Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Michigan111 написа:

Според мен се нарича тоталитаризъм с мирис на далавера.  Нищо общо с фашизъм.  

Фашизъм е и тоталитаризъм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2745

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3278

• Радул

2926

преди 17 минути, Реджеп Иведик написа:

Австралийците пак са на бунт !!!

Удри тяхната м*ама Менгелейска !!!

Май не е далеч момента, в който ще получите това, за което толкова ревете. Ревете за бой и ще го получите. Каквото посееш, това ще пожънеш. И когато сееш омраза, не очаквай да те галят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Фашизъм е и тоталитаризъм.

Но не всеки тоталитаризъм е фашизъм. Особено пък такъв, който натрапва нещо, от което далаверата е в едрите световни капиталисти. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но не всеки тоталитаризъм е фашизъм. Особено пък такъв, който натрапва нещо, от което далаверата е в едрите световни капиталисти. 

Казано е- пари при пари отиват. Въшки при въшки. Това не е тоталитаризъм. Още по- малко пък фашизъм, комунизъм... и каквито там определения се дават тука за случващото се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Лудар написа:

Казано е- пари при пари отиват. Въшки при въшки. Това не е тоталитаризъм. Още по- малко пък фашизъм, комунизъм... и каквито там определения се дават тука за случващото се.

И това твоето, какво е? Според теб? Парите отиват при парите? А, въшките при въшки?

Самото ти изказване даже е фашистко.

преди 16 минути, Michigan111 написа:

Има малки разлики, но е едно и също. При нацистите е раса. При комунизма е безкласово общество. Винаги има враг и винаги държавата уж е под постоянна заплаха от някакъв невидим враг, които определени хора могат да я защитят. Другите неудобните се премахват или асимилират.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахахаах европа верно ли ни обвинява, че още нямаме омикрон... Тоя цирк за оФцете е напълно заслужен. Простия народ си заслужава слабите държави и безочливата подигравка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

И това твоето, какво е? Според теб? Парите отиват при парите? А, въшките при въшки?

Самото ти изказване даже е фашистко.

Това е капитализъм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Лудар написа:

Това е капитализъм.

Не е капитализъм. Бъркаш. При капитализма всеки има свободен терен, свободен пазар и чрез своите качества, получава нужното си. Изработеното си. Има конкуренция.  Държавата не е фактор, а регулатор. Контрольор. Контролира дали няма монопол и дали е честно. Нещо като тук модераторите.

Модерират.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Не е капитализъм. Бъркаш. При капитализма всеки има свободен терен и през своите качества, получава нужното си. Има конкуренция.

Ти бъркаш. Капитализма не се вълнува от идеологии. Самият той не е идеология. Това за което говориш  е социализъм- равни права, равен старт и тем подобни алабалистики.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правителствата твърдят, че ваксините работят много добре, ако все още не сте ги взели... но в момента, в който ги вземете, ви се казва, че не работят, така че имате нужда от бустер

Това поставя правителствата по света в положение, че се опитват да убедят неваксинираните хора, че ваксините срещу covid работят наистина добре и трябва да се приемат от всички... като в същото време казват на ваксинираните хора, че инжекциите, които са взели , не работят и следователно се нуждаят безкрайна поредица от усилващи удари.

Дори фактът, че в Обединеното кралство се изискват допълнителни инжекции на всеки 3 месеца, е ясно признание, че бустерните ваксини спират да действат след около 3 месеца . Иначе защо ще ти трябват нови?

Истинският отговор зад 3-месечното повторение на бустер е, че ваксините срещу covid заличават имунната система и правят хората абсолютно безпомощни при натрупване на имунен отговор срещу патогени.

„Данните от Обединеното кралство показват, че ваксините изобщо НЕ спасяват животи. нула. Цип. Нада“, пише Стив Кърш чрез Substack.com . „Матю Крауфорд току-що направи анализ, който показва, че данните от Обединеното кралство показват, че ваксините изобщо не спасяват животи. нула. Цип. Нада. Така че убиваме над 150 000 души, за да не спасим човешки животи."

Веднъж имунокомпрометиран, е необходим само лек грип, за да убие

Важно е, че ефектите на имунната супресия се отнасят и за патогени, които не са covid. Така че човек, инжектиран с инжекции за генна терапия с иРНК, също ще има компрометиран имунитет срещу обикновените грипни щамове .

По същество те са превърнати в индуцирани от ваксина пациенти със „СПИН” с колабиращ имунитет срещу всичко . И това ги прави силно уязвими за преднамерено освобождаване на умерен грипен щам, който обикновено би убил само слаби и възрастни хора... но когато се освободи на фона на имунно потискане, предизвикано от ваксини, той може да убие стотици милиони ваксинирани хора по целия свят.

Дневният ред за обезлюдяване е постигнат. Не с гръм и трясък, а с хленчене.

И тъй като хората умират по света, медиите ще обвиняват неваксинираните като последен акт на предателство срещу човечеството. Те ще кажат, че повече хора трябва да приемат ваксини, за да спрат масовата смърт. Всеки, който е достатъчно лековерен, за да направи изстрелите, разбира се, ще се присъедини към умиращите маси с ранен гроб.

Защо глобалистите избраха този маршрут? Защото не искаха да „ударят” планетата с наистина злобен патоген, който би застрашил собствените им деца в дългосрочен план. Те искат да запазят наистина опасните патогени във фризера, докато измислят как да убиват хора с леки патогени. Само като убедят лековерните маси да се подредят за инжектиране на mRNA spike протеин, те биха могли да постигнат това. И само като разпространяват масова истерия чрез контролираните корпоративни медии, те биха могли да паникьосват достатъчно хора в инжекциите с „ваксина“.

Координиран страх -> Инжекции -> Потискане на имунитета -> Леки инфекции -> Масова смърт

Сега знаете истинската програма за обезлюдяване и как работи. Добрата новина е, че ако сте казали НЕ на ваксината, не можете лесно да бъдете убити от тази схема . Тези, които се съобразяват, ще умрат, но тези, които се съпротивляват, ще оцелеят.     12/01/2021 / От Майк Адамс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Лудар написа:

Ти бъркаш. Капитализма не се вълнува от идеологии. Самият той не е идеология. Това за което говориш  е социализъм- равни права, равен старт и тем подобни алабалистики.

Не съм казал равни права. Казах равни правила за всеки, който се конкурира на свободния пазар. С цел печелба.

Не ми слагай твоите думи в моята уста.

Социализъм отново бъркаш. Сега темата е корона. Прочети още веднъж. Не са ти ясни някои неща. Не искам да спамя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Не съм казал равни права. Казах равни правила за всеки, който се конкурира на свободния пазар.

Все тая. При капитализма няма равни нищо. Дори държавното устройство не е от значение. Виждаш монархическия капитализъм, съчетан с религиозен фанатизъм в Близкия изток. Виждаш чистия капитализъм в САЩ. Виждаш социалистическия капитализъм в Европа, виждаш и олигархичния капитализъм в Русия... Много неща можеш да видиш, ако искаш да ги видиш. Ти искаш да видиш фашизъм и виждаш фашизъм. Това е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Лудар написа:

Не говоря за далаверата,  а за насилственото налагане от държавата на нещо, което е против волята на индивида и нещо, което противоречи с човешките и конституционните му права, в случая задължителното ваксиниране (което при нас още го няма де), това е с мирис на тоталитаризъм 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

А бре, скивахте ли Коцето как размаза Сашо по въпроса за Пландемията ?

КОцето може само да те размаже от смях. Гледам даже, че се е помислил за Бойко и взе да дава интервюта от колата. :D  Е, още няма пари за жипка и засега от фордчето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Michigan111 написа:

това е с мирис на тоталитаризъм 

Само мирис ли ?

Че това е по тоталитаризъм от тоталитаризъм от където и да го погледнеш.

Аз съм живял през комунизъма. Лошо беше, ама такова нещо, насила да тровят масово хората, не е имало.

Сега ни тровят за наше добро бе !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не говоря за далаверата,  а за насилственото налагане от държавата на нещо, което е против волята на индивида и нещо, което противоречи с човешките и конституционните му права, в случая задължителното ваксиниране (което при нас още го няма де), това е с мирис на тоталитаризъм 

Пич, работата на държавата е точно това- да налага насилствено разни неща на келешите, които отказват да се придържат към общия план. И нека си говорим за задължителното ваксиниране, когато то стане факт. Засега не е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Лудар написа:

Злооообаааааа. :D  Belial likes that!!!

За протокола, с твоите темпове на трупане на преживявания, след около 10 живота може и да достигнеш моите. Може и да не.

Мишкин , кво става сега ? Нещо стандартно включихме на "аварийна защита " , а ? :D

Протоколи изнася малкият човек !  Дребната биологична единица си въобразява , че е натрупала голям капацитет от преживявания !

Къде са тези преживявания бе , илот ?   Или смятате , че за да работите и да обслужвате елементарните си физиологични нужди е геройство и подвиг и требва да ви удостоят с медали ?!   Никви преживявания нямаш , моето момче ! 

Стандартен физиологичен разтвор си !  Нищетата ти във психологичен аспект се корени в една порочна практика и ти я знаеш много добре !  Последствията от тази злоупотреба ти зашиха към "картона" и едни чисто психични девиации , някои от които са видими и на прима виста , като параноята и страховата невроза. Иска ти да преживяваш , ама няма какво в сивият ти , измислен свят.

Иска ти се да си голям , ама си Малък , пиленце.   Иска ти се всички да са Равни , за да продължаваш със самозаблудата , че всички са от едно тесто и ти не си най-зле !  Мислите на малката биологична единица да се Изравни , да се Съпреживее като равна на останалите !  Това ти е най-голямата Самозаблуда , в която искаш да останеш да плуваш !

Душицо ограничена , няма как да бъдеш равна в Програма за Еволюция , където всяка една Енергийна Частица генерира Трансформация по свой собствен зададен Маршрут !   Стойностите , Възможностите , Капацитетът и Хоризонтът на всички са Различни и това се усеща във Вибрацията , която се излъчва от всеки един !   За твоето ниско Съзнание всичко , което споделям е в графа "фантазия" , понеже това ти е Оскъдният капацитет и толкова си развил !  Това не ти го казвам за 1 -ви път , нали ? 

Обаче няма как да се Проумее!   Няма възможност за Разширение при закърняло Съзнание.   Всичко е закърняло при теб и това се вижда във мисловният ти процес , който стига само до там да се потърсят и сглобят редчета от чужди слова и словосъчетания и да се изгради що годе прилична филипика , така щото малката мишка и тя да се изиграе на интелигентна , да си уталожи комплексите на малоценност , да се почувства стабилна , улегнала ,  мъдра , тежка , голяма !  Имитирайки риторика на сдържан и тържествен стил можеш да впечатлиш някоя средно отчаяна кифла , изпадаща във възторг при мисълта , че може да подуши мъжки подмишници и нищо повече !   Всяка жабка да си знае гьола - повтарям непрекъсното в ежедневието си , понеже се налага да приземявам подобни на теб пънове. Това важи и за преживяванията и всички останали аспекти , за които се сетиш.

Като искаш да станеш Мъжкар - Пребори се със Страхът си първо , после надвий порочната си практика , знаеш къде и тогава се опитай да се изправиш , а по-нататък и да Мислиш !  Ей така ги късате тези празни дати от календара и си мислите , че много сте видели , преживяли , помъдрели щото сте ударили 50/60/70 год. Още малко и пагони ще поискате за това , че сте оцелели в Съществуването ?!   Ай , подскачай още малко като наранено петле ,  днес не съм "злобна " и шамарите ми слаби , в релакс съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Лудар написа:

И нека си говорим за задължителното ваксиниране, когато то стане факт.

То Е факт

Кажи на учителя си по логика да си скъса дипломата, да я изгори и да я изяде

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Лудар написа:

Май не е далеч момента, в който ще получите това, за което толкова ревете. Ревете за бой и ще го получите. Каквото посееш, това ще пожънеш. И когато сееш омраза, не очаквай да те галят.

Ама ти искаш да ни бият и да ни ваксинират ли , бе ?!

Да не си сам , когато агонизираш , а ...всички да сме равни и заедно да умираме , а ? 

Тц !   Сам ше се увиваш в Ада ! Тъкмо ше Еволюираш и ше получиш преживявания. 👍

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, _sirena_ написа:

Мишкин ,  Дребната биологична единица, илот, Стандартен физиологичен разтвор,  пънове, наранено петле...

Днес не съм "злобна "

Ахахаха. Направо си слаба ракия. :D   Ама няма как, тук не си в скайп и има банове. Нали смела спасителко на чистата раса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, _sirena_ написа:

Учителя му по логика го е осакатил

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Лудар написа:

Не може да се води разговор за комунизма или фашизма с някой, чиито знания по въпроса приключват с Желю Желев. Това е все едно да си говорим за подводници и ти да си чел само Капитан Немо. Безсмислени и ненаучни спорове, гарнирани обилно с епитети, манипулации, изкривяване на фактите, криворазбрани свободи, хващане за думата, пълна липса на конструктивност, както и отричане на очевидни факти с думите "не е вярно". Това, че ти си се взел насериозно, няма да промени по никакъв начин факта, че мнението и знанията ти са повече от несериозни. В комплект с изключително слабата речева култура, поради която се налага да пишеш цял чаршаф, за да обясниш че си казал "добър ден", става повече от ненужно да се разговаря с теб за ляво, дясно или неща които дори са по- условни. За медицина пък е направо кощунство. Все едно, да си говориш за неврохирургия с хомеопаток. Който ти обяснява, че ти трябва изричното съгласие на пациента... лежащ на масата в безпомощно състояние, намиращ се на минути от вечните ловни полета.

Подобни спорове се наричат комплексарщина. Виждаш ли, ти си готов да се заядеш за всяко нещо и го правиш. И аз знам защо. Защото, при всеки наш спор ти научаваш по нещо, обяснено на нормален език. Много хубаво, обаче аз не научавам нищо и постепенно губя интерес. Дали ще ме наречеш тъп, безмозъчен, неграмотен... това няма да върне интереса. От цялата работа губиш ти, защото повече няма да научиш нищо и ще си останеш с хапливите подскачания. Нещо което вече се случи със Сирена. Тя е права, че доста си приличате. Аз не бих се гордял много...

Радулчо, не знам защо описваш себе си, когато говориш за мен.

Не си приличаме с теб по нищо.

Приказваш общи приказки с високопарен тон и си вярваш, че разбираш нещо.

На нито един директен въпрос не отговаряш с аргумент, а ако изобщо се опиташ да дадеш някакъв, то той е абсолютна глупост.

Така бе за микобактериите, така бе за антиген и антитела тестовете навремето, така бе за ефективността на една ваксина, така бе за Гибралтар, така бе за country и state, така бе за антибиотици и имунна система, така е за всичко.

Така е и сега за комунизъм/фашизъм и ляво/дясно.

От хора като теб няма, какво да науча, за съжаление.

Когато Желю Желев е писал онази книга, не е знаел за Ран - Ът, а ти си бил в детските фантазии на баща си.

Ако я беше чел някога, то щеше да знаеш, че тя е базирана на документи, щеше и да разбереш защо е било нужно да минат 15 години до издаването й и защо веднага след издаването й е била иззета и забранена.

Ако беше чел, но не си.

Аз съм чел "Моята борба", а по "Капитала" съм държал изпит, да не говорим за ленинско-марксистката идеология.

Кое по-точно според теб трябва да прочета, за да можеш да ми отговориш на елементарен въпрос?

Що е то ляво и що е то дясно?

Ти твърдиш, че комунизмът е лява идеология, а фашизмът дясна, въз основа на какво твърдиш това?

Въз основа на икономически критерии или въз основа на политически, като например човешки права и свободи?

Дай си определението, а не се измъквай с номера, че аз не разбирам и затова е безсмислено.

Давам ти достатъчно жокери, за да се опиташ поне да се аргументираш.

Но знам, че не можеш, защото за да се аргументираш, трябва да познаваш тази материя по-добре, отколкото можеш да научиш от Уикито.

На хора като теб просто се подигравам и осмивам глупостите им.

Ако срещу мен беше човек със знания, мога да напиша и един ред, дори само една дума и той ще схване, какво му казвам.

На такива като теб се налага да пиша чаршафи и полза никаква.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, _sirena_ написа:

Не искам! Казвам че понеже сте глупави, ЩЕ ви бият и е... ваксинират,  до следващия път. Итака докато бетона омекне, нагъне се и започне да прилича поне външно на мозък.

преди 1 минута, andiay написа:

Радулчо, не знам защо описваш себе си, когато говориш за мен.

Не си приличаме с теб по нищо.

Приказваш общи приказки с високопарен тон и си вярваш, че разбираш нещо.

На нито един директен въпрос не отговаряш с аргумент, а ако изобщо се опиташ да дадеш някакъв, то той е абсолютна глупост.

Така бе за микобактериите, така бе за антиген и антитела тестовете навремето, така бе за ефективността на една ваксина, така бе за Гибралтар, така бе за country и state, така бе за антибиотици и имунна система, така е за всичко.

Така е и сега за комунизъм/фашизъм и ляво/дясно.

От хора като теб няма, какво да науча, за съжаление.

Когато Желю Желев е писал онази книга, не е знаел за Ран - Ът, а ти си бил в детските фантазии на баща си.

Ако я беше чел някога, то щеше да знаеш, че тя е базирана на документи, щеше и да разбереш защо е било нужно да минат 15 години до издаването й и защо веднага след издаването й е била иззета и забранена.

Ако беше чел, но не си.

Аз съм чел "Моята борба", а по "Капитала" съм държал изпит, да не говорим за ленинско-марксистката идеология.

Кое по-точно според теб трябва да прочета, за да можеш да ми отговориш на елементарен въпрос?

Що е то ляво и що е то дясно?

Ти твърдиш, че комунизмът е лява идеология, а фашизмът дясна, въз основа на какво твърдиш това?

Въз основа на икономически критерии или въз основа на политически, като например човешки права и свободи?

Дай си определението, а не се измъквай с номера, че аз не разбирам и затова е безсмислено.

Давам ти достатъчно жокери, за да се опиташ поне да се аргументираш.

Но знам, че не можеш, защото за да се аргументираш, трябва да познаваш тази материя по-добре, отколкото можеш да научиш от Уикито.

На хора като теб просто се подигравам и осмивам глупостите им.

Ако срещу мен беше човек със знания, мога да напиша и един ред, дори само една дума и той ще схване, какво му казвам.

На такива като теб се налага да пиша чаршафи и полза никаква.

Все повече губя интерес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване