че са защитени и да продължат да си живеят без спазване на мерките :)

преди 3 минути, N1K17Y написа:

А да ти е хрумвало, че може да се работи и върху двете неща едновременно? Какво ще ваксинираш, след като всеки се е разболял и има имунитет вече ? А по-добро от превенцията няма. Ако те е грижа за здравето ти де.  Странно защо и Чорбанов направи ваксина, а не лекарство, м ? 

Ако правиш разлика, между това да умрат 5 милиона или 10 милиона, нужни са. Ама за тебе са все някакви цифрички, какво значение има колко точно милиона ще са. 

Захарче видно е ,че немаш връзка с логиката .Но ще ти обясня ,за фармацевтичните компании е далеч по-доходоносно да се дупчиш с техните препарати 3-4 пъти в годината отколкото да създадат ефективно лечение :) .Сега осмилили написаното или да ти го нарисувам ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2759

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3290

• Радул

2926

преди 4 минути, Ивайло Димов написа:

То и пандемии от полиомелит и туберкулоза няма ама се слагат ваксини :) Ей да ви имам логическото мислене .Ваксините се създават за да нема пандемии ,а не да се бориш с пандемия с ваксини дялани за 5-6 месеца .Нито една компания производител не е обявила продукта си за краен ,постоянно се мъчат да ги подобряват и адаптират към новите шамове .Но все още са в процес на бета версии :) а слагащите си ги са доброволно опитните мишки

Е? Що се слагат ваксини? За едра шарка също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слагат се веднъж и след това организма сам изгражда имунитет до гроб.Боц -боц бустерчета за ковид-19 по 3-4 на година ...........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, adobeaa написа:

Радуле,ти най добре ще ме разбереш... 

Няма сила,на света,да ме накарла да напврява нещо против воля та си.Пък била тя и жена миииии

Тук прекали. Аз и кофата за боклука изхвърлям. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кефя са на дупчените как се обясняват като ученички ,все едно са си купили фабрика на 08.09.1944 ............Ама моля ви се ако искате секи месец мое си инжектирате квото си искате .Ние неваксинираните ви черпим с нашите дози :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Ивайло Димов написа:

То и пандемии от полиомелит и туберкулоза няма ама се слагат ваксини :) Ей да ви имам логическото мислене .Ваксините се създават за да нема пандемии ,а не да се бориш с пандемия с ваксини дялани за 5-6 месеца .Нито една компания производител не е обявила продукта си за краен ,постоянно се мъчат да ги подобряват и адаптират към новите шамове .Но все още са в процес на бета версии :) а слагащите си ги са доброволно опитните мишки

И не можа да се сетиш, защо аджеба няма пандемии от туберкулоза и полиомиелит. Ми щото тогава всички дружно са се ваксинирали и е нямало интернет да захранва идиотите със теории за новия световен ред. И не са намирали съмишленици в ирационалните си, примитивни страхове от научните постижения. Много трудно да се досетиш наистина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Ивайло Димов написа:

Важното е плебса и социума да си вярват ,че са защитени и да продължат да си живеят без спазване на мерките :)

Захарче видно е ,че немаш връзка с логиката .Но ще ти обясня ,за фармацевтичните компании е далеч по-доходоносно да се дупчиш с техните препарати 3-4 пъти в годината отколкото да създадат ефективно лечение :) .Сега осмилили написаното или да ти го нарисувам ?

Ако ме видиш какъв съм космат, едва ли ще ми викаш захарче, ама благодаря все пак. А лекарстовто вече го направиха и пуснаха, та можеш да спиш спокойно значи. Само дето, струва 20 пъти повече от ваксината ;) 

Ама съм сигурен, че има милиони откачалки, които ще предпочетат да не взимат експерименталната течност, ама биха се били до смърт, да се докопат до лекарството, ако се разболеят. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Лудар написа:

И не можа да се сетиш, защо аджеба няма пандемии от туберкулоза и полиомиелит. Ми щото тогава всички дружно са се ваксинирали и е нямало интернет да захранва идиотите със теории за новия световен ред. И не са намирали съмишленици в ирационалните си, примитивни страхове от научните постижения. Много трудно да се досетиш наистина.

Ако можеше да мислиш с тва на раменете си и да четеш ,щеше да разбереш ,че тези ваксини са създадени без да е имало епидемия или пандемия от тези заболявания .И че тези ваксини са плод на многогодишен труд ,не за 5-6 месеца и хоп готови сме .

преди 8 минути, N1K17Y написа:

Ако ме видиш какъв съм космат, едва ли ще ми викаш захарче, ама благодаря все пак. А лекарстовто вече го направиха и пуснаха, та можеш да спиш спокойно значи. Само дето, струва 20 пъти повече от ваксината ;) 

Ама съм сигурен, че има милиони откачалки, които ще предпочетат да не взимат експерименталната течност, ама биха се били до смърт, да се докопат до лекарството, ако се разболеят. 

Викаш понеже ваксините са безплатни и юруш на корем :) Шамар да е ама на аванта ...........боц-боц -боц

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Ивайло Димов написа:

Слагат се веднъж и след това организма сам изгражда имунитет до гроб.Боц -боц бустерчета за ковид-19 по 3-4 на година ...........

Няма такъв филм. Никоя ваксина не е доживот. Има дълготрайни, в зависимост от това, дали преболедуване дава дълготраен имунитет. Ако да и ваксината е дълготрайна. За тетанус например, е няколко месеца. Пиниза там е, че тетануса няма къде да го хванеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Полиомелит,варицела,морбили  е до гроб :) ,ваксината срещу рак на шийката на матката при жените също .Абе четете ве ,четене му е майката .Не онаниране по форумите .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Ивайло Димов написа:

Ако можеше да мислиш с тва на раменете си и да четеш ,щеше да разбереш ,че тези ваксини са създадени без да е имало епидемия или пандемия от тези заболявания .И че тези ваксини са плод на многогодишен труд ,не за 5-6 месеца и хоп готови сме .

Викаш понеже ваксините са безплатни и юруш на корем :) Шамар да е ама на аванта ...........боц-боц -боц

Имало е, вероятност. Капиш? Ако можеше да мислиш с това на раменете си, щеше да разбереш колко общо има с настоящия момент. И понеже умници като теб, са нямали поприще в лицето на интернет, нещата се случили по правилния начин.

Бас хващам че ако ваксините струваха по 100$ парчето, щеше да си първи на опашката!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аха хахахаха боц-боц ,утре бягай за 3-4 бустер ,може да си и със скафандър облечен .Кви хора сте ве ,доброволци в глобален ,извратен експеримент .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Ивайло Димов написа:

Имаш интернет. А сега погледни кога е била най голямата пандемия от полиомиелит

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, N1K17Y написа:

Какъв пик не е имало тука, като в другите държави? За абсолютни числа ли ще си говорим, без да взимаме предвид колко е населението ? Щото като го съпоставим с населението, тука вълните са по-големи. Ти кои цифри гледаш ? Ню Йорк има една страшна вълна през април и сле това малка, втора, през януари. От тогава си държат ниски нива на смъртност. В Ню Йорк има 3000 починали на 1 милион население, в България са 4000. Това при смятане на 6.8 милиона българско население, което май е доста далеч от реалността, но е друг въпрос. Ти какви цифри гледаш или дори на какво викаш вълна, щом твърдиш, че в България вълните ни са по-леки от цитираните ти държави ? Точно сайта към който ме пращаш, твърдят, че сме втори по смъртност. А как стигаме второ място по смъртност, щом вълните ни са толкова леки в сравнение ? Май не е заради вълните, а ? Нямам търпение да чуя какво ще измислиш за неминуемата и 4-та вълна, която пак ще имаме същата смъртност, а може и нови рекорди да счупим, кой знае, докато ваксинираните държави държавт нещата по контрол.

А за Чорбанов : https://www.mediapool.bg/andrei-chorbanov-ne-sam-vinoven-che-horata-vyarvat-na-men-a-ne-na-vlastite-news325693.html

Ето ти едно твърдение, което е напълно вярно, само че пропуска да каже, че ако не бяхме ограничавали хората, то претоварването на болниците щеше да е много по-голямо и съответно повече смърт. Ама не било геноцид. 

Ти наистина не разбираш, какво гледаш!

Я сравни пика на смъртност в Ню Йорк с тогавашният пик на заболеваемост там.

Нещо да ти прави впечатление?

Сравни графиката на България и ми кажи за коя вълна имаме такова съотношение на пик на заболеваемост и пик на смъртност - малък брой заразени, голям брой починали.

В Ню Йорк страшния пик през април миналата година е пик за смъртност, но не е пик за заболеваемост.

Тази есен в България имаме пик и на заболеваемост и на смъртност, но двата пика са горе-долу еднакво стръмни, за разлика от онези в Ню Йорк от миналата година.

Къде е била по-високата процентно смъртност?

Първия пик го нямаше тук за Великден миналата година, когато си го изсмукаха от пръстите, за да оправдаят абсолютно ненужните по онова време прекомерни мерки.

Вълните при нас са си нормални и навсякъде където заразата е минавала на такива вълни, графиките са подобни, независимо дали са ваксинирани или не.

Като погледнеш САЩ като цяло, точно подобна графика виждаш.

И пак ще ти повторя, това 4 000 на милион за България е за две години и онова  3 000 на милион за Ню Йорк е за две години.

А аз сравнявам пиковите случаи, защото те трябва да се сравняват, а не обобщено.

Смъртността в Ню Йорк през миналата пролет е в пъти по-голяма от смъртността в България от случаите през тази есен, ако сега е най-големият пик у нас.

Смъртността в Ломбардия миналата пролет е в пъти по-голяма от тази при нас през тази есен.

Но тези нюанси при теб се губят, защото никога не си боравил със статистически данни и не си правил анализ.

А това е просто една лека задачка, която ти дадох, за цялостен статистически анализ корелациите са още повече.

А защо пропускаш първия абзац от интервюто на Чорбанов?

И защо смяташ, че това, което казва в цитата ти е призив за геноцид?

Я прочети внимателно цялото интервю, не бях го чел, благодаря за което.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Ивайло Димов написа:

Бих си я и платил, 20 евро е. А ти знаеш ли колко струва ПСР-теста  ? Не знаеш, щото иначе нямаше да ми развиваш тъпи теории, как фарма мафията забогатяла от ваксините. Изкопай друга опорка.

Аз нямам против информираните да откажат ваксина, ама ти не си информиран, както е видно от предишното изречение. Само после да не ревнете, когато някой близък има нужда от болнично лечение и осъзнаете колко ни е лошо лечението или че такова въобще може да няма за вас. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Лудар написа:

Не, просто не си го представих.

За страшното... виждал съм по- страшно, отколкото ти можеш да си представиш като страшно.

Нещо такова ли ? 

Защото ние така Зануляваме !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, N1K17Y написа:

И пак ще се тръшнат в болница, щотоооо докато се навият на тест ще е голямо мислене. Ганю е мнителен- всеки иска да го плиебе! Защо е толкова мнителен? Ами защото знае, че е малоумник, който всеки може да плиебе. И сега му е важно да защити ДНК то си от копи. Нищо че го ръси навсякъде. Ганю е герой... в собствените си очи. Иначе, няма по- голема мишка от него.

преди 3 минути, parmobil написа:

Имаш интернет. А сега погледни кога е била най голямата пандемия от полиомиелит

Тоя е сотаджия, ко не знаеш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Ивайло Димов написа:

.Но ще ти обясня ,за фармацевтичните компании е далеч по-доходоносно да се дупчиш с техните препарати 3-4 пъти в годината отколкото да създадат ефективно лечение :) .Сега осмилили написаното или да ти го нарисувам ?

преди 12 минути, Ивайло Димов написа:

Още един разбирач. По това, което си написал разбирам, че освен биология в 7 клас, раздел анатомия на жената, друго не си чел. И сега си се навел и от хобота ти си смукнал знания и ръсиш, ръсиш, и раздаваш на всеки. Явно си добър човек. Аджамия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Лудар написа:

Е ти си извор за нелепици, не е нещо изненадващо.

Удуши ме, бе Радулчо!

Ето предоставям ти тази възможност, обясни какви са белезита на ;лява или дясна идеология, колко типа лява идеология има и колко типа дясна.

Може ли една идеология да е лява по единия тип и дясна по другия.

Нали си Специалистът!

Да ме прощава бате Слай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, _sirena_ написа:

Нещо такова ли ? 

Защото ние така Зануляваме !!!

Само така си мислиш.

Нищо не може да бъде занулено. И внимавай с шиповете, да не вземеш да се Изправиш накриво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Лудар написа:

И не можа да се сетиш, защо аджеба няма пандемии от туберкулоза и полиомиелит. 

За миналата година починалите от туберкулоза в света бележат ръст от 20%.

Вече минават 1 500 000 за една година.

Мхм, да, изчезнала е тази туберкулоза.

Като включиш и тазгодишните и ще минат половината от жертвите на новия вирус.

Иначе, да, пандемия няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, andiay написа:

За миналата година починалите от туберкулоза в света бележат ръст от 20%.

Вече минават 1 500 000 за една година.

Мхм, да, изчезнала е тази туберкулоза.

Като включиш и тазгодишните и ще минат половината от жертвите на новия вирус.

Иначе, да, пандемия няма.

Ми щото някой му се вярва, че васкината е дожовотна. Честтито на печелившите. Щото вече никой не се ваксинира за туберкулоза. Силна е свободата да избереш смъртта от глупост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-голямата мишка - най-силно циври !!!

Уплашена за мижавият си , миши , сив животец под 4 колела , живееща да се прибере и завърши поредният утрепан  ден с няколко ракии , пред сивото лаптопче , където голямата сива мишка всяка нощ може да изживее на батман , супермен , професор , учен и т.н. 

Идеалният Сив животец на съвременната мишка-зомби , готова да продаде и Душата си на дявола само и само да удължи агонията на мижкарският си , ненужен и безсмислен животец . 

Щеше да бъде смешно , ако не беше Жалко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Лудар написа:

Ми щото някой му се вярва, че васкината е дожовотна. Честтито на печелившите. Щото вече никой не се ваксинира за туберкулоза. Силна е свободата да избереш смъртта от глупост.

Отново грешен извод на база непълни сведения.

Оставям те сам да откриеш защо.

Е, стига да схванеш това което прочетеш, де.

Че то при теб е като игра на тото, понякога късмета проработва.

Нещо за лявото и дясното?

Комунизмът ляво ли е и фашизма дясно ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване