Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

и на кое викаш застой, колкото повече болни - толкова повече печалба

глобално, замърсяване на въздух, вода, храна - е увеличаване на печалбата

ако ритнеш канчето какво ще спечелят - да не би да са почнали да произвеждат надгробни плочи

Човек вече всичко е роботозирано. Даже дадоха по бтв, как робот прави пица. Операциите са на ремоут контрол.

https://www.kaldata.com/it-новини/нов-пробив-в-телемедицината-хирурзи-и-342622.html

Вече не работят жени да превключват телефонна линия, нали?

Jersey_Telecom_switchboard_and_operator.

photo_historical_switchboard.jpg?itok=27

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 45,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3030

• miro20

2683

• Реджеп Иведик

3493

• Радул

2926

преди 37 минути, ruraru написа:

Ако започнат да бият такива лекари,причиняващи смърт след ваксинация,няма да остане ненабит нито един в България...и то по много пъти ще им се падне боят...     П.П. Тази случка,по нашата НОВА ТВ,я представиха като  новина,че пациент нападнал невинен ваксиниращ лекар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, БаалБек написа:

Та кои са тези "световни учени"? - Дай линкове да се ограмотим. Къде пише, че СЗО не препоръчва бустерни дози?

СЗО са политическа организация, а не научна.

"a vaccination strategy based on repeated booster doses of the original vaccine composition is unlikely to be appropriate or sustainablе"

https://www.who.int/news/item/11-01-2022-interim-statement-on-covid-19-vaccines-in-the-context-of-the-circulation-of-the-omicron-sars-cov-2-variant-from-the-who-technical-advisory-group-on-covid-19-vaccine-composition

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ivanivanov3 написа:

"a vaccination strategy based on repeated booster doses of the original vaccine composition is unlikely to be appropriate or sustainablе"

От терориста Гебрейсус или лошо или по лошо.

Разиграват ви доброто и лошото ченге.

Да не ми е името Реджеп Иведик ако не съм прав.

Правителствата са лошото ченге в случая, а СЗО - доброто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Димитър 59 написа:

Ако започнат да бият такива лекари,причиняващи смърт след ваксинация,няма да остане ненабит нито един в България...и то по много пъти ще им се падне боят...

В Германия не ги е.. че имаш проблеми със сърцето, диабет, наднорменно тегло бодат яко.

И всеки боцнат познат мой се е разболял. За щастие всичко е наред. Живи и здрави, но 3 или 4 ваксина, просто не знам.

След като знаеш, какви мъки си имал с 2 ваксини, кой ще иска още 2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

В Германия не ги е.. че имаш проблеми със сърцето, диабет, наднорменно тегло бодат яко.

И всеки боцнат познат мой се е разболял. За щастие всичко е наред. Живи и здрави, но 3 или 4 ваксина, просто не знам.

Ама що не се бият бе, те малоумни ли са ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

Миро ...Радул...и подобни на тях заблуденяци се намират все още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

Ама що не се бият бе, те малоумни ли са ?

Държавата досега не ги е..бала както България ... своите поданици, и имат доверие на държавата. Държавата винаги се е грижила за своите поданици и те съответно се грижат за държавата.

На изток са патили доста и нямат доверие на държавата. Затова на изток са по-малко ваксинирани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Димитър 59 написа:

Усещам,че модераторите в Калдата,застанаха на страната на борците срещу ковид геноцида. Такива прокламатори на убийствените ваксини,като теб е правилно да бъдат цензурирани.

Не те прави по-прав! Просто пускаш тъпотии. Безнаказано, но тъпотии! И сам призна, че са тъпотии! Просто ги препечатваш.

Мога и да те цитирам. Искаш ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, ruraru написа:

Рано тази сутрин Венцислав Ангелов (Венци Чикагото) и съпругата на починал човек влезли в кабинета на д-р Ивайло Иванов от Ново село, Русенско, където избухнал скандал. Ангелов и съпругата на починалия смятат, че смъртта е причнена от поставена ваксина срещу COVID-19.

Починалия е бил с пет сърдечни операции и пейсмейкър. След ваксинация с Янсен е вдигнал температура и ръката му изтръпнала. Умрял след 12 дена от сърдечен арест. Причината за ваксинация е принуда от рабодател. Карал е багер в Германия.

https://fb.watch/aBzrS001et/

Тоя е всеизвестен мошенник, бандит и тъпак, драпащ за малко внимание в медиите.

Е, успя да влезе в националните медии. Но не заслужава капка внимание .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, parmobil написа:

Мога и да те цитирам. Искаш ли?

Два пъти цитираш едно и също,за да ти отговоря на тъпотиите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Димитър 59 написа:

Миро ...Радул...и подобни на тях заблуденяци се намират все още.

Радвай се че тук ти дават свободата да  копипействаш доказание като фейкомети ,статии.

В някои други страни вкарват в затвора за такава дезинформация. :hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Димитър 59 написа:

Два пъти цитираш едно и също,за да ти отговоря на тъпотиите...

Ми що му отговаряш ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, parmobil написа:

И сам призна, че са тъпотии! Просто ги препечатваш.

Признах единствено една статия от тези,които съм пускал,че е тъпотия.Тя беше на тема,че искат серттификат на хора,които ще им се прави евтаназия.   Но всичко друго е истина,а тя боли...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Димитър 59 написа:

Признах единствено една статия от тези,които съм пускал,че е тъпотия.Тя беше на тема,че искат серттификат на хора,които ще им се прави евтаназия.   Но всичко друго е истина,а тя боли...

Колко дена го били — ни дума, ни вопъл, ни стон,

но устата сгрешила, сама промълвила — Антон 

Дерзайте, леваци 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.rbb24.de/panorama/thema/corona/beitraege/2022/01/berlin-polizei-pandemiestufe-i-15-30-prozent-ausfaelle.html

https://www.berlin.de/polizei/polizeimeldungen/2022/pressemitteilung.1168255.php

Ниво 1 вече е налице.

Защото 15 до 30 процента от полицайте са болни. Или под карантина.

https://www.morgenpost.de/berlin/polizeibericht/article233927965/83-Prozent-der-Berliner-Polizisten-gegen-Corona-geimpft.html

83 процента са боцнати. Но досега сигурно са 85 процента боцнати. 

преди 30 минути, miro20 написа:

Радвай се че тук ти дават свободата да  копипействаш доказание като фейкомети ,статии.

В някои други страни вкарват в затвора за такава дезинформация. :hush:

Направо на кладата, като Бруно

https://bg.wikipedia.org/wiki/Джордано_Бруно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Димитър 59 написа:

Защо мен да ме боли, че си лъжец???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ефекти от ваксините срещу Covid 19.ДАННИ НА СВЕТОВНАТА ЗДРАВНА ОРГАНИЗАЦИЯ. Източник: http://www.vigiaccess.org

(въведете COMIRNATY в полето за търсене)!Брой съобщения за нежелани реакции за всеки пол след получаване на ваксината на Pfizer – под марката име COMIRNATY

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, АСПЕКТ написа:

83 процента са боцнати. Но досега сигурно са 85 процента боцнати. 

И с тези проценти има заигравка. Примерно за Франция напълно ваксинирани официално са 75%, но това е от цялото население а всъщност над 91% от хората над 18годишна възраст там са ваксинирани. Въпреки това се въвеждат нови по-рестриктивни мерки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

От наследниците на откачалката Хитлер какво друго може да се очаква?!

Това, че са се разболели от ковид не е толкова страшно - ще го изкарат и ще им мине.

По-страшно е да не получат дългосрочни увреждания от тези издевателства над организма с непрекъснато ваксиниране...

Аз до сега не съм чувал, в историята на медицината да е имало такова безразборно ваксане на всеки 2-3 месеца...

До колкото знам, бият ти ваксина един път в годината, или в най-лошия случай на 6 месца ти правят реимунизация...

А сега буквално си правят генни експерименти(с непредвидими все още последици) с населението

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Bubbles написа:

Ей това е "Свободата на словото", така работят националните медии, иде ми да повърна 🤮

Вчера по БТВ-то бяха поканили двама, които се надпреварваха кой може да плюе повече по тези, които не са се ваксинирали. 

https://www.btv.bg/shows/120-minuti/videos/merkite-diagnoza-na-obshtestvoto.html

Разбирам да поканят някой и той да плюе, ама да поканят и втори който да му помага, вместо да дадат и другата гледна точка - това вече е върхът на "обективната" журналистика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, ivottoshev написа:

Вчера по БТВ-то бяха поканили двама, които се надпреварваха кой може да плюе повече по тези, които не са се ваксинирали. 

https://www.btv.bg/shows/120-minuti/videos/merkite-diagnoza-na-obshtestvoto.html

Разбирам да поканят някой и той да плюе, ама да поканят и втори който да му помага, вместо да дадат и другата гледна точка - това вече е върхът на "обективната" журналистика.

От гербеджия, какво очакваш?бТВ е отдавна гербеджийска телевизия.

преди 1 час, Bubbles написа:

Ей това е "Свободата на словото", така работят националните медии, иде ми да повърна 🤮

Джокович нежелан и във Франция.

French Open.

https://m.tagesspiegel.de/sport/tennisstar-in-heimat-serbien-gelandet-djokovic-droht-ohne-impfung-auch-aus-bei-den-french-open/27979122.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, АСПЕКТ написа:

Абе чухме, ама още не се знае, най добре ще се разбере след изборите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...