Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

На къде ни водят ваксините,освен към изтребление на населението!Вече се вижда в различни страни,с голям процент ваксинирани-Медицинска полицейска държава!Това искат да въведат навсякъде по целия свят,за да погълне всяка последна свобода, която съществува, ако хората им го позволят. Ето една от следващите гаври със свободните граждани:                                                                                                                                                                                                                                                                                                       „Масовите лагери на смъртта“ в Австралия и издирването на „избягали от карантинен затвор“ показват на света тираничната ръка на глобалистите! Чакайте,това възстановителни съоръжения ли са или затвори? Тримата тийнейджъри избягали,могат да бъдат наказани с много по-дълъг престой в Camp Covid,за неподчинение на заповедите на правителството!   15-,16- и 17-годишните деца,са били „отрицателни“ за коронавируса, но въпреки всичко са били настанени в съоръжението,като част от операция за събиране на местни жители,защото имали контакти със заразени...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 40,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2691

• miro20

2658

• Реджеп Иведик

3270

• Радул

2926

преди 3 часа, Лудар написа:

Тва е защото българите иначе посмъртно няма да се сетят, че на Апенинския полуостров има една цяла, неваксинирана България. И после си задават тъпи въпроси, как тъй в 90% ваксинирана Италия пак имало Ковид. И почват да мислят за илюминати, фъркати и чепати гадинки... мхм. Ганю е изключително подозрителен, най- вече към хора които не му мислят лошото. Всъщност нищо не му мислят. Но за Ганю е абсурд да допусне, че може и да не е център на вселената.

Т'ва е защото някои освен кръчмарски сметки други не са се научили да правят, мхм.

Да не би да смяташ, че тази "неваксинирана България" е събрана само на едно място само на Апенините?

Че е изолирана? Няма досег с ваксинирани?

Ако не е така, как би обяснил, че при 90% ваксинирани, то само 10% неваксинирани са причината да има Ковид?

Ако това бяха поне малко по-ефективни ваксини, то на Апенините не би следвало да има Ковид.

При ефективна ваксина в една 60 млн. държава и 6 млн. неваксинирани е невъзможно да се разпространява заразата.

Мерките се затягат не заради 6 млн. неваксинирани, а защото по-голямата част от 54 млн. ваксинирани също се заразяват и заразяват другите.

Тези ваксини нямат обществена функция, те не вардят другите, евентуално могат да предпазят индивида да не изкара тежко болестта.

Аз и всеки един друг преболедувал Ковид сме много по-малко опасни за другите от един непреболедувал ваксиниран, защото шанса ние да се заразим повторно и да заразяваме други е в порядъци по-нисък от това един ваксиниран да се зарази и да заразява други.

Никога не си бил "страшен" по  математика, някой те е излъгал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продажното келеме...кацарчето...щяло..било да предложило...в парламата да се влизало само със зелен сертификат.Може ли момчето, избрано от народа, Костадин Костадинов да го накара да препише конституцията 100 пъти и да я научи на изуст...

Ако не намери в нея, пасаж поне, как на всеки продажник когато му кефне може да налага ФАШИЗЪМ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Реджеп Иведик написа:

Това ми напомни на един разговор с Българин,живял в ЮАР.Един от черните там му казал „Нас полицаите не ни закачат по пътищата,когато сме с коли,а пък поискат ли документи,става гаф в повечето случаи,защото просто вадим оръжие и стреляме...“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Господ помага, но в кошара не вкарва".

Ако сами не си помогнем и Господ няма да ни помогне.

Тия стачки и митинги из Европа нищо не правят. Само се разхождат, пеят, смеят се и се снимат. Те и затова не ги бият и ги оставят да се разкарват.

А през това време пъклените мерки си вървят.

Подкупните политици, медици и медии са най-виновните за сегашния геноцид на населението по света.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година ваксина. Както е при грипа. Тогава защо трябва да е задължителна?

https://www.economic.bg/bg/a/view/spored-bio-n-tech-verojatnostta-ot-ejegodno-vaksinirane-sreshtu-covid-19-raste

Baĸcиниpaнeтo cpeщy СОVІD-19 нaй-вepoятнo щe cтaнe eжeгoднo, ĸaтo тoвa cpeщy гpип, ĸaзa пpeд Rеutеrѕ глaвният изпълнитeлeн диpeĸтop нa ВіоNТесh Угyp Шaxин в пeтъĸ. Mнoгoбpoйнитe вapиaции нa ĸopoнaвиpyca щe ca пpичинa зa peдoвнитe вaĸcинaции, cъщo ĸaĸтo cтaвa пpи eжeгoднитe щaмoвe нa ceзoнния гpип.

https://www.economic.bg/bg/a/view/spored-bio-n-tech-verojatnostta-ot-ejegodno-vaksinirane-sreshtu-covid-19-raste

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, _nib_ написа:

Аз казах ли ви ? Ако от вчера не започнем масово гражданско неподчинение, ще ни натикат по концлагерите както в Австралия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, andiay написа:

Аз и всеки един друг преболедувал Ковид сме много по-малко опасни за другите от един непреболедувал ваксиниран, защото шанса ние да се заразим повторно и да заразяваме други е в порядъци по-нисък от това един ваксиниран да се зарази и да заразява други.

Тва Мангъров ли ти го каза? Щото той и за късане на диплома нещо разправяше.

преди 2 часа, _nib_ написа:

Продажното келеме...кацарчето...щяло..било да предложило...в парламата да се влизало само със зелен сертификат.Може ли момчето, избрано от народа, Костадин Костадинов да го накара да препише конституцията 100 пъти и да я научи на изуст...

Ако не намери в нея, пасаж поне, как на всеки продажник когато му кефне може да налага ФАШИЗЪМ....

Колко му е новоизлюпеното лидерче пак да гледа парламента отвън само.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямаме друг избор

Спрете да носите маски !

Спрете да се ваксинирате !

Спрете да купувате фалшиви сертификати !

Спрете да си показвате сертификатите !

Спрете да сътрудничите на властите във връзка с прилагането на мерките срещу модерния вирус !

Помагайте на онези, които са попаднали под ударите на властта във връзка с мерките срещу модерната зараза !

Нямате време. Това трябваше да стане още вчера !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Френският Доналд Тръмп Ерик Земур пострада от либералите и от глобалистите при първото си турне.

Какво ли правят либералите на такова място? Това е провокация.

Ще има през април 2022 година президентски избори във Франция, дано французите махнат тоя Макрон или подобен като Макрон.

Ерик е добър избор. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да си допродължа мисълта.Гърция,взе два пъти пари,от ЕС.Сега им гласят,нов транш,от 120милиарда евро.На нашите,им дадоха пари и си ги взеха,защито не са усвоени???WTF 

Значи се бият в гърдите,какви са икономисти,разни юпита,в същото време,на вързано куче хляб не могат да дадат.И тези ще ме ваксинират?Да не говоря за "Тракия".И хиляди други,знайни и незнайни проекта.И тези,ще ме ваксинират?Които не могат,своята работа да свършат.Трябва,да ме вържат и тогава,не съм сигурен.Защо?Защото,така съм решил.Както е свободна волята,по изборите-така ще е свободна и след тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Лудар написа:

Тва Мангъров ли ти го каза? Щото той и за късане на диплома нещо разправяше.

Това го казват фактите и науката, бре Радулчо, не аз или Мангъров.

Много под един процент от преболедувалите се заразяват повторно.

Наскоро излезе и проучване доказващо, че имунитет след преболедуване е в пъти по траен от този, който създават ваксините.

А не можеш ли да се заразиш, не можеш и да заразяваш.

Този на ваксините спада с 50% след два месеца, а след шест с още толкова, затова е необходима и третата бустерна доза, после ще има и четвърта или нова ваксина срещу нов вариант. Проблема е, че ваксините винаги вървят поне две крачки след вариантите. 

Или отричаш, че ваксинираните се заразяват и заразяват други?

Както някога отричаше, че има такъв вирус, защото ти показват само компютърни картинки?

И обясни как 6 млн. неваксинирани разпространяват зараза сред 54 млн. ваксинирани, много любопитно е какво се върти в миш-маша в главата ти.

Бегай сменяй накладки, дано поне в това те бива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Лудар написа:

Тва Мангъров ли ти го каза?

Хайде да отделиш малко време и да изгледаш поне едно от нещата които се качват тук. 

Още колко пъти трябва да се показва, как шефовете на Файзер и Байънтек си признават, че не са ваксинирани с техният си "продукт" и надали някога ще го направят ?!

Ето, предлага се публичен дебат с участието на специалисти от едната и от другата страна. Смяташ ли, че на статуквото му стиска да се яви на такъв дебат? Аз лично не вярвам, че подобно нещо може да се случи по начина по който се коментира в клипа. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Joss Bomon написа:

Хайде да отделиш малко време и да изгледаш поне едно от нещата които се качват тук. 

Още колко пъти трябва да се показва, как шефовете на Файзер и Байънтек си признават, че не са ваксинирани с техният си "продукт" и надали някога ще го направят ?!

Ето, предлага се публичен дебат с участието на специалисти от едната и от другата страна. Смяташ ли, че на статуквото му стиска да се яви на такъв дебат? Аз лично не вярвам, че подобно нещо може да се случи по начина по който се коментира в клипа. 

Пасков ме дразнеше още в началото, а простотиите конспираторски са ми надули главата. Знам ги още от миналата година.

преди 20 минути, andiay написа:

Това го казват фактите и науката, бре Радулчо, не аз или Мангъров.

Много под един процент от преболедувалите се заразяват повторно.

Наскоро излезе и проучване доказващо, че имунитет след преболедуване е в пъти по траен от този, който създават ваксините.

А не можеш ли да се заразиш, не можеш и да заразяваш.

Този на ваксините спада с 50% след два месеца, а след шест с още толкова, затова е необходима и третата бустерна доза, после ще има и четвърта или нова ваксина срещу нов вариант. Проблема е, че ваксините винаги вървят поне две крачки след вариантите. 

Или отричаш, че ваксинираните се заразяват и заразяват други?

Както някога отричаше, че има такъв вирус, защото ти показват само компютърни картинки?

И обясни как 6 млн. неваксинирани разпространяват зараза сред 54 млн. ваксинирани, много любопитно е какво се върти в миш-маша в главата ти.

Твоите йезуитски сметки и тълкувания не са факти. 

6 милиона неваксинирани, разпространяват зараза помежду си в достатъчен размер, та властите да бият тревога.Затова и направих аналогията с България. Щото тука са дори по- малко неваксинираните. И преди да дрънкаш как са разпределени териториално тия 6 милиона, вземи да се досетиш и че за вируса държавните граници не значат нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Лудар написа:

Пасков ме дразнеше още в началото, а простотиите конспираторски са ми надули главата. Знам ги още от миналата година.

Ами не коментирай "простотиите конспирсторски".

Обясни на база на какво твърдиш, че 6 млн. неваксинирани са причината да има епидемия, когато около тях са 54 млн. ваксинирани.

Можеш ли?

Или просто бъбриш като бай Ганя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Лудар написа:

Твоите йезуитски сметки и тълкувания не са факти. 

6 милиона неваксинирани, разпространяват зараза помежду си в достатъчен размер, та властите да бият тревога.Затова и направих аналогията с България. Щото тука са дори по- малко неваксинираните. И преди да дрънкаш как са разпределени териториално тия 6 милиона, вземи да се досетиш и че за вируса държавните граници не значат нищо.

Радулчо, ти изобщо не си в час, какво пишеш бе слънчице неизгряло.

Наистина.

Имаш ли представа защо ваксината против полиомиелит е заличила в голяма степен разпространението на вируса?

Нали си "ваксър", трябва да знаеш.

Миш-маша прегаря, тъй да знаеш.

Махай го от котлона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Лудар написа:

...вземи да се досетиш и че за вируса държавните граници не значат нищо.

От 8986 смъртни случая в САЩ, съобщени към 26 ноември, 20% са настъпили в рамките до 24 часа след ваксинацията, 26% са настъпили в рамките до 48 часа след ваксинацията и 61% са настъпили по късно,при хора, които са имали поява на симптоми в рамките на 48 часа след ваксинацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Димитър 59 написа:

От 8986 смъртни случая в САЩ, съобщени към 26 ноември, 20% са настъпили в рамките до 24 часа след ваксинацията, 26% са настъпили в рамките до 48 часа след ваксинацията и 61% са настъпили по късно,при хора, които са имали поява на симптоми в рамките на 48 часа след ваксинацията.

Онази мацка,цитирам гаджето и:Адска мигрена и болки в гърдите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adobeaa написа:

Онази мацка,цитирам гаджето и:Адска мигрена и болки в гърдите.

Радул да отговори за нея.Той питаше дали не било от менструацията.Ако е забравил,да му напомня,че след ваксинацията е пострадало момичето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой или поумняха или се уплашиха от бунтовете в цяла Европа. Аз съм за второто!

Коронавирусът по света: Еврокомисията няма да препоръчва задължително ваксиниране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване