Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 13 минути, Hristo52 написа:

Някой или поумняха или се уплашиха от бунтовете в цяла Европа. Аз съм за второто!

Коронавирусът по света: Еврокомисията няма да препоръчва задължително ваксиниране.

Пускат празни приказки,за да печелят време.А в действителност продължават бодат хората с измама,принуда,както мерки и сертификати си стоят.Забележете обаче сред „новината“ ,колко нагло са вмъкнали нови мерки:       Нов "суперсертификат" влиза в сила от днес в Италия, в който няма да включва отрицателните тестове за коронавирус.Това означава, че всеки, който иска да посещава обществени места в Италия, ще трябва или да е ваксиниран, или да е преболедувал.Италианските медии нарекоха това "суперзелен сертификат". Той ще е в сила на мястото на зеления, който досега позволяваше:

- да се седи на закрито в барове и ресторанти;
- да се посещават туристически обекти, музеи и изложби;
- да се посещават кина, театри и концерти, както и клубове и дискотеки;
- присъствие на спорни събития.

Достъп до тези места от днес няма да е възможен за хора, които са си направили тест и той е отрицателен, а само за ваксинирани и преболедували.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2797

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3299

• Радул

2926

:offtopic_s:

Мда. Няколко пъти писах, че ще има война...близко сме. И да не мислим, че пламне ли, ние ще си седим зад перденцата! Този път няма да стане. Коронавируса ще ни се види като майчина милувка. Държава на НАТО...без войска...ако обявят мобилизация, освен жените да грабнат оръжие....

Войната е на косъм: Външният министър на Украйна заговори за клaнe и керван от ковчези с руски войници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BOMBSHELL: Може ли OMICRON да бъде ЛЕКАРСТВОТО за covid? Силно инфекциозен щам с „леки“ симптоми може да осигури естествен имунитет по целия свят и да направи ваксините остарели

( Natural News ) Вчера интервюирах Стив Кърш, изключително интелигентен, управляван от данни анализатор, който направи огромна вълна в Substack със статиите си за ваксините срещу COVID (и тяхното дългосрочно въздействие върху човечеството). Това пълно интервю ще бъде публикувано днес на моя канал в Brighteon.com .

В това интервю Кирш хвърли бомба. Той обясни, че омикронът засега изглежда много лек, но силно заразен, следвайки доста типичен път на адаптация към вирусния гостоприемник. В резултат на това той обясни, че ако човек трябва да избере с кой вариант да се зарази, той би предпочел много омикрон, тъй като досега не е убил никого (доколкото ни е известно в този момент) и въпреки това провокира тялото да произвежда мощен имунен отговор, който придава имунитет срещу всички варианти на covid (включително Delta).

Кирш беше прав за парите: Omicron се разпространява бързо, но не предизвиква сериозни симптоми при тези, за които се твърди, че са „заразени“ с него. Изглежда, че omicron, въпреки че е широко разпространен от научно неграмотните корпоративни медии, може най-накрая да е достигнал статус на „сезонен грип“ по отношение на относително лекото си въздействие върху човешкото здраве.

А това означава, че омикронът може да е лекарството за covid . Това може да сложи край на цялата тази пандемия без нужда от ваксини, маски, социално дистанциране или блокиране. Като просто позволим на омикрон да обхване човешката популация - произвеждайки почти нулеви смъртни случаи - целият свят може да стане имунизиран срещу covid и ние бихме могли да сложим край на цялата глобална лудост, включително австралийските тоталитарни „ковид концентрационни лагери“, които правят световни заглавия.

Pfizer ще пропусне милиарди приходи от нови варианти на ваксини, разбира се, поради което Фаучи и цялата престъпна група на измамниците на Big Pharma ще се борят срещу естествения имунитет по всякакъв възможен начин.

Ако омикронът е лекарството, това би обяснило защо правителствата спират пътуванията по света, за да предотвратят разпространението му

Това осъзнаване обяснява ли защо правителствата по света внезапно забраняват полетите от Южна Африка и спират пътуването? Може би те не искат омикрон да се разпространи и да замени варианта „делта“, защото делта произвежда много по-високи смъртни случаи, които се захранват с разказа за страха от ваксините на медиите.

Ако омикрон завладее света, пандемията по същество е приключила и те не могат да накарат хората да накарат хората към ваксините за обезлюдяване. Съответствието се основава на страх и без смъртта страхът не може да бъде поддържан.

Това ни довежда до осъзнаването, че ваксината Е пандемията . Когато хората са ваксинирани и инжектирани с биологични оръжия от шипови протеини - или инструкциите за иРНК за телата им да произвеждат тези наночастици от шипови протеин - те често страдат от нежелани реакции или дори смърт. Тези смъртни случаи са обвинени в „covid“, когато истинският виновник често са самите ваксини. Без ваксините тази пандемия щеше да избухне от само себе си.

Както наскоро публикува списание Circulation на Американската сърдечна асоциация , mRNA covid ваксините „драматично повишават ендотелните маркери за възпаление“ и „могат да обяснят наблюденията на повишена тромбоза, кардиомиопатия и други съдови събития след ваксинация“.

Освен това, наскоро пуснатият документ за постмаркетинговия опит на Pfizer – току-що публикуван от FDA по съдебно решение – разкрива, че и Pfizer, и FDA са знаели в началото на 2021 г., че ваксината за иРНК на Pfizer убива хората с хиляди, засягайки три пъти повече жени, отколкото мъже. ( Вижте моето отразяване на този документ за „пушещ пистолет“ тук .)

Естественият имунитет е единственото постоянно решение на covid, а ваксините просто не могат да заменят човешкия имунен отговор

В крайна сметка естественият имунитет е единственото истинско решение на Covid-пландемията. Ваксините се оказват толкова катастрофални, че ЕС сега препоръчва бустерни ваксини на всеки 3 месеца... като по този начин доказва, че техните ваксини спират да действат след около 3 месеца. 3-месечният график очевидно ще продължи за неопределено време... или докато не умрете от инжекциите с протеинови шипове, които разкъсват съдовата ви система на парчета.

Covid ваксините не спират предаването на covid и не пречат на хората да се заразят с covid варианти. В момента по целия свят повечето хора, хоспитализирани с covid инфекции, са ваксинирани . И все пак единственият отговор от глухата „научна“ общност е да крещи: „Още ваксини!“

Това, от което наистина се нуждаем, е по-естествен имунитет, което означава, че имаме нужда от повече излагане на „лека“ версия на covid, която не убива почти никого.

Омикрон сега изглежда е точно това. Това е най-лошият кошмар на глобалистите: тяхното биологично оръжие се адаптира, за да стане нестрашно и лесно да се бие без ваксини. Това означава, че измамата на Фаучи може да наближава последната си глава и бичът на ваксините срещу covid и медийните лъжи може да е към своя край.

Това, което световните лидери всъщност трябва да правят в момента, според мен, е насърчаването на витамин D , цинк и други хранителни имуностимулатори, прекратяване на всички мандати за маски, блокиране и мандати за ваксини и позволяване на omicron да предизвика естествен имунитет сред населението по света . Разрушете ковид концентрационните лагери и оставете децата най-после да имат почивка без маски.

Всички бихме могли да излезем от това с нов, глобален имунитет срещу covid. Оттук нататък можем да започнем процеса на обвинение и арест на всички Covid престъпници, които са участвали в covid „scamdemic“ и прекараха човечеството през ада през последните две години.

Получете пълни подробности в днешния подкаст за актуализация на ситуацията, който също така обхваща плячкосването на мафията, италианския „Марш на мъртвите от ваксините“ и актуализация за лазерно рязане за хидропонни системи за отглеждане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adobeaa написа:

Онази мацка,цитирам гаджето и:Адска мигрена и болки в гърдите.

Това е от странични ефекти на ваксината. След няколко дена ще е добре. Да пие аспирин.

Бионтек нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, АСПЕКТ написа:

Всяка година ваксина. Както е при грипа. Тогава защо трябва да е задължителна?

https://www.economic.bg/bg/a/view/spored-bio-n-tech-verojatnostta-ot-ejegodno-vaksinirane-sreshtu-covid-19-raste

Baĸcиниpaнeтo cpeщy СОVІD-19 нaй-вepoятнo щe cтaнe eжeгoднo, ĸaтo тoвa cpeщy гpип, ĸaзa пpeд Rеutеrѕ глaвният изпълнитeлeн диpeĸтop нa ВіоNТесh Угyp Шaxин в пeтъĸ. Mнoгoбpoйнитe вapиaции нa ĸopoнaвиpyca щe ca пpичинa зa peдoвнитe вaĸcинaции, cъщo ĸaĸтo cтaвa пpи eжeгoднитe щaмoвe нa ceзoнния гpип.

https://www.economic.bg/bg/a/view/spored-bio-n-tech-verojatnostta-ot-ejegodno-vaksinirane-sreshtu-covid-19-raste

Аз не знам някъде да са задължителни противогрипните ваксини. Но пък от "интервюто" на арогантния простак с доц. Мангъров, чух в доста европейски държави, че са задължителни за менингит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, parmobil написа:

Аз не знам някъде да са задължителни противогрипните ваксини. Но пък от интервюто на арогатния простак с доц. Мангъров, чух в доста европейски държави, че са задължителни за менингит.

Не бъркай ваксините против менингит с тези против Ковид.

Онова е бактерия и ваксината дава почти пълен имунитет, а смъртността при заболяване е ужасно висока, над 60%.

Онази ваксина спасява живот наистина, тази за Ковид евентуално.

Нямам нищо против да стане задължителна и у нас, но едва ли. Все пак само две-три деца умират от това заболяване годишно у нас и не си заслужава инвестицията във ваксини явно.

Стига да не е твоето дете, няма и да разбереш, че има такива случаи.

Инак всеки живот е важен, нали така беше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бъркам. Не ги съпоставям. Казвам, че има задължителни. А тук голяма част реват по принцип. И хабер си нямат, но е важното да не е задължително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, andiay написа:

Радулчо, ти изобщо не си в час, какво пишеш бе слънчице неизгряло.

Наистина.

Имаш ли представа защо ваксината против полиомиелит е заличила в голяма степен разпространението на вируса?

Нали си "ваксър", трябва да знаеш.

Миш-маша прегаря, тъй да знаеш.

Махай го от котлона.

Ваксър? Не бе, не съм ваксър. Нормален, разумен човек, здраво стъпил на земята. Ваксината срещу полиомиелит изобщо не ми е на дневен ред и пет пари не давам за нея. На дневен ред ми е ваксината срещу Ковид. От вчера съм напълно имунизиран и единственото за което малко ме е яд, е защо чаках толкова. Е... на мен поне ми дойде акъла, което не може да се каже за теб нали? То все пак за да ти дойде нещо, трябва да го има. Ай със здраве. Ваксинирай се, няма нищо страшно. Може да поумнееш даже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, АСПЕКТ написа:

Това е от странични ефекти на ваксината. След няколко дена ще е добре. Да пие аспирин.

Бионтек нали?

а по добър ли е страничния ефект на вируса

преди 2 часа, Димитър 59 написа:

От 8986 смъртни случая в САЩ, съобщени към 26 ноември, 20% са настъпили в рамките до 24 часа след ваксинацията

а останалите 80%- по малко ли е числото - а и как е изчислено това на 7 години, след като вируса е тук от 3 години - фейк, таблица

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, parmobil написа:

Не бъркам. Не ги съпоставям. Казвам, че има задължителни. А тук голяма част реват по принцип. И хабер си нямат, но е важното да не е задължително.

Е, естествено, че има задължителни и повечето съм убеден, че знаят за това.

Но някои типове ваксини трябва да си останат просто препоръчителни, поне така мисля аз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, andiay написа:

Не бъркай ваксините против менингит с тези против Ковид.

Онова е бактерия и ваксината дава почти пълен имунитет, а смъртността при заболяване е ужасно висока, над 60%.

Вирусен менингит

Вирусен менингит

Вирусен менингит

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди дни бях писал за един човек, който след 2-ра доза пфайзер беше в безсъзнание 90 мин. Същият този човек в момента го тресе яко от 3 дни и го стяга сърцето, вие му се свят също. Като нищо ще хвърли топа. На 51 г. тираджия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, metallica_333 написа:

Преди дни бях писал за един човек, който след 2-ра доза пфайзер беше в безсъзнание 90 мин. Същият този човек в момента го тресе яко от 3 дни и го стяга сърцето. Като нищо ще хвърли топа. На 51 г. тираджия.

винаги има просто съвпадение

преди 5 минути, andiay написа:

Но някои типове ваксини трябва да си останат просто препоръчителни, поне така мисля аз.

каква е вероятноста да умреш от едра шарка - но е задължителна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, metallica_333 написа:

Преди дни бях писал за един човек, който след 2-ра доза пфайзер беше в безсъзнание 90 мин. Същият този човек в момента го тресе яко от 3 дни и го стяга сърцето, вие му се свят също. Като нищо ще хвърли топа. На 51 г. тираджия.

Доктора какво казва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Лудар написа:

Доктора какво казва?

да втората доза може да доведе до безпокойство, горещи вълни първия час но чак безсъзнание е силно преувеличено

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, andiay написа:

Ами аз не съм убеден. А бях. Малко от "извора". Леля ми, която ми е GP, е с 45г. педиатрична практика. Та като и обяснявах разпалено за имунизационен календар ме погледна мило и съжалително. "Моето момче, на близо 100% са ваксинирани само  против хепатит B и туберколоза (БЦЖ), защото се правят в родилното за 48ч. После вече са прочели във FB и на консултация ме поучават какво не трябва да се бие и отказват."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Лудар написа:

Ваксър? Не бе, не съм ваксър. Нормален, разумен човек, здраво стъпил на земята. Ваксината срещу полиомиелит изобщо не ми е на дневен ред и пет пари не давам за нея. На дневен ред ми е ваксината срещу Ковид. От вчера съм напълно имунизиран и единственото за което малко ме е яд, е защо чаках толкова. Е... на мен поне ми дойде акъла, което не може да се каже за теб нали? То все пак за да ти дойде нещо, трябва да го има. Ай със здраве. Ваксинирай се, няма нищо страшно. Може да поумнееш даже.

Като те чета теб, едва ли ще поумнея от ваксината.

Имунизиран си срещу Алфа варианта на SARS-CoV2, имаш за два месеца и горе-долу приличен имунитет срещу Делта варианта, срещу следващия вариант няма да имаш. След шест месеца няма да имаш нито срещу Алфа, нито срещу Делта, но не се безпокой, то и тях няма да ги има. Но ще си биеш третата бустерна доза, защото Мутафчийски каза, че увеличава ефективността на ваксината 10 пъти!!!!!!!!!

Явно ще ставате безсмъртни.

Като през цялото това време си остава реалната възможност да се заразиш и да заразяваш в последствие.

Успокоителното е, че евентуално няма да изкараш тежко боледуването, стига да не си "късметлията", който ще е един от тези около 1-2 % при които и ваксината не помага.

Няма за какво да се ваксинирам на този етап, имунитет вече имам придобит след боледуване, стига и аз да не съм един от 0,001% "късметлии", които ги повтаря и то по-тежко от първия път.

Но няма страшно, живота е лотария така или иначе.

Е, някои знаят как да определят възможните вероятности, а други не.

Но не може всички да печелят от лотарията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

да втората доза може да доведе до безпокойство, горещи вълни първия час но чак безсъзнание е силно преувеличено

Вчера си я сложих и не доведе до нищо.

Имунизиран си срещу Алфа варианта на SARS-CoV2, имаш за два месеца и горе-долу приличен имунитет срещу Делта варианта, срещу следващия вариант няма да имаш. След шест месеца няма да имаш нито срещу Алфа, нито срещу Делта, но не се безпокой, то и тях няма да ги има. Но ще си биеш третата бустерна доза, защото

Добре бабо Ванге. ще го имам предвид. Ако не забравя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Лудар написа:

Радулчо, казах ти вече, бе слънце, гледай си накладките и не се ври там където не ти е работата.

Ваксините не са за този менингит, за друго са.

Цитат

Менингококите са бактерии, които могат да причинят епидемия от менингит. Съществуват няколко вида ваксини срещу менингококов менингит.

Не става по интернет само, бе неизгряващото ми.

Всъщност при някои се получава, но все пак трябва умеят да четат с разбиране, а това на теб не ти се отдава.

Съдба!

преди 7 минути, Лудар написа:

Вчера си я сложих и не доведе до нищо.

Добре бабо Ванге. ще го имам предвид. Ако не забравя.

То ти си забравил, че си човек, та това ли ще запомниш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, parmobil написа:

А тук голяма част реват по принцип. И хабер си нямат, но е важното да не е задължително.

Добре де,дайте ми една причина,измислена с вашите глави(не чуто оттук-оттам),аз да се ваксинирам.Моите(да не се ваксинирам)ги казах многократно.Включително и на разни,хвърчащи профили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радулчо, казах ти вече, бе слънце, гледай си накладките и не се ври там където не ти е работата.

Ваксините не са за този менингит, за друго са.

Аз само казвам че има и вирусен менингит. Ваксината обаче не е за менингит, а за менингокок. Има лека разлика нали? Защото менингокока причинява не само менингит, при който прогнозата е лоша, но и септицемия, при която прогнозата е много лоша. И като стана въпрос за тази ваксина, виж още какво пише:

Цитат

Броят на приложените инжекции и интервалът между тях варират в
зависимост от възрастта на пациента.

Bexsero трябва да се прилага в съответствие с официалните препоръки.

Ауч! Ма тя и тая ваксина не била много еднократна!!! Ужас, ужас. И се прилага според препоръките на СЗО!!! Ужасище.

Невежество любимо, как хубаво си тииии....🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Димитър 59 написа:

Пускат празни приказки,за да печелят време.А в действителност продължават бодат хората с измама,принуда,както мерки и сертификати си стоят.Забележете обаче сред „новината“ ,колко нагло са вмъкнали нови мерки:       Нов "суперсертификат" влиза в сила от днес в Италия, в който няма да включва отрицателните тестове за коронавирус.Това означава, че всеки, който иска да посещава обществени места в Италия, ще трябва или да е ваксиниран, или да е преболедувал.Италианските медии нарекоха това "суперзелен сертификат". Той ще е в сила на мястото на зеления, който досега позволяваше:

- да се седи на закрито в барове и ресторанти;
- да се посещават туристически обекти, музеи и изложби;
- да се посещават кина, театри и концерти, както и клубове и дискотеки;
- присъствие на спорни събития.

Достъп до тези места от днес няма да е възможен за хора, които са си направили тест и той е отрицателен, а само за ваксинирани и преболедували.

супер супер, ама вАжи шес' месеца....

шес' месеца ама супер....

кът ший супер, да лъжат баламурниците че ще е кът годишна винетка...барем....чунким

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, adobeaa написа:

Добре де,дайте ми една причина,измислена с вашите глави(не чуто оттук-оттам),аз да се ваксинирам.Моите(да не се ваксинирам)ги казах многократно.Включително и на разни,хвърчащи профили.

Aз мисля, че да се предпазиш от опасен вирус е достатъчно добра причина. Но ще ти кажа и друго- ако търсиш причина да СЕ ваксинираш, ще намериш поне няколко. Ако търсиш причина да НЕ СЕ ваксинираш, също може да намериш няколко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване