Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Banesc написа:

имам тесни кръвоносни съдове 

и неща дето правят съсиреци са ми противопоказни 

Никой няма тесни кръвоносни съдове. Те се стесняват от начина на живот. И при мен, и при теб е така. Аз не търся виновници извън себе си за това. Никой не ми е тикал мазньоча, цигарите и алкохола насила в устата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 40,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2701

• miro20

2659

• Реджеп Иведик

3272

• Радул

2926

преди 6 минути, Лудар написа:

И твърдиш, че си държал изпит по марксизъм? Лъжеееш душко. На тия изпити с некой цитат на Тато се минаваше като фурия!

Когато и където съм държал изпит за Маркс, никой не споменаваше Живков.

А ти пак доказа, докъде ти се простира знанието.

Забавно е, както казах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, andiay написа:

Я прочети пак удебеленото!

Няма значение кои числа ми изнасят на мен или на теб, защото зад тези числа, трябва да стои научното познание, числата трябва да отговарят на науката, а не науката на числата.

Числата са помощно средство за изобразяване на научните закони и природни процеси.

Науката е фундамента.

Щом числата не могат да бъдат доказани с научното познание, то няма как да са отговор на задачата.

За пореден път казвам, не ми пречи вярата ти, нито искам да те разубеждавам да се откажеш от нея.

Но докато не се опиташ поне да я докажеш с научни методи и закони, то не я използвай като аргумент.

Тия числа са верни, ако идват от достоверен източник. И аз мога да ти напиша произволно число, което не би противоречало на научните ти теории, но това прави ли го истина, само защото е възможно ? И спрелия часовник показва правилно времето 2 пъти на ден. 

Пак почна с шикалкавенето и общите приказки, да си маскираш липсата на аргументи по темата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, andiay написа:

Когато и където съм държал изпит за Маркс, никой не споменаваше Живков.

А ти пак доказа, докъде ти се простира знанието.

Забавно е, както казах.

Стана ти навик да лъжеш... Тука повечето са лаици по темата, но... можеш да излъжеш до 3 човка тук, които и без това са антиваксъри. И няма да видят този ти пост. А мен не можеш да излъжеш.

преди 2 минути, N1K17Y написа:

Тия числа са верни, ако идват от достоверен източник. И аз мога да ти напиша произволно число, което не би противоречало на научните ти теории, но това прави ли го истина, само защото е възможно ? И спрелия часовник показва правилно времето 2 пъти на ден. 

Пак почна с шикалкавенето и общите приказки, да си маскираш липсата на аргументи по темата. 

Това е играта на псевдоучените в интернет. Щом е възможно, значи е задължително. Сиренска теория. Ако мен жените ме харесват, значи съм ги минал всичките. Това не са комплекси, това са свръх комплекси. Мишката вижда единствено мишки наоколо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Българите отвръщат на удара: 80% спад в посещенията на ресторанти след задължителни зелени пропуски (изключително RAIR)

2 ноември 2021 г
IMG_20211028_152812-scaled-1200x630.jpg

Само 20% от България, която има 7-милионно население, е прободена с експерименталната инжекция с иРНК.

Кореспондентът на фондация RAIR САЩ Таня Грот беше на сцената във Варна, България, в четвъртък, на демонстрация, проведена от ресторантьорски асоциации и различни борци за свобода в знак на протест срещу авторитарната програма на правителството за зелен пропуск. Хиляди дефилираха в различни градове на страната под мотото си „Всички заедно! За здраве, работа, бъдеще, сигурност!”.

Протестът дойде, след като Българската хотелиерска и ресторантьорска асоциация излезе с тревожни данни, показващи последиците от зеления пропуск върху бизнеса и работниците им. Зеленият пропуск е хартиен документ или приложение, което доказва, че притежателят му е бил напълно „ваксиниран“ или възстановен от коронавирус. Тя им предоставя достъп до закрити ресторанти, барове, кафенета и други закрити места. Спадът на оборотите и посещенията на ресторанти е над 80% през първите два дни след като „зеленият сертификат” стана задължителен за посещение на места за храна и развлечения.

Спадът на покровителите е пропорционален на ниския брой ваксинирани в България. Само 20% от България, която има 7-милионно население, е прободена с експерименталната инжекция с иРНК. Това поставя окръга на последно място в Европейския съюз със средно 69% напълно ваксинирани.

„Въпреки че по-голямата част от индустрията положи сериозни усилия и осигури персонал, за да отговори на изискванията, клиенти няма. Някои от най-печелившите ресторанти в България дори изживяха ден с 0 резервации.

Ресторантите в цяла България затварят с всеки изминал ден”, обясняват организаторите. С бързо нарастващите цени на електроенергията, горивата и храните. Доходите им не са в състояние да покрият разходите на домакинството. Бизнеси като ресторанти и техните работници са обречени, обясниха протестиращи.

Според протестиращите зелените пропуски, прилагани от министъра на здравеопазването Стойчо Кацаров, са силно дискриминационни и са довели до тотално обезлюдяване на заведенията им. „Няма икономически мерки за подкрепа на засегнатия бизнес и запазване на работата на служителите – нула“, обясниха организаторите.

Протестът беше организиран от Алианса на туристическата индустрия в България, Българската асоциация на ресторантьорите, Асоциацията на ресторантьорите в България, Българската хотелиерска и ресторантьорска асоциация, Българската здравна и фитнес асоциация, Българската асоциация на търговските центрове, представители на детски центрове и др.

Гледайте следния протест, заснет от RAIR. Протестиращите скандираха „Свобода, свобода, свобода“ през цялото шествие.2 ноември 2021 г

По-долу са снимки, направени от протеста за свобода:

IMG_20211028_155306-1024x768.jpg

Screen-Shot-2021-11-01-at-5.55.25-PM-102

IMG_20211028_155954-1024x768.jpg

IMG_20211028_161107-1024x768.jpg

• 7 коментара:

• 7d711fd12b72e9204bcb0bba10931314?s=50&d= манго

Това трябва да се случи по целия свят. Аз лично няма да покровителствам бизнес, който налага мандатите за незаконна маска и генна терапия (те не са ваксинации). Правителствата, които нямат ресурсите да наложат своите мандати, ще се разминат с тези незаконни тактики, докато бизнесът продължава да действа като полиция. Не позволявайте на тези хора! ПРОТИВЯВАЙТЕ ИЛИ СЛУЖЕТЕ

• 6694480b2433e64923d6b17dd4d0dd1c?s=50&d= Падането на ЕС!

ТАЗИ ПАСПОРТ НА ВАКСИНАТА И ТЕАТЪРНАТА ТИРАНИЯ НА МАСКИТЕ ТРЯБВА ДА СПРЕ.
      ГРАЖДАНИТЕ ТРЯБВА ДА СЕ БОРЯТ ПО-УЯРНО!

• bbb0a41af036a6ca8345cfd0fc9d2dad?s=50&d= Том Ковалски

Страхотна работа Ейми. Продължавай така.

• 18e55d7b179b3e88bb4118e06a83f856?s=50&d= Дева Мария

През Втората световна война България НЕ ИЗПОЛЗВА заповедите на нацистите да събират евреи. Нито един български евреин не е депортиран в концентрационен/лагер на смъртта. Толкова се радвам да видя, че българите все още се изправят срещу нацистите. Бог да ги благослови и пази.

• 7af57d713e6d86e34c561948f303d1ba?s=50&d= Бо Токс

Бойкотирайте мандатите, на принципите, ако свободата. Бойкотирайте „ваксините“, тъй като присъщите им опасности са от неизвестното.

• acf9cf057944b4c05d63a01c8891c934?s=50&d= Топ Cat59

Шапки долу за свободолюбивите българи.

Не ходете в Ню Орлиънс - измамни нацисти п

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Аз давал ли съм числа за съотношение на смъртност между починали ваксинирани/неваксинирани?

Нито мога да ти кажа какви би трябвало да бъдат.

Мога само да кажа, че е невъзможно при 70-80-90% ваксинирано население 80% от починалите да са неваксинирани.

Достоверен идва от думичките достатъчно и вяра.

Един и същ източник може да бъде достоверен за едни неща и недостоверен за други, примери колкото искаш.

Не е достатъчно едно число да не противоречи на науката, за да бъде обявено за вярно. Часовникът ще показва точното време, но само два пъти на денонощие, достатъчно е да го свериш с други показания и ще разбереш, че през останалото време лъже. Ако показва 1:10, но слънцето изгрява или залязва. то веднага разбираш, че цифрата не е реална, защото знаеш, че е невъзможно в подобен час да има изгрев или залез.

Но е напълно достатъчно да противоречи на научните закони, за да бъде обявено за грешно.

Докажи, че по някой научен закон е възможно при 70-80-90% ваксинирани, 80% от починалите да са неваксинирани и ще спечелиш Нобелова награда за принос към научното познание.

Ще станеш пионер и някога ще кръстят гимназия на теб, а може би дори университет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Димитър 59 написа:

Българите отвръщат на удара: 80% спад в посещенията на ресторанти след задължителни зелени пропуски (изключително RAIR)

2 ноември 2021 г
IMG_20211028_152812-scaled-1200x630.jpg

Само 20% от България, която има 7-милионно население, е прободена с експерименталната инжекция с иРНК.

Кореспондентът на фондация RAIR САЩ Таня Грот беше на сцената във Варна, България, в четвъртък, на демонстрация, проведена от ресторантьорски асоциации и различни борци за свобода в знак на протест срещу авторитарната програма на правителството за зелен пропуск. Хиляди дефилираха в различни градове на страната под мотото си „Всички заедно! За здраве, работа, бъдеще, сигурност!”.

Протестът дойде, след като Българската хотелиерска и ресторантьорска асоциация излезе с тревожни данни, показващи последиците от зеления пропуск върху бизнеса и работниците им. Зеленият пропуск е хартиен документ или приложение, което доказва, че притежателят му е бил напълно „ваксиниран“ или възстановен от коронавирус. Тя им предоставя достъп до закрити ресторанти, барове, кафенета и други закрити места. Спадът на оборотите и посещенията на ресторанти е над 80% през първите два дни след като „зеленият сертификат” стана задължителен за посещение на места за храна и развлечения.

Спадът на покровителите е пропорционален на ниския брой ваксинирани в България. Само 20% от България, която има 7-милионно население, е прободена с експерименталната инжекция с иРНК. Това поставя окръга на последно място в Европейския съюз със средно 69% напълно ваксинирани.

„Въпреки че по-голямата част от индустрията положи сериозни усилия и осигури персонал, за да отговори на изискванията, клиенти няма. Някои от най-печелившите ресторанти в България дори изживяха ден с 0 резервации.

Ресторантите в цяла България затварят с всеки изминал ден”, обясняват организаторите. С бързо нарастващите цени на електроенергията, горивата и храните. Доходите им не са в състояние да покрият разходите на домакинството. Бизнеси като ресторанти и техните работници са обречени, обясниха протестиращи.

Според протестиращите зелените пропуски, прилагани от министъра на здравеопазването Стойчо Кацаров, са силно дискриминационни и са довели до тотално обезлюдяване на заведенията им. „Няма икономически мерки за подкрепа на засегнатия бизнес и запазване на работата на служителите – нула“, обясниха организаторите.

Протестът беше организиран от Алианса на туристическата индустрия в България, Българската асоциация на ресторантьорите, Асоциацията на ресторантьорите в България, Българската хотелиерска и ресторантьорска асоциация, Българската здравна и фитнес асоциация, Българската асоциация на търговските центрове, представители на детски центрове и др.

Гледайте следния протест, заснет от RAIR. Протестиращите скандираха „Свобода, свобода, свобода“ през цялото шествие.2 ноември 2021 г

По-долу са снимки, направени от протеста за свобода:

IMG_20211028_155306-1024x768.jpg

Screen-Shot-2021-11-01-at-5.55.25-PM-102

IMG_20211028_155954-1024x768.jpg

IMG_20211028_161107-1024x768.jpg

• 7 коментара:

• 7d711fd12b72e9204bcb0bba10931314?s=50&d= манго

Това трябва да се случи по целия свят. Аз лично няма да покровителствам бизнес, който налага мандатите за незаконна маска и генна терапия (те не са ваксинации). Правителствата, които нямат ресурсите да наложат своите мандати, ще се разминат с тези незаконни тактики, докато бизнесът продължава да действа като полиция. Не позволявайте на тези хора! ПРОТИВЯВАЙТЕ ИЛИ СЛУЖЕТЕ

• 6694480b2433e64923d6b17dd4d0dd1c?s=50&d= Падането на ЕС!

ТАЗИ ПАСПОРТ НА ВАКСИНАТА И ТЕАТЪРНАТА ТИРАНИЯ НА МАСКИТЕ ТРЯБВА ДА СПРЕ.
      ГРАЖДАНИТЕ ТРЯБВА ДА СЕ БОРЯТ ПО-УЯРНО!

• bbb0a41af036a6ca8345cfd0fc9d2dad?s=50&d= Том Ковалски

Страхотна работа Ейми. Продължавай така.

• 18e55d7b179b3e88bb4118e06a83f856?s=50&d= Дева Мария

През Втората световна война България НЕ ИЗПОЛЗВА заповедите на нацистите да събират евреи. Нито един български евреин не е депортиран в концентрационен/лагер на смъртта. Толкова се радвам да видя, че българите все още се изправят срещу нацистите. Бог да ги благослови и пази.

• 7af57d713e6d86e34c561948f303d1ba?s=50&d= Бо Токс

Бойкотирайте мандатите, на принципите, ако свободата. Бойкотирайте „ваксините“, тъй като присъщите им опасности са от неизвестното.

• acf9cf057944b4c05d63a01c8891c934?s=50&d= Топ Cat59

Шапки долу за свободолюбивите българи.

Не ходете в Ню Орлиънс - измамни нацисти п

мите - слагай тези неща в цитат, често слагаш петорни чаршафи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

мите - слагай тези неща в цитат, често слагаш петорни чаршафи

Точно този,в който чужденци ни правят евала?Надявате се да не го отворят и прочетат българите ли?Изменник ли си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Лудар написа:

Стана ти навик да лъжеш... Тука повечето са лаици по темата, но... можеш да излъжеш до 3 човка тук, които и без това са антиваксъри. И няма да видят този ти пост. А мен не можеш да излъжеш.

Това е играта на псевдоучените в интернет. Щом е възможно, значи е задължително. Сиренска теория. Ако мен жените ме харесват, значи съм ги минал всичките. Това не са комплекси, това са свръх комплекси. Мишката вижда единствено мишки наоколо.

Радулчо, ти сам се лъжеш, бе слънце неизгряло.

Защо ми е и аз да те лъжа?

Не знаеш ли, че има места, където в учебния процес се среща Маркс, но няма и да намериш следа от Живков?

Или си мислиш, че ти говоря за изпит за комсомолец?

Дори и на запад от Калотина има такива места, където се налага да четеш Маркс, за да се подготвиш за изпит.

Но естествено, че няма откъде да знаеш.

Ти се правиш на псевдоучен с познания взети назаем от Уикито и го доказваш непрекъснато.

Не си лаик само по темата за Маркс, комунизъм, фашизъм, ляво, дясно, лаик си по всеки един въпрос, който се дискутираше досега тук.

И то не просто лаик, невежа е правилния израз.

Дано поне като автомонтьор те бива, че ако и там познанията ти са на това ниво, горко му на клиента.

А тук е забавно с теб, не мога да си кривя душата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, N1K17Y написа:

Тая теория не знам колко пъти ще я повториш, след като ти отговорих вече. 2-3та случая, които неуморно цитираш (които са просто разкази на хора) не са мерило за нищо. Мислиш ли, че японците са по-тъпи от нас, да се набодат и техните лекари вкарваш кашлящи в болниците, че да вземат 200 000 йени ? Никоя държава няма да си прецака икономиката, да даде 1500 лева на лекарите. Никоя държава няма да си прецака икономиката, за да даде 20 евро на Пфайзер за ваксина. Тъпите тестове струват в пъти повече. Можеше да ти се вържа на теорията, ако това се случваше само в България, но се случва в цял свят. 

За тези два-три случая се разбра, защото тези хора в желанието си да изплашат още повече стадото, се изпуснаха без да искат. Колко са подобните случаи - изобщо не можем да знаем.

Между 10 и 15% от пациентите с ковид в болниците са напълно ваксинирани. При положение, че ваксинираните в България са около 25%, нещо не ми се вързва толкова голям брой от тях да са в болница. Според властта те би трябвало да са с леки симптоми, и ако вярваме на същата тази власт, то голям брой от тях не трябва да са там. Или ни лъжат, че ваксинираните карат леко болестта, или в болниците наистина се приемат и съвсем леки случаи. 

Ако искаш - вярвай на фактите, ако искаш- вярвай на телевизора, само моля те, не ми представяй и на мен телевизора като по-достоверен от фактите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, andiay написа:

Аз давал ли съм числа за съотношение на смъртност между починали ваксинирани/неваксинирани?

Нито мога да ти кажа какви би трябвало да бъдат.

Мога само да кажа, че е невъзможно при 70-80-90% ваксинирано население 80% от починалите да са неваксинирани.

Достоверен идва от думичките достатъчно и вяра.

Един и същ източник може да бъде достоверен за едни неща и недостоверен за други, примери колкото искаш.

Не е достатъчно едно число да не противоречи на науката, за да бъде обявено за вярно. Часовникът ще показва точното време, но само два пъти на денонощие, достатъчно е да го свериш с други показания и ще разбереш, че през останалото време лъже. Ако показва 1:10, но слънцето изгрява или залязва. то веднага разбираш, че цифрата не е реална, защото знаеш, че е невъзможно в подобен час да има изгрев или залез.

Но е напълно достатъчно да противоречи на научните закони, за да бъде обявено за грешно.

Докажи, че по някой научен закон е възможно при 70-80-90% ваксинирани, 80% от починалите да са неваксинирани и ще спечелиш Нобелова награда за принос към научното познание.

Ще станеш пионер и някога ще кръстят гимназия на теб, а може би дори университет.

Пак стигнахме до "аз те карам да обясниш, защо Х е факт, ти ми обясняваш защо У не е факт".

преди 24 минути, ivottoshev написа:

За тези два-три случая се разбра, защото тези хора в желанието си да изплашат още повече стадото, се изпуснаха без да искат. Колко са подобните случаи - изобщо не можем да знаем.

Между 10 и 15% от пациентите с ковид в болниците са напълно ваксинирани. При положение, че ваксинираните в България са около 25%, нещо не ми се вързва толкова голям брой от тях да са в болница. Според властта те би трябвало да са с леки симптоми, и ако вярваме на същата тази власт, то голям брой от тях не трябва да са там. Или ни лъжат, че ваксинираните карат леко болестта, или в болниците наистина се приемат и съвсем леки случаи. 

Ако искаш - вярвай на фактите, ако искаш- вярвай на телевизора, само моля те, не ми представяй и на мен телевизора като по-достоверен от фактите.

Ето още един който вярва на цифрите само когато му изнасят, нищо че са от един и същи източник. Нали по телевизора ти съобщават именно "фактите", че 10-15% от хоспитализираните са ваксинирани, бе Иво ? На тия данни защо вярваш ? Любимото ми е, хора ползващи аргументи чути по телевизора, да ми казват да си спра телевизора. Докато аз телевизор дори нямам. Бих ти цитирал и данни, колко са ваксинираните от всички хоспитализирани от други държави, ама знам че ще кажеш че са фалшиви. Защото тия цифри не ти изнасят. Нищо че и никога не би отрекъл, че данните в Испания/Холандия друга европейска държава са по-достоверни от тези в България. Ей така, като общо правило дори. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

новина 

Цитат

Починалите през последното денонощие са 113, от които 87,61% не са ваксинирани. 

и как така 50 % от ваксинираните починаха ?

за тва ли и спряха децата от училище да ги опростачат и да не могат  да направят елементарни сметки

и в бъдеще да им дърпат конците  както се опитват  нас да ни взимат за вчерашни 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, N1K17Y написа:

Пак стигнахме до "аз те карам да обясниш, защо Х е факт, ти ми обясняваш защо У не е факт".

И пак те питам - кое е Х и кое е У?

Аз обяснявам защо е невъзможно при 70-80-90% ваксинирано население, 80% от починалите да са неваксинирани.

Това Х ли е или У?

Защото ти твърдиш, че точно това е факт, нищо че според науката е невъзможно.

Изясни ги най-накрая тези неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, АСПЕКТ написа:

Така ли? Като в Дания?

Както вика сержанта от канала, тъжно, но явно това е "новото нормално".

https://t.me/SergeantRobertHorton/9304

Не съм чувал предишни години толкова начесто да съм попадал на новини за колабирали спортисти. Може да е от всичко разбира се (друга химия, с която ги тъпчат, комбинация от химията + ваксини, някой да е болен без да го знае, защото вируса и той причинява подобни неща, прекалено натоварени програми, инсценировки и т.н.) и ВСЕ ПАК...ситуацията е доста подозрителна. В канала на този има и други интересни клипове за на който му е интересно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, N1K17Y написа:

Ето още един който вярва на цифрите само когато му изнасят, нищо че са от един и същи източник. Нали по телевизора ти съобщават именно "фактите", че 10-15% от хоспитализираните са ваксинирани, бе Иво ? На тия данни защо вярваш ? Любимото ми е, хора ползващи аргументи чути по телевизора, да ми казват да си спра телевизора. Докато аз телевизор дори нямам. Бих ти цитирал и данни, колко са ваксинираните от всички хоспитализирани от други държави, ама знам че ще кажеш че са фалшиви. Защото тия цифри не ти изнасят. Нищо че и никога не би отрекъл, че данните в Испания/Холандия друга европейска държава са по-достоверни от тези в България. Ей така, като общо правило дори. 

Има явно несъответствие на данните от "телевизора" и това което ни говорят властимащите по "телевизора".

Данните говорят, че съотношението на ваксинирани/неваксинирани в болниците е почти същото каквото е и съотношението на ваксинирани/неваксинирани в България. Властимащите обаче се мъчат да ни убедят, че ваксинираните карат много по-леко болестта. Е, що тогава %тът на ваксинирани в болниците не е мноооого по-малък?

Значи или ни лъжат че ваксината помага за да не караш тежко болестта, или съм прав, че в болниците има хора, които  въобще не са за там, защото би трябвало да са леки случаи.

Ако е първото - защо ме карат да се ваксинирам? Ако е второто - ето ти отговорът на въпроса: "Защо се е покачила смъртността у нас?"

Това са фактите, пък ти вярвай на каквото искаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Banesc написа:

имам тесни кръвоносни съдове

Неприятно, имаш ли диагноза? Лекарства като Антистенокардин вземаш ли?
Аз се притеснявам за бащата че е с два стента и точно тия тромби най малко му трябват, добави и камарата незвестни/неизследвани ефекти и т.н. и получаваш баси и приключението.

преди 2 часа, Banesc написа:

по 2 литра бира  или 200-300 мл ракия трябва да пия  всеки ден

Не мисля че със стенокардия е добра идея да пиеш бира, но ти си знаеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Bubbles написа:

Не мисля че със стенокардия е добра идея да пиеш бира, но ти си знаеш.

алкохола разширява кръвоносните  ми съдове 

преди 46 минути, Bubbles написа:

Неприятно, имаш ли диагноза?

облъчване от чернобил

ядох млеко от крава яла радиоктивна трева 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такива трябва да са политиците.

Говори ясно, точно и разбираемо. Каквото каже го прави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет. Знаете ли хора, ваксинирали са са, по желание или  не по желание, от работата им налагат  които да съжаляват, че са се ваксинирали?

Съответно и неваксинирани да съжаляват, че не са?

Нз кой е си признае

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, dani4ka19 написа:

Съответно и неваксинирани да съжаляват, че не са?

Ko ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, dani4ka19 написа:

Привет. Знаете ли хора, ваксинирали са са, по желание или  не по желание, от работата им налагат  които да съжаляват, че са се ваксинирали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване