Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 17 минути, Лудар написа:

А теб като не те натискат, що звъниш?

Засегна ли се Новий Мирко? Звъннах ти заради тази лъжа:

преди 1 час, Лудар написа:

Така че, противящите се на ваксините тук, са си точно антиваксъри. Те не крият, че искат да убедят други да не се ваксинират.

Ако ти е неприятно да ти звъня, недей да лъжеш и манипулираш в постовете си и всичко ще е наред!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2797

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3298

• Радул

2926

преди 1 минута, ivottoshev написа:

недей да лъжеш и манипулираш в постовете си

Той друго не знае бе. Нямаш право да му забраняваш да пише

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ivottoshev написа:

Засегна ли се Новий Мирко? Звъннах ти заради тази лъжа:

Ако ти е неприятно да ти звъня, недей да лъжеш и манипулираш в постовете си и всичко ще е наред!

Ти нали не си един от тях. Как разбра че лъжа. Митко, Реджепа, Сирена, Велев, не проповядват ли съвсем открито- не се ваксинирайте?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Лудар написа:

Как разбра че лъжа

Както е разбрал, че Миро лъже. Вие не можете да се спрете да лъжете и манипулирате бе.

Виж, даже те защитих срещу нападките му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Реджеп Иведик написа:

Между другото имаме шанс. В парламента не можаха както в Латвия да въведат зелен сертификат за влизане. Значи и сред депутатите имаме де факто мнозинство.

И депутатите явно са ора. И те не искат да ги згънат.

Ако наистина изберат Асена Сербезова за министър на здравеопазването край с мнозинството и шансовете. Такива ги говори, че австрия, гърция и австралия ще ни се струват като райската градина ако ги направи дори половината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Лудар написа:

Митко, Реджепа, Сирена, Велев, не проповядват ли съвсем открито- не се ваксинирайте?

Проповядваме открито и се гордеем,че с това спасяваме животи...,спасяваме България от предстоящия политически удар,който ни гласят,чрез античовешките мерки!За разлика от вас,които искате да убиете всички с вашите ваксини и бустери,докато „яко измрат“ всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

И депутатите явно са ора. И те не искат да ги згънат.

ора са я
решили са най-важния проблем на дръжавата
на следващите избори, пак тех избирайте
https://www.standartnews.com/balgariya-politika/s-kolko-shche-se-vdignat-zaplatite-na-novite-deputati-477007.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бил Гейтс:

Не очаквах, че хората трябва да бъдат убеждавани да се ваксинират

https://novini.bg/zdrave/lekarstva/694272

Объркахме плана на Гейтс. Сега трябва в движение да го сменя. После трябвало да обясняваме плана на 100 процента.

На ООН плана е в интернет, ако някой иска плана да го разбера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Лудар написа:

Ако някой не иска да се ваксинира, той просто няма да се ваксинира. И толкоз. Няма да си губи времето да изнамира или измисля пропаганда против ваксините. Пропагандата има една единствена цел- да всее съмнения в колкото се може повече хора, относно правилността (неправилността) на нещо си там. Да разколебае обществото. За свои си користни цели. Така че, противящите се на ваксините тук, са си точно антиваксъри. Те не крият, че искат да убедят други да не се ваксинират. Хайде сега се опитай да ми отговориш- каква полза бихме имали ако НЕ СЕ ваксинираме? Какво печелим?

При положение, че очевидно нямаме големи ползи ако се ваксинираме, това е достатъчно основание именно да не се ваксинираме. 

Другия момент съм го писал няколко пъти, за да бъде една ваксина доказано безопасна,  то тя трябва да бъде тествана и проверявана години наред, нещо което при тези ваксини не е факт.  Практически, именно сега е тестовия период.  Аз лично опитна мишка не желая да бъда и това е още една причина да не се ваксинирам, още повече, че Конституцията ми дава право да откажа да бъда част от медицински експеримент.  Тебе ако не те бърка,  боцкай се, кой те е спрял.  

И понеже спекулираш с думата пропаганда,  нека ти кажа какво е пропаганда.  При все, че ваксините доказано не пречат на ваксинирания да разпространява вируса,  преди няколко дни,няколко "специалисти" използваха израза "пандемията на неваксинираните". Това е пропаганда , тоест лъжа, която се натрапва като истина, с цел хората,  искащи да се възползват от правото си на свободен избор,  да се почувстват те виновните.  Когато обаче тези хора не се чувстват така и продължават да отстояват конституционните си права, вие наричате думите им пропагнда. Е няма как да стане само едните да говорят,  другите да мълчат, колкото и да ви се иска. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, mitosandov написа:

Ако наистина изберат Асена Сербезова за министър на здравеопазването край с мнозинството и шансовете. Такива ги говори, че австрия, гърция и австралия ще ни се струват като райската градина ако ги направи дори половината.

Тази урва трябва да я овесим, заедно с Деса Поетеса и Соломон Праси. Менгелета мръсни !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Michigan111 написа:

Аз лично опитна мишка не желая да бъда и това е още една причина да не се ваксинирам, още повече, че Конституцията ми дава право да откажа да бъда част от медицински експеримент.  Тебе ако не те бърка,  боцкай се, кой те е спрял.  

Кой ви лъже вече 2 години бе :lol6: И то наистина интелигентни хора. Кой те лъже, че имаш избор ? Вируса ли ще съдиш, че ти нарушава конституционните права ? Що говориш сякаш имаш избор ? Избор щеше да имаш, ако можеше да не се заразиш. Избор нямаш. Никой няма. Вируса ще стигне до всеки. Дали ще те разболее тежко, никой не знае. Да си млад и без диабет или сърдечни болести примерно, е фактор да го изкараш леко. Ваксината е друг фактор, който ти увеличава шансовете в пъти да не се разболееш тежко. Всички сме опитни мишки. Ти си избрал да си от контролната група, от която ще изучаваме последиците на болестта. Странно обаче, как не се притесняваш от тях последици. И вируса не е тестван с години, ама явно не те бърка. Въпреки, че всички научни данни сочат, че евентуалните последици от преболедуване са най-малко десетки пъти по-сериозни и по-чести сравнени с ваксината. Ама това тук не се публикува от антитата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, АСПЕКТ написа:

Бил Гейтс:

Не очаквах, че хората трябва да бъдат убеждавани да се ваксинират

Аз очаквам хората да се светнат и да го овесят дъртия педофил Гейц

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, N1K17Y написа:

последици от преболедуване са най-малко десетки пъти по-сериозни и по-чести сравнени с ваксината

Уникални,простотии!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adobeaa написа:

Уникални,простотии!

Ако и на теб източниците на информация са "комшията в блока почна да пада с колелото", нищо чудно да ти се вижда простотия. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, N1K17Y написа:

Въпреки, че всички научни данни сочат

"Когато критикуват мен, критикуват Науката"

Доктор Фаучи

Американците накъдето са тръгнали, ние оттам се връщаме.

Всяка линия, която е успоредна на Априлската, е права !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, N1K17Y написа:

Ако и на теб източниците на информация са "комшията в блока почна да пада с колелото", нищо чудно да ти се вижда простотия. 

Този комшия беше мой комшия,затова пак ме „боцкаш“ нали?Наистина,след първата ваксина,му се виеше свят и понякога падаше от колелото.Втората го уби и му бях на погребението...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, N1K17Y написа:

Не бе,човек.Това го казват всички.Включително и тези,които искат да ме направят,опитна мишка.А именно-Няма по добра защита,от преболедуването.Пак се опита,да хитрееш...Може но,пред блока.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Димитър 59 написа:

след първата ваксина

Онази мадама,вече няма болки в гърдите.Остава мигрената(Не може да се съсредоточи,при по-рязко въртене на главата,"избухва".Нейни думи.) и се е появил,конюнктивит.Доколкото я познавам,е много чиста жена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, N1K17Y написа:

Ти си избрал да си от контролната група, от която ще изучаваме последиците на болестта. Странно обаче, как не се притесняваш от тях последици. И вируса не е тестван с години, ама явно не те бърка. 

И какво теб те бърка какво съм избрал аз? Ето, ти си ваксиниран/а,  защитен/а си,  какво ти пречи, че аз не съм? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, нушо написа:

Насила ,кой ще те ваксинира!

Педофил Гейц иска хората да ги ваксинира насила, ама доброволно.

Доброзорно демек

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, мъка мъка. 

Новото управление на Германия вече е в сила.

Зелени фашисти, либерали и социалисти.

Ще ни убият от свобода.

Така се заклеват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване