Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 2 минути, parmobil написа:

А с теб може ли??? Ваксината била заразявала?!? О, чудо!

Чакам теб или Радул,да дадете поне една разумна причина,човек да се набоде с екперименталния препарат.Ама такава,че да ви повярва някой...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 45k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3030

• miro20

2683

• Реджеп Иведик

3493

• Радул

2926

преди 13 минути, ntm7iv написа:

Да ме извиняват модераторите ама ще споделя факт очевиден за всички пишещи тук.

Как мога да взимам на сериозно овца на токчета и "без умствен капацитет"?!

Ad hominem

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Лудар написа:

Кажи сега ти какво предлагаш. Без заравяне на главата в пясъка, твърдейки че няма никакъв вирус.

Гасим телевизора,хвърляме маските и сертификатите в печката да изгорят „ковида“ и си заживяваме,както преди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Banesc написа:

Що за идиотщина? Затворили устата на Джокович... Той е тенисист бе, да не е певец нещо.

преди 1 минута, Димитър 59 написа:

Гасим телевизора,хвърляме маските и сертификатите в печката да изгорят „ковида“ и си заживяваме,както преди.

Казах без да заравяме главата в пясъка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Димитър 59 написа:

И с теб природата си е направила експеримент.... ама много неуспешен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, NewRedDragon написа:

И с теб природата си е направила експеримент.... ама много неуспешен

Затова ли не ме е ловила настинка поне 10 години?А вас ви тръшка по няколко пъти на сезон!

преди 7 минути, Лудар написа:

Казах без да заравяме главата в пясъка.

Другия вариант е да спрете да се боцкате,за да не заразявате вас и всички около вас.Така всичко ще отшуми от само себе си...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Joss Bomon написа:

Ама как така, нали медицинкси фашизъм щяхме да въвеждаме ? БоДжо скъса синджира на господарите рептили ? Бил Гейтс спря да му плаща ? Ко стана тука ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Димитър 59 написа:

Затова ли не ме е ловила настинка поне 10 години?А вас ви тръшка по няколко пъти на сезон!

Само потвърждаваш думите ми. Ти от къде разбра, че ме е тръшкала настинак? Бягай у лево, че почваш да ме дразниш.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, NewRedDragon написа:

Ти от къде разбра, че ме е тръшкала настинак?

Теб специално те тръшка нещо друго,не настинак ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Димитър 59 написа:

Другия вариант е да спрете да се боцкате,за да не заразявате вас и всички около вас.Така всичко ще отшуми от само себе си...

Интересно кой ли заразяваше калабалъка преди да има ваксини? И с цената на колко живота щеше да отшуми всичко?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Лудар написа:

Интересно кой ли заразяваше калабалъка преди да има ваксини?

Телевизора...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Димитър 59 написа:

Чакам теб или Радул,да дадете поне една разумна причина,човек да се набоде с екперименталния препарат.Ама такава,че да ви повярва някой...

Не виждаш ли, че те дразнят и тролят. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Димитър 59 написа:

Теб специално те тръшка нещо друго,не настинак ...

Внимавай тебе да не те тръшне нещо по тежко - например лопата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Не виждаш ли, че те дразнят и тролят. 

Знам...отивам да купувам пуканките и бирата...,дано да не се разбягат през това време!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а защо в аптеките не продават ваксини,нали всичко около тях било редовно?

всъщност колко струва 1 ваксина?

на мен ми трябва за спомен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Димитър 59 написа:

Телевизора...

А да... те умираха от катастрофи па ги пишеха корона. Бех забраил... Много катастрофи имаше, много нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Лудар написа:

Великобритания е с високо ниво на ваксинация, а и вълната от Омикрон вече преминава, като не се очаква нова. В БГ вълната от Омикрон тамън започва. Демек, след около 2 месеца... и тук ще паднат мерките. За който доживее.

Освен всичко друго , там  има и закони.

Джонсън ясно разбра ,че му се клати премиерския стол ,след като го хванаха ,че не спазва мерките,които препоръчва  и задължава  другите.

Същото е в Австралия, същото  е в САЩ-няма никой над закона.

Апропо ... Тръмп загуби доста от подръжниците се/ особено в нашия щат ,където беше един от балотажите/ точно заради глупавото високомерие с което демонстративно смъкна маската си на балкона на Белия дом .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Димитър 59 написа:

Аз чакам да решиш кое как наричаш - един път ваксината ни заразявала, което е нормално, един път - експериментална течност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, glen написа:

а защо в аптеките не продават ваксини,нали всичко около тях било редовно?

на мен ми трябва за спомен!

Честно ли зададе тоя въпрос? 😆

преди 11 минути, valkiria1 написа:

Освен всичко друго , там  има и закони.

Джонсън ясно разбра ,че му се клати премиерския стол ,след като го хванаха ,че не спазва мерките,които препоръчва  и задължава  другите.

Същото е в Австралия, същото  е в САЩ-няма никой над закона.

Апропо ... Тръмп загуби доста от подръжниците се/ особено в нашия щат ,където беше един от балотажите/ точно заради глупавото високомерие с което демонстративно смъкна маската си на балкона на Белия дом .

Ама много с финес се измъкна Борис Джонсън, че бил останал само 20 минути и бил там, щото го мислел за работна среща. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, glen написа:

За да дават подкуп от 200 долара,на дете,което се ваксинира,сигурно ще е доста „скъпа“:Правителството на Минесота ПОДКУПВА семейства!Те ще получат карта за подарък Visa от 200 долара на всяко дете,която да използват, както пожелаят,за да ваксинират ДЕЦАТА си!   Дори бързат и се подсигуряват,за да набоцкат невинните дечица с две дози!:„За да отговарят на условията, първата и втората доза на детето трябва да бъдат приложени между 1 януари и 28 февруари. След като детето получи пълната серия от две дози, родителите могат да поискат наградата за карта за подарък.“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Лудар написа:

Немците са умни хора, сами ще се сетят, кога е момента.

Верно е. Новатори са:

https://www.facebook.com/zvezdolini/posts/4935453349840508?notif_id=1642577575599547&notif_t=close_friend_activity&ref=notif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Димитър 59 написа:

За да дават подкуп от 200 долара,на дете,което се ваксинира,сигурно ще е доста „скъпа“:Правителството на Минесота ПОДКУПВА семейства!Те ще получат карта за подарък Visa от 200 долара на всяко дете,която да използват, както пожелаят,за да ваксинират ДЕЦАТА си!   Дори бързат и се подсигуряват,за да набоцкат невинните дечица с две дози!:„За да отговарят на условията, първата и втората доза на детето трябва да бъдат приложени между 1 януари и 28 февруари. След като детето получи пълната серия от две дози, родителите могат да поискат наградата за карта за подарък.“

Винаги naturalnews. A спутник,astra? Китай и Куба правят ваксини. Малко си разшири мирогледа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Реджеп Иведик написа:

И Крали Марко се е загръщал с цветовете на сръбското знаме, ама по голям българин от него има ли ?

Недей да ровиш, няма. Всъщност вече има.

Новакс Джокович е по Крали Марко от Крали Марко !

А, стига :lol6:...намери кого да дадеш за пример -една османска подлога...загинал като предател на род,вяра и родина...по това ли си приличат"българите " Джокович и Марко Мърнявчевич

аз като казвам ,че национализма ти играе лоша шега -не вярваш.

--------------------------------

като стана дума-Джокович ще е аут от Ролан Гарос и от  US Open в САЩ.

Сега да пресметнем четири са турнирите от Големия шлем -в три от тях  ще е аут/един вече е факт/ .

Няма пак  Кариерен Голям шлем, няма  точки в световната ранглиста,няма пари..наистина ще стане само балканска звезда.... гадно е наистина за такъв талант като него.

Обаче самият той си призна "Аз съм зодия инат".Какво ли мислят по въпроса Lacoste ,чието лого се появяваше винаги на снимките на арестувания и после  депортиран тенисист. Повече от половината му приходи са от неспортни събития и от спонсорски договори. Бизнеса е безмилостен и никога няма да допусне да губи заради едната симпатия. Примери много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ntm7iv написа:

Да ме извиняват модераторите ама ще споделя факт очевиден за всички пишещи тук.

Как мога да взимам на сериозно овца на токчета и "без умствен капацитет"?!

Аз отдавна съм я блокирал. Само ако Миро20 или Абсурт са се запиляли някъде и няма кой тук да ми образува смях - тогава отблокирам Офцата за известно време, докато дойдат истинските комедианти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...