Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 27 минути, Лудар написа:

Е аз не твърдя че комунизма не е утопия. Твърдя че не го познаваш. Това което днес се разбира като комунизъм, няма нищо общо с комунизма. Това е съветския социализъм, който е по- далеч от комунизма, примерно от шведския или норвежкия социализъм. А социализма, колкото и да е социален, е нещо различно от комунизъм и в никакъв случай не е "преход към комунизъм".  Експеримента комунизъм беше направен в разрез с вижданията на Маркс. Той смята, че комунизма е постижим единствено в силноразвити икономически и богати общества.  Но да, със "свободния пазар" ме "хвана".

Радулчо, казах ти, че съм държал изпит на времето за "Капиталът" на Маркс.

Как мислиш, дали зная за комунизма по-малко от теб, който дори "Капиталът" не си чел?

Бърбориш глупости, които си срещал из мрежата.

Основната разлика между марксизма и ленинската му трактовка е в начина за достигане до комунизма.

И при Маркс, социализмът е преходен етап, с тази разлика, че той ще замени капитализма по естествен начин, следствие на развитие на обществото, а ленинската трактовка е за насилствено ускоряване на процеса чрез революции.

Хващам те със всичко досега, не само със "свободния пазар".

Но ти си го знаеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 40,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2701

• miro20

2659

• Реджеп Иведик

3272

• Радул

2926

преди 9 минути, Лудар написа:

И аз не бях виждал и чувал. И се държах като идиот. После видях и чух няколко наведнъж. И ми секна веселбата.

Няколко?Всеки ден чувам за няколко пострадали от ваксини,въпреки,че за сега процентът ваксинирани е малък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Лудар написа:

Казах цирка, не боцването. Боцването ви стряска съня сега, ама това е докато веднъж се боцнеш и видиш, че нищо ти няма. После проблема с боцването отпада, защото страхът от него изчезва. И през 3 месеца да се бодеш, вече не те бърка просто.

сирена е права

послушко ....

утре ще кажат дай си единия бъбрек  можеш с един

и ти ще го дадеш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, andiay написа:

Въобще не съм забравил как е почнал спора между нас.

Ясно съм подчертал, че и днес не вярвам в това, но го допускам, за да не отклоняваш въпроса, който коментираме към момента.

Ако можеше да схванеш, какво ти посочвам с примерите от САЩ, то и ти вече нямаше да вярваш на подобни твърдения, независимо от източника им.

Естествено, това би те лишило от вярата ти и също така естествено е, ти да се бунтуваш срещу подобен развой.

Но всичко това няма нищо общо с науката, в която иначе твърдиш, че вярваш, но без да я познаваш.

С вярващи е трудно да се спори.

П.С. Пропуснах, затова допълвам.

Не твърдя, че неваксинираните не могат да бъдат мнозинство от починалите, в която и да е произволна държава и никога не съм го твърдял.

Твърдя, че неваксинираните не могат да представляват огромно мнозинство от починалите в държави с изключително висок процент ваксинирани.

И по точно казано е, че не го твърдя аз, а го твърди цялата ни позната наука.

Щом не вярваш на тия числа, защо тогава вярваш на числата в worldometer. Нали от един източник идват, бе бате. Щото едните ти се връзват на безпочвената теория, а другите не ;) 

Ама не може така избирателно да вярваш само на едните числа. Или си в отбора на Митко, където всички лъжат, или признаваш официалните числа. Всички, не само които искаш. 

Той въпросът винаги е бил как се случва точно това, което не вярваш че е възможно. Ама не можеш да го обясниш, затова отклоняваш темата с дни и ме прати в Ню Йорк накрая. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, andiay написа:

Радулчо, казах ти, че съм държал изпит на времето за "Капиталът" на Маркс.

Как мислиш, дали зная за комунизма по-малко от теб, който дори "Капиталът" не си чел?

Бърбориш глупости, които си срещал из мрежата.

Основната разлика между марксизма и ленинската му трактовка е в начина за достигане до комунизма.

И при Маркс, социализмът е преходен етап, с тази разлика, че той ще замени капитализма по естествен начин, следствие на развитие на обществото, а ленинската трактовка е за насилствено ускоряване на процеса чрез революции.

Хващам те със всичко досега, не само със "свободния пазар".

Но ти си го знаеш.

Индианчо, не само ти си държал изпити бе рожбе. Знам колко внимание се обръщаше на "научния комунизъм", та не ми се хвали. Ся ако ми кажеш че си чел и някой "труд" на Другаря Живков, ще те призная и веднага вдигам бялото знаме.

преди 13 минути, Banesc написа:

сирена е права

послушко ....

утре ще кажат дай си единия бъбрек  можеш с един

и ти ще го дадеш

Няма да ми кажат. Ще кажат на теб и ти ще го дадеш в полза на революцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, N1K17Y написа:

Или си в отбора на Митко, където всички лъжат, или признаваш официалните числа.

Да сме излъгали някой,да се самоубива с вашата ваксина?Цифри,колкото искаш можем да изкараме,но нито вашите,нито нашите цифри  убиват,за разлика от изстрелите на ваксината...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Banesc написа:

грешиш няма да свърши

замислили са боцкането да не свършва

и да е  на всеки 3 месеца  засега го раздават спокойно да е на  6 месеца

а тия неща дето се бърка в носа някой проверил ли ги е  дали са стерилни

или боси индийци  ги газят в някое цехче  докато ги произвеждат

много хора не се виждали ковидари

всеки ден минавам  покрай една аптека и има опашка 

и ми идва да се извикам 

ЕЙ КОВИДАРИ

но се страхувам от проблеми след това 

ще ме запомнят и ще ми направят лошо 

Иди до гробищата и се разходи. Поговори с траурните агенти. Интересни неща ще ти кажат за последната година. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Димитър 59 написа:

Няколко?Всеки ден чувам за няколко пострадали от ваксини,въпреки,че за сега процентът ваксинирани е малък.

Не. Не чуваш. Четеш го в помиярски сайтове. Няма къде да го чуеш. А да го видиш с очите си- забрави! Виждаш ли разликата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Димитър 59 написа:

Да сме излъгали някой,да се самоубива с вашата ваксина?Цифри,колкото искаш можем да изкараме,но нито вашите,нито нашите цифри  убиват,за разлика от изстрелите на ваксината...

27 годишния мъж, който отказал ваксина, че да не стане стерилен и отказва кислород, че щели да му изгорят дробовете, кой го излъга ? Всички неваксинирани в интензивното отделение са все от "вашите" излъгани. 30 хиляди починали май стигнахме официално. Повечето са излъгани "от вашите". Голяма част от тях щяха да са живи, ако на "вас" не ви беше оставено свободно да си разпространявате лъжите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, N1K17Y написа:

Щом не вярваш на тия числа, защо тогава вярваш на числата в worldometer. Нали от един източник идват, бе бате. Щото едните ти се връзват на безпочвената теория, а другите не ;) 

Ама не може така избирателно да вярваш само на едните числа. Или си в отбора на Митко, където всички лъжат, или признаваш официалните числа. Всички, не само които искаш. 

Той въпросът винаги е бил как се случва точно това, което не вярваш че е възможно. Ама не можеш да го обясниш, затова отклоняваш темата с дни и ме прати в Ню Йорк накрая. 

Кои числа са от worldometer, там не помня да съм срещал статистика за съотношение на смъртни случаи между ваксинирани и неваксинирани?

Може ли линк към такава?

Ако тезата ти е, че се ползват официалните данни за брой установени заразени и брой починали, то при липса на други, не виждам проблем и в тези. Още повече, че като тенденция не противоречат на науката и имат своето научно обяснение.

Докато в страни с 70-80-90% ваксинирано население, 80% от починалите да са неваксинирани това граничи с чудото и е невъзможно според всички природни науки - биология, химия, медицина, физика и математика.

Щом е невъзможно според тях, значи и за мен е невъзможно.

Както казах, не мога да те разубедя да вярваш в чудеса, но не ги декларирай като безспорен факт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Лудар написа:

Не. Не чуваш. Четеш го ...

Прочети и ти:                    

#1. Кръвните съсиреци от удари на Covid причиняват миокардит, инфаркти и инсулти.

#2. Смърт, предизвикана от ваксина, описана като „умира внезапно“ или „ умира неочаквано “ от неизвестни (или естествени) причини, дори при напълно здрави спортисти и войници.

#3. Самоубийство от изолация, нищета, безнадеждност от блокиране , социално дистанциране, затворен бизнес, виртуално училище/живот, фалшиви приятели в социалните медии.

#4. Съществуващи състояния/заболявания, доведени до ръба от инжекциите със съсиреци Covid, които причиняват тежко възпаление, съдова дегенерация , загуба на кислород и приток на хранителни вещества в кръвта.

#5. „Аварии“ – смъртоносни автомобилни или самолетни произшествия, причинени от нежелани събития от удари на Covid, които се случват по време на шофиране/летене; като загуба на съзнание, мини-инсулт, анафилаксия и др.

#6. Ваксините срещу Covid понижават функцията на имунната система (ADE), което причинява смъртта на човека от почти всяка бактериална, вирусна, паразитна или патогенна инфекция.

#7. Бактериалните инфекции на устата, гърлото и белите дробове от носенето на маска през целия ден се превръщат в пневмония, която в крайна сметка убива човека.

#8. Прионовите заболявания сега са често срещани сред ваксинираните и ги убиват според числата и има научни доказателства (над 80% от всички излишни болести на Алцхаймер, деменция и болестта на Кройцфелд-Якоб, които сега са свързани с ваксини Covid).

#9. Аборт, предизвикан от ваксина  (да, и това се случва при по-голямата част от бебетата на бременни жени през 2-ри и 3-ти триместър).

преди 4 минути, N1K17Y написа:

27 годишния мъж, който отказал ваксина, че да не стане стерилен и отказва кислород, че щели да му изгорят дробовете, кой го излъга ?

Убиха го!За да имат плашещи новини.Иначе вече не им бяха останали сериозни опорки,с които да привличат нови овце,към „кланицата“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Димитър 59 написа:

Те в доста страни,почти всички се ваксинираха,но циркът там не свършва,а става още по-пълен.Да не би да искате да се надупчим всички българи,за да започнат с фашистките нечовешки ограничителни мерки,както в онези набоцканите страни?Да ни дупчат през няколко месеца с отровни бустери,докато измрем?Да вдигат оръжие,за да тикат в концлагери нормални хора?Да ти казват,тука може да идеш,там не...това може да правиш ,друго не?

Казах всички, не почти всички. Почти всички засилва цирка. Не го отслабва. Защото цирка е политически, а не медицински. Когато стане пълната ваксинация, политиците ще напуснат играта и тя ще остане в ръцете на медицината. И проблемът ще бъде решен. И цирка ще приключи. Само удължавате цирка, без да имате каквито и да е шансове да го спрете. Почвам да мисля че сте част от играта политическа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, andiay написа:

Кои числа са от worldometer, там не помня да съм срещал статистика за съотношение на смъртни случаи между ваксинирани и неваксинирани?

Може ли линк към такава?

Ако тезата ти е, че се ползват официалните данни за брой установени заразени и брой починали, то при липса на други, не виждам проблем и в тези. Още повече, че като тенденция не противоречат на науката и имат своето научно обяснение.

Докато в страни с 70-80-90% ваксинирано население, 80% от починалите да са неваксинирани това граничи с чудото и е невъзможно според всички природни науки - биология, химия, медицина, физика и математика.

Както казах, не мога да те разубедя да вярваш в чудеса, но не ги декларирай като безспорен факт.

Откъде цитираш числата си тогава ? Нали ти ме прати в Ню Йорк да смятам ?

на 3.12.2021 г. в 19:51, andiay написа:

Виж тези графики за заразяване и смъртност по дати.

България - https://www.worldometers.info/coronavirus/country/bulgaria/

Италия - https://www.worldometers.info/coronavirus/country/italy/

щат Ню Йорк - https://www.worldometers.info/coronavirus/usa/new-york/

САЩ - https://www.worldometers.info/coronavirus/country/us/

Нидерландия - https://www.worldometers.info/coronavirus/country/netherlands/

Огледай хубаво, помисли и после кажи, какво разчиташ по тях и защо смяташ така.

Професията и образованието на Чорбанов е имунолог и не е променял мнението си след влизането в политиката.

Не ме интересува политическата му кариера, но със сигурност това, което говори по въпроса с кризата, няма нищо общо с нея.

Не знам дали осъзнаваш, но всеки един човек манипулира и е манипулиран, по един или друг начин. Заложено е в природата ни. Някои го правят по-успешно, други не. Но не съществува човек, който да не манипулира и който да не е податлив на манипулация.

Пак говориш наизуст, но не ме учудва. Никога Чорбанов не е казвал, че трябва да се разчита единствено и само на личния имунитет.

Ти верно ли не помниш какво си писал или ти изглеждам достатъчно тъп аз да не помня ? 

То липсват и "други" данни за съотношението на починали - ваксинирани/неваксинирани. Само официалните са. Всъщност и неофициални съм срещал, но те твърдят, това което твърдят официалните, но дори в по-висока степен. Или източника е надежден, или не е. Не може да взимаш данните, само които ти харесват. Ама аз от преди 10 коментара повтарям, че ползваш данните, които ти изнасят само. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, N1K17Y написа:

Иди до гробищата и се разходи. Поговори с траурните агенти. Интересни неща ще ти кажат за последната година. 

затворено е 

приемат поръчки само по телефона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Лудар написа:

Индианчо, не само ти си държал изпити бе рожбе. Знам колко внимание се обръщаше на "научния комунизъм", та не ми се хвали. Ся ако ми кажеш че си чел и някой "труд" на Другаря Живков, ще те призная и веднага вдигам бялото знаме.

Радулчо, ти не само не си държал изпит по тази тема, но ти не си чел и ред от Маркс.

Личи си по глупостите, които писа.

Живков не съм го чел, ако имаше въпрос за неговите "тезиси", достатъчно бе да си припомни човек някой от многобройните плакати и връзваше отговора. Така минах и "политическия" зачот при кандидатстването ми в университета. Нещо като героя на Тодор Колев в "Двойникът".

А за Маркс съм държал изпит в последствие, когато вече наистина бе нужно да го чета.

То бялото си е цвета на знамето ти, не знаеш ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Лудар написа:

Няма да ми кажат. Ще кажат на теб и ти ще го дадеш в полза на революцията.

няма

аз действам подло

ще им плюна във водата 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, N1K17Y написа:

Да, има починали в повече. След като болниците са заети от кихащи и кашлящи пациенти, които едно време просто си ползваха "домашно лечение" и "3-5дни болничен", а сега поради насажданата ежеминутно от телевизора паника, ненужно заемат местата на наистина нуждаещи се от лечение болни. 

Да ти показвам ли пак клипчето с онзи, който изкарал Ковид в болница и цялата му "болест" била три дни с температура 37.3? Или клипчето с шефката на детско ковид отделение, която твърдеше че хората били толкова наплашени, че не си тръгвали от болницата, ако детето им не остане под лекарско наблюдение? 

А колко ли са подобните случаи, при които лекарите са заети да лекуват "болни" от Ковид, вместо да обръщат внимание на болни от други болести, които междувременно мрат по стълбите? Да не говорим за забраната на планови операции и за страхът на наплашените хорица да отидат на преглед, защото било опасно...

Всичко това няма как да не се отрази на броят на починалите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Димитър 59 написа:

Прочети и ти:                    

#1. Кръвните съсиреци от удари на Covid причиняват миокардит, инфаркти и инсулти.

#2. Смърт, предизвикана от ваксина, описана като „умира внезапно“ или „ умира неочаквано “ от неизвестни (или естествени) причини, дори при напълно здрави спортисти и войници.

#3. Самоубийство от изолация, нищета, безнадеждност от блокиране , социално дистанциране, затворен бизнес, виртуално училище/живот, фалшиви приятели в социалните медии.

#4. Съществуващи състояния/заболявания, доведени до ръба от инжекциите със съсиреци Covid, които причиняват тежко възпаление, съдова дегенерация , загуба на кислород и приток на хранителни вещества в кръвта.

#5. „Аварии“ – смъртоносни автомобилни или самолетни произшествия, причинени от нежелани събития от удари на Covid, които се случват по време на шофиране/летене; като загуба на съзнание, мини-инсулт, анафилаксия и др.

#6. Ваксините срещу Covid понижават функцията на имунната система (ADE), което причинява смъртта на човека от почти всяка бактериална, вирусна, паразитна или патогенна инфекция.

#7. Бактериалните инфекции на устата, гърлото и белите дробове от носенето на маска през целия ден се превръщат в пневмония, която в крайна сметка убива човека.

#8. Прионовите заболявания сега са често срещани сред ваксинираните и ги убиват според числата и има научни доказателства (над 80% от всички излишни болести на Алцхаймер, деменция и болестта на Кройцфелд-Якоб, които сега са свързани с ваксини Covid).

#9. Аборт, предизвикан от ваксина  (да, и това се случва при по-голямата част от бебетата на бременни жени през 2-ри и 3-ти триместър).

Убиха го!За да имат плашещи новини.Иначе вече не им бяха останали сериозни опорки,с които да привличат нови овце,към „кланицата“

Предпочитам да чувам и виждам. Литература също чета, но гледам да си подбирам авторите. Литературата която четеш, се нарича жълта преса. Това е нещо, като стихчетата за Кънчопуткодеров приписвани на Пеньо Пенев, без особени доказателства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имам тесни кръвоносни съдове 

и неща дето правят съсиреци са ми противопоказни 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Лудар написа:

Когато стане пълната ваксинация, политиците ще напуснат играта и тя ще остане в ръцете на медицината.

Политик,да напусне играта?Да пусне кокала?Да изкара ръце от кацата с мед.То всичко,което правят е за да искат все повече и повече власт!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, andiay написа:

Живков не съм го чел

И твърдиш, че си държал изпит по марксизъм? Лъжеееш душко. На тия изпити с некой цитат на Тато се минаваше като фурия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

по 2 литра бира  или 200-300 мл ракия трябва да пия  всеки ден

министерството на здравесъсипването щом  се е загрижило за мен да ми  ги усигури безплатно 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ivottoshev написа:

Да, има починали в повече. След като болниците са заети от кихащи и кашлящи пациенти, които едно време просто си ползваха "домашно лечение" и "3-5дни болничен", а сега поради насажданата ежеминутно от телевизора паника, ненужно заемат местата на наистина нуждаещи се от лечение болни. 

Да ти показвам ли пак клипчето с онзи, който изкарал Ковид в болница и цялата му "болест" била три дни с температура 37.3? Или клипчето с шефката на детско ковид отделение, която твърдеше че хората били толкова наплашени, че не си тръгвали от болницата, ако детето им не остане под лекарско наблюдение? 

А колко ли са подобните случаи, при които лекарите са заети да лекуват "болни" от Ковид, вместо да обръщат внимание на болни от други болести, които междувременно мрат по стълбите? Да не говорим за забраната на планови операции и за страхът на наплашените хорица да отидат на преглед, защото било опасно...

Всичко това няма как да не се отрази на броят на починалите. 

Тая теория не знам колко пъти ще я повториш, след като ти отговорих вече. 2-3та случая, които неуморно цитираш (които са просто разкази на хора) не са мерило за нищо. Мислиш ли, че японците са по-тъпи от нас, да се набодат и техните лекари вкарваш кашлящи в болниците, че да вземат 200 000 йени ? Никоя държава няма да си прецака икономиката, да даде 1500 лева на лекарите. Никоя държава няма да си прецака икономиката, за да даде 20 евро на Пфайзер за ваксина. Тъпите тестове струват в пъти повече. Можеше да ти се вържа на теорията, ако това се случваше само в България, но се случва в цял свят. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, N1K17Y написа:

Откъде цитираш числата си тогава ? Нали ти ме прати в Ню Йорк да смятам ?

Ти верно ли не помниш какво си писал или ти изглеждам достатъчно тъп аз да не помня ? 

То липсват и "други" данни за съотношението на починали - ваксинирани/неваксинирани. Само официалните са. Всъщност и неофициални съм срещал, но те твърдят, това което твърдят официалните, но дори в по-висока степен. Или източника е надежден, или не е. Не може да взимаш данните, само които ти харесват. Ама аз от преди 10 коментара повтарям, че ползваш данните, които ти изнасят само. 

Я прочети пак удебеленото!

преди 14 минути, andiay написа:

Може ли линк към такава?

Няма значение кои числа ми изнасят на мен или на теб, защото зад тези числа, трябва да стои научното познание, числата трябва да отговарят на науката, а не науката на числата.

Числата са помощно средство за изобразяване на научните закони и природни процеси.

Науката е фундамента.

Щом числата не могат да бъдат доказани с научното познание, то няма как да са отговор на задачата.

За пореден път казвам, не ми пречи вярата ти, нито искам да те разубеждавам да се откажеш от нея.

Но докато не се опиташ поне да я докажеш с научни методи и закони, то не я използвай като аргумент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

„Хората на 20 години имат 7 пъти по-висок риск от смърт след ваксинация, отколкото от COVID“

3 декември 2021 г

Рискът от смърт от инжектирането е около три пъти по-висок за деца и юноши, отколкото смърт от COVID.

Японското медицинско списание Med Check  изследва  сериозните странични ефекти и смъртните случаи на ваксината срещу коронавирус. Главният редактор на  изданието Рокуро Хама разкри, че сред възрастните хора и здравните работници непропорционално голям брой хора са починали от различни сърдечно-съдови причини след инжектирането на генна терапия Covid в сравнение с общото население. Освен това хората на около двадесет години имат седем пъти по-висок риск от смърт от ваксинация, отколкото от COVID-19.

Вредата от ваксинацията при 20-годишните 

В Япония сериозните нежелани реакции и смърт след ваксинация трябва да бъдат докладвани на властите в рамките на 28 дни от прилагането, независимо от причинно-следствената връзка. Хама изчисли, че рискът от смърт при хора на около двадесет години след ваксинация и коригиран спрямо пола е около седем пъти по-висок, отколкото след заразяване с инфекция с COVID-19. Той стигна до още по-високи оценки, като включи сериозни странични ефекти и смърт след 28 дни в изчисленията.

При една смърт на 25-годишен ваксиниран мъж за първи път беше съобщено, че той се е самоубил. Въпреки това, той почина случайно след необичайно поведение поради фебрилен делириум след ваксинация.

Вредата от ваксинацията при децата

Рокуро Хама изразява сериозна загриженост относно ваксинирането на деца. „Не знаем риска от тежки странични ефекти. Знаем обаче, че децата на практика нямат риск от тежка инфекция с COVID-19“, обясни Хама.

Към 1 септември 2021 г. няма смъртни случаи поради инфекция с COVID-19 при хора под 20 години. Хама обаче предупреди, че ако децата в тази възрастова група са ваксинирани, това може да причини смърт.

Според Хама правителствената статистика показва, че рискът от смърт от инжектирането е около три пъти по-висок за деца и юноши, отколкото смърт от COVID-19. В допълнение, хеморагичният инсулт и артериалната причина са непропорционално високи при тийнейджърите. Хеморагичният инсулт е често срещан след ваксината срещу COVID-19 при възрастни. И процентът на смъртност е по-висок при тези, които са били „ваксинирани“, отколкото сред общото население.

Хама в заключение казва, че е нелепо да се ваксинират ученици. И все пак, въпреки констатациите, ние продължаваме да ваксинираме млади хора и дори деца, които са изложени на малък или никакъв риск поради вируса, с ваксини, чиито дългосрочни странични ефекти са напълно неизвестни. Странични ефекти, на които държавата практически не обръща внимание.

Прочетете оригиналния доклад  тук .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване