Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 14 минути, N1K17Y написа:

Кое предпочиташ ? 

Това си е моя работа.

Не на Кунчев.

Апропо, къде е Кунчев ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 40,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2678

• miro20

2657

• Реджеп Иведик

3256

• Радул

2926

преди 13 минути, Реджеп Иведик написа:

Нов световен ред бе. Novus ordo seclorum

Не им ли нацепим тиквите ще става по лошо и по лошо.

Бий за да те уважават !

Протести, граждански арести и гражданско неподчинение му е майката. И бащата.

Да си заврат маските, каските, противогазите и ваксините на онуй място

Да става по-лошо с такъв народ ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да става по-лошо с такъв народ ли? Вечно надрусан, опиянен с лекарства и ЛГТБ идеи.

Какво мислят американците за ОМИКРОН.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Bubbles написа:

Как да ти кажа, аз всякакви грипове съм карал през годините, включително такива които някои хора ги карат много тежко и дори някои за съужаление умират, общото в моя случай е, че съм ги преборил почти без никакви лекарства, само с ежедневна доза чай с мед и лимон, придружени с три таблетки витамин С и някакъв аналгин в случай на температура. Два до три дни и съм кукуряк. Опитвам се да ти кажа че имам здрава имунна система вероятно точно защото и като малък не ме тъпчеха с хапове с най дребното нещо както правят сега всички(или почти всички родители) и вярвам че и този път няма да е по-различно. За сметка на това така наречената ваксина не ми гарантира че няма да се разболея нито че ще живея, а дори напротив, изправя ме пред риск от тромби и куп други "приятни" изненади(Буквално, защото дори тези които са ги правили тези препарати не знаят и не са изследвали наълно всичките реакции на тези вещества).
Къ мислиш кое предпочитам?

Като направят ваксина която да защитава наистина от този вирус, тогава ще се ваксинирам, дори ще съм пръв на опашката, но опитна мишка не мисля да ставам.

Искаш, не искаш, никой не те пита ;) Като не искаш ваксина, ще си опитна мишка от контролната група върху които се тества вируса. Ама и тромбите и другите приятни изненади пак са десетки пъти по-голям риск да ти се случат, като се разболееш. Или за тях не си чувал ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Bubbles написа:

Не е въпроса какво могат. Въпроса е къде е смисъла от "Ваксината" като и така и иначе може да се разболееш и да гушнеш цветята?

Баш.
Не знам при вас как е, тука личния лекар ти звъни и почва да ти обяснява колко е важно да се ваксинираш че едвали не е задължително и т.н.(Това беше още началото на лятото), съответно ако те навият ти запазват час за първа и втора доза и т.н., естествено аз веднага си показах ганьовските рога и на мойта бързо й показах къде ме е клъвнал петела. Тъпото е че още Септември овцата се пробва да подкокороса благоверната да си бодне трета(БУСТЕРНА) доза, ама поне засега я държа далече от такива идеи а и тя самата хич не иска.
А тия дни някъде четох че заради новия щам вече мислят и за четвърти дози, баси психарите.

Лекарят нищо не обяснява, не лекува. Нищо не пропагандира. Нито звъни, нищо. Нито информира.

Лекуват бронхит или пневмония с чист въздух, парацатамол и много вода. 

В интензивното чакаш окървавен цели часове, да дойде някой. Примерно 5 часа е нормално. 

Но интересното е, че няма никой и по коридорите или в болницата. Какво чакаш и ти не знаеш? Може да са заети на друго място лекарите. На друг етаж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

О'Макрон = Хайл Хитлер

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Искаш, не искаш, никой не те пита ;) Като не искаш ваксина, ще си опитна мишка от контролната група върху които се тества вируса. Ама и тромбите и другите приятни изненади пак са десетки пъти по-голям риск да ти се случат, като се разболееш. Или за тях не си чувал ? 

Последния, който ръсеше такива простотии по телевизора беше Кунчев.

Видя се колко е бил прав.

Божи съд !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Реджеп Иведик написа:

Това си е моя работа.

Не на Кунчев.

Апропо, къде е Кунчев ?

Довечера ще ти покажа.

Като пускате доц. Мангъров - Беновска поне гледахте ли го? Защото много камъни във вашата градина. Чухте ли за задължителните из доста европейски страни менингококови ваксини? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, N1K17Y написа:

Като се разболееш от какво? От този политически вирус ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, N1K17Y написа:

Искаш, не искаш, никой не те пита ;) Като не искаш ваксина, ще си опитна мишка от контролната група върху които се тества вируса.

от КАДЯ на КАДЯ? К'о стана с демокрацията или ще провъзгласяваме Ким Ир Сен за вечен върховен водач на цяла Европа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Като се разболееш от какво?

0.03 % смъртност. Ама от досегашните.

От О'Макрон още никой не е умрял, Менгелетата затвориха света !!!

Смяяяяях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, АСПЕКТ написа:

Лекарят нищо не обяснява, не лекува. Нищо не пропагандира. Нито звъни нищо. Нито информира.

Лекуват бронхит или пневмония с чист въздух, парацатамол и много вода. 

В интензивното чакаш окървавен цели часове, да дойде някой. Примерно 5 часа е нормално. 

Но интересното е, че няма никой и по коридорите или в болницата. Какво чакаш и ти не знаеш? Може да са заети на друго място лекарите.

Те че не обясняват не обясняват, ама тъпото е че се пробват да подкокоросват хората, не знам ся, ама сигурно сигурно вземат с'тинки за всеки който навият.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Bubbles написа:

от КАДЯ на КАДЯ? К'о стана с демокрацията или ще провъзгласяваме Ким Ир Сен за вечен върховен водач на цяла Европа?

Решава този, който има пари.

Ти като нямаш пари, какво ще решаваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Bubbles написа:

Иди да осъдиш вируса, че ти е погазил демократичните права и те е заразил. Успех. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Реджеп Иведик написа:

0.03 % смъртност. Ама от досегашните.

От О'Макрон още никой не е умрял, Менгелетата затвориха света !!!

Смяяяяях.

Това е атака срещу ЮАР и Ботсвана. То е очевидно. Всички действия през тези години са политически.

През тези 2 години нямаше нито едно решение, което да е медицинско обосновано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Bubbles написа:

Те че не обясняват не обясняват, ама тъпото е че се пробват да подкокоросват хората, не знам ся, ама сигурно сигурно вземат с'тинки за всеки който навият.

В България пътеката за Кромид е 2 пъти по скъпа. И грипа и хремата Бог да ги прости. И Кунчев.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, АСПЕКТ написа:

https://www.berliner-zeitung.de/news/wegen-omikron-london-fuehrt-corona-tests-vor-einreise-wieder-ein-li.198782

Влизащите в Англия тест. Няма значение, дали човека е ваксиниран.

Утре ще ти дам инфо от първа ръка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Карантинирани заради КОВИД - ето как лъсва все повече провалът с коронавируса в числа

https://www.actualno.com/healthy/karantinirani-zaradi-kovid-eto-kak-lysva-vse-poveche-provalyt-s-koronavirusa-v-chisla-news_1680286.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Това е атака срещу ЮАР и Ботсвана. То е очевидно.

Щото са непокорни. Но иначе е атака срещу всички хора по света.

Ваксините и маските не са за да ни лекуват, а за да ни научат да се подчиняваме на всякакви малоумия.

Неподчинение трябва. Масово.

Срещу сатрапите. И пълна солидарност между ваксинирани и неваксинирани, щото всичките сме в кюпа.

Ако искаме демокрацията да продължи трябва да воюваме с Изчадията на Звяра !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЮАР през 2019 година е била първа по продукция на платина, на хром, на манган. 2 по титан, 11 по продукция на злато, 3 по производство на ванадий, 6 на желязна руда, 11  на кобалт, 15 на фосфати.

12 по продукция на уран.

Като добавим и туризма. Тя и популярна туристическа дестинация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Принцеса или кралица Беатрикс, принцесата на Нидерландия, ако се чудите, коя е,  въпреки, че е боцната 3 пъти, е заразена с корона.

Дала е положителна проба за корона.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Беатрикс_Нидерландска

https://www.reuters.com/world/europe/dutch-former-queen-beatrix-tests-positive-covid-19-2021-12-04/

Ноември е била в своите владения в Кюрасао.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Кюрасао

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, АСПЕКТ написа:

Като се разболееш от какво? От този политически вирус ли?

тогава защо носиш маска:laughing4:

преди 44 минути, АСПЕКТ написа:

Това е атака срещу ЮАР и Ботсвана.

напротив, там вируса почти не го усетиха, а и ваксинацията е по слаба и от нашата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване