Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 3 часа, N1K17Y написа:

Антитата не вярват, че за 6 месеца може да се създаде ваксина, но вярват, че българските учени клонирали умрял лекар :lol6:

То и за виц не става, бе баси. Психолозите много работа много да си намерят, само от тази тема. 

Така е, има много работа тук. Ама не за психолозите, а за психиатрите. Психолозите могат само да заплачат, четейки темата.

преди 3 часа, N1K17Y написа:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 40,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2701

• miro20

2659

• Реджеп Иведик

3272

• Радул

2926

преди 40 минути, dani4ka19 написа:

Kakvo she kajete 

Бий за да те уважават !!!

Трябва да извесим Менгелетата, какво да кажа. Колкото повече им се подчиняваме, толкова повече ни се качват на главите

преди 3 часа, Joss Bomon написа:

но се пропуска ОСНОВНОТО:

Дали е умрял наистина.

Ами ако спрат да го показват повече по телевизора, значи в неделя са показали двойник и е умрял наистина.

Вече е четвъртък. Нали уж е жив и здрав. Къде го ? Преди не слизаше от телевизора, да те е страх да си отвориш хладилника

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още една страна пострада от ваксините

https://novini.bg/sviat/eu/694207

Испания регистрира ръст на новозаразените с COVID-19.

В момента новите случаи възлизат на 290 на 100 000 души, като от петък до днес установените положителни проби са близо 44 000.

По този начин се е увеличил и натискът върху здравната система, тъй като заетостта на интензивните отделения се покачила с 10,2%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей, не мога да ви разбера с тази истерия по Кунчев.

Честно, не мога!

Дори да бе умрял след Ковид, какво ще докаже това?

Че и ваксинирани умират? Е, и?

То това си е ясно отдавна, само при нас около 10% от починалите са ваксинирани.

Като не е умрял, това какво доказва? Че ваксината го е спасила ли?

Ами то и 98% от неваксинираните не умират след Ковид.

Дали е щял да умре без ваксина е спорен въпрос, който е единствено в сферата на предположенията и врачките.

Това ми напомня на истерията, когато Чорбанов бе в болница от Ковид, тогава пък "ваксърите" го погребваха, "интубиран, много тежко състояние, бори се за живота си и т.н.". Дори и онзи с "чувалите за трупове" министър Ангелов наля масло в огъня.

И?

Не мога да разбера подобно поведение.

А да вярва някой, че това е бил двойник е меко казано странно.

Но всеки сам си решава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, andiay написа:

Но всеки сам си решава.

Учителя ти по логика те е осакатил.

Мисля вече ти казах, че в случая не е така.

Згъват ни, ако това не вдяваш, язък ти за претенциите !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

Учителя ти по логика те е осакатил.

Мисля вече ти казах, че в случая не е така.

Згъват ни, ако това не вдяваш, язък ти за претенциите !

Като каза логика. Тук се върти едно видео от Саксония. Спорят така наречените с модерни имена антиваксери и явно ваксер в лицето на полицията.

Полицията като довод и логика изкара, че той е бил убиец, защото не се ваксинирал. 

Оня го пита, защо да съм убиец.

Полицаят му отговоря, че е убиец, защото заради него умират хора и заразява другите.

👑👑👑👑

👑👑👑

Това е полицията в Германия. Умници.

Просто съм без коментар.

То тогава, който продава цигари е виновен за болните от рак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човеко, не знам кой ме е осакатил, но да вярваш, че някой ще прикрива смъртта на Кунчев и ще показва негов двойник е..., не ми се ще да използвам точната дума.

Честно казано, едва ли има вариант при който да стигна до там, че да ми обясняваш кое как е в случая, но би ли обяснил какво би спечелил някой, за да прави подобна "екстравагантна" манипулация?

Защото това е целта на всяка манипулация, да спечелиш нещо.

Нито ме сгъва някой, нито ме разгъва, нито сега, нито преди.

От интервюто на Кунчев има много повече за размисъл, но се иска и малко напъване.

Защото Кунчев излъга, но това не се коментира, коментирате простотии за двойници и клонинги.

Не ми пречи, но е леееко тъпо, някакси.

Но пак казвам, нямам намерение да отказвам някой от вярванията му, нито да споря за естеството на вярата му и за причините да вярва.

Водя спор само за принципни неща, а не за фантасмагории.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, andiay написа:

но да вярваш, че някой ще прикрива смъртта на Кунчев и ще показва негов двойник

Нали казваш, че не е важно

Изобщо нямам намерение да споря със спорчовци само за спора.

Аз ти обяснявам, че ни згъват, ти пак се отплесна за Кунчев. Като ти е толкова важно дали Кунчев е жив, има начин да провериш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, andiay написа:

Ей, не мога да ви разбера с тази истерия по Кунчев.

Честно, не мога!

Дори да бе умрял след Ковид, какво ще докаже това?

Че и ваксинирани умират?

Не можа ли да схванеш какво доказва?Виж колко е просто:Боцнеш се и самата ваксина те убива...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Нали казваш, че не е важно

Изобщо нямам намерение да споря със спорчовци само за спора.

Аз ти обяснявам, че ни згъват, ти пак се отплесна за Кунчев. Като ти е толкова важно дали Кунчев е жив, има начин да провериш.

Ами аз затова не споря често.

Още веднъж ти казвам, че мен никой за нищо не ме сгъва, но не мога да попреча друг да смята противното.

На мен изобщо не ми е важно дали Кунчев е жив, нито преди, още по-малко пък сега, когато е от ясно по-ясно, че е жив.

Какво има да му проверявам на това и защо е нужно някой изобщо да проверява?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, andiay написа:

Ами аз затова не споря често.

Още веднъж ти казвам, че мен никой за нищо не ме сгъва, но не мога да попреча друг да смята противното.

На мен изобщо не ми е важно дали Кунчев е жив, нито преди, още по-малко пък сега, когато е от ясно по-ясно, че е жив.

Какво има да му проверявам на това и защо е нужно някой изобщо да проверява?

Само да вметна.

Садам Хюсеин също има двоиници, както и повечето главни във властта,  във филмите има и специални актьори, които приличат на главните, ако главния не може или не иска, така той ги изпълнява.

Ти сигурно имаш двойник, виж личната карта от.зад.

https://www.24chasa.bg/novini/article/5777692

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Димитър 59 написа:

Не можа ли да схванеш какво доказва?Виж колко е просто:Боцнеш се и самата ваксина те убива...

Уфф, казах вече, не искам да променям ничии убеждения.

Но все пак, ваксината не убива и не чипира, тя просто не е достатъчно ефективна.

Да, някои хора може и да получат усложнения от ваксинирането, но това са един малък процент.

Причината за това е, че нямаше време да се установи при какви случаи може да има подобни последствия, а и като вземем предвид, че се извършва масова ваксинация по време на епидемия и както стана ясно, че никъде никого не изследват преди ваксинация, то няма нищо необичайно в подобни случаи на усложнения.

Но аз няма как да те убедя в това, а ти още по-малко можеш да ме убедиш в това в което вярваш.

Затова и никога не споря на тези теми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, andiay написа:

Уфф, казах вече, не искам да променям ничии убеждения.

Преди да разбереш дали си променил нечии убеждения, първо трябва да разбереш какви са му убежденията.

Това, че ние ти разбираме убежденията, не означава, че обратното е непременно вярно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, АСПЕКТ написа:

Само да вметна.

Садам Хюсеин също има двоиници, както и повечето главни във властта,  във филмите има и специални актьори, които приличат на главните, ако главния не може или не иска, така той ги изпълнява.

Ти сигурно имаш двойник, виж личната карта от.зад.

https://www.24chasa.bg/novini/article/5777692

АСПЕКТ, ако щеш вярвай, но някога като ученик, по време на една екскурзия се запознах с мой двойник в Стара Загора.

Е, сега вече не си приличаме, но тогава бяхме като близнаци.

Да предположим, че Кунчев има двойник, който са издирили за два месеца, пак остава въпроса - От какъв зор им е нужно?

Замислете се малко бе хора!

И да бе умрял пак с нищо няма да ми промени мнението по темата.

И като жив, пак не го променя, освен, че косвено доказа някои мои предположения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, andiay написа:

Замислете се малко бе хора!

И да бе умрял пак с нищо няма да ми промени мнението по темата.

Ти си този, който не е в час. Защо ни е да променяме лично твоето мнение по темата, след като от сциентисти и неомарксисти файда няма във възникващата ситуация.

Могат да ни спасят само хора със включени животински защитни инстинкти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

Преди да разбереш дали си променил нечии убеждения, първо трябва да разбереш какви са му убежденията.

Това, че ние ти разбираме убежденията, не означава, че обратното е непременно вярно.

ОК!

Хващай патлака, развей байрака и аз ще се присъединя.

Сега сериозно, не ме интересува на кой какви са му убежденията.

Интересува ме дали това, което твърди е вярно или не е.

И понякога му казвам, че пише глупости и се аргументирам за това.

Без значение кой е.

И приемам някой да ми каже, че аз говоря глупости, но само ако се аргументира за това си твърдение.

Ясно ли е вече?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, andiay написа:

Ясно ли е вече?

Отначало ми е ясно. Казах, че те разбирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Ти си този, който не е в час. Защо ни е да променяме лично твоето мнение по темата, след като от сциентисти и неомарксисти файда няма във възникващата ситуация.

Могат да ни спасят само хора със включени животински защитни инстинкти.

И какво ще рече това сциентисти?

Сциентология?

А пък да ме обявиш за неомарксист....

Е, честно, развесели ме много, благодаря ти!

Включването единствено и само на животинските защитни инстинкти най-много да те вкара в капана при безплатното сиренце.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, andiay написа:

Но все пак, ваксината не убива

Убива бавно,след като унищожи имунитета на човек.Но има достатъчно много случаи,при които убива до 14-тия ден след боцкането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, andiay написа:

И какво ще рече това сциентисти?

Такива дето спорят с Радул по същество

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване