Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 13 минути, N1K17Y написа:

То това ясно, ама говоря глобално не само за темата. Те и тукашните експерти цитират някакви фейсбук доктори от САЩ, как па не намериха един руски, който да се изкаже и против Спутника. Страшно съвпадение. 

Ами то имаше желаещи за руската ваксина, даже Нинова го постави като въпрос. Ама много бързо млъкнаха желаещите, когато самите руснаци почнаха да се отказват от руската ваксина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2797

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3304

• Радул

2926

преди 2 минути, Лудар написа:

Ами то имаше желаещи за руската ваксина, даже Нинова го постави като въпрос. Ама много бързо млъкнаха желаещите, когато самите руснаци почнаха да се отказват от руската ваксина.

Руската ваксина е базирана на Астрата, Модерна пък не слагат на хора под 30. Джонсън била само за американския пазар. И то какво остава? Бионтек?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Преграждат базарите и налагат ваксинираните да и правят тест. Това било мярка плюс. И да бъдат с маска.

Аз ли нещо изглупявам или вече тотално нищо не разбирам.

Ваксинирани с маска и то с тест, заградени за да могат да празнуват Коледа далеч от Неваксинираните. Пазени с въоръжени войници.

Пак не си разбрал нещо. И дори си написал причината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Лудар написа:

Пак не си разбрал нещо. И дори си написал причината.

Аха, да не съм разбрал. Ти като си слагаш ваксина срещу грип, бяга надалеч от всеки сополив ли? Или си слагаш маска? Много добре се знае, че грипния сезон е до март месец.

И колко пъти си виждал някой с маска? Поне за зимата?

Колко грипни епидемии имаше и такива мерки е нямало. Абсурди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

Аха, да не съм разбрал.

Не ти,а той не вижда фашизма в случая...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аха, да не съм разбрал. Ти като си слагаш ваксина срещу грип, бягащ на далеч от всеки сополив ли? Или си слагаш маска? Много добре се знае, че грипния сезон е до март месец.

И колко пъти си виждал някой с маска? Поне за зимата?

Ваксина срещу грип не съм си слагал, но да- избягвам сополивите, кашлящи и цвъкащи. Най- малкото, близък контакт с такъв идва леко гнусен. Да ти се изкашля в лицето и да ти залепи няква храчка на носа. Блях...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Bubbles написа:

Тука слагат.

В Германия - не.

Ти не беше ли във Франция?

Тази новина значи е фалшива?

https://btvnovinite.bg/amp/svetut/vav-francija-preporachaha-vaksinata-na-moderna-da-ne-se-postavja-na-hora-pod-30-godini.html

преди 8 минути, Лудар написа:

Ваксина срещу грип не съм си слагал, но да- избягвам сополивите, кашлящи и цвъкащи. Най- малкото, близък контакт с такъв идва леко гнусен. Да ти се изкашля в лицето и да ти залепи няква храчка на носа. Блях...

Ролята на ваксината е да те предпазва от повторно заразяване. Какъв е смисълът да се криеш, да те пазят или да стоиш с маска, все едно че не си ваксиниран?

Тогава по-добре да си НЕваксиниран, ако това е ваксина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, АСПЕКТ написа:

В Германия - не.

Ти не беше ли във Франция?

Тази новина значи е фалшива?

https://btvnovinite.bg/amp/svetut/vav-francija-preporachaha-vaksinata-na-moderna-da-ne-se-postavja-na-hora-pod-30-godini.html

Може да са препоръчали но я слагат, жената е под 30г. и е с модерна, сина на съседа е на 22 и той сложи модерна.
Янсена го бяха отделили само за над 50 годишни, но май вече дават и на по-млади, Пфайзер пък не бил подходящ за най възрастните...
...ама ся им дават зор да се бодат с него щотро чуха от Испанците че Янсен не бил надежден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Bubbles написа:

Може да са препоръчали но я слагат, жената е под 30г. и е с модерна, сина на съседа е на 22 и той сложи модерна.

И? Има ли усложнения? Както пишат? Или са пили аспирин?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека ваксинираните ,да не си мислят,че не се интересуваме за тяхното здраве.Ето нещо за тях: Как да се детоксицираме от COVID Shot ваксина!Време е да разпространяваме решения,за детоксикация от инжекции за COVID.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

И? Има ли усложнения? Както пишат? Или са пили аспирин?

Малко главоболие и отпадналост като при грип, за момчето на съседа не съм чул нещо различно.
Надявам се и в дългосрочен план да няма проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Димитър 59 написа:

Нека ваксинираните ,да не си мислят,че не се интересуваме за тяхното здраве.Ето нещо за тях: Как да се детоксицираме от COVID Shot ваксина!Време е да разпространяваме решения,за детоксикация от инжекции за COVID.

Да не забравиш и дечипизатора :D  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.berliner-zeitung.de/news/wegen-omikron-london-fuehrt-corona-tests-vor-einreise-wieder-ein-li.198782

Влизащите в Англия тест. Няма значение, дали човека е ваксиниран.

То вече и това не носи облаги да си ваксиниран.

Нито пътуваш свободно, нито предпазваш другите, пазят те от НЕваксинираните и около тебе само ваксинирани, стоиш с маска.

Тестват те, налага се бустерни дози.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

https://www.berliner-zeitung.de/news/wegen-omikron-london-fuehrt-corona-tests-vor-einreise-wieder-ein-li.198782

Като не тестват "ама тия що имат превилегии, нали и те могат да заразяват". Като тестват "ама на тия къде са им превилегиите, нали затова се ваксинираха". 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Нито пътуваш свободно, нито предпазваш другите, пазят те от НЕваксинираните и около тебе само ваксиниран, стоиш с маска.

Тестват те.

Ама имаш табелка "Боцкан"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, N1K17Y написа:

Като не тестват "ама тия що имат превилегии, нали и те могат да заразяват". Като тестват "ама на тия къде са им превилегиите, нали затова се ваксинираха". 

Същият този тест не важи за определени места. Пък важи този тест за други места.

Как един път важи, другия път не важи?

преди 2 минути, Bubbles написа:

Ама имаш табелка "Боцкан"

Аха, вип. Помагащ на фармата. Биг Фарма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Димитър 59 написа:

Виж кво пише за един от "детоксикаторите":

"Сураминът е лекарство, използвано за лечение на африканска сънна болест и речна слепота.[1][2] Това е лечение на избор за сънна болест без засягане на централната нервна система.[3] Прилага се чрез инжектиране във вена.[4] Сураминът причинява доста странични ефекти.[4] Честите нежелани реакции включват гадене, повръщане, диария, главоболие, изтръпване на кожата и слабост.[2] Възпалени длани на ръцете и стъпалата, проблеми със зрението, треска и коремна болка също могат да се появят.[2] Тежките странични ефекти могат да включват ниско кръвно налягане, понижено ниво на съзнание, проблеми с бъбреците и ниски нива на кръвните клетки.[4] Не е ясно дали е безопасно при кърмене.[2]"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

Aхаааа... Това щото фейкометите ви го писаха за умрял, затова ли питате все за него ? :) 

преди 2 часа, Димитър 59 написа:

Фейкомет .:hush:

А за бустерната вдруги ден ще са 14 дена. Ще те уведомя как е минало. :)

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

Минаха ли ти фаталните 14-те  дни след бустера?

Бе, като го гледам как си говори с умрелите, не знам...

Де да можех.... 

Иначе да.. отговарям ви ... говоря на умрели... това ли имаш впредвид ?

То единия крак е стъпил там вече...Той едва преживя първа и втора доза,от най-вредната от всички ваксини- „Зенетка“.Сега пък с този бустер,не ми се мисли.

Интересно :)   Не знаех че едвам съм преживял дозите :)  

Ех... колко хора ми копаят гроб тука.. не е истина... НЯкой психолог може дисертация да защити с материали само от тази тема :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Лудар написа:

Виж кво пише за един от "детоксикаторите":

"Сураминът е лекарство, използвано за лечение на африканска сънна болест и речна слепота.[1][2] Това е лечение на избор за сънна болест без засягане на централната нервна система.[3] Прилага се чрез инжектиране във вена.[4] Сураминът причинява доста странични ефекти.[4] Честите нежелани реакции включват гадене, повръщане, диария, главоболие, изтръпване на кожата и слабост.[2] Възпалени длани на ръцете и стъпалата, проблеми със зрението, треска и коремна болка също могат да се появят.[2] Тежките странични ефекти могат да включват ниско кръвно налягане, понижено ниво на съзнание, проблеми с бъбреците и ниски нива на кръвните клетки.[4] Не е ясно дали е безопасно при кърмене.[2]"

Страничните ефекти се активират само ако Биг Фарма препоръчва лекарството. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, N1K17Y написа:

Не е въпроса какво могат. Въпроса е къде е смисъла от "Ваксината" като и така и иначе може да се разболееш и да гушнеш цветята?

Аха, вип.

Баш.
Не знам при вас как е, тука личния лекар ти звъни и почва да ти обяснява колко е важно да се ваксинираш че едвали не е задължително и т.н.(Това беше още началото на лятото), съответно ако те навият ти запазват час за първа и втора доза и т.н., естествено аз веднага си показах ганьовските рога и на мойта бързо й показах къде ме е клъвнал петела. Тъпото е че още Септември овцата се пробва да подкокороса благоверната да си бодне трета(БУСТЕРНА) доза, ама поне засега я държа далече от такива идеи а и тя самата хич не иска.
А тия дни някъде четох че заради новия щам вече мислят и за четвърти дози, баси психарите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Bubbles написа:

Не е въпроса какво могат. Въпроса е къде е смисъла от "Ваксината" като и така и иначе може да се разболееш и да гушнеш цветята?

Баш.
Не знам при вас как е, тука личния лекар ти звъни и почва да ти обяснява колко е важно да се ваксинираш че едвали не е задължително и т.н.(Това беше още началото на лятото), съответно ако те навият ти запазват час за първа и втора доза и т.н., естествено аз веднага си показах ганьовските рога и на мойта бързо й показах къде ме е клъвнал петела. Тъпото е че още Септември овцата се пробва да подкокороса благоверната да си бодне трета(БУСТЕРНА) доза, ама поне засега я държа далече от такива идеи а и тя самата хич не иска.
А тия дни някъде четох че заради новия щам вече мислят и за четвърти дози, баси психарите.

Без "ваксината" шанса да умреш е един. С ваксината е 20 пъти по-малък. Кое предпочиташ ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, АСПЕКТ написа:

Нито пътуваш свободно, нито предпазваш другите, пазят те от НЕваксинираните и около тебе само ваксинирани, стоиш с маска.

Тестват те, налага се бустерни дози.

Нов световен ред бе. Novus ordo seclorum

Не им ли нацепим тиквите ще става по лошо и по лошо.

Бий за да те уважават !

Протести, граждански арести и гражданско неподчинение му е майката. И бащата.

Да си заврат маските, каските, противогазите и ваксините на онуй място

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, N1K17Y написа:

Без "ваксината" шанса да умреш е един. С ваксината е 20 пъти по-малък. Кое предпочиташ ? 

Как да ти кажа, аз всякакви грипове съм карал през годините, включително такива които някои хора ги карат много тежко и дори някои за съужаление умират, общото в моя случай е, че съм ги преборил почти без никакви лекарства, само с ежедневна доза чай с мед и лимон, придружени с три таблетки витамин С и някакъв аналгин в случай на температура. Два до три дни и съм кукуряк. Опитвам се да ти кажа че имам здрава имунна система вероятно точно защото и като малък не ме тъпчеха с хапове с най дребното нещо както правят сега всички(или почти всички родители) и вярвам че и този път няма да е по-различно. За сметка на това така наречената ваксина не ми гарантира че няма да се разболея нито че ще живея, а дори напротив, изправя ме пред риск от тромби и куп други "приятни" изненади(Буквално, защото дори тези които са ги правили тези препарати не знаят и не са изследвали наълно всичките реакции на тези вещества).
Къ мислиш кое предпочитам?

Като направят ваксина която да защитава наистина от този вирус, тогава ще се ваксинирам, дори ще съм пръв на опашката, но опитна мишка не мисля да ставам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване