Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 33 минути, _sirena_ написа:

Така ли работиш ти бе ?  М ? Сигурно и водката ти седи до гумата на клиента ?

Работел той .... Седи по цял ден във форума , плещи малоумия и разваля колите на хората !

И накрая се прибира , пльосва се на дивана , допива си бутилката , казва си батманската реплика и забива плувката !

Баси живота , битието и безсмисленото съществуване !

Правилно си се ваксинирал !  Поздравления ! То това живот ли е ? 

Освен това ще излезеш от "Играта " като Жертва , а не като самоубиец !

Хитряга си ти 

Зимният период , особено , когато не консумираш натурални витамини , вземай добавки като комплекс от витамини и минерали !

ИС е нужно да се поддържа в добра кондиция и да се подпомага.

Ох, аз с болка прочетох тези слова, не знам Лудар, как още не е заплакал. Доста болезнено.

😕

Сигурно от ваксината. Няма чувства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 45k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3030

• miro20

2683

• Реджеп Иведик

3493

• Радул

2926

Вариации в токсичността на партидите ваксини в различните щати на САЩ!Източници на данни

VAERS предостави броя на смъртните случаи след ваксинация с Pfizer за всеки щат в САЩ.

Броят на ваксинираните във всеки щат към 14 януари 2022 г. е предоставен от - брой ваксинирани,

Има значителни различия в броя на умиращите на 100 000 ваксинирани. Някои щати имат 16 пъти по-висока смъртност в сравнение с други.

Червените състояния са склонни да се групират към горната част на графиката, докато сините състояния се групират към дъното.

Червените щати заемат 6 от 7-те най-високи позиции за смъртни случаи на 100 000 ваксинирани!

Сигнал за безопасност

Някои щати, по-специално Кентъки, Монтана, Аляска, Тенеси, Северна Дакота и Южна Дакота, преживяват 4000, 5 000, 6 000 или дори 11 000 броя на смъртните случаи на 100 000 ваксинирани в сравнение с други щати. Подобна ситуация би трябвало да поражда сигнал за безопасност и изисква разследване. По-високата смъртност в тези щати след ваксинация предполага, че те може да получават по-токсични партиди или да се прилагат на по-уязвими хора.!! НОВО: Нараняването/смъртта от ваксината се различава в зависимост от държавата. Вижте щати-https://howbadismybatch.com/states.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, БаалБек написа:

Почти успяхте да ме заблудите, но се оказахте професионален манипулатор. :yanim: Защо така смятам? - защото цитатът изваден от цялото съдържание придобива различен смисъл. Който желае може да се запознае с текста и да прецени за себе си, дали има значение. А може нарочно да провокирате, като опитен риболовец ;), за да видите кои рибки ще се хванат. Желая Ви творчески успехи. :lol6:

А сега е време за ТРОЛЕТАРИАТА, да дойде и да разбие на пух и прах, световния ред и мен. :wors:

Ако исках да манипулирам, щях ли да дам и линк с оригинала? Контрата беше заради твоето твърдение, че СЗО НЕ Е казала това!

Виж, вече кой, как ще си го тълкува е съвсем друг въпрос ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, _sirena_ написа:

Ами казва ти , че МЗ не определя кой починал от ковид , кой от ваксинация и следователно тези Твърдения , че нямало починали след ваксинация е АБСОЛЮТНА ЛЪЖА И МАНИПУЛАЦИЯ БЕ , БАВНИЯ :beat:

Браво за това, че имаш нерви да им четеш простотиите и да им отговаряш.  Знаеш как подобаващо да им отсипеш.
Вече съм ти фен! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звучи ми познато това, малко прилича на времето на нацистите. 

Евреите имаха едно време вечерен час.

https://www.berliner-zeitung.de/news/fuer-ungeimpfte-potsdam-erlaesst-ausgangsbeschraenkung-li.206796

В Потсдам НЕваксинираните имат вечерен час.

И тия с 2 ваксини. 😁 Те са НЕваксинирани. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, АСПЕКТ написа:

неваксинирани и неваксинирани не е едно и също

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, АСПЕКТ написа:

Тези с две ваксини,които ги изнудиха да се набоцкат заради работата си,видяха че по-голямата част от България остана наваксинирана.Т.Е. осъзнаха,че са се прецакали.Сега те ще откажат бустерите и процента „ваксинирани“ ще тръгне надолу...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Димитър 59 написа:

Тези с две ваксини,които ги изнудиха да се набоцкат заради работата си,видяха че по-голямата част от България остана наваксинирана.Т.Е. осъзнаха,че са се прецакали.Сега те ще откажат бустерите и процента „ваксинирани“ ще тръгне надолу...

Аха и ще станат ваксинирани, които се водят неваксинирани, интересно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, ntm7iv написа:

Браво за това, че имаш нерви да им четеш простотиите и да им отговаряш.  Знаеш как подобаващо да им отсипеш.
Вече съм ти фен! :)

Целта ми е да помогна на хората да се научат да деактивират "Страхът си " . 

Да се Научат да се Борят срещу Мракобесието и Несправедливостта , Злобата , Невежеството ! 

Страхът Потиска Силата на желаната реакция !  Точно този "Страх " пречи на човеците да се Защитават и да се борят за Правата и Волята и Свободата си ! 

Чудовищата Успяват , понеже са наясно , че Точно "Страхът " ще работи в тяхна Полза ! 

Погледнато исторически - Този "Страх " беше Насаждан векове в Съзнанието на хората с една единствена Цел - Манипулация и Контрол !

За да можеш да Водиш и Контролираш едно стадо е Нужно да му кастрираш Силата , Волята и Съзнанието ! 

Това се постига с многовековна Манипулация , насочена да увеличава емоционалното копче на "Страха " и да намаля копчетата на "Ума и Разума " !  

Представи си да влезеш Тук , в "Програмата Живот " подготвен и помнещ всичкият си натрупан и изведен Опит от предишни "Нива " ?

Мислиш ли , че някой ще Успее да те Манипулира , когато "Записите ти " са Отворени и на разположение ? 

Абсурд !   Тъмните НИКОГА НЯМАШЕ ДА УСПЕЯТ ! 

Представи си , че това си го минал и преди ?   И знаеш какъв е краят ?  Щеше ли да допуснеш пак да отидеш в Ада , заради същата грешка ?  Нямаше !   

Но нямаше да има и Еволюция !     За да има Еволюция е нужно да има "среда " , в която да се Развиваш !

Подари тази Фундаментална причина Енергийните Частици влизат в Егрегорът / Приключението Живот със Заключени "Записи - спомени"  и започват да "играят " Оттам , Докъдето са СТИГНАЛИ .

в Процеса на Играта - повечето Припознават идентични ситуации и Несъзнателно реагират Правилно и Адекватно в настоящата игра .

Това са ИНТЕЛЕКТИТЕ ! Това са Същностите с Развити способности и Умения , които ползват , макар и Несъзнателно този Натрупаният Капацитет !  Тези Частици Успяват да Еволюират , Успяват да се Издигат в спиралата и да вървят НАГОРЕ ! 

Тези Същности , Успяват да ЛИКВИДИРАТ ПРЕЧКИТЕ ПО ПЪТЯТ СИ - ЛИКВИДИРАТ СТРАХЪТ ! ИГНОРИРАТ ГО !

Дори нещо Повече - Осъзнават , че той е УСЛОВИЕ И ВАЖЕН АСПЕКТ ОТ КОНФИГУРАЦИЯТА В "ИГРАТА !"

Успяват да Осъзнаят , че смачквайки това "условие " Играта им Отваря нови Възможности и Бонуси , с които да работят и вървят към Финала !

Моето Участие тук е да помогна на хората да Надвият Страха , за да Изведат скритите си и заспали алтернативи .

Да ги науча да го Игнорират и да могат да Отстояват онова , което виждат за Правилно , но страхът спира да Излезе навън .

Ако голяма част от хората Успеят да се справят - То те ще се Преборят с нисшите , останали форми на Тъмнината , които са във ФН / ФИЗИЧЕСКИ НОСИТЕЛИ / ТЕЛА , като тях самите .

Както споделих и преди няколко стр. - Чудовищата , които движеха пионките , в лицето на глобалистите са УНИЩОЖЕНИ !  

Знам , че ви изглежда фантастично - но ми се доверете ...

Това , което остана е борбата на хомо сапиенс с хомо сапиенс !   Там вече вие трябва да Победите ! 

Чудовищата получиха Възмездието ! 

• Харесване 6
  • Еха 1
  • Ха-ха 1
  • Грижа 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@_sirena_ Доста интересно изложение. В общи линии съм съгласен с теб. Може би бих коментирал някой неща с теб но те са извън темата за корона вируса. И да страха е инструмент в ръцете на лошите.

Някъде в темата писах, че има хора, които се разболяват и умират само заради страха си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, _sirena_ написа:

Знам , че ви изглежда фантастично - но ми се доверете ...

не точно

но

случайно да си учителка по литература ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

толкова се спече мангъра от въпроса че чак почна да заеква

То бива да си проЗт, но твоето излиза от всякакви ограничения! :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

казах ли ви че онази снимка в фейса на мангъра е подправена

В неделя доц. Атанас Мангъров заяви, че 564 души в страната са починали, защото са ваксинирани.

Днес здравното министерство опроверга това твърдение: в България няма доказан случай на смърт след ваксина срещу Ковид-19.

https://www.dw.com/bg/в-българия-няма-нито-един-доказан-случай-на-смърт-след-ваксина-срещу-ковид-19/a-60460812

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Без умствен капацитет написа:

как че има починал от ваксина като

те не могат да докажат че има починал и от ковит

не се правят аутопсии

а преди когато се правеха в съдебна медицина

доктора по аутопсии си носи  чукове триони от тях 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Без умствен капацитет написа:

казах ли ви че онази снимка в фейса на мангъра е подправена

В неделя доц. Атанас Мангъров заяви, че 564 души в страната са починали, защото са ваксинирани.

Днес здравното министерство опроверга това твърдение: в България няма доказан случай на смърт след ваксина срещу Ковид-19.

https://www.dw.com/bg/в-българия-няма-нито-един-доказан-случай-на-смърт-след-ваксина-срещу-ковид-19/a-60460812

Здравното министерство лъже.

Има статистика за починалите ваксинирани от ковид ваксината по дати: Open Data Portal (egov.bg)

Даже в тази статистика има починали мъже във въз възрастовата група 20-29 години. Тези хора ако не се бяха ваксинарали щяха да са живи.

1.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм под наблюдение във fuckbook.

Заради постовете ми против ваксините и изкуствено създадение вирус, са ме взели на мушка и нищо не мога да споделям и публикувам. НИЩО!!! Дори музика!

Исках да публикувам това, но публикациите ми се бавят, авно се преглеждат и...край!

Ебаааси тотал контрола!

Демокрация, народе! Радвайте се! Нали това искахме…

Сами сме си виновни. Мислехме, че това на Запад е много хубаво, а се оказа фалш. Ядат химии, нямат ценности, узаконяват наркотиците и гей браковете..

В първите години на така наречената Демокрация, всяко семейство в България си гледаше по едно – две прасета, по десетина овце, по 15 – 20 кокошки..Всички бяха спокойни и имаха чиста храна. После измислиха Птичия грип..избиха ни кокошките, патиците, пуйките..забранихаха да се отглеждат и дори да се продават по пазарите живи птици.. Българина търпи.Нали може да ходи из гнилата Европа и по света..За  едни кокошки сега – друго си е да видиш америка, държава с история колкото Македония..!

После измислиха свинския грип, избиха прасетата, забраниха да се гледат прасета в частните домове.. Нали трябав да купуваме ГМО месото и боклуците от Ирландия, Холандия, Испания..Преди две години измислиха чума и бруцелоза по козите и овцете..Избиха хиляди животни,  хората загубиха препитанието си.. Но, ние търпим..Нали сме вече еврогейци!!!

Е, дойде и нашия ред – измислиха този вирус. Наложиха  локдауни, маски, ограничения…и факсини…които ни убиват!

Това ли искахме?! 

Контрола е тотален!

Не се знае, какво за замислили за тази година..Времето ще покаже.

https://www.flagman.bg/article/242898

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Богатир написа:

Аз пък съм под наблюдение във fuckbook.

Заради постовете ми против ваксините и изкуствено създадение вирус, са ме взели на мушка и нищо не мога да споделям и публикувам. НИЩО!!! Дори музика!

Исках да публикувам това, но публикациите ми се бавят, авно се преглеждат и...край!

Ебаааси тотал контрола!

Демокрация, народе! Радвайте се! Нали това искахме…

Сами сме си виновни. Мислехме, че това на Запад е много хубаво, а се оказа фалш. Ядат химии, нямат ценности, узаконяват наркотиците и гей браковете..

В първите години на така наречената Демокрация, всяко семейство в България си гледаше по едно – две прасета, по десетина овце, по 15 – 20 кокошки..Всички бяха спокойни и имаха чиста храна. После измислиха Птичия грип..избиха ни кокошките, патиците, пуйките..забранихаха да се отглеждат и дори да се продават по пазарите живи птици.. Българина търпи.Нали може да ходи из гнилата Европа и по света..За  едни кокошки сега – друго си е да видиш америка, държава с история колкото Македония..!

После измислиха свинския грип, избиха прасетата, забраниха да се гледат прасета в частните домове.. Нали трябав да купуваме ГМО месото и боклуците от Ирландия, Холандия, Испания..Преди две години измислиха чума и бруцелоза по козите и овцете..Избиха хиляди животни,  хората загубиха препитанието си.. Но, ние търпим..Нали сме вече еврогейци!!!

Е, дойде и нашия ред – измислиха този вирус. Наложиха  локдауни, маски, ограничения…и факсини…които ни убиват!

Това ли искахме?! 

Контрола е тотален!

Не се знае, какво за замислили за тази година..Времето ще покаже.

https://www.flagman.bg/article/242898

Браво човек с теб съм!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, ntm7iv написа:

Браво човек с теб съм!

Все тая, ама благодаря 😁

Преди се пишех El Comandante там, и ми блокираха два профила - бил съм заплаха за демокрацията и ме питаха дали не съм подготвял революция .. :angry:

Идиоти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

Господ го е белязал.

А Господ е българин.

Ноле навря Фашистка Австралия в кучи хъс. По голям българин от това, здраве му кажи.

Хлъзгава и коварна е модата, а  Джокович се загръща  с цветовете на сръбското знаме, а не на българското. Освен  това беше депортиран от Австралия и изглежда неприятностите му тепърва започват. Ако го изхвърлят и от Ролан Гарос /а това ще стане/ стой та гледай колко милиони долара неустойка ще плаща на спонсора си. Там Господ се казва "Долар" и хич не му пука дали някой го мисли за българин или сърбин.

В този случай гледай да съсредоточиш гордоста си върху Гришо. Причините са много -българин е, талантлив ,добросърдечен , благотворител ,  гаджетата му са все богати и известни жени,можеш да го видиш на красиви гурме адреси  и изпраща правилните модни сигнали в света на тениса, като не се отказва да се състезава за България,макар че са малко причините поради които да го прави.В модата има цикличност  и се променя  и освежава на всеки 12 месеца. Моден завой на 360 градуса  ще претърпи  и Джокович,вероятно го чакат тенис  срещи на смесени двойки със Сесил Каратанчева, която като него лъжеше  и това сложи край на кариерата и.

И най-накрая не забравяй ,че бащата на Ноле,Сърджан Джокович се изказа директно в ефира на всички световни медии  и обвини българската тенис ракета Гришо/че е заразил сина му с Ковид -19 / по следния начин

"с поведението си Димитров е нанесъл огромна щета на Сърбия и Хърватия".

Както писах,драги Реджо  :"внимавай със смешния национализъм ", това не ти е плескАвица да я обръщаш както си искаш и както ти отърва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

лъжливото кацарце  бивш министър на здравесъсипването  май ще ходи в панделата краднати са кинти от тестовете за деца 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Богатир написа:

Все тая, ама благодаря 😁

Преди се пишех El Comandante там, и ми блокираха два профила - бил съм заплаха за демокрацията и ме питаха дали не съм подготвял революция .. :angry:

Идиоти!

Хахахаха сига бе човек, наистина ме развесели. Аз във фейса не взимам никакви граждански позиции. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...