Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 5 часа, АСПЕКТ написа:

Ноле ще им види сметката. Излезе голям българин, въпреки, че е сърбин.

"Няма да давам интервюта на платени медии от онези които въведоха новият световен ред."

Малко по- късно Ноле излезе с обръщение към сънародниците в което ясно заявява какво мисли по темата за "Зелените сертификати".

-" Няма да давам интервюта изобщо, тези хора журналистите са опасни, един от тях дори ми  предложи "Зелен Сертификат" без да ходя до лаборатория болница или лекарски кабинет. Как го правят това не знам, но явно се случва, защото човека просто ми каза да си изпратя снимка на паспорта и че след един ден ще съм вече в системата за проверка на "Зелените сертификати".  Става въпрос за България.

В Сърбия колкото и да сме еднакви с българите никой не би си позволил да направи подобно нещо, това е измама, по - добре се бори с зъби и нокти, тествай се всеки ден ако трябва, но не трябва да се мами с тези неща. Аз не съм ваксиниран, заради факта, че съм преболедувал Ковид 19 на скоро и за мен е опасно според медицинският екип, който се грижи за моето здраве. 

Не знам какво му става на света, болестта не се бори с документи, бори се с лекарства, които предпазват от болестта, а не да облекчават болките на заразените или ваксини, които намалявали смъртните случаи, дори един човек да умре, значи нещо не е наред с какво точно ни предпазва този Зелен Сертификат? Защо трябва да съм ваксиниран за да играя тенис, ами аз не съм заразен, не съм болен, но явно това вече никой не го интересува по-важното е всички да сме в системата за проверка. 

Пожелавам на всички здраве и успехи в Австралия, за мен може би тениса ще приключи тази година, ако пандемията Ковид не свърши до няколко месеца. "

Ваш Ноле Джокович
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 45,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3030

• miro20

2683

• Реджеп Иведик

3493

• Радул

2926

преди 6 часа, АСПЕКТ написа:
преди 6 часа, miro20 написа:

Радвай се че тук ти дават свободата да  копипействаш доказание като фейкомети ,статии.

В някои други страни вкарват в затвора за такава дезинформация. :hush:

Направо на кладата, като Бруно

Пакизлишни крайни засилки . Просто обективен съд. Както за всяка друга лъжа.

Защо антиваксърските лъжи и измишльотини за ковид ваксините трябва да се толерират ? С какво са поразлични от всички други лъжи , заради които се водят дела в съда и т.н. ??

преди 5 часа, ivottoshev написа:

Разбирам да поканят някой и той да плюе, ама да поканят и втори който да му помага, вместо да дадат и другата гледна точка - това вече е върхът на "обективната" журналистика.

Е нали видяхме мангъра нацист срещу Симидчиев .

Да даваш глас на лъжата и измишльотините не е "право на отговор или друга гледна точка".

А точно с такива боравеше нациста мангър.

От последните данни  829 постъпили в болница, от които 83% неваксинирани

161 починали.Мисля това са най важните две неща от цялата статистика.

https://coronavirus.bg/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ДЖОКОВИЧ И БАЛКАНСКОТО РАЗБИРАНЕ ЗА СВЕТА.
Джокович е в преддверието на собствената си канонизация. С решението си за депортация австралийските власти добавиха "свети" пред името му. Със самолета от Австралия ще излети човек, но на Балканите ще кацне светец. И това изобщо не е здравословно за вярата ни в бъдещето.
"А МОЖЕ ЛИ ДА ИЗМИСЛИМ НЕЩО?"
Ключово изречение във взаимоотношенията на Балканите, особено що се отнася до релации с институциите. Валиден е на всички нива — от нежелана и неочаквана среща с пътен полицай, през Илия Златанов и "Осемте джуджета", та чак до "Australian Open". На Балканите винаги е имало устойчивото разбиране, че съществува неписана административна и/или законова алтернатива за разрешаване на един или друг казус. Именно това разбиране — грешно за света, но вярно за нашия край — дава увереност и сила на схващането, че не е нужно правилата да се спазват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Реджеп Иведик написа:

"Няма да давам интервюта на платени медии от онези които въведоха новият световен ред."

Малко по- късно Ноле излезе с обръщение към сънародниците в което ясно заявява какво мисли по темата за "Зелените сертификати".

-" Няма да давам интервюта изобщо, тези хора журналистите са опасни, един от тях дори ми  предложи "Зелен Сертификат" без да ходя до лаборатория болница или лекарски кабинет. Как го правят това не знам, но явно се случва, защото човека просто ми каза да си изпратя снимка на паспорта и че след един ден ще съм вече в системата за проверка на "Зелените сертификати".  Става въпрос за България.

В Сърбия колкото и да сме еднакви с българите никой не би си позволил да направи подобно нещо, това е измама, по - добре се бори с зъби и нокти, тествай се всеки ден ако трябва, но не трябва да се мами с тези неща. Аз не съм ваксиниран, заради факта, че съм преболедувал Ковид 19 на скоро и за мен е опасно според медицинският екип, който се грижи за моето здраве. 

Не знам какво му става на света, болестта не се бори с документи, бори се с лекарства, които предпазват от болестта, а не да облекчават болките на заразените или ваксини, които намалявали смъртните случаи, дори един човек да умре, значи нещо не е наред с какво точно ни предпазва този Зелен Сертификат? Защо трябва да съм ваксиниран за да играя тенис, ами аз не съм заразен, не съм болен, но явно това вече никой не го интересува по-важното е всички да сме в системата за проверка. 

Пожелавам на всички здраве и успехи в Австралия, за мен може би тениса ще приключи тази година, ако пандемията Ковид не свърши до няколко месеца. "

Ваш Ноле Джокович

Може ли източник ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, _Aumi_ написа:

Именно това разбиране — грешно за света,

царчето през  1940 г реши да е с хитлер

народа реши друго

а ти как си

нареди ли се за наденички от соя 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

Защо антиваксърските лъжи и измишльотини за ковид ваксините трябва да се толерират ?

За теб лъжи,за болшинството истина.Ще видим на следващия бустер,на каква партида „ваксина“ ,ще попаднеш!На смъртоносна, осакатяваща или бавнодействаща.Въртиш барабана на „руската ролетка“,запряташ ръкава и се молиш на твоя „ковид бог“Макар,че ти толкова лъжеш,че няма да се учудя,да не си се ваксинирал въобще,но рекламираш отровата за да получаваш стотинки.Така си изкарват субсидиите и вашите платени медии,пропагандиращи вечното боцкане с убийствените препарати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Димитър 59 написа:

Миро ...Радул...и подобни на тях заблуденяци се намират все още.

Господа Големи Лъжи, не знам как само на вашите "ваксинирани" познати им се случват разни неща. Аз самия съм ваксиниран, като съм и с прекаран инфаркт, и нямах нито на първа, нито на втора игла НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ! Имам над 20 ваксинирани познати, които също нямат абсолютно никакви оплаквания. Майка ми дето е на 75, понеже и бях казал, че може да я заболи ръката където е боцната, на другия ден след ваксината ме пита, кога ще я заболи тая ръка. Викам тя досега щом не те е заболяла значи няма и да те заболи. Тя бабичка, кво да и обяснявам че то боли мястото където е боцната, щото инжекцията е мускулна. Та, как така само вашите познати се тръшнаха след ваксината? Да знам, възможни са странични ефекти, но те са ИЗКЛЮЧИТЕЛНО РЕДКИ!  И то вашто, бива съвпадения, ама чак толкова стопроцентови? Нещо което в реалността просто го няма! Как от 20 човека, един не се оплака? А тука, в тази тема, абсолютно всичките ви познати едвам им се размина... Ми как. В реалността болните мозъци не виреят, но виж в интернет е друго. Рая на фантазьорите! То бива гнилоч, ама тва ващо идва в повече дори на обръгнали към гадости хора. Умират хора от тъпия вирус! И умират в адски мъки!

Оставете ги малко тия вербални демонстрации на смелост, начетеност и свободолюбивост! Никого няма да убедите, нито че сте смели, нито че сте начетени, нито че сте свободни! Хората, които са такива, нямат вашата вътрешна нужда да убедят някого в това!

преди 30 минути, Димитър 59 написа:

За теб лъжи,за болшинството истина.Ще видим на следващия бустер,на каква партида „ваксина“ ,ще попаднеш!На смъртоносна, осакатяваща или бавнодействаща.Въртиш барабана на „руската ролетка“,запряташ ръкава и се молиш на твоя „ковид бог“Макар,че ти толкова лъжеш,че няма да се учудя,да не си се ваксинирал въобще,но рекламираш отровата за да получаваш стотинки.Така си изкарват субсидиите и вашите платени медии,пропагандиращи вечното боцкане с убийствените препарати.

Толкова ви е страх от боцването, че чак не вярвате, че някой друг го е направил. И не е умрял. И не само че не е умрял, ами се боцнал и втори, та и трети път. Ей толкова са ви промити мозъците. Това е Голям страх! Параноя от страх. Истерия от страх.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

Какъв по-точно българин е излезнал?!

М?!

Защото аз виждам цитат в който индиректно нарича българите измамници и фалшификатори?!

Четеш ли какво постваш, или си я караш на автопилот с тоя вече смешен национализъм ?!

" Няма да давам интервюта изобщо, тези хора журналистите са опасни, един от тях дори ми  предложи "Зелен Сертификат" без да ходя до лаборатория болница или лекарски кабинет. Как го правят това не знам, но явно се случва, защото човека просто ми каза да си изпратя снимка на паспорта и че след един ден ще съм вече в системата за проверка на "Зелените сертификати".  Става въпрос за България.

В Сърбия колкото и да сме еднакви с българите никой не би си позволил да направи подобно нещо, това е измама, по - добре се бори с зъби и нокти, тествай се всеки ден ако трябва, но не трябва да се мами с тези неща."...................край на цитата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Лудар написа:

Аз самия съм ваксиниран, като съм и с прекаран инфаркт, и нямах нито на първа, нито на втора игла НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ!

преди 57 минути, Димитър 59 написа:

Ще видим на следващия бустер,на каква партида „ваксина“ ,ще попаднеш!На смъртоносна, осакатяваща или бавнодействаща.Въртиш барабана на „руската ролетка“,запряташ ръкава и се молиш на твоя „ковид бог“

А като се замисля реално,от гледната точка на глобалистите,не бих изпратил от смъртоносната партида,в страна с ниска ваксинация,защото ще се усетят още в началото.Ще ги изчакам хубаво да се набоцкат повечето и тогава ще им пратя „истинските ваксини“,които са крайната цел на „терапията“...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

От последните данни  829 постъпили в болница, от които 83% неваксинирани

161 починали.Мисля това са най важните две неща от цялата статистика.

https://coronavirus.bg/

Миркоооо, там защо лъжат? Защо не са написали че тези данни включват и случаи от предишни дни? Защо разпространяваш лъжи? Фейкомет :tease2: 

А някой не ми вярваше и мислеше че всичко е случайно от твоя страна :topsecret2: Е, надявам се вече и той да е разбрал какъв лъжец и манипулатор си

на 5.01.2022 г. в 12:14, ivottoshev написа:

Сеща се разбира се. Та той няма пусната нито една статия с брой на починали, която да е от понеделник, четвъртък или неделя. Всичките му са все от деня с най-голяма цифра. Мислиш ли, че е случайно, или че не се сеща какво прави?  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, ivottoshev написа:

Миркоооо, там защо лъжат? Защо не са написали че тези данни включват и случаи от предишни дни?

Там не казват най-важното,за измисленото правило:До 14-тия ден след „ваксината“ ги водят неваксинирани, а тях в този период ги удря,затова предимно те влизат в болниците от „ковид“!Освен това,в първите дни на удара,шанса да умрат е най-голям,затова е измислено друго,че до двете седмици не била хванала още „ваксината“,така че си умират „неваксинирани“ и с етикет от „ковид“...Всичко е пресметнато така,че да използват боцкането,за чудовищната пропаганда в тяхна полза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Лудар написа:

Това е Голям страх! Параноя от страх. Истерия от страх.

Теб до толкова те е обзела "параноята от страх", че искаш неваксинарани да няма, защото иначе може да ти се наложи да се разминеш с тях по улицата:

на 10.12.2021 г. в 23:12, Лудар написа:

И аз считам неваксинираните за заплаха, но не за мен самия, а са тях си. С което косвено стават заплаха и за мен.

на 14.01.2022 г. в 22:53, Лудар написа:

Само че последствията от нашия избор си ги носим само ние, а последствията от вашият полет в облаците, ги носят и случайни минувачи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, valkiria1 написа:

по - добре се бори с зъби и нокти, тествай се всеки ден ако трябва, но не трябва да се мами с тези неща.

не знам какво му е боренето със зъби щом ще се тества всеки ден 

и той като беше в австралия тества ли се 

и той е некъв мишок

лоша реклама няма

това му е принципа 

като  наш костадинчо

с купени тестове в джоба за всеки случай 

domashnamishka.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Димитър 59 написа:

щом са направили по две че и по три убождания....

а управляващите ги шизофреници са поръчали още 125 милиона дози.....

значи са им предвидили поне още по пет манипулации докато се преборят с имунитета им....ъъъъъъ...тъкоуту....ковида...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Известният вирусолог и пионер на иРНК,д-р Робърт Малоун каза:„Това е пълна медийна война, информационна и политическа в 21-ви век,каквато никога не сме виждали досега,координирана в световен мащаб“     „Ако човечеството признае своята взаимосвързаност,важността на общността, почтеността и човешкото достойнство през този момент от историята, ще имаме Велико пробуждане,в отговор на Великото възстановяване“-каза Малоун.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става много интересно (за мен) това с Ковид  истерията. Тъй като мина вече време, и на бял свят, при всичките отчаяни опити да бъдат покрити, излязоха последствията от ваксинацията. Тепърва какво ще излезе...бедна ни е фантазията...Та те недвусмислено показаха, че тя(ваксинацията) "мирише на козе месо".
Проблемът е, че в лъжите около нея толкова надалеч отидоха, че вече според мен не могат да спрат...И това ме плаши...че не могат... Защото, ако спрат, ще трябва най-малкото да потърсят отговор на въпроса "Абе кой ни подведе, бе?!...Айде ние сме прости, ама ко-о-оѝ..неговата м@ма...ни подведе?"...И ще падат глави и правителства...ако обаче има все още някъде 5% останала демокрация, де...В което се съмнявам дълбоко...
Остави другото, ами ще възникне още един въпрос..."Вие що не послушахте оная част от лекарите(хич не малка), която ви казваше още в началото, че се навирате в огромна беля?!Ами послушахте тия, дето твърдяха, че е велико?!"...
Остави другото, ами в самото лекарско съсловие all over the world ще възникне много сериозния въпрос "Вие какви лекари сте, че лаехте по телевизорите най-безсрамно колко е необходима тая очевидна простотия?"...Ами ако ги лишат от права, а?! Щото това би трябвало да е наказанието...Не, че ще го направят, ама...Поне пепел да им раздадат...пепел има (В Либия, Ирак, Сирия, Украйна...)...да си я посипват по главите по телевизията...
Ами исковете за нанесените невъзвратими щети?!Направо не ми се говори...
Ето защо мисля, че тази лудост вече няма как да спре...Спирането i ще е почти самоубийство за доста хора...които обичат живота си (ох, как го обича-а-ат?!) и се борят с всички сили да го запазят непокътнат...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Hristo52 написа:

Ето защо мисля, че тази лудост вече няма как да спре...Спирането i

Ние тук в България,все още не сме се съгласили с „лудоста“,развихряща се по света.Ако искаме да не ни тъпчат като тях,ще е нужно да задържим поне сегашното положение.Докато не се пречупим,с „ваксинацията“,ТЕ са с вързани ръце! Всички нечувани в историята на човечеството въведени мерки,са обречени на провал у нас,с този малък процент набодени...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Данни от интензивното най-после дойдоха, мааалко ги доукрасиха все пак има още ваксини за слагане. 

Но има доста смущения и в този доклад. 

Само не разбрах, къде са оздравелите. В коя графа? С естествен имунитет. Защо са в графа 1 игла?

https://divi.de/presse/pressemeldungen/presseinformation-daten-aus-dem-intensivregister-ungeimpfte-machen-mehrheit-aller-covid-19-faelle-auf-intensivstationen-aus

Близо 40 са ваксинираните в интензивното. Същото, което написаха и в САЩ. Ако не се лъжа.

Оздравелите май ги пишат тук, заедно, където са не напълно ваксинирани с 1 игла. В тази графа. Те са 10 процента от тия ваксинирани. Оздравелите и с 1 игла.

30 процента са напълно ваксинирани.

6 процента е частта на бустери.

Колкото повече ваксинирани, толкова повече пробиви във ваксините.

( Смисъл мутации? 😁) Затова не се боцка масово повреме на пандемия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е настоящият списък-https://www.globalresearch.ca/367-athlete-cardiac-arrests-serious-issues-209-dead-after-covid-shot/5765216… всички тези спортисти са претърпели сърдечни проблеми след ваксини срещу COVID. Към момента на първоначалното писане 28 са починали. Това не беше нормално, но след това, 10 дни по-късно, бяха изброени 56 смъртни случая и числата се покачват. Всяка друга истинска ваксина би била изтеглена от пазара много преди това. Медиите може би ще задават въпроси. Те щяха да оказват натиск върху правителствата. Но те не казаха нищо. А правителствата продължават и пускат реклами по телевизията, радиото и вестниците, насърчавайкСмъртните случаи и тежките реакции ще продължат, докато умрат толкова много хора, че стане очевидно, че ваксината е 10 до 100 пъти по-лоша от вируса, който трябва да лекува.и хората да получат своя 1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та доза. Може би затова масовите медии казват малко, защото събират държавни пари за реклами!

Виждаме само спортистите, защото те са в светлината на прожекторите. Никой от нас  – т.е. повечето граждани – не правят новините!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://novini.bg/polls/2618?fbclid=IwAR3YyUS6pDKEypH00k5uJo6JsnM6se-n8Dxcz1IQ0Cxxrko3bRdtSGVLOuY#pollbox

Кирчоикокорчо и брат му не знае на кой господ да се кланя !!!

Махалото като стигне до единия край и суууууууууууууууууууууууууууууууууурррррррррррррррррррррррррррррр !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Списък на неблагоприятните ефекти на ваксината Covid-19, които са известни на FDA преди спешното одобрение:

Синдром на Гилен-Баре

Остър дисеминиран енцефаломиелит

Напречен миелит Енцефалит/енцефаломиелит/

менингоенцефалит/менингит/енцефолапатия

Конвулсии/гърчове

Удар

Нарколепсия и катаплексия А

нафилаксия

Остра миокардна инфаркт

Миокардит/перикардит

Автоимунно заболяване

Смъртни случаи Бременност и резултати от раждането

Други остри демиелинизиращи заболявания

Неанафилактични алергични реакции

Тромбоцитопения

Дисеминирана интраваскуларна коагулация

Венозен тромбоемболизъм

Артрит и артралгия/болка в ставите

болест на Кавазаки

Мултисистемен възпалителен синдром при ДЕЦА

Заболяване с повишена ваксина-https://biblicisminstitute.wordpress.com/2020/03/07/the-dirty-secrets-behind-covid-19/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

МЗ: Няма случай на доказана връзка между поставена ваксина срещу COVID-19 и смъртен изход в България 

https://coronavirus.bg/bg/news/3192

'Това уточняват от Министерството на здравеопазването и ИАЛ по твърдения на доц. Атанас Мангъров в телевизионния ефир, че „564 души, които са починали, те са починали, защото са ваксинирани“.

Броят на направените съобщения от началото на ваксинационната кампания в България досега за подозирана връзка между смъртен случай и прилагане на ваксина срещу COVID 19 е общо 9, като в нито един от случаите това не е било доказано. "

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Лудар написа:

Това уточняват от Министерството на здравеопазването

а знаеш ли че умрели  от неваксиниране няма

почти всичко е умряло от ковит

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Лудар написа:

МЗ: Няма случай на доказана връзка между поставена ваксина срещу COVID-19 и смъртен изход в България 

https://coronavirus.bg/bg/news/3192

'Това уточняват от Министерството на здравеопазването и ИАЛ по твърдения на доц. Атанас Мангъров в телевизионния ефир, че „564 души, които са починали, те са починали, защото са ваксинирани“.

Броят на направените съобщения от началото на ваксинационната кампания в България досега за подозирана връзка между смъртен случай и прилагане на ваксина срещу COVID 19 е общо 9, като в нито един от случаите това не е било доказано. "

Да обявят България за чудотворна страна, защото там ваксинираните не почиват. Живеят дълго и пази ваксината до живот. Само там.

Иначе в другите държави има такива случаи.

Но разбира се фалшив сертификат.

winking-ferris-bueller.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...