Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Лудар написа:

Aз мисля, че да се предпазиш от опасен вирус е достатъчно добра причина. Но ще ти кажа и друго- ако търсиш причина да СЕ ваксинираш, ще намериш поне няколко. Ако търсиш причина да НЕ СЕ ваксинираш, също може да намериш няколко.

Аз съм потърсил.И както казах-не само в гугъл,яху...Знаете,че има и друга мрежа?И на фона каакво съм прочел и видял,плюс жизненият ми  опит,е равно на

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2724

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3277

• Радул

2926

преди 1 минута, adobeaa написа:

Аз съм потърсил.И както казах-не само в гугъл,яху...Знаете,че има и друга мрежа?И на фона каакво съм прочел и видял,плюс жизненият ми  опит,е равно на

Бате, имай предвид само, че облъчените от мрежата са по- зле дори от облъчените от телевизора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

♦ По непотвърдена информация Асена Сербезова ще бъде предложението за министър на здравеопазването. 

Асена Сербезова
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Лудар написа:

Аз само казвам че има и вирусен менингит. Ваксината обаче не е за менингит, а за менингокок. Има лека разлика нали? Защото менингокока причинява не само менингит, при който прогнозата е лоша, но и септицемия, при която прогнозата е много лоша. И като стана въпрос за тази ваксина, виж още какво пише:

Ауч! Ма тя и тая ваксина не била много еднократна!!! Ужас, ужас. И се прилага според препоръките на СЗО!!! Ужасище.

Невежество любимо, как хубаво си тииии....🤣

Радулчо, спри да се излагаш, разбрахме те всички вече.

Казах ти, не се бъркай в разговор между нормални хора.

parmobil знае за какво му отговарям, ти не знаеш., защото четеш, но не умееш да разбираш прочетеното.

И пишеш думи, които дори не знаеш, какво означават.

Брей, колко ли пъти трябва да я биеш тази ваксина?

Знаеш ли?

Знаеш, ама друг път.

Две дози в рамките на месец, естествено ако нещо не налага промяна на това.

Но то така е с почти всички ваксини, бе слънце, затова и има имунизационен календар.

Разликата между тази и твоята за Ковид е, че тази дава доживотен имунитет, а твоята 6 месеца, в най-добрия случай.

Че си невеж, невеж си, ама що се пънеш да го доказваш постоянно?

Споко, не остана никой неразбрал това.

Ти си неспособен да се учиш от интернет, има хора които са способни, но ти не си от тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Лудар написа:

Бате, имай предвид само, че облъчените от мрежата са по- зле дори от облъчените от телевизора.

Трябва да знаеш,къде да четеш.А там чета,от години.И никога,не са ме подвеждали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, andiay написа:

Ти си неспособен да се учиш от интернет, има хора които са способни, но ти не си от тях.

Ееее, сега вече разбрах що си толкова зашеметен. Учиш се от интернет. Хаахахахах... Бе и на мен ми се виждаше като "швейцарски експерт", ама самопризнанието си е друго нещо.

преди 1 минута, adobeaa написа:

Трябва да знаеш,къде да четеш.А там чета,от години.И никога,не са ме подвеждали.

на мен бая подведен ми се виждаш, не знам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Лудар написа:

Вчера си я сложих и не доведе до нищо.

радуле - не се случва на всеки, много медикаменти водя до тревожност като страничен ефект

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Лудар написа:

на мен бая подведен ми се виждаш, не знам...

Щом казваш.Времето ще покаже.Аз най-много,ще се радвам,да не съм прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

каква е вероятноста да умреш от едра шарка - но е задължителна

Ако не си ваксиниран и отидеш на място, където повечето не са ваксинирани - огромна.

Затова е задължителна.

преди 1 час, parmobil написа:

Ами аз не съм убеден. А бях. Малко от "извора". Леля ми, която ми е GP, е с 45г. педиатрична практика. Та като и обяснявах разпалено за имунизационен календар ме погледна мило и съжалително. "Моето момче, на близо 100% са ваксинирани само  против хепатит B и туберколоза (БЦЖ), защото се правят в родилното за 48ч. После вече са прочели във FB и на консултация ме поучават какво не трябва да се бие и отказват."

Е, аз това го казах още преди месец май.

Че истинските анти-ваксъри се множат, но все още не са множество и слава богу.

Но това си е световен проблем, не е само у нас.

Просто свикнахме да живеем презадоволен живот без сериозни епидемии, затова и сега стреса е огромен.

Но ограниченията налагани с точно тези ваксини, не само няма да подобрят положението, а бих казал, че ще засилят антиваксърските настроения.

Иначе познавам една пулмоложка, която е адски интелигентна жена и отличен специалист, но в същото време е убеден антиваксър и децата й нямат нито една ваксина.

Шарен свят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

радуле - не се случва на всеки, много медикаменти водя до тревожност като страничен ефект

Тревожност и 90 минути безсъзнание нещо много далечни ми се виждат. На мен ми се е случвало тревожност и без никакви медикаменти. Освен това повечето хора подхождат със страх към ваксината и след това всяко присърбяване го приписват на нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Лудар написа:

Ееее, сега вече разбрах що си толкова зашеметен. Учиш се от интернет. Хаахахахах... Бе и на мен ми се виждаше като "швейцарски експерт", ама самопризнанието си е друго нещо.

Казах ти, не се напъвай, четеш, но не разбираш, какво четеш.

Кой се учи от интернет се вижда със всеки един твой пост.

Ако се забелязваше някакъв напредък, щеше да е добре, но такъв отсъства.

Значи не се учиш, а просто четеш.

Думата учене означава осмисляне на прочетеното, твоето е копи/пейст.

Постарай се да докажеш, че знаеш поне колкото мен, пък тогава можем да коментираме кой от къде е учил.

Засега ясното е, че ти от никъде нищо не си научил.

Типично за Homo Stultus.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Лудар написа:

Тревожност и 90 минути безсъзнание нещо много далечни ми се виждат

аз и за това казах, много силно преувеличено - иначе като ти е тревожно си склонен да преувеличаваш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, vpvelev написа:

♦ По непотвърдена информация Асена Сербезова ще бъде предложението за министър на здравеопазването.

Това разбира се няма как да се случи такъв радикален ваксър да бъде сложен в подчертано антиваксърската ни държава. ПП обявиха война на айти сектора с данъчни промени. Обявиха война на държавните чиновници с планираните догодина минимум 30 000 съкращения. Сега ако обявят война и на 70% от населението с избирането на госпожа "задължителна ваксинация" за министър на здравето не им мърдат протестите още преди коледа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, andiay написа:

Ако не си ваксиниран и отидеш на място, където повечето не са ваксинирани - огромна.

Затова е задължителна.

стига лъга народа, че е задължително

ЕК няма да препоръча задължително ... - bTV Новините

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, andiay написа:

Казах ти, не се напъвай, четеш, но не разбираш, какво четеш.

Кой се учи от интернет се вижда със всеки един твой пост.

Ако се забелязваше някакъв напредък, щеше да е добре, но такъв отсъства.

Значи не се учиш, а просто четеш.

Думата учене означава осмисляне на прочетеното, твоето е копи/пейст.

Постарай се да докажеш, че знаеш поне колкото мен, пък тогава можем да коментираме кой от къде е учил.

Засега ясното е, че ти от никъде нищо не си научил.

Типично за Homo Stultus.

От интернет не само че не се уча, ами и четенето го карам на две на три. По- бавно се затъпява така.

преди 4 минути, mitosandov написа:

Това разбира се няма как да се случи такъв радикален ваксър да бъде сложен в подчертано антиваксърската ни държава. ПП обявиха война на айти сектора с данъчни промени. Обявиха война на държавните чиновници с планираните догодина минимум 30 000 съкращения. Сега ако обявят война и на 70% от населението с избирането на госпожа "задължителна ваксинация" за министър на здравето не им мърдат протестите още преди коледа...

Държавата не е антиваксърска, а пълна със страхливи идиоти. Не видя ли колко човека имаше на вчерашния антиваксърски протест? По- малко от една класна стая. Има сватби дето са 10 пъти по- големи. Така че леко с войната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

хахахахахаа,това е дарба.Вечно неразбрала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

То не беше Кунчев умрял, то не е ваксината задължителна... Палетата си намират за какво да джафкат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Без умствен капацитет написа:

Абе, вие тука всички като Радулчо ли четете?

Питаш ме за едрата шарка и ти отговарям за едрата шарка.

Сега казваш, че лъжа и ми цитираш за Ковид ваксините?

Нещо в мозъка ви не работи като хората, определено.

преди 4 минути, Лудар написа:

То не беше Кунчев умрял, то не е ваксината задължителна... Палетата си намират за какво да джафкат.

Ей го на и Радулчо пак се изтъпани.

Нито съм коментирал Кунчев, нито съм казвал, че ваксината е задължителна.

Ама то като няма с какво да опонираш си измисляш.

Забавно е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, andiay написа:

Абе, вие тука всички като Радулчо ли четете?

Питаш ме за едрата шарка и ти отговарям за едрата шарка.

Сега казваш, че лъжа и ми цитираш за Ковид ваксините?

Нещо в мозъка ви не работи като хората, определено.

Ей го на и Радулчо пак се изтъпани.

Нито съм коментирал Кунчев, нито съм казвал, че ваксината е задължителна.

Ама то като няма с какво да опонираш си измисляш.

Забавно е!

Като не си коментирал Кунчев, значи не се отнася за теб бе. Поименно ли трябва? Не си единственото пале тука, спокойно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Лудар написа:

От интернет не само че не се уча, ами и четенето го карам на две на три. По- бавно се затъпява така.

Не си личи!

Нито за четенето, нито за затъпяването.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И пак никой,не иска да ми каже,защо се е ваксинирал.Според,неговият нюх.Не защото е чул нещо от Юксел.Който,една седмица повтаряше,да не се притесняваме за КТБ.Моята интуиция,досега работи перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Лудар написа:

Като не си коментирал Кунчев, значи не се отнася за теб бе. Поименно ли трябва? Не си единственото пале тука, спокойно.

Цитираш пост, който е насочен към мен.

Затова и ти отговарям, иначе думичката "пале" е много забавна, когато я използваш точно ти.

Не коментираме накладки, все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, andiay написа:

Цитираш пост, който е насочен към мен.

Затова и ти отговарям, иначе думичката "пале" е много забавна, когато я използваш точно ти.

Не коментираме накладки, все пак.

Слава Богу че поне накладки не смееш да коментираш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз коментирам само неща, които знам, че мога да коментирам аргументирано.

А ти?

Инак за накладки мога да водя разговор на махленско ниво, но не ми е тръпка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване