Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 3 минути, _ramus_ написа:

ъъъ - голема шега е тва.

Байдъуей - маски може всеки да си сглоби, направи, ушие. Амнайсе клипчета с упътване има. Никой, никъде не задава или фиксира каква е маската - ако искаш шал или от високо поло си ползвай. Колега си направи от салфетки, с ластичета за банкноти. А друг жена му уши от плат. Дочух че тия от плат, ако положението е с повишен риск, за по-добра филтрация се ползвали леки дамски превръзки. :) Народното творчество няма граници.

Викаш 5 бона ще видя през крива корона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то неговите пари ли раздаваш толкова щедро? Да не би... с генерала, ти и той... Или това е в друга сценка - някъде след 90 ден от карантината? Добре че ги светна форумните моми - да се ориентират де са парите... И да раздават и те така - щедро, с въпроси, без... малииии!!!

преди 4 минути, petie1 написа:

крива корона?

взимаш ги ако намериш "права корона". Поне Лили Иванова още не е получила отговор от Рамзес 3-ти по тоя въпрос... Още се чуди - завалията. И неговото не е лесно... с такива "въпроси". :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, _ramus_ написа:

взимаш ги ако намериш "права корона". Поне Лили Иванова още не е получила отговор от Рамзес 3-ти по тоя въпрос...

Получила е 42 а сегас трябва да зададе правилния въпрос

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4b3fa6a.jpg.b297a513e384b22b88abc8f97f03eb1a.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Индонезия няма шега

тия дръвчета да питам ще живеят ли след дизенфектантите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, A.com написа:

4b3fa6a.jpg.b297a513e384b22b88abc8f97f03eb1a.jpg

Покажи го на фалиралите хора с деца, пич. Между другото има вече и патология за такива, като вас измислена. Даже не разбираш като какво жестоко същество се проявяваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:

тия дръвчета да питам ще живеят ли след дизенфектантите

ще живеят

даже ще вървят повече

щото ще избият гадинките от животински произход

а след като стане това умрeлите гадинки се превръщат в тор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

– Носи винаги маска.

– Не посещава роднините си.

– Социално и емоционално дистанциран.

– изпълнява заповеди.

"И ви предупреждавам да пазите това, което градя, да го не съборите, защото е свято; и ако се опитате да светотатствате, три злини ще ви допусна: глад, мор и разорение; и няма да ви пощадя, но ще се съдя с вас и ще помните винаги, че Бог е говорил. Пазете думите Ми. В тоя Залог, който Съм ви поверил, почива бъдещето ви, той е скрижалът на дома ви, надежда и живот за рода ви. Слушай Ме, доме славянски, да сте Ми свидетели, че Съм ви говорил."

Тримата апостоли:

https://www.kaldata.com/forums/blogs/entry/9511-tримата-апостоли/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Anne написа:

Тъпчо, българският народ е оцелявал именно благодарение на вярата! точно сега не трябва да я губим и да се отказваме от нея, точно това иска Антихриста! Българите са строили наноно и наново църкви и манастири и по време на турското робство!

На следващия голям християнски празник, когато сме на свобода, трябва всички да бъдем на църква!  Всички!

Ние изповядваме истинското християнство,  не фалшивото западно! А католиците молим да не ни поучават! Тук е България, 90% източноправославен народ, тук сте малцинство и ако обичате, не ни цитирайте антихрестиянското си отче, което

Анке, стига си ревала!
Никой не ти забранява вярата!
И Мека я затвориха, и Ватикана!
Как не можете да осъзнаете, че се намираме в извънредно положение, при което трябва да спазваме известни правила, за да оцелеем!

Никой не ти пречи да вярваш в Бог и да му се молиш колкото пъти искаш на ден!
Как не осъзнахте, че Бог не се намира в храма! Че Бог е навсякъде!

Ама че прост народ! Всички вкупом ревнали против мерките на правителството, което иска да ги опази! Но повечето са толкова тъпи, че изобщо не осъзнават това!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо от мен за добро утро. 

Да, има я заразата, но не падайте духом. Бъдете разумни, позитивни и пазете себе си и околните.   

Мислете и за ''утре'', защото утре ще има!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво утре - пак ще ни говорят по телевизията в минорен тон за кризи, затягане на колани, икономика на пица парче и не знам си какво, хората пак ще трябва да се лишават, пак ще има депресирани и отчаяни хора, които ще стигнат до самоубийства!

Това ли искате?

преди 44 минути, Aumi написа:

Анке, стига си ревала!
Никой не ти забранява вярата!
И Мека я затвориха, и Ватикана!
Как не можете да осъзнаете, че се намираме в извънредно положение, при което трябва да спазваме известни правила, за да оцелеем!

Никой не ти пречи да вярваш в Бог и да му се молиш колкото пъти искаш на ден!
Как не осъзнахте, че Бог не се намира в храма! Че Бог е навсякъде!

Ама че прост народ! Всички вкупом ревнали против мерките на правителството, което иска да ги опази! Но повечето са толкова тъпи, че изобщо не осъзнават това!

Тъпчо, става дума за традициите! Ние дори не знаем какво ще е утре, дали на откачените турци няма да им хрумне да ни нападнат, защото ние армия нямаме!

А и от колко години го слушаме тоя старчок с апокалиптичните му прогнози..............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Anne написа:

Тъпчо, става дума за традициите! Ние дори не знаем какво ще е утре, дали на откачените турци няма да им хрумне да ни нападнат, защото ние армия нямаме!

Никой не ти пречи да си спазваш традициите вкъщи!

Турция няма да ви нападне, най-много да ви помогне, както помага на Италия, Испания и други държави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Aumi написа:

...

Турция няма да ви нападне, най-много да ви помогне, както помага на Италия, Испания и други държави!

Timeo danaos et dona ferentes!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, darkterminal написа:

Timeo danaos et dona ferentes!

Не вярвай на гърците

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Aumi написа:

Турция няма да ви нападне, най-много да ви помогне

Ти нас българите не ни мисли кой ще ни нападне или не - мисли за себе си преди всичко, защото ние не те мислим в момента!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, mitosandov написа:

Ти нас българите не ни мисли кой ще ни нападне или не - мисли за себе си преди всичко, защото ние не те мислим в момента!

Е, вие като не ме мислите, що си мислите, че аз ви мисля! :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 8 часа, acnekt написа:

Турция този враг даде на България

https://nova.bg/news/view/2020/03/11/280842/пристигнаха-предпазните-облекла-и-маски-от-турция/

https://www.vesti.bg/bulgaria/turciia-dariava-na-bylgariia-maski-i-testove-za-covid-19-6106444

Това са респираторни маски с висока степен на защита (20 000 броя), защитни очила (100 000 броя), операционни маски (500 000 броя), защитни облекла (100 000 броя), предпазни калцуни (30 000 броя), операционни ръкавици (150 000 броя). 

До края на седмицата се очакват допълнително респираторни маски с висока степен на защита (30 000 броя), предпазни калцуни (120 000 броя) и операционни ръкавици (650 000 броя).

Русия какво даде? Братята ни.

Наистина... не се сещам някой да реве патосно и със сълзи на очите за помощта от другите държави, но бе пълно със подобни постове за "братската помощ от матушката" за която ББ бе обсъждал с Путя.

Не се сещам само ... имаше ли нещо реално дадено от "матушката" или всичко се оказа пропаганден рев и сополи от платени тролове ? :) 

Разбирам че това е леко спекулиране , защото не е важно кой колко дал, кой как помогнал, важното е да се помага.. но те започнаха патосния рев първи :)

преди 8 часа, Anne написа:

Ти мислиш, че ми е приятно да гледам как народът ни постоянно страда, как непрекъснато ни унижават, как непрекъснато сме лишавани от всичко важно и нормално за съществуването на една независима нация?

Нямаме право да строим втора АЕЦ, макар, че е с мирни цели!

Накара ни да изключим част от блоковете от първата АЕЦ.

Искат да останем без АЕЦ и да сме зависи за електричество от Турция - нашият враг!

Нареждат ни да закриваме болници, детски градини и училища, да се съкращават хора.

Нямаме вече собствено производство, всичко е внос!

Нямаме право да ядем своя собствена истинска храна, принуждават ни да внасяме ГМО!

Нямаме право да ядем истински плодове и зеленчуци, истински месо и риба!

Оставиха да се унищожат спортните зали, направиха спортът недостъпен за обикновените хора!

Нямаме право да имаме собствена армия, собствени ВМФ и ВВС, накараха ни да си нарежем ракетите.

Нямаме право да имаме нищо свое, дори собствена социална мрежа! Имаше една, но бързо и видяха сметката!

Сървъра на българската игра "Лейди Попюлар" се оказа в Германия!

Дори ни накараха да направим езика реформа, да се пише по американски с главни букви на всичко,  за някои неща премахнаха тиретата, че и кавичките! Гнус ме е да гледам англоезичният правопис!

Сега пък заради вуруса уж, нямаме право да пазаруваме кеш, а само с карти!

Искат удължаване на учебната година, по американски, че да изперкат и нашите деца!

Нямаме право да си празнуваме собствените празници, преиначават и пренаписват историята ни! Баташкото клане, Ботев, Левски...........

В учебниците не се споменава за Буново............

Това живот ли е според теб?

О Боже... Само един отговор имам за теб...

- това твоето не е живот... Как живееш с толкова лъжи и заблуди, не знам.

преди 8 часа, Myanmar написа:

В следващия коментар, след твоя, ти дават насоки по правия път. Ще ли го уцелиш?

да. Вече не знам колко пъти те "уцелвам" . Едно е да кажеш ББ може да се възползва, свсем друго е патосно да ревеш - Разбрахте ли бе, разбрахте ли за какво е извънредното положение и пресконференции  - Да се оправдават заеми за ленти асфалт  на ББ и обръчите му от фирми.

Това е пълна глупост. Затова пак ти казвам , за кой ли път. Куца ти причинно-следствената връзка и хронология на събитията .

Как се развива пандемията, как и защо е въведено извънредно положение и т.н. При теб каруцата е пред коня.

Капиш ? :) 

Знам че не. Защото си такъв какъвто те определих още тогава и за което сипеше доклади. :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, miro20 написа:

това твоето не е живот...

aa, живот е... То с това се печели, при това не зле. Има кой райтърски парички да дава. Всичко е нагласено да е "народно говорене" като "глас народен". И други няколко опитват сред форума и темите тая игра, но това си е класическия политтролски случай. Всяка от сентенциите е нагласена и не от списващия - има си цел, имат си опорки... Има си технология на конструирането... Тия линкове отиват за проверка и после има награди, на брой, на харесвания, гледат се със софтуер колко пъти са прочетени, макар че това може да се забележи и чрез самия форум, щото броячи си има, стига да се следят внимателно.

Освен това - по някои особености на написаното имам известно допускане че тази тема я навестява една личност от блоговото пространство на форума. Твърде повторяеми са някои фрази, изказ, написано... От друга страна това не е критерий, защото хора като тези, по принцип си служат с готови спуснати примери, целта е само да се изписват и повтарят , на повече места. Много подобно е на вирусна инфекция, само че в общественото пространство, чрез меми. Както и да е - това е друга тема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, miro20 написа:

....- това твоето не е живот... Как живееш с толкова лъжи и заблуди, не знам.

Какво се чудиш бре ? Гледай себе си ! Ти как живееш ? .....:lol6:

Виж ! Рамус не се чуди ! Той знае ! Питай него.....:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, by_chechi написа:

Счупил е сички огледала в къщи и не си купува нови

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 37 минути, _ramus_ написа:

aa, живот е... То с това се печели, при това не зле. Има кой райтърски парички да дава. Всичко е нагласено да е "народно говорене" като "глас народен".

Абе нейното не е май точно този случай. Тя е по скоро от "клиентите" на тази пропаганда. Подозирам че тези неща ги мисли искренно , като дори не си прави труда да проверява. Или ако се поинтересува от нещо, то е пак тотлано засипана от същата пропаганда.

Затова е толкова объркана и напомпана с лъжи  . "националистическата" нотка която влага е по скоро "чили подправката" която гълта с тази фейк пропаганда.

преди 37 минути, _ramus_ написа:

Освен това - по някои особености на написаното имам известно допускане че тази тема я навестява една личност от блоговото пространство на форума.

Кой по точно ?

преди 20 минути, by_chechi написа:

Да, знам... ти ме определяш като измет :)  И сектант.

не знам дали осъзнаваш колко смешно звучи от твоите уста :)  

преди 17 минути, Реджеп Иведик написа:

Счупил е сички огледала в къщи и не си купува нови

Съвсем случайно си пригласяте единия хейтър на другия.... Е много прозрачно бе.. :) 

пп

и нещо полезно

Забелязах го на пресконференцията как си бърше очилата с маската, но вече са го качили -  генерала го хвнаха в крачка. :) 

91287006_2396953703877425_69880441829588

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Myanmar написа:

На.

Всички знаехме, че ще има нов дълг, но не и 10 млрд. (изключвам теб, ти знаеш всичко, разбира се)

И ти си като онези измислените синоптици. Днес ще вали. Ама къде, колко и кога... не е важно. хахаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мисля че щом работата е толкова напечена, е крайно време да започне дазинфекция на всички открити площи. Моля отговорните институции, да поемат отговорност пред обществото и да си свършат работата по ликвидирането на тази невидима, яростна, невиждана в човешката история заплаха. Да започнат от развъдниците на всевъзможни зарази- гетата на малцинствата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...