Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 20 минути, Лудар написа:

Пак ли ще почваме "съобщенията" събрани от VAERS?

Цитат

VAERS е националната система за ранно предупреждение, която следи безопасността на ваксините, след като са разрешени или лицензирани за употреба от Американската администрация по храните и лекарствата (FDA). VAERS е част от по-голямата система за безопасност на ваксините в Съединените щати, която помага да се гарантира, че ваксините са безопасни. Системата се управлява съвместно от CDC и FDA.

VAERS приема и анализира доклади за възможни здравословни проблеми - наричани още "нежелани събития" - след ваксинация. Като система за ранно предупреждение VAERS не може да докаже, че ваксината е причинила проблем. По- конкретно, докладът до VAERS не означава, че ваксината е причинила нежелано събитие . Но VAERS може да даде на CDC и FDA важна информация. Ако изглежда, че ваксина може да причинява проблем, FDA и CDC ще проучат допълнително и ще предприемат действия, ако е необходимо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 45k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3030

• miro20

2683

• Реджеп Иведик

3493

• Радул

2926

преди 2 часа, Лудар написа:

Когато причината за смъртта е двойна пневмония, няма вариант да е причинена от ваксината, защото в нея я няма вирусната РНК. Та мисля, че лесно са се съгласили.

Ти откъде знаеш какви са всички странични ефекти на генните терапии, които фалшиво се представят за "ваксини"?

Микробиолог ли си? Диплома, образование, научна степен по генно инженерство имаш ли?

http://www.vigiaccess.org/

На този сайт са събрани докладваните до сега странични ефекти, списъкът им е предълъг, и някои от страничните ефекти на ковид ваксините са меко казано притеснителни:

- импоmентност

- стерилитет

- омекване на пu.шкат@

- атрофия на мъжките полови органи

и да не изброявам нататък...

С тея ковид ваксини Злият Запад да не е решил да прави мъжете им джендъри?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, valkiria1 написа:

Защо му е да си вади фалшив сертификат?! Наясно ли си със сагата или се включваш в последния момент ...

Първи път : на 20 юни 2020 година ,бащата на Ноле обвинява пряко в световен ефир Григор Димитров,че е заразил сина му с Ковид -19 и с това " нанася огромна вреда на Сърбия и Хърватия ",защото турнира "Адрия тур " е отменен.

Извод: Джокович е преболедувал Ковид през 2020 година !!

Втори път - В Австралия заявява че е бил заразен на 16 декември 2021 година и е преболедувал Ковид -19.Смущаващото е ,че е знаел че е заразен, но продължава да се вее по турнири и да награждава победители,което хвърля изключително негативна сянка върху неговия морал или по-точно в липсата на такъв ,за което обвинява други.

Извод -два пъти е преболедувал Ковид .

Въпрос :защо тогава няма издаден сертификат за преболедувал ?

Защо се появяват  изказвания, че не желае да бъде измамник като българите и да си вади фалшив сертификат?! Защо изобщо му е нужен фалшив,след като има пълно право да получи валиден такъв?!

Трети път- излиза версия за медицински противопоказания за ваксина. Болестта е целиакия. Не съм медицинско лице  и съвсем нямам претенция да коментирам диагнозата, но знам ,че в този форум пише участник,който има същата диагноза и е ваксиниран и върл подържник на ваксините. Предполагам,че няма вреда от ваксината понеже не се казва Джокович и няма намерение да разиграва австралийските власти.

Четвърти път- излиза  с версията ,че е станала грешка понеже документите са попълвани от агента му.

Джокович не се показа като истински мъж. Той се показа като един своенравен, нагъл лъжец,който между другото от години се опитва и понякога успява да върти тенис света на пръста си. Съмнявам се ,че това вече ще му се отдава.Не само заради това,че не е ваксиниран.  Просто на австралийците не им пропука кой е той.  В правовите държави без значение какъв е твоя ранг и кой си-се постъпва еднакво за всички и никой не е над закона. Отговорностите за по известните даже са по-големи, на принципа ,че те служат за пример.

Ако това се случи в САЩ, великия тенисист няма да допре даже до хотел и до дело на две инстанции ......директно в стаята на имиграционите и с обратния полет за Сърбия, да го посрещат като светец с развети сръбски знамена,че се е опитал да се прави на велик над закона. Може разбира се да съди САЩ,федерацията и пр......от Сърбия. Няма и да помирише турнирите в САЩ за много по-дълъг период от време. Да счита ,че австралийците са му направили  комплимент с този 3 годишен срок.

Причината поради която го депортираха от Австралия е много ясно оповестена - С отказа си да се ваксинира той застрашава общественото здраве, защото подклажда недоверие към ваксините.

Изобщо не се коментира дали е преболедувал или не, за тях това е без значение, важното е, че не е ваксиниран.

Доколкото знам, след депортирането си, той не е правил никакви изявления, откъде Реджепа е изкопал онова, нямам представа.

Когато баща му обвини Григор, самият Джокович защити Димитров.

По принцип той винаги е взимал страната на спортистите.

В случая, цялатта патаклама около него е чисто политическа, просто защото не пожела да се ваксинира, а искаше просто да играе тенис.

Реално погледнато, това си е чисто политическо вмешателство в един спорт.

Може да не го харесваш, може да си имаш други любимци сред тенесистите, това няма никакво значение в случая.

Той не е извършил нищо нередно, за да не бъде допуснат да играе.

Ако австралийското правителство толкова много се безпокоеше от неваксинирани участници на състезанието, то трябваше да забрани провеждането му, а не да поставя изискване всички участници да бъдат ваксинирани.

А Джокович просто се бори за своите възгледи и не ги предаде, въпреки ясното осъзнаване какъв е залога.

Ръдиърд Киплинг има едно забележително стихотворение - "If".

If you can keep your head when all about you 

Are losing theirs and blaming it on you;
If you can trust yourself when all men doubt you,
   But make allowance for their doubting too;
If you can wait and not be tired by waiting,
   Or, being lied about, don’t deal in lies,
Or, being hated, don’t give way to hating,
   And yet don’t look too good, nor talk too wise;

If you can dream—and not make dreams your master;
   If you can think—and not make thoughts your aim;
If you can meet with triumph and disaster
   And treat those two impostors just the same;
If you can bear to hear the truth you’ve spoken
   Twisted by knaves to make a trap for fools,
Or watch the things you gave your life to broken,
   And stoop and build ’em up with wornout tools;

If you can make one heap of all your winnings
   And risk it on one turn of pitch-and-toss,
And lose, and start again at your beginnings
   And never breathe a word about your loss;
If you can force your heart and nerve and sinew
   To serve your turn long after they are gone,
And so hold on when there is nothing in you
   Except the Will which says to them: “Hold on”;

If you can talk with crowds and keep your virtue,
   Or walk with kings—nor lose the common touch;
If neither foes nor loving friends can hurt you;
   If all men count with you, but none too much;
If you can fill the unforgiving minute
With sixty seconds’ worth of distance run—
   Yours is the Earth and everything that’s in it,
And—which is more—you’ll be a Man, my son

Превод на български от Стоян Медникаров

Ако владееш се, когато всички,       

треперят, а наричат теб страхлив;

Ако на своето сърце едничко

се довериш, но бъдеш предпазлив;

Ако изчакваш, без да се отчайваш;

наклеветен — не сееш клевети;

или намразен — злоба не спотайваш;

но… ни премъдър, ни пресвят си ти;

Ако мечтаеш, без да си мечтател;

ако си умен, без да си умник;

Ако посрещаш Краха — зъл предател —

еднакво със Триумфа — стар циник;

Ако злодеи клетвата ти свята

превърнат в клопка — и го понесеш,

или пък видиш сринати нещата,

градени с кръв — и почнеш нов градеж;

Ако на куп пред себе си заложиш

спечеленото, смело хвърлиш зар,

изгубиш, и започнеш пак, и можеш

да премълчиш за неуспеха стар;

Ако заставиш мозък, нерви, длани-

и изхабени — да ти служат пак,

и крачиш, само с Волята останал,

която им повтаря: „Влезте в крак!“

Ако в тълпата Лорда в теб опазиш,

в двореца — своя прост човешки смях;

Ако зачиташ всеки, но не лазиш;

ако от враг и свой не те е страх;

Ако запълниш хищната Минута

с шейсет секунди спринт, поне веднъж;

Светът е твой! Молбата ми е чута!

И главно, сине мой — ще бъдеш Мъж!

Много точно е показал, какво означава да си Мъж и Човек.

И точно такива липсват в днешно време.

И ако обичаш, не ми казвай във всеки свой пост, какво е щяло да стане, ако нещо си се е случило в САЩ.

Честно казано, едва ли някой го е грижа.

САЩ отдвана вече не са това, което някога бяха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, gagodrago написа:

Ти откъде знаеш какви са всички странични ефекти на генните терапии, които фалшиво се представят за "ваксини"?

Микробиолог ли си? Диплома, образование, научна степен по генно инженерство имаш ли?

http://www.vigiaccess.org/

На този сайт са събрани докладваните до сега странични ефекти, списъкът им е предълъг, и някои от страничните ефекти на ковид ваксините са меко казано притеснителни:

- импоmентност

- стерилитет

- омекване на пu.шкат@

- атрофия на мъжките полови органи

и да не изброявам нататък...

С тея ковид ваксини Злият Запад да не е решил да прави мъжете им джендъри?

Не знам брат, аз откак се боцнах почна да ми става по 3 пъти на ден. Преди твя ми ставаше по 3 пъти в месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Лудар написа:

Не знам брат, аз откак се боцнах почна да ми става по 3 пъти на ден. Преди твя ми ставаше по 3 пъти в месеца.

И по време на работа ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Лудар написа:

Брей, тея ковидни ваксини ще се окажат като виагра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, andiay написа:

Може да не го харесваш, може да си имаш други любимци сред тенесистите, това няма никакво значение в случая.

това ли схвана от поста? Ми, добре ..да не мислиш ,че ще взема да пиша километри постове да те убеждавам в противното или да се извинявам за мнението си.......не ми е необходимо ,не си ми важен ..

преди 1 час, andiay написа:

И ако обичаш, не ми казвай във всеки свой пост, какво е щяло да стане, ако нещо си се е случило в САЩ.

Хайде, ако обичаш да не ми казваш какво ще пиша и защо го пиша...и мен не ме интересува плевенската болница,но като не можеш да кажеш от първо лице как е в САЩ или другаде по света и това минава за мнение.Не ме интересува, не го коментирам , нито ти правя забележка защо го пишеш...

много отворковци се навъдихте тук, човек трябва да ви иска разрешение какво да пише ...като не ти харесва ..скрол надолу и подминаваш,хич няма да се засегна,:whist:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, valkiria1 написа:

това ли схвана от поста? Ми, добре ..да не мислиш ,че ще взема да пиша километри постове да те убеждавам в противното или да се извинявам за мнението си.......не ми е необходимо ,не си ми важен ..

От поста ти схванах, че:

1. Изобщо не си наясно какво коментираш, защото:

а) това, че някой е боледувал от Ковид през 2020-а, вече нищо не означава

б) за да играе в Австралия, всеки трябва да бъде ваксиниран, а не да притежаваш "зелен сертификат"

в) анулирането на визата на Джокович, бе въз основа на това, че не е ваксиниран и лошият пример, който давал

2. Че и грам не отбираш от тенис

3. Че и на понятие си  нямаш, какво представлява да имаш достойнство и да го отстояваш с цената на всичко

Иначе аз съм ти точно толкова важен, колкото ти на мен - никак.

Но въпроса не е в това.

преди 17 минути, valkiria1 написа:

Хайде, ако обичаш да не ми казваш какво ще пиша и защо го пиша...и мен не ме интересува плевенската болница,но като не можеш да кажеш от първо лице как е в САЩ или другаде по света и това минава за мнение.Не ме интересува, не го коментирам , нито ти правя забележка защо го пишеш...

много отворковци се навъдихте тук, човек трябва да ви иска разрешение какво да пише ...като не ти харесва ..скрол надолу и подминаваш,хич няма да се засегна,:whist:

Не ти заповядвам, а учтиво помолих, не за друго, а защото няма никакво отношение към въпроса.

За твоя изненада, мога да говоря от първо лице не само за САЩ и даже нещо повече, мога от първо лице да правя сравнения преди-сега.

Плевенската болница съм я споменал във връзка с дускутираната тук тема, така както ти някога спомена лекарските практики в САЩ и това бе във връзка с темата.

Но, когато започнеш във всеки пост да натъртваш, какво е щяло да бъде, ако се било случило в  САЩ нещо си, това вече е абсолютен признак на липса на елементарна култура.

Не е нужно никой да иска разрешение от никого, за да пише, нито става на въпрос за харесване или не, просто е въпрос на елементарна култура и усет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Животозастрахователна компания, отказва да плати няколко милионa доларa,за смърт от ваксина срещу Covid,тъй като мъжът е знаел за риска от смърт и доброволно е участвал в медицински експеримент!      Застрахователната компания твърди,че починалото лице е нарушило застрахователния договор,като е участвало в експериментална медицинска интервенция с известни рискове. Загиналият е поел животозастрашаващ риск, който по закон може да бъде признат за самоубийство. Застрахователната компания не трябва да плаща за самоубийство и отказва да плаща за смъртни случаи,причинени директно от ваксините covid-19.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, andiay написа:

) това, че някой е боледувал от Ковид през 2020-а, вече нищо не означава

И това къде го прочете,или го чу по Нова от професорите,щото плямпаш едни и същи опорки за глупаци............както и най-голямата простотия,че естественият имунитет не бил важен,този от ваксините бил по-по-най!!! Доктори по цял свят се чудят на новата медицина дето я сътвориха!Сътвориха и нови определения за ваксина,като два пъти ги променяха, за да ги нагласят,ти въобще имаш ли поне малко мисловна и аналитична дейност в това на раменете си?

за да играе в Австралия, всеки трябва да бъде ваксиниран, а не да притежаваш "зелен сертификат"

В момента вируса не се повлиява ама грам от ваксини,даже и много от поддръжниците им казват,че са безмислени вече,ама коня с капаците си остава такъв................

Че и грам не отбираш от тенис

Бе и ти предполагам бъркаш що е бекхенд и що форхенд,ама не го правим на въпрос!Ето и малко реални факти от РЕАЛНИ изследвания,не поръчкови изяви:))https://spisanie8.bg/здраве/2021/1107/изследване-от-2008-г-естественият-имунитет-ни-пази-цял-живот.html?fbclid=IwAR3zto5ma3B1FK1ezC_4agnBbsbDjn8EJaQiaFYf46ZmInsDQiG3SKLBMuY

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Слави Маринов написа:

И това къде го прочете,или го чу по Нова от професорите,щото плямпаш едни и същи опорки за глупаци............както и най-голямата простотия,че естественият имунитет не бил важен,този от ваксините бил по-по-най!!! Доктори по цял свят се чудят на новата медицина дето я сътвориха!Сътвориха и нови определения за ваксина,като два пъти ги променяха, за да ги нагласят,ти въобще имаш ли поне малко мисловна и аналитична дейност в това на раменете си?

В момента вируса не се повлиява ама грам от ваксини,даже и много от поддръжниците им казват,че са безмислени вече,ама коня с капаците си остава такъв................

Бе и ти предполагам бъркаш що е бекхенд и що форхенд,ама не го правим на въпрос!Ето и малко реални факти от РЕАЛНИ изследвания,не поръчкови изяви:))https://spisanie8.bg/здраве/2021/1107/изследване-от-2008-г-естественият-имунитет-ни-пази-цял-живот.html?fbclid=IwAR3zto5ma3B1FK1ezC_4agnBbsbDjn8EJaQiaFYf46ZmInsDQiG3SKLBMuY

Пич, наясно ли си изобщо за какво са се отнасяли онези мои цитати?

Или просто ти се иска да блъскаш по клавиатурата?

И чел ли си, какво аз съм коментирал за вируса, ваксините, естествения имунитет и изобщо по темата?

Аз съм го прекарал този вирус и това е основната причина да не искам да се ваксинирам, втората е, че тези ваксини са доказано неефективни, според мен.

Но това, което мисля аз, ни най-малко не съвпада с това, което решават политиците, а именно че дават срок за преболедувалите и след него вече ги броят като непреболедували.

Цитатите, които използваш са относно случая Джокович и защо го депортираха.

Или видяла жабарта, че подковават коня и се наредила и тя.

Избра най-неподходящия човек да му бориш мнението.

Преди да стане писател е добре чукчата първо да бъде читател.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Лудар написа:

тюх.. пак съм се прецакал с неправилната ваксина. Твоята коя е ? За единприятел питам :giggle1:

преди 12 часа, _sirena_ написа:

Целта ми е да помогна на хората да се научат да деактивират "Страхът си " . 

Да се Научат да се Борят срещу Мракобесието и Несправедливостта , Злобата , Невежеството ! 

Страхът Потиска Силата на желаната реакция !  Точно този "Страх " пречи на човеците да се Защитават и да се борят за Правата и Волята и Свободата си ! 

Чудовищата Успяват , понеже са наясно , че Точно "Страхът " ще работи в тяхна Полза ! 

Погледнато исторически - Този "Страх " беше Насаждан векове в Съзнанието на хората с една единствена Цел - Манипулация и Контрол !

За да можеш да Водиш и Контролираш едно стадо е Нужно да му кастрираш Силата , Волята и Съзнанието ! 

Това се постига с многовековна Манипулация , насочена да увеличава емоционалното копче на "Страха " и да намаля копчетата на "Ума и Разума " !  

Представи си да влезеш Тук , в "Програмата Живот " подготвен и помнещ всичкият си натрупан и изведен Опит от предишни "Нива " ?

Мислиш ли , че някой ще Успее да те Манипулира , когато "Записите ти " са Отворени и на разположение ? 

Абсурд !   Тъмните НИКОГА НЯМАШЕ ДА УСПЕЯТ ! 

Представи си , че това си го минал и преди ?   И знаеш какъв е краят ?  Щеше ли да допуснеш пак да отидеш в Ада , заради същата грешка ?  Нямаше !   

Но нямаше да има и Еволюция !     За да има Еволюция е нужно да има "среда " , в която да се Развиваш !

Подари тази Фундаментална причина Енергийните Частици влизат в Егрегорът / Приключението Живот със Заключени "Записи - спомени"  и започват да "играят " Оттам , Докъдето са СТИГНАЛИ .

в Процеса на Играта - повечето Припознават идентични ситуации и Несъзнателно реагират Правилно и Адекватно в настоящата игра .

Това са ИНТЕЛЕКТИТЕ ! Това са Същностите с Развити способности и Умения , които ползват , макар и Несъзнателно този Натрупаният Капацитет !  Тези Частици Успяват да Еволюират , Успяват да се Издигат в спиралата и да вървят НАГОРЕ ! 

Тези Същности , Успяват да ЛИКВИДИРАТ ПРЕЧКИТЕ ПО ПЪТЯТ СИ - ЛИКВИДИРАТ СТРАХЪТ ! ИГНОРИРАТ ГО !

Дори нещо Повече - Осъзнават , че той е УСЛОВИЕ И ВАЖЕН АСПЕКТ ОТ КОНФИГУРАЦИЯТА В "ИГРАТА !"

Успяват да Осъзнаят , че смачквайки това "условие " Играта им Отваря нови Възможности и Бонуси , с които да работят и вървят към Финала !

Моето Участие тук е да помогна на хората да Надвият Страха , за да Изведат скритите си и заспали алтернативи .

Да ги науча да го Игнорират и да могат да Отстояват онова , което виждат за Правилно , но страхът спира да Излезе навън .

Ако голяма част от хората Успеят да се справят - То те ще се Преборят с нисшите , останали форми на Тъмнината , които са във ФН / ФИЗИЧЕСКИ НОСИТЕЛИ / ТЕЛА , като тях самите .

Както споделих и преди няколко стр. - Чудовищата , които движеха пионките , в лицето на глобалистите са УНИЩОЖЕНИ !  

Знам , че ви изглежда фантастично - но ми се доверете ...

Това , което остана е борбата на хомо сапиенс с хомо сапиенс !   Там вече вие трябва да Победите ! 

Чудовищата получиха Възмездието ! 

Всеки твой пост е шедьовър за всеки психиатър :yanim:

преди 21 часа, ivottoshev написа:
на 18.01.2022 г. в 6:11, miro20 написа:

От последните данни  829 постъпили в болница, от които 83% неваксинирани

161 починали.Мисля това са най важните две неща от цялата статистика.

https://coronavirus.bg/

Миркоооо, там защо лъжат? Защо не са написали че тези данни включват и случаи от предишни дни? Защо разпространяваш лъжи? Фейкомет :tease2: 

тошеееффф точно в тази тема е пълно на 99% с фейкове и лъжи, но не от мен :hush:

Ама не виждам да се самосезираш. Просто защото и ти си такъв фейкмет и спекулант :) 

Ама кой съм аз че да ти преча на избора :) 

А иначе пак рекорди :

над 11 хил заразени

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, miro20 написа:

тюх.. пак съм се прецакал с неправилната ваксина. Твоята коя е ? За единприятел питам :giggle1:

Всеки твой пост е шедьовър за всеки психиатър :yanim:

тошеееффф точно в тази тема е пълно на 99% с фейкове и лъжи, но не от мен :hush:

Ама не виждам да се самосезираш. Просто защото и ти си такъв фейкмет и спекулант :) 

Ама кой съм аз че да ти преча на избора :) 

А иначе пак рекорди :

над 11 хил заразени

Какви рекорди? Има грип, настинка, RSV... Зимата, какво очакваш да има. Продължителността на деня е кратък, защото Земята е много близо до Слънцето и се върти по-бързо, времето е студено и сухо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странна работа. Преди време, когато нямаше корона зимата имаше грип. Когато имаше грипна епидемия, всеки втори кихаше кашляше. Всичко преминаваше за месец два. И тогава умираха много хора в сезона на грипа но никой не водеше статистики. Сега грип няма. Навсякъде по хипермаркети молове, хората са видимо здрави а на нас ни отчитат всеки ден някакви ужасяващи за тези, които се плашат рекорди. Някак си не се връзват нещата. С такива рекорди би трябвало масово хората да отсъстват от работа и всеки видимо щеше да разбере, че наистина има много болни.

Не, че не си ги знаем измамите със статистиките де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ntm7iv написа:

Странна работа. Преди време, когато нямаше корона зимата имаше грип. Когато имаше грипна епидемия, всеки втори кихаше кашляше. Всичко преминаваше за месец два. И тогава умираха много хора в сезона на грипа но никой не водеше статистики. Сега грип няма. Навсякъде по хипермаркети молове, хората са видимо здрави а на нас ни отчитат всеки ден някакви ужасяващи за тези, които се плашат рекорди. Някак си не се връзват нещата. С такива рекорди би трябвало масово хората да отсъстват от работа и всеки видимо щеше да разбере, че наистина има много болни.

Не, че не си ги знаем измамите със статистиките де.

Не подценявайте вируса!

Не само че има официално толкова заразени, но неофициално болните, които си правят тестове вкъщи, са поне два-три пъти повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, _Aumi_ написа:

Не подценявайте вируса!

Не само че има официално толкова заразени, но неофициално болните, които си правят тестове вкъщи, са поне два-три пъти повече.

Не го подценявам, изкарал съм го два пъти . Първия път малко по тежко но без последствия. Втория път почти не го усетих. Много мои приятели и познати също го изкараха без последствия, включително и майка ми, която е възрастен човек.

Нито аз нито мои приятели и познати са ваксинирани. Всички сме живи и здрави. Не отричам, че има и тежки случаи и умират хора. Но и с грипа имаше усложнения и много хора умираха.

А тестовете са най-голямата фалшификация. Дават позитивни на каквото ти дойде на акъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ntm7iv написа:

А тестовете са най-голямата фалшификация. Дават позитивни на каквото ти дойде на акъл.

От личен опит с мен и мои близки, мога да кажа, че тестовете от аптеките показват със сигурност наличието на вируса.

Въпреки че, антиваксърите от форума ще злорадстват, ще споделя, че и аз се заразих след трета доза ваксина. Изкарах вируса средно тежко. Благодаря на Бог, сега съм добре. Но мога да заявя, че този вирус няма абсолютно нищо общо с какъвто и да е грип или настинка.

Да, факт е, че повечето хора го карат леко. Но това не бива по никакъв начин да омаловажава опасността на вируса и по никакъв начин не трябва да бъдем спокойни, защото няма никаква гаранция, че ще го изкарате леко следващият път.

В момента мои много близки са в болница. Много заразени и болни деца има, и също мои близки деца са в болница.

Така че, всяка една подигравка с незначителността на вируса, е безумие и плод на неадекватност и липса на здрав разум!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, _Aumi_ написа:

От личен опит с мен и мои близки, мога да кажа, че тестовете от аптеките показват със сигурност наличието на вируса.

Въпреки че, антиваксърите от форума ще злорадстват, ще споделя, че и аз се заразих след трета доза ваксина. Изкарах вируса средно тежко. Благодаря на Бог, сега съм добре. Но мога да заявя, че този вирус няма абсолютно нищо общо с какъвто и да е грип или настинка.

Да, факт е, че повечето хора го карат леко. Но това не бива по никакъв начин да омаловажава опасността на вируса и по никакъв начин не трябва да бъдем спокойни, защото няма никаква гаранция, че ще го изкарате леко следващият път.

В момента мои много близки са в болница. Много заразени и болни деца има, и също мои близки деца са в болница.

Така че, всяка една подигравка с незначителността на вируса, е безумие и плод на неадекватност и липса на здрав разум!

Ето защо няма смисъл от ваксината!

Най-добрия имунитет е след преболедуването на вируса. Няма нито един случай на някой, който е преболедувал да е имал последващо тежко заразяване, без значение, кога във времето вируса е минал през него и без значение на щама. ФАКТ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ntm7iv написа:

Ето защо няма смисъл от ваксината!

Най-добрия имунитет е след преболедуването на вируса. Няма нито един случай на някой, който е преболедувал да е имал последващо тежко заразяване, без значение, кога във времето вируса е минал през него и без значение на щама. ФАКТ!

Имам познати, които първият път го караха на крак, но вторият път беше с фатален изход!

Това е най-коварното на този вирус - че никой не знае как ще го изкара!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ntm7iv написа:

Сега по Нова ТВ,дават един,който говори за тези тестове,че не показвали вярно.Той обаче извърта истината към заблудата,като казва че някой си бил болен,пък теста показвал фалшиво отрицателен.Значи „болните“ били повече...смешници...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Димитър 59 написа:

Сега по Нова ТВ,дават един,който говори за тези тестове,че не показвали вярно.Той обаче извърта истината към заблудата,като казва че някой си бил болен,пък теста показвал фалшиво отрицателен.Значи „болните“ били повече...смешници...

Тестът в първите два дни може да не покаже. Но на третия със сигурност показва положителен, ако си заразен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, _Aumi_ написа:

Тестът в първите два дни може да не покаже. Но на третия със сигурност показва положителен, ако си заразен.

„Тестът“ е проектиран така,че да работи с много пъти по-голяма чувствителност от необходимото.Т.Е. на всяка цена ,да „хване“ все някаква съществуваща минимална инфекция,която да я лепнат като „ковид“.Хиляди публикации имаше по този въпрос,но ти явно си ги пропуснала.Американците,щяха да го изтеглят от употреба,като ненадежден през 2021г. ,но това не допуснаха да се случи.Убиха създателят на този тест,който им казваше,че този тест не показва само „ковид“ и че не може да се използва за диагностицирането му,защото не показва точно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Димитър 59 написа:

„Тестът“ е проектиран така,че да работи с много пъти по-голяма чувствителност от необходимото.Т.Е. на всяка цена ,да „хване“ все някаква съществуваща минимална инфекция,която да я лепнат като „ковид“.Хиляди публикации имаше по този въпрос,но ти явно си ги пропуснала.Американците,щяха да го изтеглят от употреба,като ненадежден през 2021г. ,но това не допуснаха да се случи.Убиха създателят на този тест,който им казваше,че този тест не показва само „ковид“ и че не може да се използва за диагностицирането му,защото не показва точно...

Не ме интересува какво бълват фалшивите медии. Аз говоря от личен опит и от този на хора около мен!

Ако нямаш вирус - тестът не отчита че имаш! Това е! Другото е лъжи на килограм, на които вие сте фенове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...