Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 16 минути, N1K17Y написа:

Умират пияни шофьори, умират и трезвени. Що ги делим ? Все хора умират. 

Кой ги дели? Кой дели хората на пияни и на трезвени шофьори?

Престъплението няма раса, етнос, социален статус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2751

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3281

• Радул

2926

преди 5 минути, Реджеп Иведик написа:

Много е прост. Елементарни работи не вдява

Аз чета жертви на пътя. Никъде досега не съм чел. Пияни жертви на пътя. Или трезвени жертви на пътя.

👑👑👑👑👑

👑👑👑👑

👑👑👑

Това беше рекламен трик да делят ваксинирани и НЕваксинирани.

Но си вкараха автогол. 

40 процента срещу 60 процента. Показа се, че и ваксинираните заразяват наравно. И могат да достигнат до интензивното.

Грешна реклама.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Аз чета жертви на пътя. Никъде досега не съм чел. Пияни жертви на пътя. Или трезвени жертви на пътя.

А да си чел, че наказанието за пияни и трезвени шофьори е различно ? Питал ли си се защо е така ? Елементарни причинно-следствени връзки не можеш да направиш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, N1K17Y написа:

А да си чел, че наказанието за пияни и трезвени шофьори е различно ? Питал ли си се защо е така ? Елементарни причинно-следствени връзки не можеш да направиш. 

Къде пише това?

Ето посочи, кой закон е това. Алинея. Къде е това?

Закон за движение по пътищата.

https://www.shofior.com/laws/zakon-za-dvijenie-po-putishtata

Къде пише? За трезвени този закон, за пияни този закон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двама убити и трима ранени в Москва заради санитарна маска

Цитат

Източник от полицията казал, че "по предварителна информация мъжът влязъл в конфликт с охраната, защото отказал да носи предпазна маска, а след това извадил оръжие и започнал да стреля".

Много интересно, същите тия ми казват да не живея в страх и, че съм изперкал. И в САЩ имаше такъв случай преди няколко месеца. Човек ще си каже, че най-страхливите и изтерясали обвиняват другите, че са такива. Нали бе @Реджеп Иведик ;) 

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Къде пише това?

Ето посочи кой закон е това. Алинея. Къде е това?

https://www.shofior.com/laws/zakon-za-dvijenie-po-putishtata

Няма такова нещо, прав си. Хвана ме че лъжа. Айде със здраве. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, N1K17Y написа:

Двама убити и трима ранени в Москва заради санитарна маска

Много интересно, същите тия ми казват да не живея в страх и, че съм изперкал. И в САЩ имаше такъв случай преди няколко месеца. Човек ще си каже, че най-страхливите и изтерясали обвиняват другите, че са такива. Нали бе @Реджеп Иведик ;) 

Няма такова нещо, прав си. Хвана ме че лъжа. Айде със здраве. 

Ади, гюле гюле! Сана бол шанс!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, N1K17Y написа:

И в САЩ имаше такъв случай преди няколко месеца.

Когато властта грубо погазва законите, на гражданите не им остава друго освен да се съпротивляват с оръжие в ръка.

"Когато беззаконието се превърне в норма, съпротивата е задължителна!"

Чу ли какво викат във Фрайбург. Видерщанд. Начи съпротива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Реджеп Иведик написа:

Когато властта грубо погазва законите, на гражданите не им остава друго освен да се съпротивляват с оръжие в ръка.

Хващай оръжието и да те гледаме по новините тогава. Ама ти се съпротивляваш само с клавиатура в ръка май. Догодина ще ти омръзне да си играеш на революционер и ще се боднеш и ти. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Реджеп Иведик написа:

И да убиват а? А дават ли си сметка "гражданите", че който вади нож, от нощ умира и че властта има доста повече оръжия от тях. Хората които е убил този примат, също са граждани!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, N1K17Y написа:

Хващай оръжието и да те гледаме по новините тогава. Ама ти се съпротивляваш само с клавиатура в ръка май.

Защото е казано:

"В началото е словото !"

Когато благодарение на словото, се светнат достатъчно хора, ще се бием тодос хунтос срещу хунтата.

преди 3 минути, Лудар написа:

който вади нож, от нощ умира

НОЩ първи извадиха нож !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

Защото е казано:

"В началото е словото !"

Когато благодарение на словото, се светнат достатъчно хора, ще се бием тодос хунтос срещу хунтата.

НОЩ първи извадиха нож !!!

Абе, акто ви запукат по някое време, да не се чудите що така... Оливането ви е огромно. Търпението ще свърши. После ще ревете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Лудар написа:

Абе, акто ви запукат по някое време

Нали затуй просвещаваме народа бе ! За да ударим ние първи, преди да е станало късно и да ни ударят те нас.

Нямаме време за губене!

265228009_2711867139119123_7089006551334

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам джумерки, кисело зеле и първак.

Трепе корона, коронки, пломби и всякаква гад.

Няма файзер, няма шмайзер. Това е истината!

За справка на ЛС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, adobeaa написа:

Това го обеснявам,на Радул,Пармобил,Без умствен капацитет и т.н.Мисля че,ясно изложих възгледите си.И съм,убеден в това което казвам.А то е-Няма такава олигофрения,с ваксинацията.И понеже се срещам с много хора,(а не само да спамя във форума)разговарям с тях.Досега един не ми е извадил,достатъчен аргумент.Освен обичайното-"по телевизията казаха",

Къде видя да съм агитирал за ваксиниране? Всеки си има глава на раменете. Повтарям се - опонирам на простотиите, които се сипят на килограм, с детски инат от ебати тъпите сайтове. И срещу чипиране, графен, нанороботи, отделяна топлина от тялото и мозъчна дейност за добив на криптовалута  Такива ми ти работи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, parmobil написа:

Всеки си има глава на раменете.

Ти нямаш. Затуй се движиш с пара. И политическа култура нямаш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, parmobil написа:

'щото съм ваксиниран или защото посочих член от конституцията, че могат да закотвят всички?

В този член пише "само със закон".  Не с наредба на НОЩ, не със заповед на министър, а САМО СЪС ЗАКОН!

Закон за задължителната ваксинация обаче няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ivottoshev написа:

В този член пише "само със закон".  Не с наредба на НОЩ, не със заповед на министър, а САМО СЪС ЗАКОН!

Закон за задължителната ваксинация обаче няма.

За който трябва обикновено народно събрание. Вече си имаме. Стискайте палци да не им хрумне нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, parmobil написа:

'щото съм ваксиниран или защото посочих член от конституцията, че могат да закотвят всички?

ааа...честито....

слет шес' меяца пак...да не казвам ъгейн

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Волжките българи здраво държат.

От камък да си, българин да си !!!

Хилядолетия минават кръвта вода не става

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване